• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@loyanca No já se budu snažit dělat všechno pro to, abych nemyslela jen na to. Uvidíme, jak to půjde. :grinning:
20. apr 2012 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mihaji asi tak :grinning: ale prsty ma budú určite riadne svrbieť :grinning:
20. apr 2012 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adelkaurso @janulka1980 Presne tak vždy je lepšie ,aby spermijky čakali na vajíčko,lebo tie v nás prežijú až 72 hod a vajíčko čaká iba12 hodín
takže pri veľkosti tvojho vajíčka môžeš kľudne pichnúť pregnyl neskôr
20. apr 2012 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 dikes, tak jak? dobre nacasovanie ci to mam pozmenit? :sweat_smile:
20. apr 2012 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 no teď jsem psla před chvilkou, že bych ho píchla tedy možná trošku později, než v neděli ráno, po obědě, nebo odpoledne a doma to ještě v neděli pojistila, ale jinak myslím, že IUI v pondělí je dobře načasované :wink:
20. apr 2012 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@euforia01 tiez myslis, ze je to skoro? mne sa fakt zda, ze mi praskaju po osmych hodinach od pichnutia a potom este skoro 24hodin do IUI :unamused:
20. apr 2012 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Mě praskly vždycky tak kolem 24 hodin.
20. apr 2012 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 aaa, ja som pochopila,ze si myslis, ze injekcia je dobre nacasovana a zaroven,ze mam pichnut neskor...som to zle pochopila...asi pichnem o 20.00 :unamused:
20. apr 2012 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Tak to tak udělej:wink:. Lepší je mít IUI před prasknutím, než obráceně :wink:
20. apr 2012 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@carie32 ahoj aj ja som s nou spokojna a tiez sa mi paci,ze vsetko vysvetli tak aby sme to aj my pochopili :slight_smile: aj ja som tam bola dnes si dat predpisat clostil,aby som mohla zacat stimulovat na 3 iui. a hned mi povedala,ze ked uz ani toto nevyjde tak ideme podat ziadost na ivf :unamused: ale ja uz verim,ze do tretice to vyjde. musi :angry: a ako si dopadla? bolo vajko? a ake velke? aj ty ides na iui?
20. apr 2012 o 14:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Mne prasklo tak ako tebe na druhý deň po pichnutý a IUI som mala až ďalší deň ,ale to som ešte nemala pozisťované koľko vydrží vajíčko a ani som si nebola istá tak som si povedala že na druhé IUI si musím dať na to extra bacha ,keďže som mala už na 10 deň vajíčka 24 a22 a ten deb.l ma chcel dať až o dva dni-povedala som že že ak bude prasknuté vajko žiadne IUI nebude tak ma dal hneď na druhý deň a vajka som ešte nemala prasknuté (pregnyl mi pichali okolo obeda deň pred IUI)
ale Ty máš ešte malé vajíčka tak preto si myslím že môžeš počkať ten deň dorastu a keď máš vyskúšané že ti vždy po pregnyle prasklo tak si to načasuj tak aby si ho ešte nemala prasknute podla výpočtov by to mohlo byť pobede deň pred IUI (keď IUI máš až o 13.hod)vlastne nič nestratíš ak aj praskne nebodaj neskôr stále je väčšia šanca ,lebo spermijky budú čakať a ako Ti radili skúste aj pred IUI aj po a my sme skúšali ešte aj na druhý deň ráno ale to by mal mať dobrý spermiogram,tak ak ho má skúšajte
20. apr 2012 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 tiez si myslim...musim to pre pokoj duse skusit
20. apr 2012 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 naprosto chápu :wink:
20. apr 2012 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@euforia01 mne neprasklo ako tebe druhy den po picnuti ale este ten den poobede (pichnute rano o 8.00)
ten pregnyl na mna nejak rychlo ucinkuje, zeby preto,ze mam 47kil aj s postelou? :unamused: mozno "konska" davka, fakt neviem v com to je
ja to tentokrat musim vyskusat, nemam co stratit...ach,je to veda ci čary ci co
20. apr 2012 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Presne tak nemáš čo stratiť musíš si to upraviť podľa seba a nebáť sa tým mudrcom vzoprieť však ide o teba ja si presne všetko píšem v kalendári mám tam všetky blbiny a viem si vypočítať .
Aj som im pri IUI hovorila ,že asi mi prasklo deň vopred a ony že je to dobre-no čo je dobre,keď vajko vydrží iba 12 hodín zbytočné trápenie a čakanie
Takže ešte raz skús tento krát podľa svojho rozumu ,keď to nevyšlo s prasknutými vajkami tak tento krát bude neprasknuté a je veľká šanca na úspech.Takže pregnyl podľa všetkého až to ráno pred zákrokom ??Dobre rátam??
20. apr 2012 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@loyanca no neboj sa, ja som chodila na utz vzdy na desiaty den a nikdy nic priadne narastene neblo, ani ked som brala clostil 3x1....
20. apr 2012 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@euforia01 pichnem asi vecer pred IUI
este jedna vec ma trapi...priatel odovzda material o 7.00 rano a ja IUI o 13.00...snad vedia co robia...uz nech je leto, ja chcem Natiiiiiiiiiiiiiiv :sunglasses:
20. apr 2012 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 To by zaujímalo aj mňa ako to držia ,aby boli čerstvé,lebo zmraziť to nemôžu u nás v centre býva IUI vždy po 2 hodinách odberu sperm.Ale určite vedia čo robia asi to stačí držať v nejakom roztoku,však ak si si všimla keď to do nás dávajú je to v takej dlhej striekačke a dosť veľké množstvo tak určite nejaký roztok tam udrží život.
A myslím že urobíš dobre s tým pregnylom . :slight_smile: :slight_smile:
20. apr 2012 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 tak to je dost dlouho, manžel dávat spermoše v 8:30 a v 10:30 bylo IUI, hned jak se jim je podařilo zpracovat. Ještě mi sestřička říkala ať raději přijdu dřív, že je lepší když si počkám na spermie já než naopak. :unamused: Ale nevím jaký to má vliv, možná jen nechtěli abych zdržovala kdyby je měli nachystané dřív :wink:
20. apr 2012 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kathy1 ahojky, brutalne ma boli spodok brucha ako pred mrchou,ale inak nic....kedy idete testovat?????
20. apr 2012 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@euforia01 @kalipso no neostava mi nic, len spermosom drzat palce a popriat stastnu cestu :grinning:
20. apr 2012 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adelkaurso mi sme na to podobne viac menej ratam s ivf s icsi nam povedali ze pri iui nam sance nedavaju,
20. apr 2012 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Manžel chodil taky na spermio 2 hodiny před IUI. Vždycky ti to takhle dělali?
20. apr 2012 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Vieš čo ma napadlo,čo keby si im zavola že priateľ ráno ešte nebude doma,lebo sa vráti len dobeda zo služobky a či teda nemôže prísť okolo 11 hodiny na odber.Ja viem že som pokušiteľ,ale pre pokoj duše to stojí.Myslím že laborka robiť bude,lebo so spermijkami vždy príde laborantka :slight_smile:
20. apr 2012 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 @euforia vzdy chodi okolo 9.00 rano a ja vzdy po 13.00
tentokrat musi o 7.00, inak sa neda, ma ine povinnosti...dalsi mesiac skusime o 11tej :slight_smile:
uz sa v tom nemozem vrtat, je to nerva :grinning:
caka ma krasny vikend prileti moja babicka s dedkom, jedni z najlepsich ludi sveta, tesiiiiim...ostavaju v prahe u dcery - mojej tety cely mesiac, kiez by mi priniesli stasticko :dizzy_face:
20. apr 2012 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 hele, když to vezmu logicky, tak za normálních okolností spermie vydrží pár minut, v CARu vždy minimálně 2 hodiny, to znamená, že na to mají nějaký "fígl" díky kterému vydrží i dýl :wink:. nebála bych se toho. Hezky bych se těšíla, že tentokrát to bude správně načasované s tím tvým časem píchnutí pregnylu :wink:
20. apr 2012 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 súhlasím ,mne sa to tiež zdalo,že mi praskol skor a 1.IUI nevyšlo,už bolo po :unamused: ,zato našťastie pri druhom IUI mi na 10DC vyleteli folíky na 20 a 23 oba na jednej strane a hneď mi pichli pregnyl a na druhý deň som mala IUI.takže som mala IUI cca o 24hod od pichnutia a ešte sme to doma poistili 18hod pred IUI,no a vyšlo to a snaď to tentoraz dotiahneme do zdárneho konca :wink: :slight_smile:
20. apr 2012 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivoka @leeena_4 @euforia01 dakujem Vam dievcata, aspon ste ma utvrdili v tom,ze to nie je az taka blbost pichnut vecer pred, ked nejak rychlo praskam :grinning:

majte sa krasne, stastlivkam dootehotnievania a snazilkam do IUIovania, papa, pekny vikendik!
20. apr 2012 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivoka presne píšeš o mne ,len ja som si to musela vydupať,aby to bolo hneď na druhý deň
20. apr 2012 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuculik1 jak podobně? myslíš stejný důvod proč to asi nejde?
20. apr 2012 o 17:27  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok