• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@kuspitka Poraď sa s dr či by ti nezvýšil dávku. Ja som mala prvý mesiac s clostilom 1 vajíčko na ľavej strane pekne dozrete. Druhý mesiac som mala 2 vajíčka (už aj na pravej strane). Uvidím ako dopadnem teraz, idem štvrtok na meranie
1. apr 2012 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sheronka ja som mala prvy mesiac na nepriechodnej strane jeden pekny,potom som mala na oboch stranach po 3ks a iba jeden dozrel..
ja mam jednu stranu nepriechodnu..a som zvedava ,co bude teraz...ked beries vadsie dávky tak mam kvalitnejsie ci co..
1. apr 2012 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka Kam chodíš?
1. apr 2012 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sheronka do iscere martin
1. apr 2012 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka Nezvažuješ IVF? Pri nepriechodnej jednej strane je to % nižšie. Už takto je to málo :frowning2:
1. apr 2012 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata :slight_smile: meranie dopadlo v piatok vyborne, folik mame na lavej aj pravej strane... dnes pichnuty pregnyl a zajtra nas caka 2.IUI :slight_smile:
1. apr 2012 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sebi123 Super. Držím palce :wink: Aké veľké vajka si mala?
1. apr 2012 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sheronka moja uz nie..viacej IVF uz nechcem
1. apr 2012 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka Koľko IVF si už mala? Ty máš už aspoň baby :slight_smile:
1. apr 2012 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sheronka hej mám malu ,ale za aku cenu ju mam....2IVF,5KET ,laparku a co este vsetko...
1. apr 2012 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sheronka dakujem :slight_smile: neviem, ake boli velke, ale vraj su pekne a aj sliznica je OK :wink: tak uvidime... verim, ze to uz teraz vyjde :slight_smile:
1. apr 2012 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka Ja som to nemyslela v zlom.
1. apr 2012 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sheronka ja vie,ale už nemám chuť stále čítať,že mám aspoň jedno dieťa,ale za akú cenu ho mám a čo je za tým už nikoho netrápi a koľko rokov je za tým všetkým...
1. apr 2012 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivoka drzim palceky ale myslim ze ti to vyslo :slight_smile: :slight_smile:
1. apr 2012 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kuspitka Nechcela som ťa nahnevať. Myslela som to skôr tak, že po tom všetkom sa to podarilo a máš zmysel života.
1. apr 2012 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sheronka hej mám,ale každý si myslí,že to bolo pre mňa lachké mať dieťa.....zažila som to iste čo vy a chcem druhé aj ,keď viem že namám veľkú šancu,ale chcem...aj vám ,keď sa vám podarí tak neskôr budete chcieť ďalšie tak ,ako ja...ja sa nehnevám nemám prečo..
1. apr 2012 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka Môžeš veriť tomu, že každá tu ti prajeme aby sa ti to podarilo :slight_smile:
1. apr 2012 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sheronka viem moja....toto šidlo male musim nechat u rodicov ,lebo ideme do martina a nema mi ju kto strazit
1. apr 2012 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka já jsem brala taky jen 1x1 clostilbegyt. Pokud se ti po této dávce tvoří folikuly (tedy aspoň jeden pěkný) tak není potřeba dávat větší dávky, zbytečně by sis do sebe jen ládovala hormony navíc a bylo by větší riziko, že se ti udělá cysta :slight_smile:
1. apr 2012 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka Na kedy ti vychádza IUI ? Mne to vychádza na sobotu alebo nedeľu. Chystali sme sa cez sviatky k rodičom na východ. Ale nič z toho.
1. apr 2012 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@loyanca pokud nechceš brát clostilbegyt tak jsou pak už jen léky které se musejí píchat (aspoň co já vím), stejné co se používají na IVF, jen v malých dávkách.
1. apr 2012 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalipso aha to som nevedela,....aspon viem....este som cystu nemala nikdy.

@sheronka ja budem v nitre u rodicov...tak neviem utorok povedia,že kedy IUI,ale boli ma nejako prava strana a to nieje dobre.obcas aj lava ,ale IUI by som mala mat asi v piatok.
1. apr 2012 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka potichucky pises o slabuckej ciarke, potichucky sepkam, ze potichucky blahozelam a silno drzim palce!!!!! :dizzy_face:
1. apr 2012 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ivoka krásná :dizzy_face: držím pěsti a ani nedutám :wink:
1. apr 2012 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivoka krásne :dizzy_face: drzim prsteky :slight_smile:
1. apr 2012 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sebi123 držím veľmi palčeky na zajtra :wink:
@ivoka potichučky gratulujem, krásny dušík :dizzy_face:
1. apr 2012 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@loyanca ahoj ku komu chodíš ak sa smiem opýtať ? :wink:
1. apr 2012 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
K dr. Toporcerovej. Máš skúsenosť?
1. apr 2012 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka ze čáááárka z kazdej strany, a paráááááádna :dizzy_face: velmi ti drzim prsty!!!
ked si spomeniem co sme si pisali predtym...a teraz aha...tfuj tfuj nech nezmizne, nech ruzovie, cervenie, kolajnica az do porodnice :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
1. apr 2012 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok