• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@lucinkacinka hm ja tieto pocity nafyknutia mam od kedy som dobrala poslednu pilulku clostilu. hrozne brucho mam. :angry:
inac hladiny progesteronu stúpajú v priebehu 1 hodiny a dosahujú maximum 1-3 hodiny po podaní. zeby to uz vyvolalo aj to nafuknutie?
12. apr 2012 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tyrkis aj ja som nad tým uvažovala ale aj tu pár báb písalo že ak sa objaví nejaký problém pri laparke sa dá hneď odstrániť. Vieš, ja dúfam že je všetko OK, ale ísť najprv na tú kontrastnú látku a to potom zo seba dostávať a tiež to asi nie je zadarmo alebo hneď na laparku a mať istotu že dajú preč ak tam niečo nájdu čo tam nemá byť? Dnes som sa pretelefonovala až k primárovi v nemocnici a v pondelok idem za ním a dúfam že sa nado mnou zľutuje a nebudem to musieť v tej výške platiť aby ostalo viac peniažkov na pokusy a bábo. Akurát že v robote mi teraz naválali robotu tak budem kvaltovať, aspoň sa nebudem mať čas ničoho obávať :slight_smile: . Zajtra sa dohodnem s Petrovou v Iscare, budem hádam múdrejšia, potom dám vedieť.
12. apr 2012 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 ahoj, zajtra idem do Car plná informácií odtiaľto tak som zvedavá ako to dopadne :slight_smile: A Ty ako?
12. apr 2012 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 Mna to chytilo včera to bol 1.den po IUI neviem z čoho to može byt.No nič ostáva mi len čkat,už som si zvykla :slight_smile:
12. apr 2012 o 16:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nadej13 ja idem tiez zajtra do centra na druhe meranie a potom IUI. som plna ocakavania :grinning:
12. apr 2012 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 joj,tak držím palce. Inak než som to tu nezačala čítať tak som slovo folikul počula len od Petrovej že je "nafúknutý" - sa teraz smejem lebo hneď doma som si to slovo našla aby som vedela čo to mám pekne nafúknuté. Ale pri druhom IUI sa tiež budem pýtať aký je veľký a podobné veci ako si tu píšete. Tak nech ten Tvoj folikul si pekne počká na borcov pri IUI a až potom pukne a nech je z toho chutné bábo.
12. apr 2012 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nadej13 hehe dakujem. prajem si aj viac takych "nafuknutych" ... a hlavne silnych borcov, nech sa do vajka dostanu. :wink: a makucky vankusik kam si lahnu.... ach :pensive:
12. apr 2012 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj tak jsem doma z CARu, dnes a zitra 2amp. Menopuru, v sobotu Ovitrelle a v pondělí IUI :slight_smile: :slight_smile:
12. apr 2012 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dadenka111 nebude to divné keď tam prídem s papierom kde mám otázky (to aby som pri mojej nervozite na nič nezabudla), asi budem vyzerať ako školák, ale pravdupovediac sa aj tak cítim. Inak som tu našla aj stránku kde sa bavili o lekároch v Iscare a aj o Petrovej a som pochopila že je to u nej bežné že je taká "čudná", tak to je fajn že to nemusím brať osobne :slight_smile: Joj a dnes kolegyňa že "predávam prebalovací kútik a iný nábytok, aj kočík", tak som si len povzdychla že aj ja už chcem nejaký aj s takým makkučkým bábätkom.
12. apr 2012 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ymka ahojko citam ze si bola na IUI ? ja tiez totiz chodim drabekovi a prve co ma poslal bola laparka a az teraz mi dal papiere k prvemu IUI .ale mne hned povedal ze mam moc polycisticke vajecniky zhrubnute steny a neprepustia vajko tak mi to aspon vysvetlil.u teba skusal IUI hned? ale ty asi mavas pravidelnu mrchu ze? a tym padom aj ovulku ? ja mam s mrchou problemy od 18 tich nechodila vobec iba po vyvolavacke a ovulka nula bodov ta vobec :frowning2:
12. apr 2012 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kathy1 drzim palce..... :slight_smile:
12. apr 2012 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mistisa ahoj...ja som na tom takisto, silne PCO, ale nikto mi laparku nenavrhol...... :(((((
12. apr 2012 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 vela stastia.....:slight_smile:
12. apr 2012 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kuspitka
@dadenka111 Ja som brala len jednu denne a predtým som brala dve denne to mi dala moja doktorka ked som nechodla ešte do centra a vtedy som mala dokonca jeden cyklus až sedem vekých folikulov ale začali sa mi aj robiť cysty. Určite skracuje, lebo ja som mala velmi dlh cykly a teraz sa mi skrátili o dosť. Nemeriam si BT lebo ma to strašne psychicky ničilo
12. apr 2012 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadej13 aaale nic na to nie je ked budes mat papierik. Ja si vzdy tiez napisem veci co sa chcem spytat. Samozrejme vzdy zabudnem ze ho mam a kopu veci som sa nespytala. Naposledy pri podavani ziadosti na ivf som sa zabudla spytat ci mozeme ist este na 4te iui ze stihame kym schvalia. Potom som si musela zavolat :dizzy_face: Moja segra ma plnu skrinu veci co mi odklada po krpcoch. Uz sa nevie dockat kedy sa ich zbavi :grinning:
12. apr 2012 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivet55 sedem?!! OMG to uz si mohla aj na ivf ist s takym poctom :grinning:
12. apr 2012 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 Veru aj by som mohla :slight_smile: to sa mi doktorka smiala, že aby som sa priravila nato že budem mať viacpočetné tehotenstvo... No keby mala pravdu bolo by to super, ale už je odvtedy rok a stále nič...
12. apr 2012 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 @kajkusa...no baby vsak bodaj by ste mali pravdu,mala som ja posluchut Dadu a pekne si merat tu bazalku,takto mozem len dufat,mozno z toho nieco bolo...:slight_smile:
12. apr 2012 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chantalle hm no to je sranda mne hned povedal ze IUI az po laparke.no a teraz si ako na tom? idees na dalsie IUI? ci da ti laparku? ja idem na IUI prvy krat tak uz teraz zacinam mat take stresy troska ze ako to prebieha ci je to moc bolestive a pod. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a kolko sa pokusate?
12. apr 2012 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 dadus daj aj mne potom vediet ako si dopadla na folikulo,lebo to iste som riesila,najskor 3den zaciatok,inokedy az piaty....teraz mi zase odporucil treti den cyklu az siedmy 2x1.....ale ked som brala clomifen piaty az deviaty tak mi narastol jeden ale pekne velky....no neviem
12. apr 2012 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mistisa ahoj....ja som teraz po 2.IUI....snazime sa dva roky, o laparke ani reci....IUI sa neboj, pokial si nebude musiet prichytit krcok, tak to bolestive nebude....ale s tou laparkou si mi dala chrobaka.....zostava mi len dufat,e doktori vedia co a preco to robia.....:(
12. apr 2012 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@chantalle no mne mojka povedali uz pred tromi rokmi ze su PCO ako slak a nikto to neriesil.myslela som si ze to tak ma byt tak som to neriesila ani ja .Menzes nedostavam od 18tich a nevedeli prist na to ze preco.snazilkujeme uz 7 rokov s mojim mm a stale nic 4 roky sme skusali tak ze sme nedavali pozor a 3 roky pomocou doktorov.stale mi len davali clostylbegyt a stale im nebolo divne ze vajecniky vobec nereaguju.az sme sa s mojim mm nahnevali a isli sme v januari do BA do ruzinova k dokimu a ten nas poslal potom do gin fivu tam ma priradili k dr. drabekovi urobil mi HP pozrel mi vajecniky a povedal ze su PCO a treba laparku.tak mi ju urobil 30.3 ma operoval a napichal mi ich vlastne osetril a popri tom pozrel aj vajickovody boli priechodne ale ze na vela krat museli tu tekutinku tam vpustat az sa nakoniec priechodnost potvrdila.nemal by byt uz iny problem hned po laparke som dostala menzes a vcera som bola 11DC tak som urobila ovu testik a dopadol tak ako dopadol.mam v albume foto.dnes som robila a bol taky isty :frowning2: modlim sa aby zosilnel ale neviem neverim tomu moc.ale tak hovorim si ze ked nevide teraz tak snad to po IUI vide.dufam ze clostyl zaberie a ovulka sa pusti :slight_smile: neviem ak su tie vajecniky PCO tak si myslim ze by bolo dobre ich osetrit.a co ti vlastne povedal? lebo mne baby pisali ze PCO je viac druhov.ja mam zhrubnute steny vajecnikov a preto hned laparku teda uz nemam dufam ved som po laparke :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: no som sa rozpisala :slight_smile: aha no dufam ze nebude musiet :sweat_smile: :sweat_smile: takze vam nevyslo ani jedno hej? :angry: :angry:
12. apr 2012 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadej13 dobre potom daj vediet,ja riesim tiez este jedneho odbornika,tak uvidim aky bude mat on nato nazor...mozno ta laparka neni az taka strasna,aj ked je to operacny zakrok....popytaj sa na to primara ze co on povazuje za lepsiu volbu....drz sa zatial
12. apr 2012 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 Ahoj Dadka. Tak už to mám konečne za sebou bola som rada že neboli prasknuté foliky ten väčší mal 27mm a utláčal ten menší 22mm tak som sa bála aby nepraskli skôr ako treba -mám teraz také tlaky tak asi nejak teraz dúfam že praskli .Ale problém zas mi to robil kliešťami a mám výstrahu že ak sa neujme tak ma čaká narkóza a operačne mi u nich roztiahnu krčok. No doteraz som v šoku.Bolelo to ale to čo mi pritom povedal ma nejak utmilo-akoby som dostala po papu.i,tak to ma bolelo viac
teraz musím zistiť či to tu niekto absolvoval a koľko to stojí-fakt neviem ako sa mám teraz cítiť,takže o to viac sa modlím aby sa bábo ujalo
12. apr 2012 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mistisa wauuuuu, tolko rokov snazenia a az teraz laparka? To je neskutocneeeeee...... ja uz teraz stracam trpezlivost, ale mala by som si uvedomit,ze je velke mnozstvo parov, ktore sa snazia dlheeee roky. Mne este doc. Tomas povedal,ze moje vajecniky su silne polycysticke a zhrubnute. Ale po vymene doktorov mi nikto nic nespominal a mala som na konzultacii pocit,ze maju moj pripad nastudovany. My sme absolvovali neuspesne IUI minuly mesiac, ale teraz som po druhom len dva dni, tak este mozem dufat... :slight_smile: . Ale aspon viem a musim sa na laparku spytat. A velmi drzim palce, aby sa to uz konecne podarilo... :slight_smile:
12. apr 2012 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chantalle no preto ti tohovorim aby si sa na nu informovala.mna natahovali a pritom zbytocne lebo ked su zhrubnute steny vajecnikov tak neprepustia vajko.ty mas ovulky normalne? ja som nemala vobec.dakujem hadam nam to uz vide :slight_smile: no budem ti moja drzat moc palceky daj vediet budem zvedava :slight_smile: prajem vam nech vam to vide :slight_smile:
13. apr 2012 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 ahoj tak ako ti dopadlo sono? ja som mala jeden dominantny folik 17 mm na pravejs strane zas ako minule :grinning: zajtra doobedu si mam pichnut pregnyl a nedelu mame sexikovat :grinning: :grinning: :grinning: tak som zvedava co z toho bude.
13. apr 2012 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
tak babule zatial sa nic nekona. Stale tam mam zopar malinkych aj mi ich ukazoval. Takze asi az v utorok dalsie meranie. To uz budem 17DC :unamused: Jaaj taka som nedockava. Ale zlaty moj doki ma zase utesovat. ”Nebojte sa tehotna budete, ked nam to teraz nevijde, tak pokracujeme podla planu”
Moze niekto spravit update tabulky? Som dnes len na mobile. Dik
13. apr 2012 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ymka a jiné vyšetření průchodnosti vejcovodů ti předtím nedělali? Mě právě doktorka řekla, že mě nechce hned hnát na laparku, takže půjdu jen na ultrazvukové vyšetření s pomocí kontrastní pěny, teda pokud se nezadaří IUI, v což pevně doufám. Měla bych příští pátek testovat a jsem napnutá jak kšandy. :slight_smile:
13. apr 2012 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 stastna 17tka, tak hura do toho :wink:
13. apr 2012 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok