• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@kajkusa mojko hlavne nech to vydrzi a je to zdrave ... moze to byt aj viackrat:slight_smile:)) Ked to uz teda nie je pregnyl:slight_smile:
29. mar 2012 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@euforia01 to ano, keby si brala utrogestan, mrchu nedostanes (teda mala sanca) a ani neotehotnies....berie sa po oplodneni pre udrzanie pripadneho plodu
s CARom ta asi sklamem, zijem v Prahe
snad sa nam vsetkym raz podari byt tehulkami, konecne! :dizzy_face:
29. mar 2012 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azzura ale mi sa obrníme a na také reči už nebudeme reagovať, že? :slight_smile: oni sú starí, xixi, mi budeme v pohode.
29. mar 2012 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kalipso mojko netusim, mozno to bude jedno ale velke:slight_smile:))))))))))) necjakme sa prekvapit o 3 tyzdne na sone:slight_smile:
29. mar 2012 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Určite sa nám to podarí.... :slight_smile:
Len to dlho trvá to čakanie je na nervy. Vlastne sa mi začalo všetko točiť len okolo tohto. A to nie je dobre .Ale neviem si rozkázať. :cry:
No a Praha je Praha tam sa dejú zázraky aj také že to máte zadarmo. :wink:
A IVF koľko u Vás vyjde moja doktorka mi hovorila že jedna jej pacientka sa nasrdila a šla do Brna kde ju to vyšlo bez uhrady poisťovne ,bez zbytočného čakania do 30 tis. Čo máme tu na Slovensku s úhradou,čakaním a ohraničením veku .
29. mar 2012 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 dakujem moja zlata.... teraz takto tfuuuuuuuuj:slight_smile: a nazivo aj nazivo:slight_smile:
29. mar 2012 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalipso no mojko, ved mesiac pred tym som mala do positive ovu test.... a hen :slight_smile: Nic:slight_smile: az teraz.... ako vravim realistka :slight_smile:
29. mar 2012 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 dakujem janiulka:slight_smile:))... vies co? ani ja si to neviem predstavit este mi to nedochadza.....:slight_smile:)
29. mar 2012 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvik1 silvik dakujem:slight_smile:
Ty nemozes v utorok na to stretko? ultrazvuk 19.4.- o 3 tyzdne....
29. mar 2012 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@euforia01 inak s tým že to majú niekde v ČR zadarmo som už tu čítala, ale nie všetky centrá, len že by to robili niekde u nás zadarmo môžme len snívať. V Iscare to stojí 75 € vrátane spermiogramu. Ale doklad o zaplatení žiadny...Inak to s tým prezretím pred IUI je veľmi dobrý nápad, len to aby si človek vzal pár dní dovči zasa aby bol pripravený. Ale zasa sa ten aspoň ako taký pocit istoty je k nezaplateniu. Ak by som šla na druhé IUI asi to tiež navrhnem. Len to preháňanie partnera hore dole ... :slight_smile:
29. mar 2012 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 hlavu hore, ja viem že je to smutné, ale možno že sa ešte zajtra všetko zmení. Pomôže silné objatie aspoň takto na diaľku?
29. mar 2012 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 sa v tom vyznáš, možno sa divne spýtam, ale zrejme aj Vám po IUI lekárka povedala že máte mať styk teraz čo najviac, ale píšeš že s Utrogestanom sa otehotnieť nedá, tak prečo potom čo najviac styku? Už som z toho zmätená.Veď ak si to máš dať po IUI a brať to 3 krát denne tak to nie je kontraproduktívne? Veď plod môže vzniknúť až po pár hodinách od IUI, či nie? či v tom mám úplný zmätok?
29. mar 2012 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadej13 Ja viem to vymeškanie z roboty,ale chudák nemusí sa trápiť zo spermiogramom aj to je +
A tá 18% šanca že to vyjde sa v našom "prasknutom prípade" už rovná 0 %
A ja som to mala aj dosť bolestivé robili mi to kliešťami :angry:
Takže ak by boli ochotný súhlasiť s týn sonom pred tým je to aj pri tom vymeškaní z práce lepšie .
V Bratislavskom Iscare je to 75 a v Martinskom 82 eur no sranda Čo urobí konkurencia.
Ale na liečbu feťákov, transplantácie pečene a liečenia alkoholikov majú no na našom zúfalstve ryžujú a ešte to ohraničia vekom.
29. mar 2012 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@euforia01 tak ma napadlo že keby sa dali zmraziť tak aj to je riešenie, či pri IUI by to nepomohlo? Moja láska nepracuje priamo v Ba, takže len také odskočenie z práce je trochu problém.
29. mar 2012 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@euforia01 u nas v gynfive v BA to mame za 50€ +5€ notar. takze znizuju sa ceny pomaly...
29. mar 2012 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@euforia01 a k tej druhej časti, to sme si tu už písali že ako na túžbach ryžujú. Sú to smutné témy a niekto by povedal že sme netolerantné, ale tiež ma štve ako sa istým vrstvám všetko hradí a pardonuje a takým čo si platia dane, snažia sa a nedarí sa, tak na nich si vyrovnajú ten dlh ktorý vzniká platením lajdákom. :confounded:
29. mar 2012 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 notár? to si musíte dať potvrdiť ten papier čo im tam podpisujete že so všetkým súhlasíte?
29. mar 2012 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadej13 objatie prijmam :pensive: :sweat_smile:
mrazia sa spermijky. aj darcovske sa mrazia. takze ak niekto potrebuje od darcu lebo nema vlastne, tak z mrazenych.
29. mar 2012 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadej13 jj tak veru u notara podpisy overit. niekedy to bolo naknap nestihali sme notara, ked sa mi posunul cyklus o 5 dni skor robili IUI
29. mar 2012 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadej13 Zlatko myslíš,že by sme nestarli.Aspoň si ma rozosmiala.chvílku som inak rozmýšla ,že na miesto toho nepodareného IUI som si mohla dať streknúť kys.hyaluronovu a bol by väčší osoh. :grinning:
Môj je živnostník tak sme to to kvôli jeho práci dali na zimu.ale ako vidím pekne sa to pretiahne.Inak odhodlával sa rok čo nám teraz chýba.A nič sme neušetrili,iba sa zmenil personál a zdvihli ceny. No hádam ma nevymení za lacnejší model ???
29. mar 2012 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 no vieš, týchto pár dní už premýšľam na všetkým, aj nad touto eventualitou, že by si to tam dal zmraziť, aj keď asi na každé IUI by musela byť nová vzorka,že? joj, aké krásne by bolo meditovať nad úplne inými vecami a nie nad tým ako to všetko skĺbiť s prácou a tak podobne. Lebo tiež neviem dokedy mi budú ochotní tolerovať toto behanie hore dole. A keď si tu už dlhšie, nevieš o niekom kto bral Indonal? Mne ho lekárka doporučovala že je to dobrá vec. A Ty tiež berieš ten Utrogestan?
29. mar 2012 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@euforia01 tak som rada že som Ti vylúdila lepšiu náladu, mne tu spravili náladu včera a tak sa snažím tento dar posielať ďalej. Aj sa tak trošku hecujem aby ma ten výsledok v pondelok nezlomil, teda ak sa do pondelka niečo nestane čo dá jasnú odpoveď že N. Ale že v tom Ginfvife je to ešte lacnejšie ako v Iscare. Inak toto je brutálny biznis ako vidím, tak možno sa veci zmenia aj tu.
29. mar 2012 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@euforia01 a určite Ťa nevymení za lacnejší model :wink:
29. mar 2012 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadej13 nie nepoznam to, ani nikto to nespominal. vsetko je to pekne co som mrkla na to, ale zvysuje imunitu, to asi nie je dobre aby nebranilo k uhniezdeniu zase. nuz snad ti niekto poradi o tom.
A berem Utros, je to otrava. Uz ma to nebavi a ak budem tehu, tak to musim brat az do 12tt. waaaaaaa zblaznim sa
29. mar 2012 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadej13 ty si taka radostna bytostka a asi aj nazivo si dost ukecana vsak? :grinning:
29. mar 2012 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadej13 V Blave je asi 6 centier tak to robí svoje a všade majú plno.To je biznis aj po Slovensku je to novodobý mor a keď sme boli vo februári bola tam jedna dievčina s černochom no aspoň som mala o čom rozmýšlať. Inak bol to riadny fešák.Problémy sú asi v našom spôsobe života ja som vyše 10 rokov brala antikoncepciu a po vysadní sa moje telo chová ako by som ju furt brala aj po skoro 3 rokoch :frowning2:
29. mar 2012 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 mne totiž teraz vŕta v hlave tu jeden príspevok,len tá kočka už sa asi odhlásila, že keď berieš U tak by si nemala dostať periódu a ani prirodzene otehotnieť, že to má udržať plod. Ja viem, ja som asi detailistka, ale aj jej som písala že potom načo lekárka kázala mať po IUI čo najviac styku keď by prípadnému oplodneniu prirodzenému zabránil ten U.? Ty tomu určite rozumieš, ja som fakt v tomto celom nová a chcela by som mať v tom úplne jasno.
29. mar 2012 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadej13 Že už sa mu neoplatí keď toľko investoval :wink:
29. mar 2012 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 joj, veľmi, ja viem, asi som otravná koľko píšem, ale pre mňa je to tu teraz ako pre dieťa keď dostane niečo nové, tak len bádam, pýtam, snorím, som zvedavá. Ale áno, radšej síce vravím že som komunikatívna ale pravda je že som udžavotaná až hrôza, aj drahý často vraví že či ešte vládzem toľko rozprávať :slight_smile: Ale tak budem sa už snažiť krotiť :wink:
29. mar 2012 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nadej13 to písala Janulka mne,lebo som sa jej na to pytala a utroš je len na udržanie tehotenstva a dáva sa po oplodnení a musí sa vysadiť aby sa dalo otehotnieť a prišla mrcha ...Tiež je divné keď potom kážu skúšať-mne teda nekázali ,ale mne nepovedia sami od seba nič.....
29. mar 2012 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok