IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
renca1978
26. apr 2012
@maybay uz jsem si tolikrat rikala, ze nebudu nikde na netu nic cist.......ale nikdy jsem to nedodrzela 🙂
renca1978
26. apr 2012
@mihaji no prave, priste uz se objednam k nekomu jinemu, urcite.dekuju 😉
mihaji
26. apr 2012
@renca1978 Za sebe můžu doporučit tu Polákovou nebo Černého. S oběma mám zatím skvělé zkušenosti a moje kamarádka, která je už díky Gestu těhotná, taky. 😉
renca1978
26. apr 2012
@mihaji dekuju moc 😉
azzura
26. apr 2012
@radosska si dopadla ako ja min mesiac 😞. Mrzi ma to. Ale uživaj si svadbu a svadobnu cestu 😉
mihaji
26. apr 2012
@renca1978 Nemáš vůbec zač. Třeba ale už budeš těhotná a žádné změny nebudou třeba 🙂 . Včera mě zrovna Černý pobavil (on je takový vtipálek). Koukal, že už mám vyčerpány UTZ hrazené pojišťovnou a budu si je muset teď platit a říká: "To bych Vám doporučoval otěhotnět" 😃 😃 😃
maybay
26. apr 2012
@mihaji kolik jich je hrazenych?
maybay
26. apr 2012
@radosska to jsme na tom stejne, jdu taky na druhe IUI a zatim mi pruchodnost nedelali...tak snad nam to vyjde
mihaji
26. apr 2012
@maybay Já bych teď nerada kecala, ale myslím, že říkali 4 za čtvrt roku....
maybay
26. apr 2012
@mihaji aha tak o tom mi vubec nic nerikali, tak uvidim. Kdy jdes na iUI?
mihaji
26. apr 2012
@maybay Mně to taky řekla, až když jsem měla poslední hrazený. IUI zatím nevím. V pondělí jdu na UTZ a tam se asi uvidí, co dělají folíci a podle toho naplánují IUI. Já bych to tipovala někdy na příští týden, ale to jsou jen moje dohady.
renca1978
26. apr 2012
@mihaji jojo, my uz si je platime davno, bohuzel.ale je to nastesti jen necelych 300,-kc.
Jeee, byla bych moc rada, kdyby to ted vyslo, ale necitim vubec nic, je mi fajn, ani podbrisek neboli, zkratka vubec nic.Tak nevim..... 😢
maybay
26. apr 2012
@mihaji Tak budu taky cekat jestli mi to reknou 🙂 Ja jdu taky v pondeli, tak to by byla IUI v patek.
mihaji
26. apr 2012
@renca1978 Já platím 320,-Kč. Třeba právě proto, že nic necítíš a je ti dobře, tak to bude ono 🙂 Kolikátý DPO jsi?
@maybay Tak třeba budeme mít IUI spolu 😃
maybay
26. apr 2012
@mihaji no treba jo 🙂 uz jsem to tak minule mela s @crime, meli jsme uplne stejny den ja byla ve 13:10 a ona myslim ve 14 h obe v Gennetu dvere naproti sobe 🙂 Ani jedne nam to nevyslo..
renca1978
26. apr 2012
@mihaji byla jsem na IUI v utery rano 🙂
mihaji
26. apr 2012
@renca1978 Tak to je ještě brzo na nějaké soudy,tak uvidíme 🙂 . V Gestu dělají IUI vždycky ráno?

@maybay Tak to jste měli pěkné. Škoda jen, že se nezadařilo. Ale třeba to vyjde teď. 😉
kuspitka
26. apr 2012
@mihaji asi je,ale chcem skusit aspon raz si urobit..
uz ma boli nejako prava strana.asi som urobila chybu stým,že som si sama zmenila dávku..joj dúfam,že si nebudem hlavu buchat o mur
renca1978
26. apr 2012
@mihaji Nene, to prvni mi delali odpoledne kolem 15 hodiny, ted to bylo v 10.15
mihaji
26. apr 2012
@kuspitka Čeho dávku?
mihaji
26. apr 2012
@renca1978 Já jen , že kamarádka byla taky ráno, tak mě to zajímalo. Asi je to podle toho, na kdy vypadá ovulka, viď? Nebo podle toho, jak mají volno?
renca1978
26. apr 2012
@mihaji ted jsem v recepci sama rekla, jestli by nasli nejakej dopoledni termin, ze by\ch chtela co nejdrive
kuspitka
26. apr 2012
@mihaji clostilbegitu doktorka povedala ,že len jednu a ja som to zmenila na 2x1 ,chcem uz aby sa to podarilo..stále len niečo do toho pride.bud mam na nepriechodnej strane,alebo su male...
renca1978
26. apr 2012
@mihaji Myslim, ze spise podle toho, jak maji volno 😉
renca1978
26. apr 2012
@kuspitka Radsi se drz davkovani dle lekare, vseho moc skodi, aby sis nakonec jeste neublizila
kuspitka
26. apr 2012
@renca1978 uvidime ,ako toto dopadne.nemam chut dalsie IUI robit,ale ani IVF.dost som stoho pribrala a nejde to dole...
mihaji
26. apr 2012
@renca1978 Aha, no tak se necháme překvapit. Uvidíme, co mi řeknou v pondělí, jestli se to hned naplánuje, nebo předtím bude ještě nějaký další UTZ.

@kuspitka Tak uvidíš no. Já mám trochu strach z toho Puregonu, aby ho nebylo moc, ale uvidíme, musím věřit lékařce.
renca1978
26. apr 2012
@kuspitka no prave, proto to nechci, kamaradka pribrala pri hormonech 19 kg, IVF se nepodarilo, dalsi odmitla, s tim, ze ji doktori rekli, ze nikdy neotehotni prirozenou cestou, pak zacala chodit na spinning, zhubla ty kilecka navic, zmenila doktora a do 2 mesicu otehotnela prirozene, doma s manzelem 🙂
renca1978
26. apr 2012
@mihaji budu drzet pesticky 😉
renca1978
26. apr 2012
@mihaji Nastesti jsou v ty recepci fajn, da se s nema smlouvat 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli