• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@kuspitka dnes jsem 11.DPO :frowning2:
@mihaji no, ještě se to nerozjelo, ale už cítím, že se to chystá, ale když měla cykly před IUI, tak jsem to dostala vždycky 28.DC, nechápu proč při IUI to dostávám tak brzo
21. apr 2012 o 12:08  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka ahoj,chcem sa ta opytat kedy si pichala pregnyl pred iui. dva dni pred alebo iba jeden. ja som bola uz na 2 iui a ani jedno nam nevyslo a teraz v maji ideme na 3 iui a uz chcem aby to konecne vyslo. mne sa totiz zda neskoro ist na iui ked dva dni pred treba pichnut pregnyl.
21. apr 2012 o 12:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelkaurso To jsme na tom podobně, ach jo :frowning2:
21. apr 2012 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelkaurso uz si si robila test?
@katuska54 aj mne sa zda ,ze je to neskoro..
21. apr 2012 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka a ty si kedy pichala? ked sa mozem opytat. a ako dopadlo iui? este nevies?
21. apr 2012 o 12:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katuska54 tak mne zle dopadlo pichli mi keď som mala folikul 19cm a pichla som si vecer o 21:00 a potom som idla na IUI az na 2den..
21. apr 2012 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka mne pichali ked som mala folik 18mm v pondelok o 22.00 a v stredu mi robili iui. tak preto to asi nevyslo,ze sme to presvihli. tak teraz budem pichat den pred iui. uvidime ako to dopadne
21. apr 2012 o 12:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky ja som bola na iui pred 2 rokmi
mala som foliky 25 a 28 mm v heliku by mi už iui ani nespravili, vraj to už su cysty nie foliky, a mame z toho dcerku, možno to iui robia priliš skoro mohli by nechať tie foliky aspon do 22 mm dorasť
:sweat_smile:
pre upresnenie teda bol to pondelok rano a vtedy som mala 25 a 28 mm foliky, večer sme pichli pregnyl a na iui som šla až v stredu
21. apr 2012 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katuska54 ako,ze den pre IUI...
21. apr 2012 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka ano, dnes ráno, když jsem cítila, že se blíží MS, je samo bílý :frowning2:
21. apr 2012 o 12:26  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka ze ked mi povie den kedy bude iui tak vecer pred tym pichnem. skusim sa o tom porozpravat s dr ked pojdem pozriet folik
21. apr 2012 o 12:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katuska54 myslis,ze staci jeden den pichnut pregnyl pred iui...
@adelkaurso joj to mi je luto
21. apr 2012 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka neveim, skusim sa opytat. ved ked bude iui a folik nebude este prasknuty tak borci si nanho pockaju,nie :wink:
21. apr 2012 o 12:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelkaurso Ahoj,aj jaa som 11 DPO robila som si včera ráno ovulačný a bola slabá čiarka,dnes ráno žiadna adoobeda som robila tehotenský a nič,sneho biely :frowning2:
21. apr 2012 o 13:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katuska54 aj mna by zaujimal,prečo sa nemôže robiť IUI hned na druhy den,ako sa pichne pregnyl ved co viem spermie vydržia v tele asi 2dni či viacej..
@lucinkacinka moja to mu je luto...
21. apr 2012 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka No to aj mne,neviem teraz či ist ešte na 4.IUI alebo nie...
21. apr 2012 o 13:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinkacinka ja už po tomto druhom idem na IVF,už nechcem IUI,jq možem chodiť len každý druhy mesiac na IUI
21. apr 2012 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka aha tak to ti IVF bude asi lepšie,ja rozmýšlam preto ešte na IUI lebo sa mi zdá skoro 2 dni pred IUI pichat pregnyl kežde mám vždy velké folikuli a tak by som ešte chcela skusit den pred či to nevýde,neviem.Prosím ta a kde chodíš a kolko ta IVF bude asi stát?
21. apr 2012 o 13:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinkacinka do Isceru chodím a bude ma stáť okolo 1000eur.
ja sa tiež skúsim z doktorkou porozprávať.ozaj a ty kedy ideš teraz do centrea?
21. apr 2012 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katuska54 Ahoj,teraz pri druhom IUI a vlastnem treťom cykle clostylu a pregnylu som prišla na meranie folíkov a na 10DC boli veľké,dosť,tak mi hneď v pondelok ráno 19 pichli pregnyl a 20 ráno robili IUI... :wink:
21. apr 2012 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelkaurso ja nechápem prečo to berieš tak tragicky? veď si dnes 11 DPO,to ja som si ani test nerobila a keby som si robila tak asi na ňom nič nevidím.Robila som si prvý 12 DPO a bol tam slabučký duch,až neskor silnel.Nemožeš mať takýto prístup,lebo sa ti to nepodarí nikdy! Musíš veriť.Ja som po IUI bola celá happy,až tak,že mi tu niekto milo podotkol,že aby mi "tá eufória" vydržala do konca cyklu,obávala som sa,pár dní,lebo som nemala žiadne pocity ale nestrácala nádej ani vo chvíľke a preto to aj vyšlo. A myslím,že keby som takto podliehala panike,tak sa mimi nemá šancu uchytiť ..90% je v psychike..tak sa drž! :wink: :dizzy_face:
21. apr 2012 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka je dobre to iui nacasovat presne a nie robit den dopredu. Niektorej mozu prezit v tele spermijky iba par hodin, ak je tam zle prostredie nepreziju dlho.
21. apr 2012 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivoka neberu tragicky sněhobílý test, to vubec, ale já jsem to dostala, tak nevím, proč bych měla být pozitivní, když je mi blbě, bolí mě břicho jak sviňa a třeští hlava, z toho fakt happy nedokážu být a smekám jestli ty jo, kdyžtak příště čti vše a nebo si mě radši nevšímej, protože tvoje komentáře mě vždycky ještě dorazí, že nedokážu být pozitivní, když se to rok a půl nedaří

21. apr 2012 o 19:21  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinkacinka to mě mrzí
21. apr 2012 o 19:24  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte chcela by som sa opytat aky je rozdiel medzi IUI a IVF?to navrhne lekar ktore z nich alebo v akom pripade sa ktore voli?a je to bolestive?co to obnasa a kolko to vyjde financne?dik za info,mozte mi aj IP napisat emoticon
21. apr 2012 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelkaurso uraziť som ťa nechcela tiež si to prečítaj poriadne!!!!!!!!!! reagovala som na tvoj prvý koment na ten test a možno na tie z minulých mesiacov.Ty si myslíš,že ja som len prišla do CAR a hurá tehu? ja mám zlato 37 rokov,čo si myslíš,koľko rokov sa asi snažím 10,je asi tak ok..! Nechápem ktoré ďalšie komentáre ťa dokázali uraziť,vždy tu chcem každému pomocť,a poviem ti len jedno,študovala som psychologiu a postoj akým sa k veci postavíš je často ten,ktorý ovplyvní celú ďalšiu situáciu.A poviem ti rok a pol je pre mňa smiešny,skutočne a nemyslím si,že treba z toho smútiť.Ja som prežila veĺa toho,prežila som peklo o ktorom nechcem písať a preto moje pády,potraty som vždy zvládla.Čo myslíš,čo je horšie 1.5 roka neotehotnieť,? alebo sa tešiť z bábätka,ktorému bije srdiečko,vidíš ho na monitore,už si plánuješ a potom o neho príjdeš??,mne sa toto stalo 2x a potom sa mi nedarilo ako tebe a nedá sa to zrovnávať,lebo tá strata je neporovnateĺná!!! Ja ti i tak držím palce i keď si ťa nemám všímať ok,budem sa snažiť... :wink:
21. apr 2012 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivoka vím, že to nemyslíš zle, ale prostě vždycky když mě oslovíš, tak používáš "divná" slova ( nevím jak to vyjádřit), že mě to prostě dorazí, A taky netušíš, co já mám za sebou.
21. apr 2012 o 19:33  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky prosim vas, ci sa snazite 100 rokov alebo 1 mesiac, je to tazke rovako pre kazdu z nas. Mali by sme si byt oporou lebo prezivame to iste.
21. apr 2012 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
A pre tých,ktorý veria,že sa im to raz podarí,posielam pekné stránočky,kam chodím už roky pozerať :wink: :dizzy_face: :slight_smile: a držím palce!!!
http://www.ehd.org/
21. apr 2012 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, vy ste take skusene s IUI. Rozmyslame, ze buduci cyklus (ak nejaky bude :wink: ) pojdeme na IUI. Vzdy sa pred zakrokom picha pregnyl? Nechcem zbytocne umele hormony, ovulaciu mavam pravidelne.
21. apr 2012 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok