• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Androusek, tak tiez si myslim, nechcem privelmi stracat cas IUI, ak to bude manzela bude stresovat, radsej podstupim vsetky tie injekcie a predsa len uspesnost je vyssia :wink: Tak budme silne zeny :grinning:
1. aug 2008 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lola,mě se taky trocha zdá,že je to lepší,zajtra na tebe budem myslet,aby to vyšlo a přesně pokud to nevyjde tak hodně optimizmu do dalšího!!! :wink:
1. aug 2008 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janulka,jasně že proto uděláme vše možné aj nemožné,tak uvidíš,třebas to vyjde teraz.Chtělo by nato,aj trocha přestat myslet,ale moc to nejde,vidím to na sobě. :unamused:
1. aug 2008 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky a užíváte aji nějaké vitamíny nebo něco?Máte někdo sněčím nějaké zkušenosti nebo víte oněkom?
1. aug 2008 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nuz, ved to, snazit sa nemysliet a myslim o to viac :frowning2: Ale nemyslim si, ze som na tom nejak zle, len sme sa rozbehli a mozno po viacerych neuspechoch zacnem vymyslat :sunglasses: Ved nechcem byt neslusna, ale sex je fajn, co vy na to babule?Tak sa netreba sustredovat len na ovu a spg a tak, treba sa uvolnit :grinning: :grinning: :grinning: Ja som teda mudra, co? :sunglasses: Inak uzivam kyselinu listovu a baby plan.
1. aug 2008 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej jasné,je těžko si říkat,aby sisa nesustředila,vidím to u sebe a sex je fajne,to je pravda :slight_smile:
1. aug 2008 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to som rada, ze sme sa zhodli androusek :grinning: :grinning: :grinning:
1. aug 2008 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jojo,tak se opatruj zatím a všem ostatním přeji hodně úspěchů.kdo bude ces víkend testovat. :wink:
1. aug 2008 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maj sa pekne a uzi si vikend!!!
1. aug 2008 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Děkujem a všem ostatním taky přeji hezký víkend a tobě taky.Pa :wink:
1. aug 2008 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
darli, tak ako, neozyvas sa a zeby dovolenkujes, ci sa uz testujes? :grinning:
1. aug 2008 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby. Vecerali sme, tak som sa odmlcala na chvilku. Dakujem vsetkym za podporu, ste zlate. Zajtra vam dam urcite vediet ako som dopadla. Zelam pekny vikend! Papa
1. aug 2008 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak som tu zase, a tu nikohooooo?
1. aug 2008 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já jsem tu :sweat_smile:
1. aug 2008 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Katuska, chcela som pokecat ale prave mi volal manzelik, ide sa na vikendovy nakup, tak ficim prec, ale zastavim sa este dnes :grinning: papa
1. aug 2008 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky...tak konečně jsem se dočkala...dnes jsem dostala MS...takže v neděli hurá do CAR a začnu stimulovat...fakt jsem se už těšila....
1. aug 2008 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík holky,tak přeji hezký den.
Lola ta. jak si dopadla co?Už víš tedy něco,snad dobře'
2. aug 2008 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Adrosek...Tak ja som testovala, test bol negativny :frowning2: Tak zase nic. Nevadi, skusame dalej, raz sa to musi podarit. Ty sa mas ako?
2. aug 2008 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík lola,tak to ma teda mrzí že to nevyšlo :frowning2: Ale snad sa to podaří co nejdříve zase??Nesmíme ztrácet hlavu.
Jinak já sa mám celkom fajně,chystáme sa na nákupy do města,je tady ale dusno tak snad nezmokneme.
Tak jak budete pokračovat dalej nyní?To si si brala ja krev?
2. aug 2008 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adrosek ja som tiez bola na nakupoch, zlepsit si naladu :slight_smile: Robila som si len test doma, lekarka mi povedala ze na krv mam prist iba ak budem mat test pozitivny. No tak skusime tento mesiac to iste a asi ptom este raz, takze IUI 3x maximalne. Tu ale poistovna nic nepreplaca, vsetko si hradime, a IVF tu stoji okolo 50 tisic,co je dost. Ale nevadi, babo velmi chceme, nech to stoji co to stoji.
2. aug 2008 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile:Ahoj holky,dnes jsem přesně týden po inseminaci a test je mírně pozitivní,druhá čárečka je slabě vidět a byla jsem hned na odběru krve,hcq pozitivní 23 :grinning: Tak uvidíme,doufám,že to vyjde :wink:
2. aug 2008 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík Lola,tak máš recht,alespon sisi udělal radost nějakou no ne?Co sis pěkného kupila co?My se akorát vrátili z města,já som si pokupila jen nějaké maličkosti do kuchyně jinak nic.
Daska tak snad tam brzo budou ještě silnější dvě //!!To by bolo fajně,budem na tebe myslet,zajtra zkusíš znova?
2. aug 2008 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj budu :wink: doufám,že to poleze nahoru :dizzy_face: musííííííííííííí,jinak děkuji :dizzy_face:
2. aug 2008 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasně že to poleze na horu,přesně tak musííííííí :slight_smile:
Jinak co provádíte o víkendu,máte volno nebo pracovní víkend spíše?Venku je hrozný dusno,tak se ani nikam pomalu nehodí jit
2. aug 2008 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dasule
Ak ti bol pichnutý pregnyl, tak tá druhá čiarka je pravdepodobne z neho. Drží sa v tele 10 dní.
2. aug 2008 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to může být,ale měla jsem pět vajíček a jsem po 3 inseminaci a nikdy druhá čárka nebyla :wink:
2. aug 2008 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak snad to nebude zněj,uvisíš další dny
2. aug 2008 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,máme trošku spoždění tak dělám oběd:slight_smile:

dasule super,jen tak dál:slight_smile:

ahojík adrosku :wink:
2. aug 2008 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojik Katuška,akorát som na tebe myslela,říkala som si kde se nám touláš,že si se tady neukázala ještě,náročný víkend?A co bříško,je to už lepší trošku nebo ani ne co? :wink:
Jinak Dasule,moc ti to přeji vážně,už aby to bylo,já jsem dneska devátý den a taky bych už nejraději věděla jak jsem natom,ale musím vydržet :frowning2:
Jinak co budete provádět holky?
2. aug 2008 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: to věřím,já bych to vydržela,ale mamka se chtěla ze srandy vyzkoušet :wink: a je to tam :grinning: čuměla jsem na to co pět minut,jestli to náhodou nezmizelo :grinning: :grinning:
2. aug 2008 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok