• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
I26 kdepak jsi??? :grinning:
24. jan 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chanelko, neboj se IVF, po těch trampotách co máš za sebou to už bude brnkačka s mimískem na konci:slight_smile: Vydrž, stojí to za to:slight_smile: Beruško, užijte si karneval s malým, ten kašel je nepříjemný.
24. jan 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivomal tak to klobouk dolu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: já byla na prášky z té malé inijekce na peru a představa,že bych si ďobla normální mě přivádí do mdlob :astonished: jseš dobrá a doufám,že jako zásluhu dostaneš // :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
ani nevim jestli jsem včera psala,ale daly mi kapačku na zklidnění vaječníků a taky abych měla výživu,když moje trávicí soustavu pokračovala,dneska jsem měla jít ještě na jednu a už mi jí nedávali, fakt se mi po té včerejší ulevilo :wink: no a hlavně mi dr dělala UTZ a řekla,že si myslí,že tam něco je, nemůže to ještě vidět, na to je brzo,ale sliznice roste ukázkově a když zváží všechny ostatní faktory tak dle jejích zkušenosti a znalostí to prostě vypadá víc než nadějně :grinning: Já se snažim pořád si říkat,že to není žádné potvrzení ani nic jistého,ale mozek je proti a pořád si ty její slova opakuju dokola :slight_smile: :slight_smile: asi jsem se zbláznila :wink:
24. jan 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky akvy!
Můžu se prosím zeptat,k čemu je ta stimulace před IUI? Je to tak,že by mělo dozrát více folíků,nebo se pletu?
Dík.V.
24. jan 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Latunko, pokud se ti OHSS zhoršil a musela si na kapačky, tak to je vlastně skvělá zpráva, protože se OHSS zhoršuje se vzůstajícím hCG, který produkuje mimís. Blbý je že tyhle potíže ti vydrží až do 12 týdne, než mimis přejde s výživou na placentu. Ty si TÉHULE!!!!! Gratuluju!!!!!! a držím palce, at ti to dr potvrdí!!!!!!!
24. jan 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivomal kéž kdyby :wink: moc moc bych chtěla popohnat čas a vědět jak to je, protože se bojim uvěřit,že bychom měly takové štěstí a vyšla nám 1. IUI, ale zase na druhou stranu si říkám,že vždycky je někdo komu to vyjde,tak proč sakra ne zrovna nám? No v hlavě se mi to mele požehnaně a tluče se srdce s rozumem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. jan 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Latunko, jak dlouho si po IUI, týden? Zkus 9 - 10 den testík, už by to tam mělo být!!! :grinning: :grinning: :grinning:
24. jan 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Channel: nie ja so len na začiatku, žiadne som zatial nemala, možno na jar, len v 3/09 ideme 1.x do CARu.Na laparke som bola na dop.gynekologa .Chcem sa Ta este spýtat, IUI ti robili, ked si ovulovala na tej straně, ktoru máš priechodnú, kontrolovali to nejak UZ ?
24. jan 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Latunko :grinning: , to vyšlo, to je JASNÝ! :grinning: držím moc moc pěsti! :slight_smile:
Ahojky vm72, je to na podporu kvality a počtu folíků. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taky stimuleješ nebo se chystáš?
24. jan 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já mám za sebou už 8 IUI a vždycky jenom v přirozeném cyklu.Příští měsíc se chystám zase do dalších bojů,tak jsem si tak říkala,jestli se na to mého Dr.taky nepoptám.Jen jsem chtěla vědět víc malinko dopředu. :wink:
24. jan 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
VM72, z těch 7 IUI je to moje 1.IUI se stimulací, stimulovala jsem jenom před IVF, tak jsem zvědavá. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No ale pak jdu rovnou do 2.IVF. Dokonce dělají ještě reinseminaci, tj., že jdeš na inseminaci dvakrát po sobě, ale to jsem nikdy neměla, ale četla jsem o tom. :sweat_smile:
Budu na Tebe myslet a kam chodíš? :slight_smile:
24. jan 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já jsem dneska 9.den,"osobní limit" na testík mám středu,ale myslím že to nevydržím a v pondělí se vypravim do města nějaký koupit :slight_smile: jenže já se bojim,že tam nic nebude - přeci jenom i opravdu těhotné holky mají // kolikrát až den po vynechání....no uvidíme,jak silnou budu mít vůli :slight_smile: :slight_smile:
vm - teda 8IUI, to je mazec :astonished: říká se,že se stimulací je větší šance,tak za zkoušku to stojí :wink:
24. jan 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
latunko........ :grinning: :grinning: :grinning: v pondělí !!!
Ničeho se neboj a hlavně se nestresuj, jo? :slight_smile: Jdi se někam projít nebo si něco hezkého kup a klíííííííííííííííííííííd :grinning: :wink:
24. jan 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Děkuju holky za podporu. :wink:
Já jsem z Pardubic a máme tady CAR Sanus.Taky už toho mám za sebou docela dost.Nejdřív jsme zkusili 6 IUI.První IVF loni v březnu dopadlo tak,že se nakonec nekonal ani transfer.A z druhého IVF v červnu jsem měla 4 transfery,ale bez úspěchu.jen z toho úplně posledního to bylo biochemické.Pak jsem zkusila ještě 2 inseminace.Opět bez úspěchu.Na další IVF zatím nejsou finance,tak jsme se doma domluvili,že budu docházet zase alespoň na IUI,než by proběhl případný další cyklus IVF.
Taky jsem slyšela že se stimulací je větší šance,ale pokud není dobrý materiál (myšleno spermoníky),je to stejně celé na pytel.No,ale uvidíme.Mám nárok na 6 IUI za rok,tak si je alespoň vyberu. :slight_smile:
24. jan 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo a ještě jsem se chtěla zeptat... Za tu stimulaci se něco připlácí?
24. jan 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Platila jsem jenom 550,-kč za Menopur (15 ampulí), takže sranda. No, jestli spermoníci nejsou úplně špatný, tak inseminace by mohla pomoci. Takže jestli jsem Tě dobře pochopila, kromě IUI máš za sebou vybrané 1 IVF (když se jedno nekonalo) a 3 KETy? Mě taky IVF skončilo mimoděložně a KET negativně. A měla jsem jenom 4 folíky, 3 vajíčka a všechny se oplodnily i na KET se poslední probralo a stejně prd. :frowning2:
A já jsem píchala injekce, které byly hrazené pojišťovnou, jenom za KET 5000,-Kč a zmrazení 1000,-Kč. Teď si chci ale připlatit za pero a pro pocit. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Věřím, že se povede. Je opravdu štěstí, že máš už jedno sluníčko doma. :slight_smile:
24. jan 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já měla na stimulaci pero,takže jsem doplácela lehce přes dva tisíce.
holky já když si čtu co máte za sebou,tak se až stydim, protože mám pocit že jestli to teď nebude pravda,tak se mnou klepne pepka :astonished:
24. jan 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Latunko, nezlob................ :angry: Žádná pepka ani depka Tě neklapne, protože nevidím v tom žádný problém, prostě tam budou// a basta :grinning: :grinning: :grinning:
24. jan 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akvy rozkaz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. jan 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
latunko............... :wink: :wink: :wink:
24. jan 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
l26 no utz mi dělali, ale asi 11 DC a pak už přímo před IUI ne. to jsem tam jen došla a vstříkli mi to tam :slight_smile:
zubajdo, přeju, ať to vyjde. Však i tady vidíme, že se daří!!!!což je skvělý, protože to je pro nás, co se snažíme dobrý příklad :grinning: . 8. ivf je teda fakt síla holky, do toho bych asi nešla...to už bych byla v bohnicích. hezkou neděli.
24. jan 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Latunko je to tam,věřím že jo a stále držím palečky.
vm72 teda 8IUI to je mazec.A vy teda máte spermijky dobrý? To se divím že nebyla žádná stimulace,ale asi není potřeba,ikdyž tolik pokusů a nic,musíš být hodně silná holka,drž se a přeju at se jednou dočkáš
24. jan 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akvy: jsem tu :grinning: ,celý den polehávám,řádí chřipková epidemie a na mě přilítla taky :fearful: ,tak se snažím léčit,abych byla na pondělí do práce zase fit. :wink:
koukám,že to doplácení za stimulky jsou rozdílné,já stimulovala taky menopurem a platila jsem na 2 cykly,tj.20 ampulek,říkám to dobře?píchala jsem si,no já ne,spíš manžel :slight_smile: 2 ampulky denně 5 dní,tzn.10 ampulek,tj 20 na 2 cykly,jo,říkám to správně a platili jsme 1400,za pregnyl 40 kč za ampulku,ale pořád si říkám,že to není tak hrozné,ale kéž bysme to už ksakru nepotřebvaly :frowning2:
Stejně si říkám,že by měli ještě v den IUI kontrolovat folíky a i po IUI by to měly dělat,hlavně mě vždycky naštvalo,že jsem čekala na klinice taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakovou dobu a za 5 minut jsem byla vyřízená,
tenkrát jsme tam přijeli v 8 ráno a šla jsem na řadu ve 13,45,to bylo hrozný,kor při prvním,když jsem nevěděla,co mě čeká,to byla psychika narušená jak blázen,ale při druhým IUI jsme čekali už jenom 3 hodiny :dizzy_face: .
Tak všem,co to teď čeká hodně trpělivosti,já si budu ještě chvíli užívat klídku,jdu na další IUI až v březnu,teď jsme dali pauzu
24. jan 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
I26, tak to jo, koukej odpočívat. :wink: Ať jsi fit a ať se mimískovi u Tebe zalíbí dříve než v březnu :grinning: Tý jo, to se fakt dlouho čeká na zavedení IUI? Tak to jsi mě překvapila. Předtím jsem chodila do Gennetu a tam to bylo hned. No a co jste tam celou tu dobu dělali? To si budu muset s sebou vzít knihovnu. :grinning: Já si píchám 2 ampulky denně 4 dny, pak dva dny po jedný. Pak UTZ a potom pořípadě dopíchám zbytek. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Taky už bych byla ráda, kdyby se zadařilo. :sunglasses:
24. jan 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
atlaselka- no,my právě máme ten problém,že spermíci nejsou nic moc.Přesto ale když já jsem naprosto v pořádku,usoudil Dr.že až tak úplně beznadějné by to být nemělo.Hmmmmmmmmm,asi se trošičku mýlil. :confused:
připadal mi z toho sám docela rozhozený a když potom došlo na iVF viděl to už téměř jistě.i když-vždycky je to spíš o té náhodě,to je jasný.
Jinak mám za sebou opravdu vlastně jakoby jeden cyklus,když při tom prvním nebyl transfer,tak se vlastně nepočítá do těch tří "hrazených".No a jednou ET a 3x KET.
Co se týká financí,tak se vším všudy,tzn.i se všema IUI už jsme do toho vrazili cca.45 tisíc.Já jsem měla na stimulace pera.Nejdřív Gonal a potom Puregon.Bylo mi řečeno,že s nimi mají lepší zkušenosti,než s těmi hrasenými pojišťovnou.Ono to ale zase tak strašné nebylo.Vždycky něco kolem 2 000.Největší pálka je za ICSI,která je u nás bohužel nezbytná a ta stojí skoro 8 000. :confounded:

Jinak děkuju moc za podporu a přeju vám VŠEM už brzy taky nějaké to milované sluníčko. :dizzy_face:
25. jan 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
l26 to je teda síla takovou dobu čekat :fearful: já bych asi byla po infarktu, no a můj drahý by nevydržel čekat někde 30minut natož několik hodin :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mě je dneska dobře a jako správnej blázen jsem z toho na nervy, protože si řikám,že to je jasný že tam určitě nic neni, vstřebalo se HCG způsobený pregnylem a všechno se vrací do původního stavu :angry: někdo by měl vynaleznout těhotenský test co se dá použít hned po oplodnění, protože tyhle čekací nervy jsou děsný :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Však to znáte - každej den si člověk myslí něco jiného,jeden den je plnej optimismu a druhej den si za to nadává, protože si připadá absolutně netěhotně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jan 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Latunka pořád držím,věřím tomu a ty věř taky,ikdyž chápu že to je těžké,a hlavně to čekání.Ted by bylo prima na několik dní spát,pak se probudit a .....přeju aby to vyšlo :slight_smile:
25. jan 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vm 72.Někdy se to snad musí prolomit.Přeju hodně štěstíčka.Teda to je peněz,tolik my bysme dát nemohli.Hezkou neděli přeju
25. jan 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vsetky, u mna nic noveho, cakame do stredy vo vypäti, co z toho zase bude, uz tomu ani neverim, nemam zas ziadne priznaky, tak to odlozime asi na maj, po dovolenke...
Dufam, ze ti to latunka vyslo, mala som IUI v ten isty den a tiez som este netestovala, mozno v utorok, ale skôr nie, lebo sklamanie mam potom dva-krat :pensive:
Pozdravujem este lusinku a chanel, drzte sa kocky, snad este neuteciete na IVF. :sweat_smile:
25. jan 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte lienočky moje :wink:
ako sa máte?
Rosienka,Latunka som ako na ihliach,som strášne zvedavá na výsledok, bodaj by bol pozitívny,veľmi vám to prajem. už by sa to tu veru mohlo rozbýbať s //, však? dlho tu nepribudla žiadna tehulka.
Chan, ako? ako pokračuješ?
Ja som dnes 19DC,mám divné tlaky+pichanie v podbrušku a čo mi véééľmi divné, že ma pobolievaju prsia.nikdy ma takto skoro neboleli,vždy až týždeň alebo pár dní pred ms a teraz ich cítim od ovu, cez ovu to bolo také mierné, ale teraz je to trošku silnejšie.a to tak silnejšie ich cítim od 3.DPO.cítim ich na dotyk alebo ked podskočím, ale ked som v kľude, tak nie.a dnes som mala zase trošku krvi na papieri, nerozumiem tomu.do ms ďáááleko.zase to čakanie.niekedy mám pocit ako keby to vyšlo a na druhej strane si zasa poviem, že prečo by sa aj malo, ved toooooľku dobu nič ,že tak prečo zrazu teraz áno. :unamused: asi to nieje moc optimistické ,ale to mi behá hlavou stále.ja mesiace rátam do ovu a potom zase do menzesu a takto stále.určite mi rozumiete. :slight_smile:
Rosi, neboj na IVF sa teraz nechystám, ak by tak až v lete. :slight_smile:
26. jan 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok