• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@dadenka111 a cvo si im tam povedala?
23. apr 2012 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 super zpráva, určitě se hned objednej k dokimu :dizzy_face:
23. apr 2012 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adelkaurso Ahojky, ke mě bohužel dorazila MS. Takže jdu 3.5. na vyšetření průchodnosti vejcovodů. :frowning2:
23. apr 2012 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravim vas holky, 6.4. jsem byla na 1.IUI - neuspesne :frowning2: takze druhy pokus - beru tamoxifen, koukam, ze se dari docela dost na prvni pokus... Snad se nam zadari na druhy....Delali vam pred IUI pruchodnost?
23. apr 2012 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@crime koukam, ze jsme na stejne vlne :slight_smile: jak je?
23. apr 2012 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa uz som sa dovolala. nablizsi volny termin 14.5. ach mala som volat skor, ale kto mal vediet.
ze sa mozno este nieco uvolni, alebo mi zavolaju nejaky specialny volny termin, co by mohol mat doki pre taketo pripady :grinning: ako som ja rychlo, rychlo. ako je to z tou stimulkou? prvy den cyklu budem mat okolo 5.5.
23. apr 2012 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 Zlatko idem sa opakovať,ale v centre u nás majú taký móres že čakajú pokiaľ sa im nenahromadí viac a až potom posieľajú .Tak tam je tá doba -preto je lepšie ak už majú kôpku a Ty si posledná a najlepšie keď sa opýtaš či si to sama nemôžeš zaniesť na poisťovňu. :slight_smile:
A keď prejdu 4 týždne a nič treba zavolať do poisťovne .
Mne doktor hovoril ešte u nás v nemocnici že to v poisťovni zbytočne nezdržujú a majú ich tak do mesiaca.
23. apr 2012 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maybay dneska mě celý den bolí břicho :frowning2: ptala jsi se té Jarošové na to vyšetření vejcovodů?
23. apr 2012 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 spytala som sa ci mozem vediet info o schvaleni mojej ziadosti na umele... a ona ze ano a moje meno... potom povedala co a kedy a ze mam popripade este zavolat.
23. apr 2012 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maybay teda Vykysalé :slight_smile:
23. apr 2012 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sheronka zajtra ako pojdes do centra na krv, tak by bolo dobre sa mozno aj hned objednat na konzultaciu. mne dali najblizsi termin az 14.5. :unamused:
23. apr 2012 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111
a povedali si im o co ide? napis harbulakovi...alebo to ber ako este poslednu sancu....moze sa to podarit a mozno sa uz aj....
23. apr 2012 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@crime rekla jsi to dobre, Jarosove, k Vykysale jdu protoze Jarosova ma volno a jsem rada, pokud se mi bude libit vice nez Jarosova tak pozadam o "prelozeni" Ja jsem volala prave jen na recepci, takze jsem se na to neptala.... Zeptam se az pujdu na utz, stejne by me ted asi neobjednali, to bych musela jit tento tyden. Ty nejdes hned na druhy pokus?
23. apr 2012 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maybay Domluvily jsme se s Langerovou, že bychom udělali to vyšetření a druhé IUI až potom. Abychom třeba zbytečně neztrácely čas, když by byly vejcovody neprůchodné. K čemu teda pevně doufám, nedojde! :slight_smile:
23. apr 2012 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 A náhodou si sa nespýtala kedy im to bolo doručené v pošte??
23. apr 2012 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa povedala som, ze som volala do poistovne a ze mam schvalene a ze volam v predstinu termin konzultacie na ivf. mozno pre tieto pripady schvalenych IVF maju nejake speci terminy, tak uvidim ci mi zavolaju. aj to mi hovorila, ze mozno bude mat Harbulak pre mna nejaky skorsi termin. no som zvedava. mozno fakt uz kramy nepridu. jabadabaduuu! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. apr 2012 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadenka111 jasne volaj!!!super ze mate schvalene!!!!to je dobra sprava! :wink:
23. apr 2012 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@euforia01 jaj to nie. kedze mi povedala, ze je to schvalene uz som sa tak tesila, ze som sa na to uz nepytala kedy to tam doslo :unamused:
23. apr 2012 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea1333 predbezny termin konzultacie mame na 14.5. uvidime ci sa uvolni skorsi :confused:
23. apr 2012 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadenka111 super drzim palce!
23. apr 2012 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. apr 2012 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 No ja by som reagovala rovnako v euforii zabudneš na také blbinky. A nerozmýšlala si že by si si posunula mršku??
23. apr 2012 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@euforia01 no ja tam zajtra zavolam a uvidim bo ta moja je tam uz siedmy tyzden vrr.
@dadenka111 dakujem hned rano volam
23. apr 2012 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@euforia01 noo utrosku mam viac ako 3krabicky. mohla by som, ale to je otrava. radsej pockam. ako inak by som si ju oddialila? ak ovulka bola 21DC tak mi tusim vychadzaju kramy az na 36-38DC t.j. 6-8.maja. takze mrska bude pred konzultaciou urcite. hmm
23. apr 2012 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@crime ja to asi tento cyklus nestihnu, ty nemas kolem 3.5. ovulaci?
23. apr 2012 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, taká som naštvaná, že vám musím napísať. Celý víkend som sa tešila na dnešný usg, že uvidím bábo a nakoniec som dostala od primára zbabranie, že som tlustá, mám veľa tuku na bruchu a musí mi usg urobiť zo spodu :angry: Presne pred týždňom mi robila usg moja dr. a bábo bolo krásne vidno a cez bruško. Primár mi ani monitor neotočil, bol odmeraný tak som bola ticho a radšej ani foto som nepýtala lebo som ho zdržala jak mi povedal :angry: Vyšla som s plačom a doteraz som taká nijaká z toho. Celú noc som nespala lebo som asi 10x zvracala a ešte aj on ma tak odflákne :frowning2:
23. apr 2012 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2431 Lucka vykasli sa na neho je to hulvat :angry: takto sa chovat k tehotnej zene. Nabuduce malinke uvidis, a nenervuj sa kvoli tomu :wink:
23. apr 2012 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky, ste tu take,kt.ste prechadzali z jedneho CAR do ineho? Pytali ste si aj nejake zdravotne zaznamy, nerobili kvoli tomu problemy? Dakujem
23. apr 2012 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2431 to mě moc mrzí, že se choval takto! Je to blbec!!! :angry: Naprosto tě chápu, ale příště bude určitě líp a miminko uvidíš. :slight_smile:
23. apr 2012 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelkaurso ahoj ja dnes 2dc posledny cyklus som mala 33dnovy a teraz iba 24dnovy tak divne :cry:
23. apr 2012 o 18:00  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok