• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@kuspitka nestresuj sa furt,buď v pohode,a vyjde to,zajtra písni,ako si dopadla... :wink:
2. apr 2012 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby čo hovoríte na toto? 13DPO a robené dnes poobede...mi príjde stále slabá tá druhá/ :confused:
2. apr 2012 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@kuspitka ja som ešte nebola v tehu, snažíme sa o to vyše roka a pol, teraz som si čítala o laparoskopii, teda som myslela že je to niečo jednoduchšie, ale teda ako to tam popísali, br.
2. apr 2012 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. apr 2012 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka joj super moja.aj ty napis
@nadej13 ja som mala laparku a potom ivf
2. apr 2012 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Ahoj vieš čo budem sa tiež nabudúce po IUI držať tvojich rád a utrogestan až na druhý deň.
2. apr 2012 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 Dadík Ty si nejaká šikovná s tou červenou a to tak rovno bez špinenia ja som rada ,že som aspoň včera večer začala špiniť.Máš už predpísaný clostil ??Však Ti si ma predbehla na kedy ti vychádza IUI,aby to nebolo na veľku noc ?
2. apr 2012 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2431 Takže to vyzerá že radšej ísť na IUI skôr však šviháci tam vydržia vraj až 72 hodín ,ale potom fakt radšej skúsiť ešte doma poistiť a utroš až na druhý deň ,len to načasovanie je problém...
2. apr 2012 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka na to, že je to po obědě je to krásná čárka :wink: Já takovou měla 13 DPO ráno :wink: :dizzy_face:
2. apr 2012 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Díky,zajtra už netestujem,zajtra bude už ortieľ :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :wink: :sunglasses:
2. apr 2012 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@euforia01 no možno je lepšie skôr ale ja som odmietal aj brať utroš :sweat_smile: . Dr. mi ho kázala brať ale ja som si ho nedávala, nejako som mu neverila, neviem bol mi nesympatický :grinning: Brala som len duphaston a ten beriem doteraz.
2. apr 2012 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivoka je to krásna čiarka a poobede super :dizzy_face:
2. apr 2012 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, nerada vám sem lezu, ale chtěla jsem se jen zeptat teď v dubnu nás čeká první IUI, kolikátý DC jste na něm byly?
2. apr 2012 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2431 Ahoj Lucka :slight_smile:
Vraj sa má brať utrogestan po clostile ,na lepšiu výstelku sliznice . Ja sama neviem ,ale radšej sa poučím zo skúseností,takže rozumiem tomu,že si ho nebrala a vyšlo Ti to -to je super,mne bol tiež protivný tie výtoky boli hrozné
.Len škoda,že na mňa dobre nepôsobil ani duphaston ten som mala ,kvôli úprave menzesu a špinenie som mala aj tak a potom k nemu pribudol aj výtok a taký blbý pocit.
Ale uvidím čo mi povie doktorka na meraní -neviem prečo sa berie globálne u každej že IUI až o dva dni -pri ovulke a meraní ja si myslím ,že som ho asi mala mať na druhý deň pri meraní som mala 18 mm folik a pregnyl mi asi nezabral to som tu písala,lebo som mala pocit,že praskol na obed na druhý deň a teda už nebolo pri IUI čo oplodňovať,ale o deň skôr by možno bola väčšia šanca. Však uvidím čo bude ešte mám len špinenie,nerozbehol sa mi menzes -potom napíšem
2. apr 2012 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@euforia01 spytaj sa Dr. ako s utrosom...mne to pripada logicke na 3DPO, ale mozno sa mylim
vela stasticka
2. apr 2012 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janulka1980 Vieš mne sa zdá že u nás v centre to každá berie rovnako hneď ako príde domov po IUI,lebo tak to kážu ,ako som čítala tu na koníkovi. Ale myslím ,že sa zariadim po svojompo ďalšom IUI.
A dokt. ani nenapadlo ,že by mi povedala,že to máme ešte doma poistiť. A ja som sa bála .Fakt to bola novinka....
2. apr 2012 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@euforia01 tak na držím palce na ďalší pokus. Ako ja viem,že nemôžem povedať na 100% , že kvôli utroši som neotehotnela po prvom iui a pri druhom áno keď som ho nebrala. To nikto nevie, že čo by bolo keby som ho brala. Možno aj tak by sa to podarilo, je to ťažko povedať. :wink:
2. apr 2012 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak toto je krásne a prajem z celého srdiečka aby v každej sa tento krásny zázrak stal :dizzy_face:
http://www.libise.cz/2012/04/zazrak-lidskeho-zivota-stvoreni-cloveka-v-lune-matcine/
2. apr 2012 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucia2431 ďakujem Lucka-tiež verím,musím samu seba motivovať. :slight_smile:
2. apr 2012 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@euforia01 musíš, pozitívne myslenie je najdôležitejšie :wink:
2. apr 2012 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ináč baby teraz keby mali prestať nevoľnosti tak mne začali , dnes je to celkom v pohode len ráno som raz zvracala ale včera od piatej rána až do večera aj obed varil manžel lebo ja som nebola ničoho schopná.
2. apr 2012 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2431 hm.... aj chcem myslieť pozitívne,ale podvedomie si robí čo chce :angry:
2. apr 2012 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@euforia01 poznám to
2. apr 2012 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivussska Ahoj,ja som bola prvý krát na 16DC a druhý krát na 12DC ,každý mesiac je iný... :wink:
2. apr 2012 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka děkuji za odpověď :slight_smile: Já právě vůbec nevím jak to chodí ... A když si byla až ten 16 DC kolikrát jsi byla na UTZ?
2. apr 2012 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivussska bola som na 11 DC a potom 13 DC... :wink:
2. apr 2012 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivussska ahoj. ja som bola na 1 IUI už 12 DC (UTZ bolo deň predtým) a na 2 IUI 14 DC (UTZ 11 DC).
3. apr 2012 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 ahoj, môžeš dopísať do tabuľky - test negatívny.
3. apr 2012 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadej13 ach uz som tu a co to citam. pridali ste sa ku mne aj s @carie32 aby mi samej nebolo smutno. dnes som si bola po lieky. uz mam clostil a to vsetko na 4.iui :slight_smile:
3. apr 2012 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@euforia01 noo aj mna prekvapila cervena. uz mam clostil, prave rozmyslam ci si ho slahnem uz teraz od 3-7 :unamused:
naposledy som mala iui na 12DC, tak asi tak bude aj teraz 12.4.
3. apr 2012 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok