IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
valentina10
30. apr 2012
@dadenka111 juuj no grafik pekny🙂))) Moj tehu teda vyzeral nizsie🙂))))))) Budem Ti mooc drzat palce a pamataj: da sa aj necakane bez priznakov, hlavne ked budes mat na 12 DPO positive ovu testiky...
mihaji
30. apr 2012
@adelkaurso Ahojky, to jsem ráda, že jste to zvládli a mrzí mě, že se IUI nepovedlo. 😞 Držím ale palce, ať máj zafunguje a třeba se dočkáte prcka i bez IUI či IVF. 😉

Já dnes byla na kontrolním UTZ. Zatím nic neroste, ale je tam prý spousta malých folíků, tak uvidíme, co se z toho vyklube. Na další UTZ jdu ve čtvrtek.
mihaji
30. apr 2012
@maybay Tak to budu moc držet palce, ať se to povede. V kolik jdeš?
maybay
30. apr 2012
@mihaji diky, v 10:45. a kolikaty jsi ty DC?
mihaji
30. apr 2012
@maybay Teprve 8.DC 😉
maybay
30. apr 2012
@mihaji tak to je brzy,to ti urcite vyrostou. ja jsem 11 DC a myslela jsem, ze to bude tak ve ctvrtek a ono uz zitra.
mihaji
30. apr 2012
@maybay Já s tím počítám. Radši mě pozvali na UTZ dřív, protože mívám nárazově krátké cykly, tak aby se něco neprošvihlo. Nemám ale strach, že by aspoň 1 nenarostl, když mi rostou i normálně bez stimulky. 🙂
maybay
30. apr 2012
@mihaji jasny, ze vyrostou 🙂
dadenka111
30. apr 2012
@maybay no super, takto rychlo, necakane, sa nestihnes ani vystresovat. Tak nech ide vsetko ako po masle.
dadenka111
30. apr 2012
@valentina10 nejake ovu testy mi tusim este ostali, tak ich miniem 😉 zeby bol tot ten vytazny graf? 😃 stale duuufam
maybay
30. apr 2012
@dadenka111 dekuju, ja se nebudu stresovat to spis az budu testovat
maybay
30. apr 2012
@dadenka111 akorat co me vrta hlavou je, ze jsme nedrzeli 3 denni pust - protoze jsem myslela, ze to bude jako minule - to jsem sla v ut na utz a v patek byla IUI. No a my se milovali vcera takze bude jen den a pul pauza, myslis, ze je to problem? Nic se s tim uz delat neda tak uvidime
mihaji
30. apr 2012
@maybay Pokud máte spermio v pohodě, tak by to problém být neměl. Někde doporučují domácí snažení před i po IUI.
kuspitka
30. apr 2012
@maybay tak super moja.ja idem az vstredu na IUI..
maybay
30. apr 2012
@kuspitka tak budu na tebe myslet
maybay
30. apr 2012
@mihaji nekdy vyjde, ze jsou pomalejsi, nekdy v pohode
kuspitka
30. apr 2012
@maybay aj ja na teba.ake velke mas folikuli
maybay
30. apr 2012
@kuspitka presne si nepamatuju rikala jeden kolem 27 mm
kuspitka
30. apr 2012
@maybay ja mam len 18mm...
lucia2431
30. apr 2012
ahojte kočky, tak strávila som víkend v nemocnici, ešte zvraciam ale nie tak často tak 2-3x za deň. V piatok na poradni ma hneď vypísala do nemocky lebo som mala ketóny či niečo také v moči s 2 krížikmi a krv v moči. Už mi je oveľa lepšie tak dúfam, že sa to nevráti 😉 Ale bábo je úplne v poriadku x-)
kuspitka
30. apr 2012
@lucia2431 joj moja to mi je lúto,ale som rada,že už ti je lepšie.len sa pekne opatruj..
maybay
30. apr 2012
@kuspitka kolik jich mas? sliznici mam 10 mm to je asi dobre co?
kuspitka
30. apr 2012
@maybay ja mam 5mm sliznicu a mám jeden 18mm..nejako ma to trapí,že len taku malu sliznicu
maybay
30. apr 2012
@kuspitka a pijes kontryhel? ja od te doby co ho piju tak mi pekne roste 🙂 myslis, ze je lepsi,kdyz je foliku vic a jsou vetsi? moc se v tom nevyznam.
kuspitka
30. apr 2012
@maybay ani ja moja,ale dufam,že to dobre dopadne...to nepijem ja ine pijem tak uvidim ,ako to dopadne..
kuspitka
30. apr 2012
dievcata ja stale spinim..teraz som to zbadala..
luciannac
30. apr 2012
Ahoj Holky, tak dnes vecer pozor at nas neupali, já zacinam grilovat zitra jdu do prace tak si dam jen trochu champagne, jinak testit budu zitra ci ve stredu 😉
holanci
30. apr 2012
@maybay Držím pěstičky, tak krásné datum - TO MUSÍ VYJÍT !!!!! 😉
luciannac
30. apr 2012
@lucia2431 Luci držte se 😉
lucia2431
30. apr 2012
baby prišla som domov a len zvraciam a zvraciam, už mi je aj do plaču 😢