• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@chantalle co sa ma stat stane sa aj ked nebudes lezat. no ale take zhorsenie spg...to je dooost. :unamused: nepil muzik moc na tu sibacku alkoholu? z coho by sa mu mohli zhorsit?
10. apr 2012 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvik1 juuuj to je dost skoro na mna. mozno by som stihla, lebo v praci mam termin a mala by som ist skor do roboty. dam si budik a uvidime. :wink: cca o pol tam budem ja. ak sa nestretneme, tak buduci tyzden kafco jo?
a ako sa citis?
10. apr 2012 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 ja musím tiež späť do práce, tak preto tam chodievame tak skoro. cítim sa normálne, občas ma pichne na vaječníku, ale to len sem - tam ale inak nič. tak uvidíme. ale rozhodla som sa s mangelíkom, že vo štvrtok asi testnem, nech to nie je v piatok zase taký šok ako minule.
10. apr 2012 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 sama som z toho v r....,ze preco.....nie nepil vobec nic. Od stvrtku v sebe nemal ani kvapku nicoho....tiez si myslim, po prvom som lezala a daval si pozor,ale teraz som sa "odreagovala" pri klepani reznov.... :slight_smile:
10. apr 2012 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@carie32 to vobec netusim cim to je. uz meska kolko dni od vysadenia? do centra si volala, co povedali?
10. apr 2012 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 Ahoj Dadka
dnes máš 9 deň ako ja ?? Kedy Ti chcú robiť IUI ? Ja idem zajtra na sono -pobolieva ma celé podbruško tak dúfam že sa tam niečo milé deje na oboch stranách ,aby bola väčšia šanca :dizzy_face:
10. apr 2012 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby,tak ja som dnes po 3.IUI v Heliose,prvýkrát má to aj bolelo,no ale prežil som,sice moc neverím lebo si myslím že ovulka bola včera no ale čo už...uvidíme.
10. apr 2012 o 15:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvik1 jj tak testni vo svrtok alebo aj piatok pred krvou. budem silno mysliet na duchov! :dizzy_face:
10. apr 2012 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sheronka Ahoj -ako Ti dopadlo sono bol prasknutý folik-či vydržal ?? Tiež som si zažila bolestivé IUI s kliešťami -Budeš ešte dnes skúšať .Ja som sa bála a potom som si prečítala od báb ,že je to doporučené ,ale ja som už mala folik prasknutý...
10. apr 2012 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 prečo sa vlastne berie krv pred IUI? Mám si kázať aj ja zobrať,lebo pochybujem že mi to urobia sami od seba. Už by to urobili pri prvom IUI
10. apr 2012 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@euforia01 Hallo Adka :wink: , ja som dnes 10DC. Clostil som brala 3-7. Dnes som bola na merani a boli este malinke, ale videla som tam ovela viac bubliniek ako inokedy. Verim, ze ich bude viac dominantnych. V piatok idem este na dalsie meranie, ale pocitam s tym ze IUI bude najskor v sobotu. Aj mna na striedacku pobolievaju vajecniky. Deje sa tam nieco velkeho. Predtym som to tak necitila. :dizzy_face:
Zajtra daj vediet co ti tam uvideli atd. ok?
Nam beru krv a zistuju hladiny hormonov a hlavne ten hormon LH http://www.modrykonik.sk/fotoblog/dadenka111/album/lh-hormon-graf/8822565/
10. apr 2012 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tyrkis ja som si to prečítala na nete, dokonca ak si to dáš ako kľúčové slovo tak Ti to pekne ponúkne všetky možnosti na kontrolu priechodnosti a aj popis zákrokov. Tu ma upokojili že vôbec to neznamená zdržanie, veď nakoniec to uvidím na vlastnej koži, ale ja už nechcem nad tým viac premýšľať a skúšať ďalšie IUI a spoliehať sa či to vyjde. Ak laparka dopadne dobre a prípadne IUI by dopadlo neúspešne tak sa bude hľadať ďalší problém. Učím sa že telo je moje a tiež si môžem rozhodnúť čo s ním budú robiť. Už sa toho nebojím, verím že všetko bude dobré a že každá bolesť je len krokom k vytúženému cieľu - bábätku. Som pripravená aj na to že lekárka s tým nebude súhlasiť, ale od toho je dialóg aby sme sa niekam dopracovali. Držím palce nech sa aj Ty posunieš o krok ďalej k úspechu. :slight_smile:
10. apr 2012 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chantalle ja som po IUI dostala zimnicu a žalúdok mi pekne ukázal všetko čo som do neho dala takže ležanie pomohlo, ale je to ojedinelé, niektoré tu písali že šli rovno do práce. Hlavne aby Ti nebolo zle a aby sa to podarilo - držím palce.
10. apr 2012 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa a koho si mala za lekára v Iscare?
10. apr 2012 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 ďakujem Dadka. :slight_smile: Veľmi Ti prajem aby boli foliky v piatok krásne veľké a IUI dopadlo úspešne.
Ja ich zajtra poprosím aj o to či mi nezoberú krv pred IUI ,aby sa zistila výška hormónu LH .Určite pri dobrých hodnotách je oveľa väčšia šanca na úspech a budem spokojnejšia.No som zvedavá ako zajtra pochodím.čo vybavím s týmito vyšetreniami ešte pred samotným spermiogramom -chcem to sono.No teda ak foliky narastú a bude sa konať IUI .To je najhlavnejšie.
10. apr 2012 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@euforia01 diky,diky :dizzy_face:
snad ti vyhoveju ked mas na nich take poziadavky :grinning: hlavne sa na nich usmievaj :wink: a vsetko pojde lahsie.
10. apr 2012 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,neviete ako je to s testíkom,ak by nastal problém,ako rýchlo slabne testovacia čiarka a klesá HCG? Včera som mala trošku problém,dnes žiadne,ale žiadne pocity,ktoré predtým boli denne,tak som si robila test,vyzerá byť silný,zajtra idem na sono...držte mi palce prosím,lebo už mám nervy dakde v pr.... :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
10. apr 2012 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka jak to myslíš problém??? Pocity jsou z valné části v hlavně... Věř, že vše bude dobré a ono to dobré bude...!!!!! jsem toho zářným příkladem!!! Když to nevzdáš ty, tak se udrží i prceček!!! Ale stres mu škodí a na to mysli!!!!
10. apr 2012 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivoka drziiiime palce. zajtra bude krasne :hearts: uvidis :wink:
10. apr 2012 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 Dadi neviem,či 22 DPO už uvidím :hearts: ,ale bola by som happy,nič iné si neželám :dizzy_face:
10. apr 2012 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby,tak prisla som od doktora nasrata jak pes....velice mi vravel vo stv nech nestresujem,ze mam len posunutu ovulku za lieky po IUI,vo stv 12mm-11den cyklu a dnes na 16den cyklu tam uz zrazu nevidel nic,ze ovulka ani neprebehla povedal...a potom ze nech nestresujem,ze to mam z clostilbegytu z min mesiaca.tak mi povedzte kde sa mi ten folikul mohol stratit,co siel na špacirku?:slight_smile:)uz mam nervy,cele by som s tym najradsej praštila....
10. apr 2012 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rehonka Ahojky,mala som trošku silnejšie krče v podbrušku,bola som zrovna vonku na prechádzke musela som viac krát do drepu,aby som to rozdýchala,no a potom nastal taký kľud,ani prsia neboleli,ani brucho,ani žáha nepálila proste nič,také,čo dovtedy bolo...Ja viem,že nesmiem stresovať,ale moj príbeh sú 2 nedokončené tehu.
Ale tentoraz to vyjde,to si píšte!!! ja sa nevzdám,už nie!!! :wink: :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
10. apr 2012 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka Je to těžké vím, ale musíš být pozitivní a statečná... Miminko musí cítit, že mu věříš!!!!!
10. apr 2012 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rehonka ja viem,už som sa naladila novým testíkom, :slight_smile:
10. apr 2012 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivoka jaaj tak to neviem kedy sa uz ukazuje :hearts:. Tak bude bublinka :wink: Kajkusa bola 29DPO a bolo tam.
10. apr 2012 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 cca ukončený 4tt,u nikoho v 5tt,príp.až v 6tt...tak ja som podĺa ovu približne 4+5zajtra,tak je to tak,že buď už,alebo až o pár dní,o týždeň.Uvidíme,dám vedieť... :slight_smile:
10. apr 2012 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ivoka -ahoj, ktory den cyklu si bola na IUI? Gratulujem k // vyzera to super!! :slight_smile: :slight_smile:
10. apr 2012 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka39 Ahoj bola som na 12DC,folíky som mala dva na jednej strane a to 20 a 23mm,ale predtým som bola až na 16DC,ono každý mesiac mi to rastie inak a ešte pod vplyvom clostylbegytu úplne inak :wink:
10. apr 2012 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, dnes jsem byla na IUI, předtim jsem si píchala Menopur a také clexan. Chtěla bych se zeptat zda je normální že špiním až trochu krvácím po tom výkonu?
10. apr 2012 o 20:42  •  2 deti - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka - tak isto som bola aj ja na IUI-12dc , ked som testovala po 12dnoch test bol cisty ako sneh, tak to zrejme nevyslo.... Skusim este zajtra testnut, to budem len 28dc :wink:

@adelaslaba - aj ja so trocha spinilav den IUI, malinko aj dalsi den. Potom uz to bolo OK! drzim palceky nech to vyjde... :slight_smile:
10. apr 2012 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok