• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@kathy1 nie nerobia morfologiu ani v Heliose iba pri spermiograme,pri samotnom odbere na IUI nerobia morfologiu,bavili sme sa o tom s doktorkou .. :wink:
17. apr 2012 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute, dnes som 7 DPO, rano som skusila test, ze "vcasnodiagnosticky" a bol tak krasne snehobiely, az mi bolo doplacu......pregnyl je uz fuc, len sa obavam toho, ze aj moje nadeje..':(... ake mate skusenosti s testami,ktore slubuju spolahlivu diagnostiku uz na "piaty den"?
17. apr 2012 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka ahoj ivi, termín druhej IUI stále neviem, v piatok idem na folikulometriu, tak hádam potom budem múdrejšia :wink:
17. apr 2012 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka vychádza ti to ešte na apríl? by som ťa dala aspoń informatívne do tabuľky :wink:
17. apr 2012 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@carie32 potom doplníme presné údaje :wink:
17. apr 2012 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chantalle to je podle mě totální blbost, vem si, že HCG se začně tvořit až když je embrio zahnízděné, to znamená někde mezi 6-12 dnem po ovulaci! Takže 5. den po ovulaci je prostě nesmysl :confounded: A taky chvíli trvá než dosáhne HCG hodnoty aby ji test vůbec zachytil, takže opravdu na 7DPO nemůžeš prostě mít na testu ani dušíka :slight_smile:
17. apr 2012 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivoka ak mi pride mms tento tyzden tak ano.posledne iui iídem riesit---
17. apr 2012 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka ahoj myslis ze by sme stihli IUI este tento mesiac,ja som dostala dnes menzes,na 23dc ,comu celkom nerozumiem,bez tbl aj vsetkeho,ale neviem ci mam silit IUI este teraz na rychlo lebo 1.maja cestujem na tri tyzdne prec,kolkokrat si bola na IUI?
17. apr 2012 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalipso Ahoj...ja som mala asi ovulaciu , koncom marca...36,5 stupna...potom som mala asi 3 dni 36,7...a pekne mi stupala....3 dni 36,9 a teraz sa pohybuje od 37- 37,2 ...mohla by som byt tehotna?...Menstruacia mi meska od 06.04.....
17. apr 2012 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pechlinka určitě můžeš být těhotná :slight_smile: Zvlášť pokud ti mešká menstruace, udělej test a hned budeš vědět :slight_smile:
17. apr 2012 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalipso Ahoj...urcite ho dnes urobim...len teraz zacinam dost intenzivne citit bolesti ako pred menstruaciou...takze mozno zajtra pride... :frowning2:
17. apr 2012 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pechlinka no a nebo se ti roztahuje děloha :wink:
17. apr 2012 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalipso ...tak to by bol ten ideálnejší prípad... :grinning: uvidím...tak či tak...si dnes urobim test...a ked vyjde negativny..tak sa budem tesit ze uz ochvilu dostanem menstruaciu...a mozem zacat brat clostilbegyt....potom pojdem na IUI...a snad sa to potom podari... :slight_smile:
17. apr 2012 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sheronka
@dadenka111 kocky ako prebieha to spisanie ziadossti o IVF? Myslim, ci tam diskutujete s lekarom, co sa tam vypisuje , ci sa platia aj nejake poplatky? Kolko to asi trva? Ja mam taku nejaku depku, ze uz ani neviem ci chcem ist na 3 IUI, ked sa toto nepodari.Strasne ma to depta a potom ten neuspech a sklamanie.Si pripadam niekedy ako cvok, na nic ine nemyslim len na to jedno :frowning2:
17. apr 2012 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kathy1 Ahoj ...neboj...nie si sama..co na to stale mysli....je nas tu takych viac...aj mna caka teraz 3x IUI...tak dufam , ze sa aspon jedno z nich podari.... :frowning2: budem ti drzat palce aby to vyslo aj tebe... :slight_smile:
17. apr 2012 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pechlinka no ja som to prve brala s nadhladom, teraz 2 som strasne prezivala, a ked sa pomaly blizia dni testovania, tak som na tom stale horsie :confounded: Preto uz ani neviem ci chcem ist aj treti krat. No z ivf mam hadam este väcsi strach :frowning2: Ze si tu my musime prejst takouto tazkou a dlhou cestou :unamused: Ozaj a uz si testla?
17. apr 2012 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kathy1 So mnou sestricka spisala ziadost. Nieco som vyplnila ja a nieco ona. Bolo to velmi rychle. Nic sa neplati. Pokial mas vszp tak budes cakat min.5 tyzdnov a to ti urcite odporuci 3.iui. Co som sa pytala dievcat tu na konikovi, union a dovera to schvaluju do 3 tyzdnov.
17. apr 2012 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kathy1 ..je to tazke pre vsetky co tu su.... :frowning2: snad to bude o par mesiacov lepsie... :slight_smile: nie netestla...chystam sa dnes...ale aj tak myslim..ze mrcha pride...zacina ma intenzivne pobolievat podbursko...ako pred mrchou... :frowning2:
17. apr 2012 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@carie32 ahojky, tiez sa v piatok chystam zmerat folika :wink:
17. apr 2012 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sheronka jej to je take jednoduche, ja som myslela, ze sa tam musia vypisovat diagnozy a co vsetko som uz podstupila atd... ja mam doveru, tak hadam nebude problem, bo to uz by bol koniec
17. apr 2012 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 tak dufam ze tam bude aspon jeden krasny velky :slight_smile: aj u teba aj u mna. Ked sa to teraz nepodari, tak laparka ma neminie.. Toho sa trosku bojim. A ty si na tom ako?
17. apr 2012 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kathy1 moja pozitívne myslenie a dobrý stav psychiky je jedným doležitým faktorom,aby sa ti to mimi udržalo,tak sa snaž a nenervi sa !! :wink: :dizzy_face:
17. apr 2012 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tyrkis ja idem teraz na 2IUI,ale uz 4mesiace beriem ,lieky ,lebo jednu stranu mam nepriechodnu
17. apr 2012 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mozem sa iba opytat ze ked vam prvy krat nevyjde umele oplodnenie,po akej dobe sa robi druhy pokus?
17. apr 2012 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka hihhi keby sa to dalo, tu asi kazda sem tam stresujeme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@marculik to teda neviem , my sme tu po IUI nie po IVF. ale @kuspitka sa mi zda bola 2 krat na IVF ak si dobre pamätam :confused:
17. apr 2012 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kathy1 no teraz si ma dostala :slight_smile: aky je rozdiel medzi IUI a IVF?
17. apr 2012 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kathy1 moja,keby ste mali diagnozu,ako my tak povies hned ,že IUI nieje pre nasw mozne.ak maš ty ok vetko,ale ja mam nepriechodnu stranu ...
17. apr 2012 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka akoze nepochopila som tvoju spravu
17. apr 2012 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kathy1 mne moja IUI nepomoze aj doktorka povedala.mozem ist rovno na IVF.pchat do seba lieky a chodit,kezdy mesiac na sono nemam chut a este ktomu na IUI mozem it len každý druhý mesiac ....ja mam už za sebou 2IVF a 5KET...
17. apr 2012 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marculik no IUI je len streknutie spermii do maternice, to si nemusis väcsinou pichat injekcie, beries len clostil na foliky a IVF je cele umele oplodnenie.
17. apr 2012 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok