IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
azzura
4. apr 2012
@dadenka111 ahoj, aj mne IUI budu robit Gynfive. Ozaj ten suhlas overeny od notara si možem doniest aj z domu, aky stary moze byt a to pri kazdom IUI musi byt novy?
kajkusa
4. apr 2012
@azzura
hej vzdy novy, najviac trojtyzdnovy, mala som starsi, tak ma s nim raz otocili..........
dadenka111
4. apr 2012
@azzura Hoj, mne dal doki protokol na 2x IUI a aj tie tlaciva dve. Ja blba neskusena som dala obidve tlaciva potvrdit a potom mi museli dat dalsi cisty, ze nesmie byt starsi ako 15dni. Takze za kazdym cerstve podpisy.
kajkusa
4. apr 2012
@dadenka111
ved to je hrozne
kajkusa
4. apr 2012
@dadenka111
s tou uspesnostou....
kajkusa
4. apr 2012
@dadenka111
kurna, mohlo by im dojst, ze asi nieco nerobia dobre.........
dadenka111
4. apr 2012
@kajkusa zee? neverila som vlastnym ociam, aleee tento rok sa im to vylepsiiii! Aj ked ja im to dost kazim :-p
sakra co robia zle? Moze to byt aj cakacia doba po odbere zubrienok? Ja som tam raz cakala skoro 2hodiny.
azzura
4. apr 2012
@kajkusa aj mne dal moj gyndos tlacivo, ktore som si dala overit, ale kedze sa IUI nekonala tak ho akurat možem skartovať. Esteže som si urobila kopie 🙂.
Ty chodis do CAR aj ku gynekologovi alebo len na zakrok?
kajkusa
4. apr 2012
@dadenka111
ne ty im, oni to kazia nam..........sa mi to nezdalo, co tam svaraju, vsak vies, ze stale na to hundrem, tych 5 % je mozno aj z domaceho snazenia
kajkusa
4. apr 2012
@azzura
nie, ja som zacala chodit lebo sa nedarilo
kajkusa
4. apr 2012
@dadenka111
kurna vsat vacsia pravdepodonost je ze chyti clovek AIDS
dadenka111
4. apr 2012
@kajkusa 😃 😃 😃 ale nieeeeee
azzura
4. apr 2012
@kajkusa vsak aj nam sa nedari a tak som vymenila dokiho, ktorý sa zaobera neplodnostou, ale IUI nerobi ale asi ma daku zmluvu s nimi, ked nas tam posiela na IUI. No uvidim tento mesiac, dufam, že teraz to uz konecne vyskusal, lebo ma fakt uz trafi slak
chantalle
4. apr 2012
@jania023 no,ajsom mala 16 mm, doktor povedal,ze'do vecera bude 18 tka,tak mi ho pichli vecer,,,,
jania023
4. apr 2012
@chantalle a to od rana do vecer narastol 2mm?ja mam pichat na 16-18mm a dnes mam 12 takze za dva dni vecer co je piatok vecer
jania023
4. apr 2012
@afrika tak sa ozvy potom kolko ich narastlo,mne len 3 zatial,viac uz nebude a ani nestihne narast
kajkusa
4. apr 2012
@azzura
len nezanedbaj "domacu kuchynu" ako to tu niekto nazval 🙂
azzura
4. apr 2012
@kajkusa neboj 😃 😃 😃 aj ked nas neodporucil na IUI, tak sme sa doma snazili, zajtra by mala dorazit mrcha
chantalle
4. apr 2012
@jania023 no asi ano, ale IUI nevyslo.....ale pobedal,ze je to ok. Mme najskor nechceli velmi rast, od pomdelka do stredy narastli o 5 mm....
chantalle
4. apr 2012
@kuspitka uuha, no tak tu asi naozaj nie je co riesit...a aj ked sa tomu chceme vyhnut, asi naozaj uz len to IVF zostava....
kajkusa
4. apr 2012
@azzura
mozno nedorazi a mas pokoj 😉
kuspitka
4. apr 2012
@chantalle joj nechcem ist do toho,ale co mam robit
dadenka111
4. apr 2012
@kuspitka ach bude to narocne a ja ta potom mozno budem nasledovat ked nevijde 4.iui. budem vyzvedat od teba co a ako... este som naplno radsej nezacala studovat co to obnasa.
azzura
4. apr 2012
@kajkusa nemyslim že nedorazi. 2cykly po laparke som mala rozhadzane a skratene (25 a 24DC) a tesim sa teraz z kazdeho dna navyse...zajtra som 28DC.
kuspitka
4. apr 2012
@dadenka111 moja ja uz stujem vsetko zas.vitaníny a vsetko.a stale od mms spinim
carie32
4. apr 2012
@dadenka111 tak už to mám aj oficiálne, krv negatívna... dnes idem pre recept na clostilbegyt a ideme na druhé IUI 🙂
azzura
4. apr 2012
@carie32 ]-(
carie32
4. apr 2012
@azzura včera a dnes ráno test negatívny, tak som už bola pripravená na zlé správy... ale aj tak ma to dosť zabolelo 😞
ale no čo už... nebudem vešať hlavu, pojdem sa prevetrať so psíkom a bude dobre 🙂
silvik1
4. apr 2012
@dadenka111 aké bolo stretko ? ja som totálne nestíhala :-|
silvik1
4. apr 2012
@carie32 páči sa mi tvoj optimizmus 🙂 ja som tri dni fňukala.

Začni písať odpoveď...

Odošli