• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Ahojte baby....takze mrcha dorazila....zajtra zacinam stimulovať clostilom 2xdenne....02.05. kontrola folikulov a hormonov....Viete mi poradit...kedy mi potom budu robit IUI?...ked sa vsetko podari?...Dakujem....
25. apr 2012 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pechlinka ahoj .podla toho,aké budeš mat folikuli.mne robili na 13dc
25. apr 2012 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 nie, zartujem, z toho to nema, asi sa velmi namahal ...
jahodky mam uz z jesene, tesim na urodu....vsetko by som tam chcela mat :slight_smile:
no s5 k teme, stihas IVF v maji?
25. apr 2012 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka Ahoj....13DC...znamena...13 den od zacatia menstruacie?....A podarilo sa ?...Kolko krat si na tom bola?...Su pri tom bolesti?....Ked to vyjde na víkend...spravia to aj tak?....alebo keby mi to vyšlo 01.05.?
25. apr 2012 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pechlinka ahoj, mne to robili hore dole 15DC,17DC,12DC a teraz posledny krat som uplne zle stimulovala iui mi zrusili a ovulka bola az 21DC. takze to uvidis priebezne ako ti rastu folikuly a podla toho urcia termin iui. dopredu sa neda povedat.
25. apr 2012 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pechlinka hej od začiatku menštruácii.tak ja idem teraz na 2IUI ,lebo mám jednu stranu nepriechodnú tak mi stále stopnú IUI
25. apr 2012 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 :grinning:
myslim, ze urcite nestiham. kramy by som mala dostat okolo 5.-8.5. a konzultaciu mam az 14.5. (zatial, snad sa najde skorsi termin) takze ak to bude dlhy protokol zacnem hned po konzultacii stimulaciu a odber bude az v juny. :confused:
25. apr 2012 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 moja aby sme spolu nezačali stimulovať..
25. apr 2012 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pechlinka podla toho kam chodis do centra. v mojom gynfive robia zakroky aj cez soboty a mozno aj sviatky ak treba. napriklad merania a odbery krvi iba cez pracovny tyzden.
25. apr 2012 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte - prvu dcerku mam po iui, hnusne som vtedy zaexperimentovala ale vyšlo to, mala som pravy vajičkovod nepriechodný, bohužial mi zvyčajne ovuloval aj po clostile práve ten, tak som si dala closil 5x denne - 5 dní po sebe, potom sa konečne preral aj lavý vaječník, na uzv boli vidieť dva foliky vlavo 25a28 mm a vpravo jeden - pre mna nepodstatny kedže tam som nepriechodná, išla som aj tak na iui, aj ked foliky už boli velke, a vyšlo to, na nasledujucom sone bolo vidno 5 žltych teliesok 4 vlavo a 1 vpravo, takže som mala nakoniec teda folikov 5, čakali sme len jedno dieťatko. ale oplatilo sa.
haluz dna prišla ked sa nam po 10 mesiacoch podarilo otehotnieť prirodzene, a žlte teliesko doki našiel napravo, takže som otehotnela druhy krat z praveho vaječnika kde mam nepriechodný vajičkovod
Držte sa babulky, a skušajte IUI aj viackrat ako 3x poznam žienku čo bola na iui 6x a to posledne jej vyšlo a rovno dvojičky :dizzy_face: stále je to menší zásah ako IVF
ja som bola na prvom iui v heliose - tam to stoji 100 eur
druhé som si našla v cegyse v trenčíne tam to stalo 40 čo je fest rozdiel
25. apr 2012 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 ahojko, no teraz po pregnile kedy dorazila ovu? Cože???bola 17x na IUI, to sa da
25. apr 2012 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azzura ahojky, ja som mala cely pondelok taky mensi stresovy den, takze som si az vecer uvedomila,ze vlastne neviem kedy bola ovu :unamused: ale to je mozno aj dobre, lebo sa "netrapim", ze zas bola skor-neskor......
hej, holcina bola 17krat na IUI, medzitym samozrejme IVF...ma moju poklonu...ale uz vlastne nemala co stratit,tak trpezlivo chodila......
25. apr 2012 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 super, takže tento cyklus neriesis nic, len si pockas na vysledok, som zvedava :wink:
25. apr 2012 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 joj veď to,že chodíš tam ,ako na klavír a stále musíš byť trpezlivá...
ja chcem ešte skúsiť IUI...len sa bojím toho,že ked budem mať viacej folikul povedia žiadné IUI
25. apr 2012 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka Ahoj..dakujem...budem ti drzat palce....ja som bola na laparoskpii, mam priechodne obidve strany...moj je v poriadku...u mna bol len problem s ovulaciu...tak dufam...ze sa to podari.. :slight_smile:
25. apr 2012 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azzura presne, neriesim, kludna jak anglican :sunglasses: (tajne dufam v uspech Nativ, IVF..)
@kuspitka toho roku som bola 4krat, predtym 9mesiacov ziadne IUI... drzim ti palce!!!
25. apr 2012 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janulka1980 musim si z vas brat príklad, lebo ja som nervacka, vsak raz musi motyka vystrelit :grinning:
25. apr 2012 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 tak dúfam,že urobia IUI aj ,keď budú 3folikuli musia ja sa nedám odbiť,ani pri malej som sa nedala...
25. apr 2012 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kuspitka Kolik může být max folíků, aby IUI udělali? Dva?
25. apr 2012 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azzura no presne, tiez pracujem teraz na jar s motykou v zahradke, sak nikdy nevies :grinning: :grinning:
25. apr 2012 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mihaji asi 2 musia byt a ešte asi urobia ,ale ked su 3 uz asi nerobia ,ja som mala stale len 1 folikul
25. apr 2012 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka Tak to jsem zvědavá, co se mi tam vylíhne. Já mám 1 folík normálně, tak mám trochu strach, aby se mi tam po stimulce nějak nevyrojili.
25. apr 2012 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. mne môj doki v centre povedal, že IUI urobia pokiaľ sú max 3 folíky (vtedy som ich mala nejakým zázrakom 7 takže mne už neurobili ani doma neodporúčali).
25. apr 2012 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 Ahoj...ja tiez chodim do Gyn-fivu..., teraz idem 02.05. na meranie folikulov a hormonov...tak uvidim ci pekne..porastu...tento mesiac som ani nestimulovala...a po laparke...prisla ovulka...myslim aspon..podla zvysenej teploty..tak snad nieco bude...aj tentokrat po stimulovani..:slight_smile:
25. apr 2012 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mihaji ja idem v piatok som zvedava čo bude...
tak ja inak neviem ,kolko folikul mam...
25. apr 2012 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka Tak držím palečky. Já se dnes teprve dozvím co a jak. Jsem trochu nervózní.
25. apr 2012 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mihaji joj tak potom napíš.ja inak nemám chuť isť na IVF,ale čo mám robiť...nič iné mi neostava aj ,ked spermie máme velmi dobre
25. apr 2012 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka Určitě se s vámi podělím. A kolikáté IUI teď podstupuješ? Já bych taky byla radši, kdyby se to obešlo bez IVF. A máte nějaký problém, nebo se prostě jen zatím nezadařilo?
25. apr 2012 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mihaji ja mám jednu stranu nepriechodnu.2IUI budem mat,ale musím chodiť len každý druhý mesiac ,kvôli nepriechodnej strane
25. apr 2012 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 aha, ja moj Nativ vidim na jul-august
budem drzat palce, pripojim sa do temy :wink:
25. apr 2012 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok