IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
mihaji
20. apr 2012
@adelkaurso To budete mít fakt super. Neboj, miminko brzy přijde (třeba už se i zavrtalo) a aspoň nebudete muset stěhovat s prckem a přijde do nového.
My se letos chystáme stěhovat moji mamču do Prahy, to bude taky akce.
adelkaurso
20. apr 2012
@mihaji no vidíš, my se stěhujem blíž k babi a dědovi a Vy jste to vzali z druhého konce, přestěhujete babi k Vám 🙂
mihaji
20. apr 2012
@adelkaurso Ono se to odvíjí od toho, že zemřela moje babička, o kterou se máma starala a v Praze má přítele. Ale bylo to tedy přemlouvání.😃 Jsem ale ráda, aspoň jednoho z rodičů budu mít poblíž.
adelkaurso
20. apr 2012
@mihaji to věřím, já jsem zase ráda, že budu blíž našim a taky už prahy mám plné zuby, hlavně toho cestovani přes prahu a zácpy, takhle budeme na menším městě a bude to klidnější
mihaji
20. apr 2012
@adelkaurso To každopádně. Ty jsi v Praze vyrostla? Já si docela říkám, jaké to bude vychovávat dítě v Praze, sama jsem z malého města.
azzura
20. apr 2012
@cuculik1 citala som tvoju statistiku. Ja som dnes bola na IUI a vajko uz bolo praknute vcera, docitala som sa že je schopne oplodnenia do 12 hod, niekde pisu aj do 24 hod. Tak som zufala, lebo mne IUI robili po 18 hod
janulka1980
20. apr 2012
@adelkaurso a kam sa stahujete? asi nepracujes v prahe.?
silvik1
20. apr 2012
@azzura ahojky. tak už to máš za sebou 🙂 prebehlo všetko hladko, našla si to ?
azzura
20. apr 2012
@silvik1 ahoj, moja užasne si mi to vysvetlila...dakujem. Akurat že ovulka bola vcera 15.30 a IUI mi robili cca 9hod :-| . Nebolelo, bolo to rychle a beybolestne. vraj na krv sa chodi len v piatok od 8-9 hod?
silvik1
20. apr 2012
@azzura myslíš na kontrolu po IUI ? tá sa robí o 14 dní ráno, čiže u Teba v piatok, ale sú tam už od pol ôsmej.
adelkaurso
20. apr 2012
@mihaji nene, pocházím od Kutné Hory, v Praze žiju 10 let a musím říct, že svým způsobem některé věci mi budou chybět, ale některé vůbec, navíc život mimo prahu plyne nějak pomaleji(se mi zdá).
@janulka1980 stěhujeme se do Kolína a měním zaměstnání, budu pracovat tam
azzura
20. apr 2012
@silvik1 aha dik. ozaj kedy sa možem vycurat, praskne mi mechur 😃 . pocuj skoro som odpadla v miestnoti bol okrem Harbulaka 2 sestry a za hlavou na stolicke asi setra a černoch 😃
dadenka111
20. apr 2012
@kajkusa a presne taaak. uzijeme si krasny vikend. zase trosku zamakame na zahrade. vypustim vsetko z hlavy :-p
a uvidime ci mi pride mrska x-)
silvik1
20. apr 2012
@azzura a prečo nejdeš - neboj spermie nevycikáš 🙂 tak to si tam mala pekné obecenstvo. ja som mala vždy len doktorku a dve sestričky, aj tak to stačilo 🙂
adelkaurso
20. apr 2012
@azzura běž čurat, to nevadí
azzura
20. apr 2012
@silvik1 už som bola 😃 😃 😃 fuuu to bol vodopad. Bolasom prekvapena, že tie baby co su registrovane maju svoje cisla a volaju cislo a nie meno. Som sla posledna,ako neclenka
azzura
20. apr 2012
@adelkaurso už som nevydržala, bola som 😃 😃 😃
silvik1
20. apr 2012
@azzura 🙂 je to sila zvyku, to s tým číslom. ale mne to tak vyhovuje, nepotrebujem, aby po celej čakárni vykrikovali moje meno. je to také anonymnejšie. ale lekár už oslovuje normálne menom 🙂
azzura
20. apr 2012
@silvik1 ani mna nevolali po mene, sestricka dosla za mnou. no možno tam raz skoncim ako pacientka ked bude treba IVF
silvik1
20. apr 2012
@azzura tak držím palce aby vyšlo toto IUI a potom už tam nebudeš musieť ísť 😃
kajkusa
20. apr 2012
@azzura
vajicko pocka 12 az 24 hodin, takze nic nie je stratene, mozno to nebola ovulka co si citila, drzim palce, cez vikend sa odreaguj a este to poistite....
azzura
20. apr 2012
@kajkusa mame dnes poistit. Ja si poznam ovulku. Tento cyklus nemeriam, skoda bola by som naisto
kajkusa
20. apr 2012
@dadenka111
a chodte aj na pivo 🙂 🙂 🙂
kajkusa
20. apr 2012
@azzura
a kolko si mala folikov?
silvik1
20. apr 2012
@azzura my sme tiež ešte večer poistili a utroš som nasadila až na druhý deň.
azzura
20. apr 2012
@kajkusa meral mi len ten na L 19,1 na 13 DC a na P dva ale neviem ake velke
azzura
20. apr 2012
@silvik1 aj ja to tak planujem, až zajtra rano si ho dam
kajkusa
20. apr 2012
@azzura
tie mozu tiez prasknut, neboj ak ste to stihli - bude chalan....
azzura
20. apr 2012
@kajkusa 😃 ja chcem babu
silvik1
20. apr 2012
@azzura no ešte by si si aj vyberala 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli