• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
majkaa... píchají si holky stimulku před IVF... třeba... ty máš se stimulací, protože budeš brát clostil... a utrogestan se nepíchá... jelene :grinning:
29. jan 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka stimulovat se může bud tabletami nebo injekcemi
utrogestan se používám po IUI (zavádí se do pochvy nebo se polyká) kvůli udržení vajíčka v děloze
29. jan 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz rozumiem, cize ked dievca ide na IUI a bere clostil a potom utrogestan tak ma zo stimulkou, ale dievcata, ktore maju IVF a predtym si pichaju tak maju tiez so stimulkou. Chaaaaaaaaaaaaaaaapeeeeeeeeeeeeeeeeem :grinning: :grinning: :grinning: Vies ja som si myslela, ze aj ja si budem musiet pichat, uz som na to psychicky aj manzela pripravovala, ze ma bude pichat.
29. jan 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sláva :grinning:
já jsem třeba byla v červnu na IUI a stimulovala jsem injekcemi...prostě záleží co ti dr. řekne a jak se domluvíte
29. jan 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majkaaa.... ale já třeba nebrala clostil a ani mi nepíchali pregnyl... jen beru po IUI utrogestan, takze jsem bez stimulky, tzv. nativni iui.. :slight_smile:.... nezatěžuj se s tím, hlavně ať to pomůže...
29. jan 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slaaaaaava uzs to chapem, ano hlavne aby to pomohlo.
29. jan 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky,ja som 4.den po IUI a nemyslim,ze by som mala mat nejake priznaky,este je asi skoro :grinning: ale citim v podbrusku take jemne pocity jak na menzes...podla vas je to dobre al.zle??? pocitovali ste to tiez??dik
29. jan 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piimiska... já jsem 8 den po IUI.. a kazdy den po tom citim bricho, kriz a prsa... ale to vse prisuzuji utrogestanu....
neboj.. neni to nic zle...
29. jan 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubajda,dikk,ale ja neberiem utrogestan..iba duphaston,lebo ja mam vzdy nedostatok progesteronu..ale mozno aj ten ma take ucinky...ty si teraz 1.krat na IUI,ze???
29. jan 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
duphaston i utrogestan jsou progesterony.. :slight_smile:.... ano ano... jsem po 1 IUI.. a ted jen netrpelive cekam na vysledek..
29. jan 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubajda,no uz len 6 dni,to ti zbehne rychlo :wink: viem ze su to progesterony,som bola 2.krat na IVF a tam som brala obe naraz..
29. jan 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi... to já myslela, že nejdříve se chodí na IUI a pak až na IVF.... jojo, to uběhne... :slight_smile:
29. jan 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubajda,no tak by to malo byt,no ja ked som prisla do centra,tak hned povedali ze IVF je jedina sanca,dokonca ze mi mame obrovsku sancu,lebo ja som v podstate v poriadku a mala som styri transfere a velke nic :frowning2: a este 2.krat OHSS,asi vies co to je...no a pauzovala som dva roky a som sa dohodla s inym dokim,ze skusime setrnejsi sposob niekolko krat IUI apotom IVF ked to nepojde inac...
29. jan 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi... OHSS to nevím, co je.. ještě jsem tak daleko nedošla...:frowning2:.... aha... a byla jsi na laparce, zda máš průchodné vejcovody ??... chjo... toho ženské musí podstoupit, aby se zadařilo.... :confounded:
29. jan 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a od IVF mam kazdy zacaty cyklus velmi bolave vyrazky na tvari..a menzes slaby a nepravidelny..a vyssi testosteron..pred tym bolo vsetko oki :unamused:
29. jan 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubajda,musim utekat do obchodu,manzel mi neda pokoj :grinning: sa vecer vratim, pokecame,zatial paaaaaaaa :slight_smile: :slight_smile:
29. jan 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, tak jsem dneska byla na folikometrii a po stimulaci mám jeden folikul asi 20mm. Dneska píchnu Ovitrelle a v sobotu IUI. Je to moje první IUI se stimulací a jsem trochu zklamaná, že po stimulaci mám stejně jako bez ní jenom jeden folikul, ach jo. Měly jste to některá stejně? :frowning2:
29. jan 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzanna - ja som bola dva cykly za sebou so stimulkou a mohla by som ist aj treti, keby som chcela a nemala cysty

lusi - :confounded: to je blbe, ale pokial sa ta mrcha nerozbehla, mas sancu :wink: Ja som dnes 28 DC a nic... :unamused:

latunka - som na teba zvedava, zajtra testujes, ze?
29. jan 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akvy - kazdy cyklus moze byt iny, raz len jeden folikul, raz dva, niekedy aj tri, ale hlavne je, ze dozreje :sunglasses:
29. jan 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojk akvy... ty si pícháš sama Ovitrelle ??.. to vůbec neznám.... já teda zatím bez stimulace, takže neporadím :frowning2:
29. jan 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubajda,tak som teraz dosla domov :slight_smile: no aaaa na laparke som nebola ale je este jedno vysetrenie,ktore sa robi bez narkozy,ma nenapada nazov,ale do maternice strieknu nejaku tekutinu a na obrazovke vidia ci mas priechodne vajickovody...a ja ich mam priechodne,aspon som mala pred dvoma rokmi :astonished: ..
aaa OHSS je reakcia na stimulaciu vytvoria sa velmi vela folikul...no ale hlavne je to zivotu nebezpecne..mozu sa vytvorit cysty na vajecnikoch,voda v bruchu,za jeden den som pribrala 7 kil,asi 12.dni to trvalo,boli pri tom brucho tak,ze som ani nejedla,ani naboku som lezat nevedela,neskutocne bolesti,horsi pripad je voda v plucach,trombozy,zlyhanie organov... :confounded: neprajem nikomu...a vy mate aky problem??
29. jan 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj,tak dočítám a musim reagovat hned než dočtu na konec, protože bych to pak všechno zapomněla :grinning:
lusinko to mě mrzí že se nedaří a ještě takhle mršina zlobí :frowning2: ale tak snad se to teď všechno upraví a příští cyklus už bude ukázkový :wink:
papua - průchodnosti se dá přeci zjistit i jinak, mě jí zjišťovali metodou HyCoSy - je to něco jako klasické profuky,ale není to tak bolestivé,teda spíš vůbec - jenom takový tlak jako když se spouští mrcha,takže pokud trvají na průchodnosti, poptala bych se na tuto metodu :wink:
majkaa - já myslím,že některé holky ze slovenska si místo utrogestanu ještě píchnou jednu dávku pregnylu, tuším že rosienka to tak měla :wink:
29. jan 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jinak já budu testovat až v neděli nebo dokonce v pondělí - tak jak jsem nejdřív do toho byla hrrr a testovala tak brzo,tak teď se mi do té druhé etapy nechce, počkám jestli dojde mrška :wink: protože když to vyjde negativní i v neděli,tak je to jasný a nebo tam případně budou lajny jako hrom a nebudu pochybovat :wink:
29. jan 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky, Lusinko, je mi to líto, ale pokud se mrška nerozjela, tak ještě vydrž. Latu já ti úúplně rozumím, minule jsem testovala brzy a ke konci, kdy už se testovat mohlo se mi ani nechtělo, protože jsem měla strach, že to nevyjde, což se nakonec potvrdilo. Jinak držím palečky při testování!!!!!
29. jan 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivomal - přesně, ono už je teď stejně rozhodnuto a jestli se to dovim o dva dny později,to už je celkem jedno :wink: takhle můžu pořád tajně doufat, dokonce jsem se já trapka přistihla,že si hladim břicho - prostě tak nějak instinktivně, si hraju na těhotnou :grinning: :grinning: :grinning: a přitom sem se tomu vždycky smála - co ty ženský hladí,když tam ještě není nic vidět - no a teď ještě možná ani nemám zahnízděno a už hladim taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. jan 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,ja som len stvrty den po IUI a tiez si sem tam hladkam brusko :slight_smile: :slight_smile:
29. jan 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To dělám taky:slight_smile:, bo su už šiblá :grinning: Jsem 3. den po IUI celý den mě pálela žáha a bylo mi blbě...odpoledne jsem i spala, jak jsem byla utahaná....a už mě napadaly různé myšlenky, jako že UŽ a přitom moc dobře vím, že ještě NE, že je brzo, prostě jsem prdlá. Ale BT už dneska vyskočila nahoru, tak jsem klidnější, začla jsem zavádět Utroš , tak můžu přestat měřit. Alespoň ne denně:slight_smile: :grinning:
29. jan 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak v tom aspoň nejsem sama :grinning: po teploměru ráno taky pošilhávám,ale zatím odolávám - ale nedokážu odolat kontrole čípku, za to může to zavádění utrouše - když už tam ten prst jednou vrazim,tak ať to z toho taky mám nějakou informaci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. jan 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky,trochu nerozumiem,vy si meriate BT aj po IUI???ked ano preco???
29. jan 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Protože mi nedělali při a po IUI kontrolní utz, jestli prasknul folikul a tak BT jen pro kontrolu, jestli došlo pod léky k ovulaci. Já mám PCO a nereaguji ideálně na léky dle dr ,tak ,jak bych měla, tak jen pro kontrolu, pro můj pocit, že dělám maximum, že dodatečně s manžou "pojišťujeme" IUI vlastním snažením, protože se snažím vystihnout ten správný okamžik, protože mám podezření, že minule jsem celé IUI přecenila a pak zklamání bylo takové, že jsem si vyčítala, že jsme se mohli snažit více a víc to hlídat. A proto, pro můj klid, že jsme udělali vše co bylo v našich silách. Protože mi není jasný, jak je možné otěhotnět z jednoho šu.u, lehce pohozená přes okraj vany, aniž bych to plánovala...žádné stojky, žádná prstíková metoda, jen 5 minut slasti a je nechtěnou budoucí matkou...(85% mého okolí tak přibližně přišlo ke svým dětem a já jsem neplodný exot)!!!!!
29. jan 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok