• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@kajkusa hehe snad je to dobre znamenie :slight_smile: ako hovori kamoska. buchneme detske sampanskeee :grinning: :grinning:
29. mar 2012 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 tak ja si prave davam šumak, jahodkova prichut :grinning:
beriem tri druhy tabletiek, tak musim nieco na uvolnenie...nad vsetkym sa dojimam...hruza
29. mar 2012 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 lauritka predava pozitivne testy? aj ja chceeem. bozinku zajtra nas caka najtazsi den. musime to zvladnut! nadej zomiera posledna :frowning2:
29. mar 2012 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 vcera som mala lepsiu naladu. dnes sa tiez citim tak smutno. neviem to ovladat :frowning2:
29. mar 2012 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 ja vcera tiez OK, boli sme s kolegami na pivko (nepila som dva roky, jedno mi stacilo, cerven v tvari a tataraaaaaaaak, mnaaaam)
ale dnes mi je smutno, mozno to pocasie..
ale nie je to tak zle, pod vlak sa nehadzem :wink:
drzim ti zajtra palce!!!
p.s. HCG :wink:
29. mar 2012 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 heh no hej jej testy mi ukazuju teraz ciarky // sice dnes slabsiu ale tak neoklamali ma predtym ked som testovala pregnyl pekne mi ukazovali ako prchal a kedy vyprchal tak bol pekny biely. toteraz nejak strajkuju. ovulacne testy mam rovnake akoty ciarky tiez tak na pol pozitivnu :slight_smile: aj ty ides na krv zajtra vsak? kam to ty chodis?
29. mar 2012 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadej13 Len tak mimo moja: mne na neskutocne napatie a bolesti v prsiach pomohla pupalka... take tie male zlte tobolky - 2 krat denne 2 ....... a VAZNE ZABRALI!!!!!!:slight_smile:))) vyskusaj :slight_smile:
29. mar 2012 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 gynfiv BA a ty?
v Ruzomberku mame zakazku v SCPcku, bola som tam 20teho na meracke :slight_smile:
29. mar 2012 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 mnaaaam tataraaak, aj ja mam na neho chut. akurat som to spominala drahemu, ze by sme mohli ist :grinning: jaaaj ozaj ty si tu stavku uz vyhrala? konecne mozes pit?
29. mar 2012 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 ja do martina iscaru :slight_smile:
29. mar 2012 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 ty si pamatas moju stavku??? :grinning:
ano, prvy jarny den to boli presne 2 roky, vyhralaaaaaaaaaa!!!!!
29. mar 2012 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kajkusa ahoj, ešte chvíľu mám 36 rokov a navštívila som Petrovú, lebo tú mi doporučil kolega. Ale videla som aj tú čo si písala, taká pekná blondína, že? Ak si tam chodila posledné tri týždne tak sme sa možno aj videli, začala som mať pocit že sa tam stretávame stále tie isté tváre :slight_smile:
29. mar 2012 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 pamataam, ale neviem o co si sa stavila :grinning: si vytrvalaaa ako v iui a co si vyhrala?
29. mar 2012 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadej13
mna si tam nevidela, lebo ja som tam bola minuly rok a nepacilo sa mi tam,
ja som myslela ze mas 45 podla toho co pises, hlavu hore, ten vek je OK ak ste zdraví
29. mar 2012 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadej13
vo vyspelych krajinach sa v dnesnej dobe rodiny zakladaju po 30 -tke, je najvyssi cas , ale NIE NESKORO !!!!
29. mar 2012 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kajkusa to som len bola zdeptaná tými rečami, vieš keď zrazu počúvaš len ako je neskoro a si stará tak nad tým premýšľaš a po tom IUI si taká citlivejšia, už sa ale lepším, tieto debaty mi pomohli aby som sa obrnila a tie reči púšťala jedným uchom dnu a druhým von. Ale ako som čítala príspevky tak na tieto centrá v Ba sa všeobecne ženy sťažujú že je tu nedobrý prístup, že je to len o peniazoch. A kam si potom šla Ty?
29. mar 2012 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa veď ja som bola dobre naladená predtým, som sa na všetko tešila, ono aj zakladať môžeš až keď máš s kým, dovtedy si tak môžeš zakladať akurát v práci šanóny :grinning: . Ale dnes aj napriek alergii ktorá sa ozvala (tiež mohla trochu počkať) veselšia lebo už len čakám na drahého a to je najlepší liek na všetko. Dnes príde z práce skôr. :slight_smile:
29. mar 2012 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 zajtra veľmi budem držať palce, ja ešte musím čakať do pondelka, dúfam že u Teba v piatok buchne to šampanské pre deti :slight_smile:
29. mar 2012 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@nadej13 "V talianskom meste Benevento prekvapujúco porodila dieťa 50-ročná žena, ktorá celý čas nemala ani potuchy o tom, že je tehotná. Budúca mamička menom Rose sa mylne a až neuveriteľne domnievala, že jej veľké brucho a predpôrodné bolesti súvisia s nejakou vážnou a nevyliečiteľnou chorobou, uviedli dnes ako kuriozitu talianske médiá. Zo strachu pred diagnózou preto gravidná Talianka nenavštívila lekára."

NIKDY NIE JE NESKORO! :sweat_smile:
29. mar 2012 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@valentina10 dnes je to lepšie,ďakujem za všetky rady, keď tak pozerám ako dnes vonku silno fúka vietor možno aj oni tak reagujú ako počasie :slight_smile:
29. mar 2012 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nadej13
ja som sla do gin fivu, ale potom som sa dozvedela o Ferticen v Ružinove, mohla by si to tam skusit, (vraj ceny su tam o dost lepsie, pristup, menej hormonov), tada ak by si nebola jednou z tych štastnych, co im vyjde prve IUI, inak IUI robia aj gynekologovia som sa teraz dozvedela, napr. v Ružinovskej poliklinike Milly...
29. mar 2012 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadej13 dakujeeem :wink:
29. mar 2012 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 aj včera v telke ukazovali Čákovú ako je v tehu a taká bola chutná. Treba počúvať len prajníkov a neprajníkov odsunúť nabok. Myslím že som naozaj posilnená a ak lekárka povie čo len slovo že niečo je neskoro na môj vek tak jej poviem NIE JE a basta :slight_smile: . A budem skúšať a skúšať a skúšať.
29. mar 2012 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nadej13 tak sa mi to paci! :slight_smile:
29. mar 2012 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadej13
ked povie ze je neskoro, tak ju vymen..........
29. mar 2012 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadej13 @dadenka111
50 cent ma album "get rich or die trying", my by sme mohli mat "get pregnant or die trying"
29. mar 2012 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nadej13 ahojky. tak ja budem mať v lete 34 rokov a keď som pred lekárom spomenula, že už som teda stará na prvé, tak na mňa pozeral, že čo to trepem :grinning: asi treba fakt vymeniť lekára - človek je z toho sám nešťastný, že sa nedarí a ešte k tomu počúvať takéto blbé reči nepotrebuješ. veď nato tam nechodíš. držím palce :sunglasses:
29. mar 2012 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
no kedysi sa rodili deti v 20 tke, kamaratke povedal Dr, ze ja stara prvorodicka v 25-ke, vsetko je ralativne
29. mar 2012 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvik1 pozrela som si tú stránku, možno to spravím, všetko závisí od pondelka a to ako zareaguje lekárka, veď naozaj človek nechce byť nepríjemný, ale máte pravdu, jej prístup bol viac než divný a skôr uškodil mysleniu ako pomohol. Nemáš náhodou aj cenník aby som bola pripravená? A dokonca je to aj bližšie, čiže by človek neprecestoval toľko a lepšie by sa aj z práce odbehlo. Hádam. :slight_smile:
@kajkusa
@dadenka111
ja si tak vravím že všetko sa asi deje tak ako sa má. Musela som stretnúť kolegu aby mi o tomto vôbec povedal, nebyť návštevy v Car a toho zvláštneho prístupu asi by som nenašla túto stránku. Nech už to dopadne akokoľvek, ani si neviete predstaviť ako mi je, môcť si naozaj povedať tak ako to cítim a vedieť že nie som sama čo také niečo cíti. Je tu krásny nadhľad na vec, to som potrebovala, lebo ako sa vraví "sýty hladnému neverí" tak aj v tejto veci je to rovnako, kto to neprežíva nepochopí. Ste zlaté. :wink:
29. mar 2012 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nadej13 cenník som nevidela, ani stranku nemaju poriadnu, iba na nete som citala rozne veci, akoze pri IVF platis iba lieky atd, ale to uz som mala schvalene IVF v gyn five
http://www.ferticent.com/
29. mar 2012 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok