• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@euforia01 veď totok, ale veď za poklad sa musí niečo obetovať..tým pokladom som samozrejme myslela Teba a on to vie a preto investuje. :wink: nie je väčší dôkaz lásky si myslím ako keď mužovi záleží na tom aby sa jeho láske plnili sny.
29. mar 2012 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadej13 :grinning: :grinning: :grinning: tak som ta dobre odhadla
29. mar 2012 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@euforia01 až 6? ja som zatiaľ objavila 4. V Iscare bolo zasa viac šikmookých, tiež som bola prekvapená, ale černoch žiadny :cry: ale teda že už aj Tí majú problémy, to je už potom celý svet naopak :slight_smile: jasné že to myslím v dobrom
29. mar 2012 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 hm a často sa škerím, potom si ľudia myslia že môj svet je gombička...a pritom ako som bola u lekárky vyplašená som skoro ani súvislú vetu nevedela zo seba dostať a hlas sa mi triasol, pri cudzích ľuďoch než si zvyknem som hodne nesvoja, zrejme pôsobím ako mešuge ako sa vtedy neviem vymotať z toho čo chcem povedať
29. mar 2012 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@euforia01 no a zas som na začiatku dumania - veď či zle myslím oplodnenie nemusí vzniknúť hneď po aplikácii IUI a keď si to máš dať už dva krát za ten deň tak aká je vlastne šanca? bože asi aj snívať sa mi bude o tomto dnes.
29. mar 2012 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadej13 :slight_smile: trosku mi zamrzol ntbk, musela som restatrovat a robil mi este check disc :confused:
k tomu utrosu. teda idem od zaciatku. ak sa uvolni vajicko=nastane ovulacia, tak to co ostane z folikulu je zlte teliesko, ktore produkuje hormon progesteron a to indikuje, ze uz sa dalsie vajicko nema uvolnit. teda brani dalsej a tusim ten progesteron je este aj voditko kam maju spermosky plavat. som sa docitala.
takze preto som ja zacala meram bazalku aby som vedela kedy nastala ovulka. keby neprebehla v den iui a ja si vecer dam utrogestan, tak moja domnienka je, ze zabrani ovulacii. no nemusi to byt tak.
cisto moja uvaha.
29. mar 2012 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 tomu v podstate rozumiem, ale pýtala som sa skôr na obdobie po IUI, veď to kážu si dať hneď v ten deň ako Ti to robia. A k tej teplote, odkedy mi pichali do bruška tú injekciu tak moje telo úplne inak začalo fungovať, tak s tou teplotou u mňa, no neviem. Aj včera ráno klesla na 35,6 ale dnes ráno bola zasa 36,4 tak neviem či sa ešte môžem nádejať. Ja viem, som čítala že keď nastane oplodnenie tak sa teplota ustáli v hornej časti, len nepísali že čo keď jeden deň zakolíše. Bože už znovu meditujem, len aby som si uchovala nádej. ešte do pondelka treba vydržať. Inak výsledok mi povedia aj do telefónu? asi im to tam musím nahlásiť,že?
29. mar 2012 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadej13 no vsak o to ide, to s tym suvisi. ze oni su si isty ze ovulka nastane v den iui a preto ordinuju hned vecer progesteron(utros) aby zacal pripravovat maternicu. je velmi potrebny. ale moze zabranit aj dalsej ovulacii, napriklad ked baby maju viac folikulov. oplodneniu nezabrani neboj. to si chcela vediet nie?
a ak ti bazalka pocas lutealnej fazy nahle klesne, znamena to hniezdenie vajicka. takto: http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/145864.html?u=1 6DPO
alebo az takto: http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/145858.html?u=1 7DPO
29. mar 2012 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 ja som vedela že Ty mi to tak pekne vysvetlíš. Si veľmi zlatá že máš takú trpezlivosť. Teda pred dvoma mesiacmi som ani netušila koľko sa toho naučím. Idem si to pozrieť. :slight_smile:
29. mar 2012 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@valentina10 Gratulujem moc...a už sa objavili nejaké pocity? ty si fakt žiadne nemala,ani prsia neboleli?? mi to rozum neberie.Drž sa!!!!!!!!! :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
29. mar 2012 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nadej13 tak to ja som uz stihla tieto vsetky veci nastudovat za tie mesiace co som tu od oktobra :grinning: ale stale sa mame co ucit. este dalsie otazky? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. mar 2012 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 no ten druhý graf sa viac podobal na ten môj, joj, kiež by, aj keď naši sa vždy zo mňa smiali že mám spomalený vývoj, v 25 som vyzerala ako decko, tak kiežby aj to že klesla na 9 deň by znamenalo bábo. Len aby zajtra ráno bola teplota pekne hore, to by ma potešilo. Inak s tými prsiami je to ako s teplotou - bolia ráno, cez deň poslúchali a teraz zasa začínajú hnevať a bolieť, ale včera tá teplá voda hodne pomohla :slight_smile:
29. mar 2012 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 presne si ma prekukla, aj drahý hovorí že ja dieťa chcem mať dieťa, áno, určite budú ďalšie otázky, nateraz si užívam myšlienku o tej teplote z toho grafu a si tak hýčkam že čo keby,ach jo. No keď bude aj to malé také ukecané ako ja tak sa máme na čo tešiť, ale ja sa teším, teším, som nejaká vytešená a chvíľu nemyslím na pondelok. :slight_smile: ďakujem za trpezlivosť
29. mar 2012 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. mar 2012 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadenka111 a teraz ma napadla ešte jedna vec - ten Utroš v podstate mení pochod tela, že? Čiže môže sa stať že môže aj ovplyvňovať telesnú teplotu? Lebo za normálnych okolností by som už mala omnoho nižšiu teplotu, keď som s meraním začala lebo už ma prestalo baviť iba olizovať ten mikroskop tak som sa zhrozila že mi to ukázalo aj 34,8, sme sa smiali že som možno umrela len o tom ešte neviem :grinning: a teraz bola najnižšia 35,6 tuším takto z hlavy alebo 35,4 čo je posun. A inak som zistila že ten mikroskop bola zbytočná kúpa, lebo keď somn v priebehu dňa zacítila zrazu takú vlnu horúčavy aj líca som mala červené tak to bol jediný moment kedy sa mi objavili tie vetvičky ako v lese. Inak tam boli len machule.
29. mar 2012 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 inak bola sranda ako som si na prvé stretnutie doniesla kalendárik aby videla ako pekne pravidelne dostávam cyklus a hneď v ten mesiac keď ma začala pozorovať tak som dostala o 5 dní skôr, tak som mala obavu či sme dobre trafili tú ovu tento mesiac.
29. mar 2012 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@euforia01 Ahojky...v čechách poisťovne preplácajú 6 IUI zdarma...ja mám na to tiež nárok,lebo si platím tam,podnikám tam.. a nevyužíla som to,platím 100€,lebo chodím do MT a verím,že tam mi pomožu.A ak by mi pomohli nech to stojí aj 5000€...
29. mar 2012 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadej13 utrogestan, tak isto ako vlastny progesteron zvysuje bazalku, ale iba v case uzivania.
mne Clostil posunul na 3ti cyklus az na 12DC z mojich teoretickych 22DC pred zaciatkom uzivania , takze pri stimulke je posun evidentny.
29. mar 2012 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 hm , ale aj tak sa dnes ešte budem vytešovať z tej teploty, kto vie čo prinesie zajtrajšok. A včera ste rozoberali aké problémy spôsobuje Utroš a že niektoré ho preto museli začať užívať ústne,ak som sa chcela spýtať či si sa nestretla s tým že by z Teba tiekla taká vodička alebo také biele hustejšie, ale to bude tá tabletka zrejme, lebo to nastalo včera ako som ráno šla do práce a potom to prestalo. Ale to vlhko respektíve ako keby sa mi chcelo stále na malú potrebu je tam stále.
29. mar 2012 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 prosím nemáš info ako reaguje BT keď ju meriam v rovnaký čas,ale dnes som cestovala,tak som musela o 3hod skor ako obvykle.No a bola o 1st.nižšia...I keď u mńa to asi ozaj nemá význam merať,ale tak pre istotu skúšam...
29. mar 2012 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. mar 2012 o 19:35  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@nadej13 jasne, ze tecie a biele veci zo mna idu. to je utros. vlozka to isti :wink:
29. mar 2012 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka aj ja som mala nizsiu teplotu, ked som merala skor, ale ty mas teda poriadny rozdiel.
29. mar 2012 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelkaurso jeeej tieto baby poznam. ta lenka sa mi strasne lubila ako spieva v tej sutazi. jaka sranda pesnicka ja odpadnem :grinning: :grinning:
29. mar 2012 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadenka111 tak fajn, len som si dnes pripadala divne keď som si odkladala krabice so zimnými botami a som tam bola mokrá ako som sa lopotila s nimi, ale tak aspoň príprava na starobu :grinning:
29. mar 2012 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 nie ja mávam 37.0 a dnes som mala o 3hod skor 36.9 som sa zle vyjadrila...nie o celý stupeň :grinning:
29. mar 2012 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka jaaaaj no vsak sa mi to nezdalo, ze az tolko :sweat_smile: . ja som mala 1hodinu skor a o 0,1st menej. tak to mas v pohodeee
29. mar 2012 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 no ja som zvedavá,ono ak by nič,tak by to malo cca od 10-12DPO ísť asi dolu..tak som zvedavá.. :sunglasses: :wink:
29. mar 2012 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zana21 Ahoj. my sme skúsili 2.IUI. Včera sme podali žiadosť na IVF. Určite to chcem absolvovať a kým budeme čakať tak dáme ešte jedno IUI ale určite bude posledné. Bola by škoda nevyužiť to 6 týždňové čakanie na schválenie žiadosti. Hoci si nemyslím že by sa to mohlo podariť. Som realista a viem si porovnať úspešnosť IUI 8% a úspešnosť IVF 50% a viac. Doktor mi včera sám povedal, že určite nebudeme do nekonečna skúšať IUI. Koľké IUI si absolvovala ?
29. mar 2012 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 Kočky ste ma vyhodili z tabuľky? :frowning2: Dala som si žiadosť na IVF, ale dovtedy ešte dáme 3.IUI. Aspoň to čakanie rýchlejšie ubehne. Vychádza nám to presne na Veľkú noc, tak snáď budú robiť. Dnes som tam volala, ale nevedeli mi ešte povedať či budú robiť, tak musím volať zajtra.
29. mar 2012 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok