• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
holky, mně teda před IUI hodně pomohl i kontryhelový čaj, působí na růst sliznice aby se mimi mělo kde pořádně zavrtat :slight_smile:
25. apr 2012 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radosska no a řekli jaký je problém? Pokud to vyřeší IUI( já měla PCO) tak nevidím důvod, proč ho nezkusit a zrovna hnat na IVF
25. apr 2012 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi boli sme na IUI raz, bolo neúspešné, lenže nerobili laparku, tak ani nevedia, či je priechodnosť v poriadku.. tiež mám PCO a problém s dozrievaním folíkov..
25. apr 2012 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maybay Ja chodim do Gestu, nemyslela jsem to nijak spatne, jen mi to prijde divny.hodne stesti
25. apr 2012 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renca1978 no Iscare bych nedoporucovala, kamaradka odesla, kazde iui si nechaji zaplatit a rikala ze pristup taky nic moc, ale je to asi u kazdeho CARu neco. Myslela jsem ze je 6 IUI za rok, ktere platí pojištovna, bez omezeni na vek
25. apr 2012 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciannac Určitě to tak je. Já myslím, že to bylo asi spíš jen doporučeno, po těch 3 IUI udělat IVF.
Myslím, že to je nějak omezená až po čtyřicítce, ale nerada bych kecala.
25. apr 2012 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky bolí Vás některou prsa? Mě šíleně už 3 dny a svědí a bradavky mám natekle. Doufám že to není v důsledku těch hormonů a nejaké reakce :unamused:
25. apr 2012 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mihaji @renca1978 ahojky, taky chodím do gestu - 4 rokem a jsem s nimi spokojená, to že bohužel mé tělo nefunguje tak jak bych si přála, za to doktoři nemohou.. Někteří jsou fajní, někteří jsou někdy na palici ale to je všude :slight_smile:
Mmch mám za sebou celkově 10. IUI - dnes 13DPO - tak čekám co z něj bude.. :slight_smile:
25. apr 2012 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciannac Po uspesnem IUI me prsa bolely cca 2 mesice,i jsem spala v podprsence. Po 12 tydnu to preslo. Nastesti:wink:
25. apr 2012 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luciannac po 1. IUI som to mala tiez....ani dotknut, svrbeli priserne, ale potom to preslo....
25. apr 2012 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renca1978 Vim, ze jsi to nemyslela spatne, je to pro me vsechno nove takze se snazim sehnat info i mimo doktory. Ted jsem se na tu pruchodnost chtela objednat a maji plno tak bud se zadari IUI nebo pujdu na pruchodnost pak..
25. apr 2012 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciannac Mně bolí prsa vždy šíleně po Utrogestanu, ale netuším, jestli ho bereš.
@winterska Ahojky a kdo je tvůj "kmenový doktor"? Moc držím palce, aby to tentokrát vyšlo :wink: . Co máš za problém? A neuvažovali jste zkusit IVF?
26. apr 2012 o 06:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata mám na vas otázku mohla sa nieco stat folikula ,ked sme mali vcera sex...uz som nekrvacala a zas som zacala ,ale inak nic skoro necítim žiadnú bolesť..a bazalnu mám 36,7 to je nejako vela na mna..
26. apr 2012 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciannac jojo, taky jsem cetla, ze mam narok na 6, apokud se nezadari 3, tak chci podstoupit ty zbyvajici 3, na ktere mam ze zakona narok.Do IVF se mi nechce, bojim se docela tech mega davek hormonu.Ja jsem slysela od kamaradky, ktera do Iscare chodila, ze se jim tam moc libilo, podstoupila jen jedno IUI a otehotnela, takze tam moc dlouho nechodila.Mozna ze by pak po delsi dobe tam taky mluvila jinak, nevim. :slight_smile:
26. apr 2012 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka Ahoj, nevim, ale myslim si, ze by se nic stat nemelo, neboj se.
26. apr 2012 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maybay To chapu, ja jsem taky zacala hodne cist.................a zajimat se.....................ale myslim, ze na druhou stranu je lepsi nic moc nevedet, nic necist, at to zbytecne nestresuje.Ale to, alespon u mne moc nejde :slight_smile:
26. apr 2012 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renca1978 mi mame neobmedezené IUI..
lebo,ako sa natahujem teraz tak ma boli prava strana.moze nech uz je zajtra.nech viem nacom som..toto je uz na nervy zas...
aspon ,ze dnes peciem pre manzela tortu..
26. apr 2012 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana132 gratulujem ivka :slight_smile:...no mne sa už rozbieha menzes tak asi nic
26. apr 2012 o 07:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, vim, ze mam narok na 6, ale takhle nam to rekli, i napsali do dokumentace.ale pokud se mi nevyvedou 3 pokusy, chci dalsi.Jsme oba zdravi, nevie, kde je problem, ale do IVF moc nechceme.
26. apr 2012 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka jeeee, tak dortika by\ch si taky dala :slight_smile:zkus myslet na neco jineho, opravdu.zbytecne se nervujes :wink:
26. apr 2012 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renca1978 marlenka to bude..poslem vôňu potom...
preto idem niečo robiť ,lebo zošaliem...len sa modlím ,aby tam niečo bolo...dnes si kupim test ovulačný a som zvedavá čitam niečo bude..
26. apr 2012 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renca1978 Já myslím, že by měli brát ohledy na váš názor. Jedna věc je, co vám doporučí a druhá, jak vy se rozhodnete. Třeba ta Poláková to tak má, navrhne možnosti a my ať si vybereme. TAkový přístup mi maximálně vyhovuje. :wink:
26. apr 2012 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka marlenka je luxusni :wink: Ja jsem doted takz porad testovala, a tentokrat vubec.Rekla jsem si, co se ma stat se stane, tak se necham prekvapit.Bud v klidu, a vsechno dobre dopadne, preju prijemne fajn peceni jen a jen pozitivni mysleni :wink:
26. apr 2012 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mihaji Dobre rano, nam zadny moznosti na vyber nedal, 3xIUI, pokud budou neuspesne ihned IVF.A podotykam, ze jsme oba zdravi, zadnej problem nezjistili.
26. apr 2012 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renca1978 Dobré ránko :slight_smile: To je fakt zvláštní a na konzultaci jste byli u koho? U Alexandra?
26. apr 2012 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renca1978 ja som ešte nikdy netestovala ovulku tak teraz chcem..
@mihaji ty chodis ,kde do centra
26. apr 2012 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renca1978 takt o mas uplnou pravdu, sladka nevedomost. :slight_smile:
26. apr 2012 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kuspitka Já chodím do Gestu v Praze. Není při IUI zbytečné ovulku testovat?
26. apr 2012 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mihaji Ano, u nej
26. apr 2012 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renca1978 A neuvažovala jsi, že bys šla k někomu jinému z Gestu? Já jsem na Alexandra moc chvály neslyšela, resp. žádnou. To je jediné, čeho se bojím, abych nemusela někdy k němu. :unamused:
26. apr 2012 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok