• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@euforia01 nemáš vůbec zač. A utroš jsem taky brala až asi od 4DPO :wink:. Hodně štěstí :dizzy_face:
18. apr 2012 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leeena_4 Zlatko ,ďakujem krásne,fakt to pomohlo mne aj druhým,lebo vidím kto má aké výsledky a takto by mi mohli robiť IUI 20x a bez výsledku ,keby som ich mala na slovo počúvať,lebo viem že manžel má super výsledky a teda sa nemusí obmedzovať no varovali nás ,že to nie je dobré a v iných centrách to funguje inak a logickejšie tu mi to pripadá ,že im ide len o prašule
18. apr 2012 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@euforia01 člověk si musí zjišťovat informace všude možně a podle nich se řídit, taky jsem to dělala :wink:
18. apr 2012 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 no nezostáva nám nič iné len zisťovať a riadiť sa svojim rozumom a pocitmi no a tu sa môžme vyžalovať medzi seberovnými aj to pomôže :slight_smile:
18. apr 2012 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hlaste sa mi babulky moje do sukromnej skupiny. Kto sa chce pridat? Ci uz IUI alebo IVF ideme v tom spolu. :sunglasses:
18. apr 2012 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@euforia01 ahoj chem sa opytat kam chodis do centra. ja som bola tiez na iui a dnes som 14 dpo a citala som tvoje prispevky a ako keby som hovorila ja moju skusenost. ja nechcem ani testovat,lebo sa bojim sklamania :unamused:
18. apr 2012 o 17:23  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadenka111 ja :grinning: sa hlasim
18. apr 2012 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 aj ja sa hlasim.....
18. apr 2012 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bab,ked citam vase posledne prispevky, viem,ze pri 3IUI sa zariadim asi uplne inak. My sme pred nikdy neskusali, bo sme sa bali horsieho spg a po sme nestihli, bo manzel hned cestoval. A ste v ten den som si davala utros, doktrka kazala. Z to v zivote nikdy neurobim....
18. apr 2012 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leeena_4 holky ještěže tu spoustu info získáme od sebe. Třeba já utroš měla začít brát v den IUI. Udělala jsem tak a pak ještě ten den jsem se tu dočetla, že může působit antikoncepčně a spoustu z vás ho mělo nasazený až PO IUI. Tak příště i když mi doktor řekne v den IUI, nasadím ho až tak 3 nebo 4 den po :wink:
18. apr 2012 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 já se přidávám do soukr. skupiny, ale nevím jak :slight_smile: a jaký je název?
18. apr 2012 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chantalle aj nam zakazali sex pred iui, aj tak sme ho mali den pred rano a spermiogram bol uplne v pohode :wink: sme si povedali, ze si urobime po svojom a utros som si mala dat az na druhy den po iui
18. apr 2012 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kathy1
@chantalle
vy uz ste tam. Hladajte indkciu: zlaty klucik
ak nenajdete dam vam dalsiu indiciu :grinning:
18. apr 2012 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chantalle NO však chodíme do rovnakého centra... :frowning2:
18. apr 2012 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katuska54 Ahoj Katuška.ja chodím do car iscare Martin od januára...
No a dnes musíš testiť aké máš pocity ,lebo ak máš po 14 dňoch iba jednu / tak zajtra by si mala zavolať do centra.A určite Ti bude kázať vysadiť utrogestan ,aby si mohla dostať menzes.Neboj začneš nový cyklus a zariadiš sa podľa svojho tela.Ja som asi 5 dní dopredu isto vedela,že to nevyšlo.A hlavne mi prispelo k istote že som mala pri IUI prask.vajko a to vydrží len 12 hodín a mne prasklo skoro celý deň pred IUI.Bola som nasratá,že sme neskúsili aspoň normálne keď som sa to tu dozvedela od báb.Tak som ešte čakala do 14 dňa a potom som zavolala do centra a z doktorkou sme boli dohodnuté že mi pošle recept na clostil a od 3 dňa začnem nanovo ....
18. apr 2012 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@euforia01 ahoj,ja chodim do iscare v bratislave. tiez som bola na 2 iui a mam pocit,ye to nevyslo. tiez si myslim ze sme ovu nestihli :frowning2: ja radsej ani dnes netestujem,zajtra idem na krv tak si myslim,ze skoda testu :unamused: a ked som tu citala tvoje prispevky tak tiez uz ked pojdem na 3 iui tak nebudeme postit a skusime aj den pred a utros nasadim aspon 3 dni po. lebo nam kazali hned v ten den zacat uzivat utros a mali sme este poistit snazenie.tak a ked som to tu citala tak to bolo asi uplne zbytocne. som taka nasrata :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
18. apr 2012 o 18:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@holanci No vzhledem k tomu, že mám stejnou doktorku jako @leeena_4, tak asi vím, co nám doporučí :grinning:
18. apr 2012 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadenka111 ahojík,taky bych chtěla k Vám do soukr.místnosti :slight_smile:
18. apr 2012 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadenka111 Aj ja sa hlasim, dakujem
18. apr 2012 o 18:45  •  čaká bábätko, termín má v januári 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katuska54 To Ti verím ,že si nasratá,ja som si tiež ponadávala ,ale je dobre že tu píšu kočky z iných centier a hlavne z Čiech tam utroš nasadzujú na 3-4 deň tým ešte dajú šancu opozdilcom a neprasknutým vajíčkam ,lebo spermijka prežije 72 hodín,ale to ju nesmie napádať nejaký hormón...preto si myslím,že by viac kočiek malo šancu na pozitiv.výsledok keby si hneď nedali utrogestan,ale slovo lekára je sväté a tu sa dozvieš že je to omyl
Preto som si pri tomto IUI dala aj podmienku neprasknutého vajíčka-inak by sa IUI nerobilo,aby som vylúčila možnosť že vajko už je nenávratne preč a neni čo oplodnovať.
18. apr 2012 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@holanci uz si tam, hladaj zlaty klucik vo fore :wink:
18. apr 2012 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@euforia01 ved to.....:(((((( a este s akym nadsenim to hovorime.....
18. apr 2012 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chantalle Vidíš,vidíš a ja som si ešte písala na čo všetko sa chcem mudrcov opýtať,aby som niekde neurobila chybu a dodržiavala som všetko...Je to smutné :frowning2:
Človek si pripadá ako oklamaný soploš.A ešte to stojí nervy,prachy a čas :frowning2: :frowning2:
18. apr 2012 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@holanci jojo, v tomhle je koník hrozně užitečný a člověk má aspoň pocit, že pro ten úspěch sám něco dělá.
18. apr 2012 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@euforia01 mne stále tak strajkuje.joj hroza.ked ju treba nepride..
18. apr 2012 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka a ty si uzivala utros a po vysadeni nedosla?
18. apr 2012 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 hlásím sa
18. apr 2012 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadenka111 ahoj tak zatial u mna bielo vcera este ako tak a dnes uz ani dusik
18. apr 2012 o 22:02  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023 tak uz mas pregnyl fuc. este je skoro na zavery. drzim paste :wink:
18. apr 2012 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciannac klucik vidis? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. apr 2012 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok