IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
lusina
30. jan 2009
môžem sa aj ja pripojiť? 😉
ak áno, takže.
lusina (29)- sanat.Helios Martin - 2xIUI (clostil+pregnyl+utroš), obe neúspešné, ďalší postup,pár mesiacov skúšame prirodzene a potom asi v 7/08 IVF.
lusina
30. jan 2009
oprava IVF 7/09 😃
gucci
30. jan 2009
Gucci (2😎 - Pronatal Praha - 2. IUI (Clostilbegyt), UTZ 1/2
Ivomal (34) - Gennet Pha - PCO - 2IUI (stimul Clostil 1-0-1, Pregnyl, Utrogest.) - test cca 9.2.
Zuzulik (32)- Gennet Pha - 1.IUI ( nativ), test cca 6.2.
zubajda (31), CAR Apolinář Pha - 1.IUI (nativ), test 3.2.
akvy (31)-Pronatal Pha-bez L vejcovodu, 1IVF (04/08 -mimoděl.),1KET(09/08-neg.), 6IUI(7.IUI se stimulací Menopur, Ovitrelle)-IUI 31.1.
Beruška (2😎- Fertimed Olomouc - 2IUI (stim. Clostil, pregnyl, utroš)čekáme na výsledek 2IUI
Snecka (31 )-Helios Martin-1IUI ( Clostil ), test 2.2.
pipimiska (24)- Gyncare KE - spg zly - 2krat IVF/ICSI,(gonal,pregnyl,estrofem,utroges,duphas.)negat.,3krat KET-negat,1.IUI(duphaston)test cca 9.2
lusina (29)- sanat.Helios Martin - 2xIUI (clostil+pregnyl+utroš), obe neúspešné, ďalší postup,pár mesiacov skúšame prirodzene a potom asi v 7/09 IVF.
zuzulik
30. jan 2009
o nazbieralo sa nas x-) kiez by sme tam mali co najskor same pozitivne vysledky x-) x-)
latunka
30. jan 2009
ivomal ještě že sis na mě nevsadila, právě jsem začala špinit a vzhledem k tomu,že se i potim jak bába v přechodu,tak jsem jasná 😞 no jo,na okamžik jsem uvěřila,že se stane zázrak,tak mi to mrcha musela přijet vysvětlit 😞
fifinka31
30. jan 2009
Ahoj holky,ja sem k vam zas tak moc nechodit,vzdy jen oznamit ze jsem po IUI,a kdyz prijde MS,ted jsem po 2IUI a MS uz zacala,zatim spis silnejsi spineni,ale zitra je tu,bruch boli 😞.Tak dalsi cyklus asi prdim na IUI a dame si prirozene snazenicko a pak hned bude laparka. 😞 .
zuzulik
30. jan 2009
ach jo holky |-| 8-( uz aby to nektera prelomila 😉
gucci
30. jan 2009
únorové testování to jistí 😉
zubajda
30. jan 2009
fifi... to je mi líto... 😞......
ivomal
30. jan 2009
Ty jo Latunko a já bych si i vsadila, že si těhule. To mě mrzí, tady to snad žádná neprorazí...statistika mluví o 1 z 10 , tak my to máme 10 z 10ti...ChJjjjooo 😞
zuzulik
30. jan 2009
hlavne nic predem nevzdavat holky! a zadna pesimisticka nalada, jednou se nam musi zadarit x-)
gucci
30. jan 2009
jj dokud nepřišla MS tak to nic neznamená
zubajda
30. jan 2009
to néééé.... některé se to podařit musííí.... ]-(
latunka
30. jan 2009
no zítra ráno testnu,ať mám ten ortel za sebou, ona se možná mršice do té doby rozjede - ale zase jí možná trochu zbrzdí utrouš,kterej nemám odvahu vysadit, protože si pořád řikám co kdyby :-S
zubajda tak teď jsi na řadě s výsledke ty,že? Tak doufám,že budeš ta,která ro prolomí 😉
pipimiska
30. jan 2009
cauki holky,ivomal, kedze statistika na 1 cyklus je 1:10 potom najmenej 1 z nas tehulka bude 🙂
gucci
30. jan 2009
latu: já si při minulém IUI udělala v den, kdy měla přijít MS test, byl negativní, vysadila jsem utroš a do tří dnů MS přišla :-|
pipimiska
30. jan 2009
zubajda,takze endo..??no tak to mas sancu velku 😉 🙂
ivomal
30. jan 2009
Latu, zkus ten test, jsou holky, které prostě na začátku těhu špiní, budu ti držet všechny palce!!!!!
latunka
30. jan 2009
mě se obvykle spustí i přes utrouš,jen jak řikám - je to takové pomalejší,takže ho vysazuju až když jsem si jistá,že je to fakt mrcha - to víte, tonoucí se stébal chytá 😉
zubajda
30. jan 2009
latunka... jejda... kez by... ale tak nejak si myslim, ze bych to preci na sobe musela poznat... a ja nevim no... uvidime v utery... nebudu predjimat...

pipimiska... uvidiiiime... já jen vím, že den po iui jsem tam ještě folík měla.... což mi trošku tu mou naději podlamuje...
pipimiska
30. jan 2009
zubajda,ak su spermijky poslusne,tak tam vydrzia cakat aj 3 dni 😉
pipimiska
30. jan 2009
latunka,ivomal ma pravdu,este vzdy mas nadej,urob test a hned hlasit,ze si tehu!!! 😉
pipimiska
30. jan 2009
babky,juuj,aj ja si chcem dat fotku,len mojim najvacsim nepriatelom je notebook 😃 mam doma aj scaner,aj to je moj nepriatel 🙂 ,nenajde sa tu dobra dusa co mi to podrobnejsie vysvetli,hmmm????? :-N
zubajda
30. jan 2009
holky... a kolik tech spermii do vas vpusti pri iui ???? ....

pipimiska... a co presne bys potrebovala vedet,????..
ivomal
30. jan 2009
Pipi, to je složité, takhle přes net, no prostě fotku vlož do scaneru, spusť si program, kterým sescanuješ a dej si to jako .jpg a nastav co nejnižžsší rozlišení, ať to není moc velké. Pak si to ulož a pak až budeš chtít vložit fotku, tak musíš na svůj profil a tam je myslím složka vložit fotku (procházet... tj. kde máš na noťásku fotku uloženou, klikneš a je to. x-) Já jsem houbelec pedagog..... =-)
ivomal
30. jan 2009
No kolik Zubajdo, asi tolik, kolik odevzdáš, minimálně se myslím dělá IUI s 3-4 mil / ml. Jen nemůžu pochopit, kde se sakra ty mršky bičíkatý flákaj, když je jich tolik.....a vajucho jen jedno a ne ane ho najít..... 😎
zubajda
30. jan 2009
ivomal... no to je fakt záhada.... jim příště pořídím kompas..... no, to bych se prohla.. 😃
zuzulik
30. jan 2009
prý kompas x-) 😃 😃 ......... já se snad počúúúúúúúú 😃 rám.....
gucci
30. jan 2009
holky já se loučím, přeji vám hezký víkend a v pondělí ahoooj
zuzulik
30. jan 2009
Tobe taky gucci, pa paaaaaaaaaaaa 🙂