• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@silvik1 to úplne chápem... tiež mi nebolo všetko jedno...
4. apr 2012 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@carie32 :wink: tak hor sa do noveho kola! na kedy vam to priblizne vychadza?
4. apr 2012 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvik1 ako vzdy super. :grinning: tesim sa na dalsie. dame ho niekedy po sibacke, mozno niekedy po mojom IUI... to snad prides aj ty a mozno uz budes dalsia tehulka do partie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
4. apr 2012 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadenka111 budem sa snažiť :slight_smile: no dúfam, že máš pravdu, aj keď ja sa to dozviem až v piatok trinásteho, vtedy idem na krv. a som znovu pevne rozhodnutá netestovať :grinning: možno mi ten dátum prinesie šťastie.
4. apr 2012 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azzura
ani si sa netestla?
4. apr 2012 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvik1 nooo krasny datum piatok trinasteho :dizzy_face: . mozno sa tam zase stretneme na striedacku. ja na iui a ty krv :sunglasses: :grinning:
4. apr 2012 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 takto Ti to vychádza ? no možno sa fakt znovu stretneme a mala by som Ťa už aj spoznať :grinning:
4. apr 2012 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadenka111 Akurát to riešim aj ja ,že dnes skoro už nič a to som asi aj dobre urobila ,že som to rátala od toho pondelka. Myslím že máme to rozhádzané z utrogestanu ...Však uvidím včera by bol normálny len keby nebol viac hnedý ako červený ale bolo to intenzívne....
4. apr 2012 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@carie32 hmm moja, čo ti ine ostava iba si pofnukat a potom šup do dalsieho kola. Ty aspon mas za seboi 1 kola, mna ten hore nema rad, ani to mi nedoprial
4. apr 2012 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 dadi mojko, ja som tiez s clostikom mrchovala len 2 - 3 dni........... to mas z toho znizeneho endometria.. neboj:slight_smile:
4. apr 2012 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kajkusa nieeeeeeeeeeeeeeeeeeee. Nie je dovod, mrchana dorazi a ako na potvoru bude meskat, lebo od piatku ideme do Tatier, aby som si ani nahodou neuzila welnes :angry:
4. apr 2012 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azzura
dobre robis, ale obdivujem ta
4. apr 2012 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@valentina10
no ved ale utros by ho mal zase zvysovat, inak by nemala sancu otehotniet.....
4. apr 2012 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kajkusa nemas dovod obdivovat. Mala si ma vidiet pre 2 tyzdnami ked som sla od doktora a pvedal že nemožem ist na IUI, lebo vajka nedorastli, skoro ma slak trafil a isla som akurat okolo kostola, tak som si tam bola na toho Hore ponadavat
4. apr 2012 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa hej, ale ani utros nerobi zazraky, moja mrcha trvala normalne 5 - 6 dni bez stimulky a s utrosom slabe 3 (a bolo jedno ci s progesteronovou podporou alebo nie:slight_smile:... ked som nakukla na FF bezne su tam pri clomide - co je zlozenim obdoba clostiku - aj 2 dnove krvacania...:slight_smile:
4. apr 2012 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kajkusa este mi dnes doc povedal, ze mam pokracovat v utrosi... som sa opytala, ci nemenit za dufik ako Ty a on ze nie.. tak zrejme ma to native vs. iui cyklus predsa opodstatnenie vo vybere suplementu
4. apr 2012 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azzura
ja viem, je to desne, ale aj tak si dobra, vsak mas sancu, ale nejdem ta presvedciat, radsej si mysli preventivne ze nie si tehula, vsak ak by si bola, casom to zistis :slight_smile:
4. apr 2012 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@valentina10
tak to davaju asi malo....
4. apr 2012 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 no to neviem, uvidim kedy dorazi mrcha. Dufam ze to bude co najskor.
4. apr 2012 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 Dadii aka paradna fotkaaa:slight_smile:)!!
4. apr 2012 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@euforia01 ja som mala totalne kriklavo cervenu tie dva dni.

@valentina10 njn ten clostil vsetko skracuje aj kramy aj ovulku... uz tomu bude ale koniec. moje posledne kramy :grinning:
4. apr 2012 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@valentina10 diiiikes. :sunglasses: to som dnes spiskala. uz sa na seba podobam?
4. apr 2012 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023 ja začínam pichať asi zajtra. už sa mi rozbieha ms. do akého centra chodíš? koľko dní si si pichala?
4. apr 2012 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. apr 2012 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, dnes som volala na výsledky do Gin fiv, som po stimulácii a dominantný folikul sa mi vytvoril na ľavej strane, ktorá je nepriechodná, ale aj napriek tomu mi povedali, že dnes si mám o 22 hod dať pichnúť Pregnyl a v piatok urobíme insemináciu. Ale ja naozaj neviem ako sa rozhodnuť,má to zmysel ked je ľavá tuba nepriechodná. Lekár o tom vie, povedal mi, že ta šanca tam je aj ked je pravda, že by bola väčšia keby som mala folikul na pravej priechodnej strane. Vraj je to na mne, musím sa sama rozhodnúť či pôjdem alebo nie. Stretli ste sa niekto s podobným problémom? Podarilo sa to niekomu?
Ďakujem za odpoveď
4. apr 2012 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka290
mozno sa vie vajicko dostat z laveho vajecnika do praveho vajickovodu, lebo vsak to je tam otvorene, ale preco by to robilo.......
4. apr 2012 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023 koľko mm máš sliznicu? prečo sa dr pri tebe rozhodol, že si ideš dať gonal namiesto clostilu?
4. apr 2012 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@afrika ja som v zahranici takze centrum tu,pichala som cca 8 dni a potom ovitrelle
4. apr 2012 o 15:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka290 ono aj ked mas jeden vajcovod nepriechodni tak cez druhy sa vajko dostane
4. apr 2012 o 15:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@afrika no lebo u mna clostil velmi nefungoval nic extra a gonal je setrnejsi na telo dnes na 7dc som mala sliznicu 6mm vraj ok iked som uz mala aj na 13dc 2,8mm tak je asi dobra :grinning:
4. apr 2012 o 15:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok