• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@afrika nic som im nepovedala..myslela som,že to nieje podstatné.,ale idem ku môjmu lekárovi nech povie čo si otom myslí..
4. apr 2012 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka no predstav si, ze niekde na konci celeho toho prcesu ta caka maly drobec....tiez sa mi do toho nechce, ae doktorka to povazuje u nas za najlepsie riesenie.....aj ked sme sa este dohodli na IUI..budem drzat palce....
4. apr 2012 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chantalle ja uz moja neviem co chcem...chcem zacat brat tu Macu verim tomu a chcem to skusit...
uz sa dohadujeme z manzelom...este sa chcem opytat centra ci mevia dat na IVF aj splatku...som tak bezradna zas..
4. apr 2012 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka ahojky, mam cele balenie.....ale ako ho dorucit?
4. apr 2012 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chantalle Ahojky Snažilka 1983 mi posiela zajtra,takže už mám sľúbené.Nebývaš blízko TN?? jedine to by urýchlilo,že by som si dobehla,ale ono to príjde od snažilky poštou isto :slight_smile:
A ďakujem :wink:
4. apr 2012 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka v prvom cukle ma pri clostile nebolelo nic a mala som folik, v druhom som pei nom mala bolesti ako hrom a nic....ale bolest a spinenie nie je dobra kombinacia....stalo by za to sa aspon telefonicky informovat...
4. apr 2012 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka ahoj, no ja byvam pi ZC. Takze nic. Tak nabuce,ak bude treba poslem :slight_smile:
4. apr 2012 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kuspitka prosim ta, ked to zistis daj vediet....je to sila, k comu sme dospeli...ze si aj deturence budeme brat na splatky.....
4. apr 2012 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka v heliose sa dá aj na splátky IVF. čítala som si to tam
4. apr 2012 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka ešte sa Ťa môžem spýtať na tú laparoskopiu? To na druhý deň môžem ísť normálne do práce alebo treba ešte nejako to nechať v pokoji?
4. apr 2012 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chantalle joj je mi na nic moja.talke bolestoo som nemala davno...
@afrika to viem moja,ze tam sa da,ale neviem ci sa da iscere
4. apr 2012 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadej13 to ti nedoporicujem ist do prace nebudes si vediet ani sadnut,nie este pohnut
4. apr 2012 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka ahá, no čítala som si čo to je tá laparoskopia, ako sa robí a písali že na druhý deň ráno ma pustia, hm, takže radšej PN? tak do týždňa sa to spraví? A to naozaj urobia rez pod pupkom? si to neviem predstaviť ako sa tam budú cez to tou kamerou pozerať, zo mňa by lekárka nemohla byť :slight_smile:
4. apr 2012 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadej13 moja aspon 2týžne doma ,ja som nevedela ani do auta ist,nie este niekde sediet,alebo stat...vankus som si musela dat na bruchu ,ked som si davala pas co je v aute
4. apr 2012 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadej13 ahoj u nas se pouští po LPRSK 2den operační, coz je v den OP 0. Po 14 dnech se dá jít do práce ale je to individuální, podle toho jak se baba cítí. My děláme LPRSK ze třech 0.5cm řezu kde se zavedou porty jeden pro optiku a 2 dalsí pro nástroje. Bricho se napustí plynem aby to bylo prehledne. To může druhý den bolet v oblasti klíčku, z důvodu vstřebávání a odcházení z těla ven/plyn/. Ale ne kazdeho to boli. pokud by jsi chtela vedet vic napis mi do zpráv :slight_smile:
4. apr 2012 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka fúha, to až tak? tak to potom na tej klinike dosť optimisticky písali, ale teraz chápem, inak by každú hneď odstrašili, ale pre pokoj duše že či to tam je v poriadku to prosto musím absolvovať, lebo takto sa trápiť ako teraz po IUI a možno je predsa len problém inde. Joj, no teda neteším sa na to, ale hádam to nebude horšie ako pred dvoma rokmi po tej operácii, asi je naozaj všetko tak ako má byť a niektoré si to bábo musíme naozaj odtrpieť ako...ale raz to musí sa zlomiť
4. apr 2012 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadej13 je to dobre moja.ja som jeden den mala laparku a na druhy den domov,ale som rada ze som bola...isla by som zas ,keby sa dalo..
4. apr 2012 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciannac tak ďakujem, niečo obdobné písali aj tam, len to pooperačné popísali tak veselšie :wink: ale čo už - čo nás nezabije to nám pomôže k bábätku ! to si dám asi ako nové heslo..
4. apr 2012 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kuspitka ale dúfam že niečo na upokojenie hádam dajú, či?
4. apr 2012 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadej13 hej dostanes.ja som mala lieky na bolest.inak si zober vlozky a vela..
4. apr 2012 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka to bábo ma bude musieť preveľmi potom ľúbiť, lebo teda toto by som pre nič iné na svete nerobila :slight_smile: ale sú aj horšie veci na svete, tak si pozbieram nejaké knihy a budem sa snažiť čítať a kŕmiť dušu za ten čas
4. apr 2012 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadej13 hej moja.neboj bude dobre.mna boli spodok,ako fras..som zvedava co mi povie lekar zajtra
4. apr 2012 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadej13 mja laparka je operacia tam zabudni ze pojdes na druhy den do roboty :grinning: ked budes mat veeelke stastie a nebudes mat teplotu tak ta pusti na druhy den domov ale nezabudaj ze tam budes mat na 3 miestach rezy ktore samozrejme bolia,takze PN tyzden az dva podla toho ako sa to hoji :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. apr 2012 o 19:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka a teplý kúpeľ by nepomohol trochu?
4. apr 2012 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadej13 skusim moja aj to...ja som mala v pupku steh a potom este dva
4. apr 2012 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023 tak sa ešte modliť aby ma nevyhodili z práce :unamused: ale dúfam že sa toto všetko raz zlomí a na tieto obavy už budeme spomínať len s úsmevom :slight_smile:
4. apr 2012 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kuspitka tak budeme mať poznávacie znamenia na sebe :wink:
4. apr 2012 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadej13 bez to pozitivne a bude dobre,ber to tak ze si zase o krocik blizsie ku babu a v praci ...nejak bolo nejak bude :grinning:
4. apr 2012 o 19:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nadej13 tak to budeš mať a pekne...potom ti to zmizne,ked budes mat brusko
4. apr 2012 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023 no veď totok :wink: akoby povedal klasik, pôrod bude ešte "veselší" tak treba nejakú prípravu :slight_smile:
4. apr 2012 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok