• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@ivoka huráááááááááááááá, tak už možem nahlas gratulovať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. apr 2012 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadenka111 no dnes bola už skoro rovnocenná čiarka,ale tie testy,urobila som od nedele 5ks a teda v jeden deń i dva a skorší bol tmavší ako následný....proste testy...najlepšie zatiaľ mama testy :slight_smile:
Fraxiparín sa pichá u ľudí čo majú trombózu,robia sa v krvi hrčky-zrazeniny a može sa upchať placenta a nevyživuje sa plod...Preto často ženy potrácajú,ale to,že to človek má sa dozvie až keď je neskoro :unamused: Ja už to viem,za cenu 2 potratov...ale nemám na 100% ,že príčina mojich strát bola trombóza...v skutočnosti ju necítim,neviem,že ju mám,je to skrytý zabiják!
3. apr 2012 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azzura to nikdy nevies, ale ak nepride mrka uvidis urcite ze ci vystrelila :slight_smile:
3. apr 2012 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 vo štvrtok uvidime :wink: ale citim sa mrchovsky :angry: neva, clostil uz je na stoliku
3. apr 2012 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azzura ja som do 12 DPO necítila nič,vlastne potom už len spánok a jedla som a jedla...inak nič...teraz už hej,už si uvedomujem i brucho... :slight_smile: nikdy nevieš :sunglasses:
3. apr 2012 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivoka takže žiadne príznaky iba unava, sranda. Tak a teraz sa drz nech to uz dokopes do zdarneho konca a cokolvek sa ti nebude zdat tak treba ist hned na pohotovost, netreba nic podcenovat :wink:
3. apr 2012 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azzura no budem sa snažiť, i keď to mám ťažšie na sk žijem,poisťovňu mám českú...keby niečo,snaď ma nevykopnú ,keď mám europreukaz...
presne príznaky boli len únava,a tú na jar mávam normálne :slight_smile: Držím palce!!!
3. apr 2012 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka dakujem. Neboj, určite ked bude treba tak ta osetria
3. apr 2012 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka
gratulujeeeeeeeeeeeeem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. apr 2012 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ivoka Tesim saaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mojaaa:slight_smile:
3. apr 2012 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivoka aha no tak to si musim davat pozor. mna sef poucoval, ked sme frcali na sluzobku a stali sme na pumpe, ze sa mam poprechadzat aby som nedostala trombozu. ja, ze "vsak som mlada nemozem dostat, je mi zima...". takze by som mala aj v robote ked sedim viac ako 2hodky, postavit sa....ze? hmm
3. apr 2012 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111
existuje choroba krvi - trombofília, ked kvr ma tendenciu robit zrazeniny, myslim ze hormony, ktore berieme tomu velmi nepomahaju
3. apr 2012 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka MOC GRATULUJU :dizzy_face:
3. apr 2012 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
3. apr 2012 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa , @dadenka111 presne,hormóny ešte napomáhajú tvorbe trombov.Ja to mám vlastne autoimunitný prípad,veľmi laicky vysvetlené je,že mám chorobu lovcov mamutov,podľa lekára :sunglasses: moje krvinky vyhodnotia,že nastal nejaký problém,rana,otvor,i keď v skutočnosti nenastal a začnú sa na seba lepiť a na stenu žily a vytvoria tak zrazeninu v domienke,že pomáhajú nevykrvácať.Vraj choroba vznikla,aby praveký ĺudia nevykrvácali pri ťažkých lovoch,keď boli poranený zverou...
3. apr 2012 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka zo srdca gratulujem, krasne cisielko!!!!
moja kamoska tiez potratila kvoli zrazanlivosti krvi, teraz to podchytili a vsetko je OK :wink:
drz sa tes sa!! :dizzy_face:
3. apr 2012 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivoka jéééé, gratulace!
3. apr 2012 o 17:08  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivoka juj moja tesim sa s tebou a gratulujem :slight_smile: :slight_smile:
3. apr 2012 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivoka nejdem na iui,,
3. apr 2012 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka už viem,už som si to prečítala,ale v tvojom prípade je lepšie,že sa rieši rovno IVF... :wink: Držím palce!!! :dizzy_face:
3. apr 2012 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 no, moje pocity sa potvrdili, teda síce neviem aké sú pocity tehuľky lebo som to ešte nezažila, ale nesmierne rada by som to zažila. Dnes som vyšla s pravdou von u šéfa aj najvyššieho šéfa, tak som trochu pokojnejšia, umožnia mi v pokoji chodiť na odbery a kontroly, u nás je to s nadrábaním trochu problém totiž. Tak aspoň jedno upokojenie :slight_smile:
3. apr 2012 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ivoka tak idem,ale doktorka mi povedala,ze nechcu schvalovat ivf
3. apr 2012 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka ako nechcú,to čo je za blbosť???
3. apr 2012 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka neviem moja..
3. apr 2012 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka môžem sa Ťa spýtať niečo o tej laparke? prečítala som si celý postup len mi vŕta hlavou jedna vec - lekárka mi povedala že by sa tým veci spomalili, ale nikde som nenašla zmienku o tom žeby sa nejakej žene po laparoskopii nedarilo po dlhú dobu otehotnieť alebo niečo podobné. Ani Ty si nepísala žeby sa objavili nejaké problémy, či?
3. apr 2012 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadej13 tak ja som bola na laparku po 2mesiach na IVF a zadarilo sa.poznam zenu co po laparke isla na IUI a bola tehotna...ja som nic nemala po laparske spomalene
3. apr 2012 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka joj, tak to ma upokojilo, som si to tak nejako premyslela že ak táto 1.IUI nevyšla tak či lekárka chce alebo nie idem na laparku, test štítnej žľazy do Medina a hádam ma toto všetko upokojí pre druhou IUI. A kúpim si vitamíny a budem papať ovocie a čo ešte by som mala? :wink:
3. apr 2012 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka á si mi pripomenula, už minule som sa Ťa chcela spýtať či nie je lepšie to maca extra, Ty si len to maca užívala? a to fertic neviem čo s kyselinou listovou si neužívala? nie je to lepšie ak je tam aj tá kyselina?
3. apr 2012 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 Ahoj no konečne mám aj ja červenú ,dnes mi prišiel aj recept na clostil a mám tam napísané ako Ty 3-7 po jednej tabletke,ale ja mám asi problém,lebo mi ten 12 deň vyzerá na sobotu-no zariadim sa podľa ovul.testov a minulý cyklus som mala na 8 deň,ale to som nemala clostyl a pred tým mesiac s clostylom som to mala na 12 deň -myslíš že mi to urobila v piatok ak teda bude pekný folik ...
Tebe to vychádza krásne na štvrtok :slight_smile:
3. apr 2012 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok