• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
Latu, :frowning2: ácho jo. tak som dúfala, ale ved si sama hovorila, že šte môže byť negatívny, kedy máš dostať ms?
27. jan 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lus až v pátek budu 14dní po IUI, s mrchou ani nevim jak to bude - může přijít dřív,ale kvůli utrouši i později :confounded: já vim,že to ještě neni směrodatný,že může být brzo,ale zase když si to tak vemeš tak 12DPO už většina holke mívá aspoň stín :unamused:
27. jan 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozri Latunka, niekto má aspoň tienik a niekdo nie.toto sa nedrž.podľa mňa bolo testovanie skoro.ja ked si robim testik, tak len ak mi mešká ms, ináč nie.takže ešte hlavu nevešaj. :wink:
27. jan 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Latu hlavu vzhůru, znám pár holek, kterým se čárka neobjevila vůbec nebo o hodně později a byly těhu, naděje umírá poslední, držím palce. :wink:
27. jan 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky,obcas si vas precitam,chcem vam len napisat moj nazor,aby ste zbytocne netestovali a pockali si na krvny test.Ja viem,ze je to tazke,ale iba sa stresujete a pritom este nic nemusi byt stratene...
Chcem vas vsetky povzbudit a povedat vam,ze vam velmi drzim palce...nam sa to na 2 IUI podarilo.Tak nezufajte!
27. jan 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky... minuly tyden jsem byla na moji prvni IUI... chci se zeptat, jestli si merite BT a jestli vam Utrogestan, nebo jiny hormon zvysuje BT?... Jestli me teploty mam prisuzovat tomu. dekuju moc
27. jan 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Europo tak to je skvělé, že se vám to podařilo, gratuluji, je fajn vědět, že i u iui se někdy zadaří. Zubajdo BT neměřím, takže nemůžu poradit. Kdy jsi byla na IUI, já jsem byla ve středu, tak jsme na tom skoro stejně :slight_smile:
27. jan 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky berus... já byla také ve středu... ale druhý den jsem tam ještě folík měla... a máš nějaké příznaky ?... bereš utrouše ?.... mně šíleně bolí prsa, ale to je podle mě z toho hormonu ... a v kříži.... tak ti držím palečky...
27. jan 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, zasa som tu len na skok, lebo ideme plavat.
Trosku tomu nerozumiem. Ja mavam ovulku normalne a vzdy sa mi spravilo aj pekne vajicko, ale idem brat Clostilbegyt (pirulky) to znamena, ze budem mat zo stimulkou? A este sa chcem spytat, nakolko ma manzel dobru pohyblivost aj mnozstvo ale tvar je zly (len 0,5% dobrych), tak potom pri inseminacii mi daju len tie dobre?
Ja chodim tiez k doktorke Gatvej a je uzasna, taky pristup som este nikde nezazila.
27. jan 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubajdo, já si BT měřím, po prvním IUI mi vůbec nevyskočila, bylo to takový divný. Teď , po druhém IUI beru utrogestan a teplota se po OVU vydrápala nahoru a teď se drží...ale mrchu bych měla dostat až v pondělí, takže zatím je brzy něco předvídat.... :slight_smile: taky mě bolí prsa a mám takový tlaky v břiše, ale to mívám vlastně pokaždé a ještě nikdy to nevyšlo... :frowning2: tak hodně zdraru
27. jan 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi, ja mám po IUI úplně stejný pocity jako Ty...pálí mě vaječníky a mívám takové divné křeče. I tlak mám nízký a motá se mi hlava, ale jak jsem psala před chvíli, cítila jsem se stejně po 1. IUI a nevyšlo to, takže tentokrát se cítím stejně, tak si nedělám velké iluze.
A holky, po 1. IUI jsem zhruba od 6. dne po IUI špinila. Když jsem se pak ptala doktora, tak mi říkal, že to bylo špatný znamení, že se to neujalo...tak nevím...
27. jan 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Latunko,nebuď smutná a dej tomu čas! Udělej si testík v klídku až v pátek, pak můžeš dělat nějaký závěry, teď to nemá cenu! vím, že to je těžký (spousta z nás to zná), drž se! :wink:
27. jan 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Latunko, záleží na mnoha věcech, některé holky tak rychle nepříjmou do krevního oběhu hCG a z toho plynoucí dostatečnoi hladinu hCG v moči. Je to indivindi, nevěš hlavu, to bude dobrý a neboj budou //:slight_smile: já to vím:slight_smile:
27. jan 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jinak myslím, že folík je ještě neprasklej, bo teplotu mám proklatě nízko, ale pobolívají prsa a malinko mám tlaky v podbřišku, tak to raději dneska večer s manžou ještě pojistíme a a pak dáme Utroš:slight_smile: Ale vůbec nedoufám...ovšem zkusit se to musí. :sunglasses:
27. jan 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, baby, tak u mna tam z tej druhej ciarky bol len nadych, aby som vedela, kde "sa ma" objavit :wink: ...tak aspon viem, co ma zajtra caka...nic :frowning2: A ani ziadne priznaky :cry:
27. jan 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rosi ale nádych je dobrej začátek :wink: držim palce,ať ti to vyjde :slight_smile: aspoň jedné z nás musí! :slight_smile:
evak,ivomal - kdyby testoval takhle neúspěšně někdo jinek,tak mu píšu a myslim si to samé co vy, ale u sebe nějak v obrat k lepšímu nevěřim :sweat_smile: no však to znáte :wink: ale děkuju,jste hodné,že to nevzdáváte za mě :slight_smile:
27. jan 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rosienka... ale nádych je přeci dobré znamení... zítra z toho bude čárka... :slight_smile:
27. jan 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
za jak dlouho po IUI jste testovaly ???.... dodržely jste 14dní ?? :slight_smile: :wink:
latun - super by bolo, aby to vyslo obom, ale ja vo mna moc neverim
14dní ani omylem,dneska je to 12den a to mi to ještě dělaly v pátek odpoledne,tak nevím jestli první den nemám počítat až sobotu - jako když dojde mrcha odpoledne,to je tak 1DC až ten následující :sweat_smile:
27. jan 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: tak to jo...
27. jan 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babenky,ako tak kukam, tak IUI frcia stale,verim, ze tu coskoro budu same dobre spravicky...vsetkym "absolventkam" drzim siiiiiilno palceky.
Ja sa chystam na druhy pokus, dnes som zacala s clostilom.
zubajda, po prvom IUI som vkladala 2x denne utros a ms som dostala na 24 dc - a velmi silnu.takze som vobec netestovala, len som isla na krv a utz.neviem, ci si mala pregnyl, ak ano, vraj moze trvat 7-10 dni, kym sa vyluci z tela, takze prilis skore testovanie asi nema velky vyznam.drzim palce.
27. jan 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Latunka, mne tie tvoje počty akosi nesedia.píšeš, že v piatok máš 14DPO. a že dnes máš 12DPO a nie náhodou 11DPO? :confused: a na 11DPO na teste by asi fakt nič nebolo vidno. :slight_smile:
27. jan 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sylvesra.. ahojky.... no já ho jím utroš... a pregnyl jsem neměla...
27. jan 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rosi, vyzerá to s tebou nádejne,aj malý tienik je nádej, že sa to mohlo podariť. držím silno palce. :wink:
27. jan 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lus no já právě nevim jestli se to má počítat včetně pátku nebo bez pátku, včetně pátku jsem dneska podle mejch prstů 12DPO,bez pátku 11DPO a tento pátek už vlastně budu 15DPO...se vyjadřuju jak tatar,já vim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kedy si bola na IUI? lebo dni sa rátaju PO IUI.takže ak si bola v piatok, tak prvý deň po IUI je sobota. :slight_smile:
27. jan 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rosi, to vypadá dobře, ještě vydrž. To platí i pro tebe Latu...hele, poprvé jsem to zkoušela už 10 DPO a tak vím, jaké to je, ale uvěřila jsem, že je to v háji až po krevním testu a to bylo 16 DPO. Takže žádná flinta do žita...JASNÝ! Dokud tu je naděje, tak ji budem hýčkat, třeba překvapí. :grinning: Koukala jsem dneska do kalendáře, kdy mě postihne testovací období...okolo 9.2, a kdyby to jako FAKT vyšlo, mám závazek, že budu dělat před manžou Fučíka až do Valentýna....pokud to vydržím :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéé lusi tak to jsi my zvedla náladu :grinning: byla jsem v pátek,tak asi fakt bylo brzo :wink: no ono stejně mi nezbývá než čekat - buď do mrchy a nebo do víkendu,kdy žu ten test bude průkazný :wink: zařekla jsem se,že do neděle o něja ani pohledem nezavadim :grinning:
ivomal ježis to bych nevydržela,ani jeden den,já bych praskla :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Latu, jak se znám, tak to na mě určitě pozná, protože až to bude, tak budu vypadat jako měsíček na hnoji....takovej ten blaženej a přitroublej výraz..... :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
27. jan 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok