• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@kuspitka Jeden pruchozi uplne staci :slight_smile:
25. apr 2012 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@renca1978 dakujem. preto skusam IUI,lebo viem ,že mam priechodnu aspon jednu stranu.ale uz asi pojdem na IVF..
25. apr 2012 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renca1978 Taky chodím do Gestu :wink: Ke komu chodíš a jak se ti tam líbí?
Je ale pravda, že některé CARy automaticky průchodnost před IUI nedělají. Ještěže v GEstu ano. :slight_smile:
25. apr 2012 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka Ja jsem vcera teprve po 2IUI, mame 3 pokusy, vzhledem k nasemu veku.Do IVF se mi vubec nechce, porad verim tomu, ze to snad dobre dopadne a IVF nebude potreba, taky se toho trosku bojim. :unamused:
25. apr 2012 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mám po dnešní kontrole a po 1.injekci Puregonu, píchla mi ji sestřička, takže mě čeká premiéra v pátek. Mám píchat 100 jednotek obden a v pondělí jdu zase na UTZ, co folíci dělají a pak se uvidí.
25. apr 2012 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mihaji Ahoj, na vstupnim pohovoru jsme byly u Alexandra, a pak dale u Cernyho a Cekala.Joooo, a taky u KOreckyho.Ten Cekal mi prijde nejlepsi, moc rada bych chodila k nemu.A co ty?spokojena?
25. apr 2012 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A myslite, ze je zbytocne IUI bez zistenia priechodnosti, ked sa uz podarilo niekolkokrat otehotniet a potratit (to uz mozno bude poriesene)? Lebo tej laparo sa tak trochu bojim :wink:
25. apr 2012 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renca1978 Tak to jsi koukám vystřídala už většinu :grinning: . Já chodím k Polákové a byla jsem už i u primáře Černého. Oba moc příjemní. :slight_smile:
25. apr 2012 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renca1978 mna bolela minule jedna strana a teraz ma neboli nic...
@mihaji Po minulem nezdaru po IUI, kdy jsem skoncila na pohotovosti, jsem pak volala do Gestu, a to mne hodne zklamali svym pristupem, mame 3 pokusy IUI, vcera byl pokus c.2, tak pokud to nevyjde, chtela bych do Iscare
@jaya47 Pokud jsi přirozeně otěhotněla, tak aspoň jeden vaječník průchodný mít musíš. Průchodnost se nemusí zjišťovat jen laparkou, já byla na HyCoSy, tam nejdeš ani do narkózy.
@renca1978 Jaký byl jejich přístup? A co se stalo, žes musela na pohotovost? :frowning2:
Proč jen 3 pokusy?
25. apr 2012 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka tak to je dobre :slight_smile: Ja po prvni IUI v unoru skoncila s krecema na pohotovosti, pak nasledovalo masivni krvaceni, trvalo 15 dni, a do toho chripka a zlucnikovy kamen :unamused:
Vcera jsme po 2 IUI a citim se skvele, uplne fajn, jakoby nic nebylo, tak jsem zvedava :slight_smile:
25. apr 2012 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renca1978 mna od zaciatku bolela bud jedna ,alebo druha a teraz pohode nic.
inak jedna pisala jednej teme ,že ked sa bere clostil tak sa tvoria umelo vajicka dieta nemoze byt v poriadku.podla mna to nieje pravda
25. apr 2012 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mihaji Ja jsem tam volala, ze mam krece, ze jsem musela na pohotovost a ze zacinam spinit, suse mi po tel. rekl, ze menstruuju, coz nebylo mozne, bylo to tyden po IUI, pak jsem zacala masivne krvacet a musela jsem jit na kyretaz do Vinohrad.Ani mne nechteli videt.....Nemela jsem Utrogestan, ani ted mi ho nenapsal, kdyz jsem byla v pondeli na Ultrazvuku, pry neni potreba.V utery jsme jeli na IUI k Dr.Cekalovi, ten se mne zeptal, jestli mam Utrogestan, ja zustala koukat jako oparena, on na mne taky koukal, jakto, ze ho nemam, a hned mi ho napsal na recept.Tak to snad tentokrat dopadne ok, kazdopadne aspon nemam ty sileny bolesti.uff
25. apr 2012 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka To vubec nevim, ja to nikdy nebrala.pri 1IUI jsem mela jen injekci Ovitrelle na ovulku, a to samy ted, akorat si mam v patek nasadit Utrogestan, to bude moje premiera :slight_smile:
25. apr 2012 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renca1978 Tak to je tedy fakt divný. A to jsi jako s prvním mluvila s tím Alexandrem?
Mně tedy Černý i Poláková přijdou hodně pečliví a mám z nich zatím ten nejlepší pocit.
Držím palce, ať 2.IUI dopadne podstatně lépe. :wink:
25. apr 2012 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mihaji JO, a jen 3 pokusy pry mame vzhledem k nasemu veku, oba 34 let
25. apr 2012 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renca1978 dufam,že ti dopadne dobre IUI...
25. apr 2012 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka Moc bychom si to prali, 16.6 mame svatbu, a byl by to ten nejkrasnejsi svatebni dar pro nas oba:slight_smile:
A ty jdes kdy na IUI?
25. apr 2012 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka dekuju moc :slight_smile:
25. apr 2012 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renca1978 Aha, nám je 31 a nic neříkali. Já teď v případě neúspěchu stihnu 2 IUI, pak budu muset mít pauzu kvůli Prednisonu. Pak bych ještě asi nějaké IUI zkusila a kdyby se nepovedlo, tak holt IVF. Ale doufám, že se IUI povede, nejlépe to první.
25. apr 2012 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renca1978 ja neviem v piatok idem na sono.bojim sa,lebo nic necitim a stale som nieco citila.chcem si kupit testy ovulacne a skusit..
25. apr 2012 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mihaji U Cernyho jsem byla na ultrazvuku, byl moc prijemny.Dekuju moc, snad to ted bude dobry, ted se pro zmenu citim, jako bych nikde ani nebyla, je mi fajn, ani bricho neboli :slight_smile:
25. apr 2012 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka To nevadi, ze neboli, nemusi to nic znamenat, hlavne se kvuli tomu nestresuj :slight_smile: Bud v klidu, a bude to dobry, uvidis :wink:
25. apr 2012 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mihaji ahoj.pises o prednisone a to je to iste ,ako clostil
25. apr 2012 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renca1978 beriem rozne vitamíny a citim,ze sa mi aj mms zlepsila..
25. apr 2012 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mihaji Drzim palecky :slight_smile:
25. apr 2012 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renca1978 Tak třeba je to dobré znamení :slight_smile:
Mně dělal průchodnost a pak jsem u něj byla dneska.
Děkuju.

@kuspitka Nene, Prednison beru kvůli alergii, jsou to kortikoidy.
25. apr 2012 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mihaji a beries nieco pred IUI......
25. apr 2012 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok