• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@ymka no operoval ma drabek lezala som v ruzinovskej nemocnici stvrtok ma prijali piatok operovali a sobotu som isla domov.je to sranda bala som sa ako cert ale nic tam neni take strasne vsetko je oki a narkoza? lahoda parada super.zaspis ani nevies ako ja som sa dva krat nadychla a neviem o nicom az ked ma budili.drabek bol este za mnou pred operaciou bol zlaty prisiel sa popytat a hovori tak uvidime sa na sale no ja stres ja a doktory no dovi pokadena som z kazdej bolesti ani zubarovi nejdem pokial nemam istotu ze mi da injekciu.a zvladla som to na jednicku :slight_smile: no platila som 275 eur v ruzinovskej nemocnici vlastne za vyber operatera a robia to aj v gin five a tam je to tak ze stvrtok rano na 7:00 na lacno hned ta zoperuju a v piatok ides domov tam to stoji 230 eur :slight_smile:
13. apr 2012 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mistisa tak to ta obdivujem, ked ja tu traposim s mojim rokom :wink:
13. apr 2012 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@backorka nuz neboj aj na mna to uz kokokrat dolahne aj si poplacem ale tak co uz asi to tak ma byt a uz by sa mohlo len lepsit.som po laparke hned po nej som aj menzes dostala teraz som 13 DC a vcera som robila testik ovulacny a je krasna druha ciarka prvy krat v zivote mi ovu testik takto ukazal pozri si album moj :slight_smile: snad sa raz k tomu dopracujeme a budeme stastnymi rodicmi :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
13. apr 2012 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mistisa pekny testik, este nie uplne pozitivny ale najblizsie dni sa urcite treba snazit :wink: a vam prisli na problem, ze preco sa nedari? ja mam taky plan, ktory dufam nikdy nebudem musiet plnit, ze po dvoch rokoch neuspesneho snazenia si kupime psa a po 5 rokoch skusime adopciu...
13. apr 2012 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@backorka no mne povedali ze mam PCO velmi zhrubnute steny vajecnikov a preto neprepustia vajko a preto sa nedari a neni ovulka dva tyzdne som po laparke a asi to zabralo ked ich osetrili :slight_smile: pozerali mi aj priechodnost vajickovodov povedal ze boli velmi tazko priechodne museli na vela krat pustat tekutinku ale nakoniec sa priechodnost potvrdila :slight_smile: neboj nic dobre bude teraz su take vselijake vymozenosti este stale je moznost skusit IVF.nas caka IUI buduci mesiac ked sa teraz nepodari tak uvidime.poznam parik ktory bol na 9 pokusoch IVF 4 krat sa neuchytilo 4 krat potratila uz povedali ze idu vybavovat adopciu ale nieco im povedalo ze skusme este jeden pokus a ten sa podaril maju krasneho syna :slight_smile: :wink: :wink: :wink: takze treba byt trpezlivy a isto sa podari :slight_smile:
13. apr 2012 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mistisa ja sem sice nepratrim ale chcem ta povzbudit aj ja mam PCO a cakam uz druhe babatko. Ja som sice laparku nepotrebovala ale mam kamaratku co jej ju robili a otehu hned na druhy mesiac po nej :wink: este len si 12 DPO a tvojmu testiku chyba kusocek, neboj mozno zajtra, pozajta, hlavne nebud smutna a nedeptaj sa. Neviem ci zivas nejake vitaminy ale ak nie tak pre PCOckarky je velmi vhodny femibion 800 a mne pomohla aj chlorella japan na detoxikaciu a aj moj dr. mi ju odporucil... neboj...teraz si odsledujes pekne cyklus a zistis vlastne aky ho budes mat dlhym ovu vobec nemusi byt na 12 den. ja som mala na 16sty a pri malej az na 31dc :wink: dobre by bolo keby si si robila grafik bazalnej teploty a tak by si presne zistila ako funguje tvoje telo :wink: drzim ti palce moc :wink: Pri PCO sa otehu da len to nevzdavaj :wink:
13. apr 2012 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@irsina83 dakujem moja verim ze to vide :slight_smile: tak to je super ze sa ti takto podarilo parada :slight_smile: hovorim ako ked nevide teraz nevadi buduci mesiac nas caka IUI tak to uz isto vide aspon v to tak budeme verit :slight_smile: este ze my zeny sme take silne :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
13. apr 2012 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@mistisa no ved'to,ze nemam. Bez vyolavacky alebo HA som nemala sancu dostat. Ale ved mi robili utz milionkrat, snad by nieco povedali.....no som z toho daka rozcarovana...dakujem...urcite dam vediet,chodim sem casto,bo sa dozviem viac ako od doktorov..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. apr 2012 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa @valentina10 @snazilka1983 @silvik1 @euforia01 @janulka1980
baby volala som do centra, ze co krv a kedy... Zevraj nestimulujem podla hladin hormonov a rusia mi IUIcko, ze si mam zavolat dalsiu konzultaciu. Ze dr. este nevedel vysledky krvi, ked mi hovoril,ze asi ten utorok dalsie meranie. Dosla do mna taka zlost, nervy, bezmocnost. Chce sa mi kricat. :astonished: Ja neviem...zeby fakt ten anovulak?
Takze kupujem ovu testy a skusime to doma, snad este pride ovulka. Mohla by svinucha jedna.
13. apr 2012 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@backorka ano, ano, len pri utz....
13. apr 2012 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 uf teda to ma mrzi. ale ja osobne si myslim ze dojde no len neskor. mne tiez ked kukali na sone tak vkuse boli rovnake asi tyzden a ked som dosla na 17DC tak hup a folik pekny a na 19DC uz robili IUI
13. apr 2012 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadenka111 aj mme prisla ovulka neskoro, ale nakoniec prisla, nezufaj.....
13. apr 2012 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chantalle no mojka nechcem ta plasit ale ja som mala presne ten isty problem.mne mrcha sama od seba nikdy neprisla mozno par krat sa jej uracilo len vyvolavacky museli.no a tym padom som nikdy nemala ani ovulku preto to neriesil a hned laparka no nechapem ze tebe to nedali ved naco ta trapia ked vidia ze ovula neni naco to natahuju.neviem ja by som sa na to skusila na tvojom mieste opytat bo to nema vyznam takto predlzovat.mna tiez natahovali a clostylbegyt a hentake a tamtake tabletky a aj tak marne takze asi by bolo lepsie keby ti tu laparku urobia.mne pichli vyvolavacku dostala som mrchu a po nej hned som isla na laparku.mam to za sebou a problem je odstraneny.a tiez im to trvalo kym sme sa k tomu dostali.az v tej blave v trencine ma len cpali tabletkami a nic z toho a skusime toto a hento a furt nic.uz moj mm povedal ze by riesil nieco ine ked by videl ze to nezabera.hovorim ako tu som chodila 3 roky po doktoroch a stale sme boli na tom istom a isli sme do blavy boli sme tam dokopy 6 krat a uz mam aj laparku za sebou a sme uzasne postupili dopredu :wink: :wink: :wink: :wink:
13. apr 2012 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 a to ktory den DC si bola?
no skoda..a teda uz neides na dalsi utz?
my tiez nejaky cyklus budeme asi musiet preskocit, priatelovi vcera po vyse rocnom hladani nasli pruh v triesle, musi na operaciu :unamused:
13. apr 2012 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 dadenka111 ja som to mala presne tak isto, takze nadej tu urcite este je....drzime ti palce...a mate to super,ze vam pred iui beru krv, ja som to v car mt este nezazila....mhm...
13. apr 2012 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mistisa fuuuuuh, a ty si na clostil reagovala,ci nie? No ja som presne ten isty pripad, najskor men tak 4x do roka a potom uz bez vyvolania alebo HA vobec nic.....
13. apr 2012 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 dadi ja som min rok mala ovulky cca 18 - 19 DC:slight_smile:), takze by som nehadzala flintu este, do toho DC sme o folikoch ani nechyrovali........... podla mna treba v utorok merat a konzultacia urcite tiez pomoze, aspon sa popytas...
13. apr 2012 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 u mňa aj druhé IUI negatívne. prosím vyhoď ma z tabuľky musím si dať nejaký ten mesiac pauzu inak z toho cvoknem.
13. apr 2012 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chantalle no asi tak. no moje vajka vobec na nic nereagovali boli akoby hluche :frowning2: uz mi doki hovoril ze to vyzera na poruchu vajecnikov ze su hluche a to mi povedal v trencine a dosla som do blavy a ze zhrubnute steny osetrime laparkou napichame a bude dobre :slight_smile: a aj je ako to tak vyzera podla ovu testikov :slight_smile: :wink: :wink: :wink: :wink:
13. apr 2012 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@silvik1 ja som mala v stredu tretie IUI negatívne ale už som to rozdýchala tiež dávam pauzu, neboj príde aj na nás, hlavu hore :slight_smile:
13. apr 2012 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 Achjo proč jen je ten život tak nespravedlivý a příroda si s námi zahrává :frowning2:
13. apr 2012 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ymka po pauze pôjdeš už do IVF ? po pravde mne sa do toho moc nechce - rada by som nejakým ľahším spôsobom otehotnela. jasné, že keď to nepôjde tak sa na to dám. ale asi sa skúsim ešte pobaviť s Drábekom nech ma pošle ešte na nejaké ďalšie vyšetrenia, keď to takto nevychádza. nechcem byť nejaký "pokusný králik" veď uvidíme a podobne.
13. apr 2012 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renatkas Ahoj, mna tiez caka IUI, a bola som na laparoskopii...musia ti zistit ci mas priechodne vajecniky... :slight_smile:
13. apr 2012 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvik1 ja chcem najskôr laparku až potom ďalší pokus IUI, na IVF ešte nemám odvahu , to bude fakt posledná možnosť. Silvik skús cvičiť ja som začala chodiť na brušné tance, vraj to veľmi pomáha alebo Mojžišky cviky. A hlavne kľud lebo čím viac nad tým rozmýšľam tým horšie. Pozri raz sa to musí podariť a väčšinou to vôbec baby nečakajú. Moja známa nevedela 3 roky otehotnieť a potom začala cvičiť a bum už to bolo a prirodzene a do roka druhé. Takže nezúfaj, ide jar, pekné počko treba sa začať hýbať a mať radosť zo života :slight_smile:
13. apr 2012 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mistisa Ahoj...ja to mam tiez za sebou...v Gyn-five....aj ja som myslela...ze to bude horsie....ale zvladla som to... :slight_smile:
13. apr 2012 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte baby, mate niektora skusenosti s IUI? Mne povedala doktorka , ze je uspesnost 10-12%...podla nej to je dost vela....len ja si myslim , ze nie.... :frowning2:
13. apr 2012 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ymka čo sa týka pohybu tak ja cvičievam, ale asi začnem znovu behať. Ty chodíš na brušné tance ?
13. apr 2012 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pechlinka ahoj. je to rôzne, niektoré otehotneli hneď pri prvom a niektoré ani na štvrtý krát nie. ja mám za sebou dve - obe neúspešné.
13. apr 2012 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 tak zmena! žiadosť na ivf napísaná, prvá debata s embryologyčkou alebo ako sa to volá, dokonca ma pochválili ako som nadupaná informáciami :slight_smile: , som si spomenula na Teba pritom. Akurát že SP bol aj na druhý krát nie moc dobrý. Takže možno na svoje narodeniny, tie mám o mesiac presne si mám zavolať ak sa mi oni neozvú a potom nastane ten kolotoč. Takže žiadna laparoskopia, ja tomu už síce nerozumiem, lebo že po nej aj pol roka by som bola odstavená? je to možné? no nič, kocky sú hodené...
13. apr 2012 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@silvik1 Ahoj..tak to je mi luto, ze sa ti to nedari.. :frowning2: Mne lekarka povedala , ze to skusime 3x a potom uy embryotransfer.. tak uvdime... :slight_smile:
13. apr 2012 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok