• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@ivana132 ahoj, krasny pribeh. Ja ale kavu nepijem ani som nikdy nepila :slight_smile:
23. apr 2012 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana132 Ivy to je perfektneee! gratulujem! ja som tiez cakala, ze sa mi zobudi lavy vajecnik a potom by sa to uz mohlo podarit. 3x na pravej strane ma uz nebavilo a 4ty cyklus vobec nic. ja pijem 2x denne kavu a rano sa bez nej nerozbehnem. myslis, ze by som mala prestat? ako si to zvladla, je to tazke.. ja neverim, ze by mohla skodit kava. Kam si chodila na akupunkturu a co je to za kuru. To maju take daco na otehotnenie?
23. apr 2012 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 Este nie je vyhrane, v stredu idem na krv. Ale tesim sa, ze po tolkych rokoch som aspon videla 2 cierky, uz som vobec neverila, ze sa take podari :slight_smile: Ja sa cele dni pohybujem v kaviarniach, pijem aj 5 kav denne, ver mi, je to pre mna velmi tazke, ale kupila som si bezkofeinovu a snazim oklamat samu seba. Neviem ci to ma vplyv, citala som par americkych studii, ale su aj take, co vravia, ze kava na nic nevplyva. Ale povedala som si, ze to je ta najmensia obet :slight_smile: U akupunkturistky som bola zatial iba raz, v ten den, ked som bola aj na folikometrii, ak chces dam ti na nu kontakt, nespecializuje sa iba na to, ale tvrdila mi, ze ma vysoku uspesnost s neplodnostou. Kto vie preco sa ten lavy zobudil, nic ine som nezmenila, iba tu akupunkturu.
23. apr 2012 o 12:06  •  čaká bábätko, termín má v januári 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. apr 2012 o 12:17  •  čaká bábätko, termín má v januári 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111
co si, trojicky urcite nebudu....a aj pri IVF su dvojicky len 30%
23. apr 2012 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111
ja som zase bola na cviceni antigravity 2 dni pred otehotnenim (prvy a posledny krat), urcite pomaha hocijaky sport
23. apr 2012 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Tak som nevydrzala a urobila si test - belsi ani nemoze byt :frowning2: zajtra mam ist na krv ale ani sa mi po tomto nechce. Je mi do placu.
23. apr 2012 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa noo asi zbytocne stresujem tymto. len aby nieco bolo :stuck_out_tongue_closed_eyes: uvidiiime, uvidime. mam inac strasne nutkanie ist do posilky. bolieva ma chrbat. predtym som chodila 2x tyzdenne. no potom ako ma strasne po IUI a posilke bolelo brucho, tak uz nechodim. myslela som, ze mi to viac skodi ako pomaha. to boli asi len tie hormony. este som nebola na ne zvyknuta. raz som bola na korculiach a bolo mi super. mozno to budem teraz praktikovat, ked je takto krasne slnecno.
23. apr 2012 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sheronka ach moja zase takto. :frowning2: to mi je luto. hrozny pocit. necuduj sa, ta statistika v GF je hroznaaaa. my to nevylepsime. to ivf bude uspesne neboj a musis silno verit a mysliet pozitivne.
ja som sa do poistovne nedovolala. skusim neskor. uz by mi mohli dat vediet sakra.
23. apr 2012 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 aj ja cakam kedy to schvalia...tak a uvidim,ako dopadne
23. apr 2012 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte žienky moje...co mate nove??ja mam toho akosi moc ..nestiham nic...momentalne cakam na mrchu, kedze tento mesiac sme akosi nesnazilkovali..ale na buduci mesiac to vraj podla manzela doženieme vsetko..tak sa tesim...zacnem merat..ocikavat ovu testiky a uvidime... :wink: taka mesacna pauzicka mi fakt bodla... :sunglasses: vy co nove???
23. apr 2012 o 13:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Mam nove info. Dovolala som sa do poistovne, ze IVF mame schvalene 16.4. a ze caka na podpis veducej a vyexpedovanie do centra. Ze ak mi do 7-10dni z centra nezavolaju mam este raz zavolat do poistovne, ze ci to uz odislo. Myslim, ze do mrchy mam tak 2tyzdne, tak hadam stiham konzultaciu. Mozno by som si mala zavolat do centra a uz si zajednat termin, aby nemal doki plno? Co myslite mam?

@kajkusa @annavi @kuspitka @sheronka @kathy1 @adelkaurso @janulka1980 @carie32 @euforia01 @snazilka1983 @tyrkis @dadapu @nelaja @pepulik @valentina10 @ivoka @rory_g @lea1333 @bambula27 ...a dalie babulky moje. :dizzy_face:
23. apr 2012 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@dadenka111 urcite ano...ja by som necakala :slight_smile: No a super, ze to mate uz schvalene. Nech to rychlo bezi a pride pozitivna sprava
23. apr 2012 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 moja tak to je super.dufam,že mi schvalia ziadost a ked sa IUI nepodarí idem do IVF,ale verím,že sa podarí musí sa..
23. apr 2012 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. apr 2012 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 ja by som tam cinkla, ze je to schvalene a ze to budu uz posielat. Nech sa Ti to neposunie zase o mesiac :wink: Juj taka som rada, ze to schvalili aspon jedna dobra sprava dnes. :slight_smile:
23. apr 2012 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
23. apr 2012 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kuspitka moja a ty si si davala ziadost lebo ides na IUI??? :confused:
@dadenka111 supeeeeeer...tak hor sa do toho... :wink: :wink: :wink:
23. apr 2012 o 14:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadenka111 Ahoj babuľka.Vidíš dobre že si zavolala aspoň sa môžeš zariadiť,ja myslím že by si určite mala zavolať do centra a zariadiš sa podľa toho čo Ti povedia.ale aspoň si ťa môžu dať do poradovníka.A tä konzultácia s koordinátorkou tiež môže prebehnúť.V centre určite nebudú robiť problém s toho však je to už viac menej na ceste k nim.Veľa šťastia a pozitívnej energie. :slight_smile: :slight_smile:
23. apr 2012 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadenka111 aku to mas poistovnu? inak super moja tesim sa s tebou :wink:
23. apr 2012 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@snazilka1983 vseobecnu poist mam. dnes je to cca. 4,5tyzdna. tak tych 5-6 tyzdnov moze byt pravda toto cele schvalovanie. len naco to tam od 16teho lezi na stole a cakaju na podpis. urcite by to mohli aj rychlejsie podpisovat :grinning:
23. apr 2012 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 tak to nechapem ja som davala skor nez ty a tebe schvalili a mne este nie :unamused: zvlastne nie?
23. apr 2012 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 to je super, asi sme dobre pili :grinning: .Mali by sme to zopakovat :grinning:
23. apr 2012 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@euforia01
@kathy1
@bambula27 tak fakt idem zavolat do centra ten termin. :wink: snad mi vyhoveju
23. apr 2012 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi ja som dala na poslednom neuspenom IUI ziadost ,lebo uz som mala pocit,že asi sa to nepodari cez IUI,lebo mám jednu stranu nepriechodnu..

@dadenka111 mne pri prvom IVF schvalili za 3tyzdne neviem preco tak skoro
23. apr 2012 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelaja no pitie mi radsej ani nespominaj. :grinning: na druhy den bolehlav a kyseliny jak svina. bolo mi celkovo zle, ze som si za den dala dva panadoly. urcite musime zopakovat, len uz nebudem mixovat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. apr 2012 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 fakt zvlastne. asi aj ty by si mala zavolat. mozno to tam tiez uz len lezi na stole...
dali mi toto cislo. 02/208 24 700 a operator je 02/208 24 748
23. apr 2012 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111
no co - dovolala si sa do GF?
23. apr 2012 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111
do posilky kludne chod, alebo hocijake kardio je dobre
23. apr 2012 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este jednu milu spravu vam dam. na strome v robote sa vyliahli hrdlicky a takto sa krmia :slight_smile:
23. apr 2012 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok