• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Ahojky holky, mám malinko prostoru,tak nakukuju. Myslím si, že tohle IUI bylo u mě úplně zbytečné, protože ovu vůůůbec ještě neproběhla, tedy podle BT. Dneska ještě víc klesla než včera. Bud budou spermijky fakt dobré a počkaj,ale myslím, že je to v háji. Sice to s manžou raději pojišťujeme ještě sami,ale fakt jsem naštvaná. To jako ten Pregnyl nemusí vůbec zafungovat?
28. jan 2009 o 11:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Holky ,moc diky ja vam taky drzmi palecky at uz se zadari :dizzy_face: :dizzy_face:
28. jan 2009 o 12:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ivomal nevěš hlavu, naděje je vždycky. S tím pregnylem je to divné, já jsem myslela, že je to 100%, ve středu mi ho píchli a v pátek u reinseminace tam folik ještě pořád byl celý, tak mi ho píchli znovu, takže taky nevím co si o tom myslet, my jsme to s manžou taky radši pojistili, on má naštěstí dobré spermie, tak snad se zadaří. :wink:
28. jan 2009 o 12:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Delala jsem si OVU test a je tam skoro stejne silna carka jako kontrolni takze zitra jeste testik a zavolam a v patek by mohla byt IUI hura :dizzy_face:

ivomal pregnyl pusobi na kazdeho jinak a mereni BT je pry nepresne navic to muze ovlivnovat prave ten pregnyl. :slight_smile: Neboj treba to vyjde, nemysli hned na to,ze to nevyslo, nikdy nevis :wink:
28. jan 2009 o 12:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Děkuji za podporu holky :slight_smile:, však uvidíme, kámoška mi říkala, ať se na BT raději vybodnu. Dneska jsem se raději objednala do Caru na termín za 16 dní po IUI, aby mi řekli, co když tak dál a abych popřípadě neztratila další měsíc...jako minule. :unamused:
28. jan 2009 o 12:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ivco, ja BT nemerim a mam klid :dizzy_face: ........
28. jan 2009 o 12:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zuzuliku, to jsem při prvním taky nedělala a bylo mi tedy lépe.... :grinning: Dneska nasadím Utroš a dlabu na to.
28. jan 2009 o 12:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
spravne !!!! :dizzy_face: :grinning:
28. jan 2009 o 12:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte prosim vas vysvetlite mi co je stimulka, lebo ja mavam ovulku normalne a vzdy sa mi spravilo aj pekne vajicko, ale idem brat Clostilbegyt (pirulky) to znamena, ze budem mat zo stimulkou? A este sa chcem spytat, nakolko ma manzel dobru pohyblivost aj mnozstvo ale tvar je zly (len 0,5% dobrych), tak potom pri inseminacii mi daju len tie dobre?
Ja chodim tiez k doktorke Gatvej a je uzasna, taky pristup som este nikde nezazila.
28. jan 2009 o 12:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
majka, ano ked beries Clostil ,tak to zanemna ,ze budes mat stimulaciu ...aby sa Ti vytvorilo viac vajicok ,resp. sa zvysila sanca oplodnenia ... co sa tyka inseminacie - tak po odbere spermii, dojde k ich "prepraniu-premytiu" v centrifuge, neviem ale ci vyberaju len tie najlepsie ... snad ano :dizzy_face:
28. jan 2009 o 13:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
majkaa pri trideni spermii se morfologie neposuzuje jen mnozstvi a pohyblivost oni totiz ty tvarove spatne spermie muzou byt k oplodneni dobre..... :wink:
28. jan 2009 o 13:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak uz je to potvrdene :cry: :cry: :cry: nevyslo to, ale aspon budeme mat v aprili peknu dovolenku a pokracujeme v maji. Dikes za palceky :wink:
28. jan 2009 o 13:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Rosi, to mě moc mrzí, akorát jsem na tebe holky myslela, jak si asi dopadla. Užíj si dovolenou, třeba to příjde samo:slight_smile: Moc bych ti to přála!!!!
28. jan 2009 o 13:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
rosienka ... :frowning2:... to mi je lito... :frowning2:...
28. jan 2009 o 13:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jej rosi to mě mrzí :frowning2: na dovolený si odpočineš a vzhůru do dalšího boje,tentokrát úspěšného :wink:
28. jan 2009 o 14:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
rosienka, to mi je luto ... ale mozno ,ako sa hovori: do tretice vsetko najlpesie , hmm co ty na to ??? :dizzy_face: :grinning: ...teraz si pekne oddychnete, nacerpate silu a sup do tretieho kola :slight_smile: peknu dovolenku!!!!
28. jan 2009 o 14:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ivomal zvýšená BT se může projevit i třeba tři dny po ovu,záleží jak ti pracují hormony :wink: a taky to samozřejmě může být ovlivněno lékama :wink:
28. jan 2009 o 14:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
suzanna.. myslíš, že měření BT je nepřesné ???
28. jan 2009 o 14:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
já třeba BT měřila docela dlouho a vedla si grafy na wunschkinder, když už nic jinýho,tak mrcha mi vždycky došla přesně jak mi jí graf zakreslil,takže myslim,že i ovu odhadl dobře - ale je fakt,že se to občas lišilo s tim,co bych z grafu vyčetla já...
28. jan 2009 o 14:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zubajda mereni BT ti potvrdi jestli dochazi k ovulaci,ale presny den se urcite urcit pomoci BT neda :wink: teda vlastne da,ale az kdyz uz je po OVU :slight_smile:
28. jan 2009 o 15:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
rosienka je mi to lito,ze ti to nevyslo :pensive:
28. jan 2009 o 15:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Rosi tak to je mi líto, odpočívej a užij si dovolenou :wink:
28. jan 2009 o 16:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte dakujem vam za informacie.
Rosienka je mi to luto snad nabuduce.
A este jedna otazka ked to nevynde, tak kedy sa to moze znova skusat?
28. jan 2009 o 17:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
majkaa.. podle me hned dalsi cyklus...
28. jan 2009 o 17:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to je fajn a kolko tak asi stoji dohromady jedno IUI?dakujem
28. jan 2009 o 18:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Majkaa, v Čechách je 6 IUI / rok hrazeno plně pojišťovnou, pokud nepočítám mírné doplatky na léky v řádu desetikorun a Julínkovi poplatky u lékaře a za recepty (30,-). Jinak nevím, ale co jsem na koníkovi četla, tak některé holky bez pojišťoven doplácely 1500,- - 3000,-´/ IUI.
28. jan 2009 o 18:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Majkaa, já jsem stimuluji Menopurem a doplácela jsem za 15 ampulek 550,-Kč. Ale taky si můžeš zaplatit pero, kde aplikace injekcí je jednodušší a tam se doplácí asi 2000,-Kč. Ale taky můžeš mít IUI bez stimulace a tam nedoplácíš nic. :slight_smile:
28. jan 2009 o 19:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojky!
Tak já za IUI - přímo za to vykonání platím na místě 500,-Kč. Před tím si ještě dojedu na pohotovost píchnout Pregnyl.který si sama kupuju a je v balení na 3 dávky asi za 160Kč.
28. jan 2009 o 19:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte vsetky, co ste na mna mysleli, je to uz raz tak, priroda si sama vybera a my len sa tym malickom co môzme, snazime ovplyvnovat. Teraz si dame 4 mesiace pauzu a bude nam tiez dobre...len to baby uz v 2009 nestihame :frowning2:
majka, ako, môzes ist hned dalsi cyklus
pipimiska - no ved som pisala, ze ich premyju a zbavia sekretu a tym padom zostane max. 1ml. Ved pokial sa nemylim, problem v maternici nerobia samotne spermie, ale tie primesy muzskych pohlavnych zliaz. Ale urcite sa neoddeluju "dobre" spermie od "zlych", to sa neda.
29. jan 2009 o 00:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pre majku, malo tam byt ANO, nie ako :astonished:
29. jan 2009 o 00:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok