• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Gucci (28) - Pronatal Praha - 2. IUI (Clostilbegyt), UTZ 1/2
Ivomal (34) - Gennet Pha - PCO - 2IUI (stimul Clostil 1-0-1, Pregnyl, Utrogest.) - test cca 9.2.
Zuzulik (32)- Gennet Pha - 1.IUI ( nativ), test cca 6.2.
zubajda (31), CAR Apolinář Pha - 1.IUI (nativ), test 3.2.
akvy (31)-Pronatal Pha-bez L vejcovodu, 1IVF (04/08 -mimoděl.),1KET(09/08-neg.), 6IUI(7.IUI se stimulací Menopur, Ovitrelle)-IUI 31.1.
Beruška (28)- Fertimed Olomouc - 2IUI (stim. Clostil, pregnyl, utroš)čekáme na výsledek 2IUI
Snecka (31 )-Helios Martin-1IUI ( Clostil ), test 2.2.
pipimiska (24)- Gyncare KE - spg zly - 2krat IVF/ICSI,(gonal,pregnyl,estrofem,utroges,duphas.)negat.,3krat KET-negat,1.IUI(duphaston)test cca 9.2
lusina (29)- sanat.Helios Martin - 2xIUI (clostil+pregnyl+utroš), obe neúspešné, ďalší postup,pár mesiacov skúšame prirodzene a potom asi v 7/09 IVF
Atlaselka(30) - Pronatal Praha,SPG (2.2),naše 1.IUI možná únor,ale spíš březen
30. jan 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu.... nečůrej.. to si nech pak na testík.. :slight_smile:
30. jan 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze to mam v sobe drzet jeste takovych 9 dnu ????????? :confused: :grinning: :confused:
30. jan 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu... jééééjda.... no to asi raději ne... to by ti mohlo téct ušima.... :grinning:
30. jan 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ako vas citam, tak naozaj sa tiez cudujem, ze kde sa tie spermiky flakaju. :grinning:
Baby a bola tu nejaka co sa jej to podarilo?
30. jan 2009 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no prave, to by vsichni vedeli kudy chodim ......... za mnou by porad delala caaaaaaaaaaaaara :grinning: :grinning:
hele , ja taky padim.....krasny vikend vsem a opatrujte se ........... :dizzy_face:
30. jan 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majkaa... já jsem ještě na žádnou nanarazila...

zuzu... páčko... krásný víkendík :wink:
30. jan 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Majko, byla, před vánoci se to podařilo Jajka12 a hned z 1. IUI.... :grinning:
30. jan 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivomal... tak tomuhle říkám naděje pro nás ostatní :slight_smile: díky
30. jan 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj tak to naozaj je mala sanca. :frowning2:
30. jan 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zítra testnu,ale zatím je stav stále na prd :frowning2: ale tak aspoň konečně můžu zodpovědně říct,že vim co znamená fráze "čípek měkne a zaniká" - protože přesně to se s nim děje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jan 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky vždycky je někdo komu se ta 1.IUI podaří - takže pro čekatelky na výsledek je vlastně dobře, že zatím nebyl žádnej úspěch z této várky - čeká to tam na vás, sice to zní hnusně,ale na všem zlym je třeba hledat to dobré :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
30. jan 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
latunka to fakt tak citis? a za kolko sa ten cipok asi strati?
30. jan 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
latunka... já budu doufat do poslední chvíle... :slight_smile:...
30. jan 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majkaa,jj - dovčerejška byl fatk takovej dlouhej a pevnej, ráno v šest když jsem zaváděla utrouš,tak ještě byl OK,no a teď jak ho postupně zkoumám asi tak každou hodinu,tak postupně měknul a teď je to jenom takovej malej břečkovitej hrbolek :frowning2:
30. jan 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já taky:slight_smile:
30. jan 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
latunka.. to já ho občas také zkontroluju.. ale přijde mi pořád stejnej.. maly tvrdy hrbolek... nedokazu rozeznat rozdil ani pri ovu ani pri menstruaci...
30. jan 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dokud to člověk nevidí na testu,tak nemá klid - zároveň doufá a přitom si nadává za planý naděje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jan 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky jednou to vyjít musí a basta,když ne poprvé tak podruhé nebo potřetí určitě.Dnes mi říkala kolegyně v práci že její známá dlouho nemohli,tak šli ne teda na IUI ale rovnou na IVF a naporpvé jim to vyšlo a čekaj dvojčátka.nevím ale ikdyž to všem samozřejmě přeju,vždycky mě po takovéhle zprávě je tak trochu ouzko a smutno.
30. jan 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no já doteď na něm taky nic nepoznala a hlavně jsem chodila do práce,takže nebyl ani čas ani prostor ho nějak bedlivě pozorovat :unamused: Teď jak jsem byla doma,tak přes den třeba trochu změknul a večer už byl zase tvrdej,ale tohle je prostě úplně jinej stav než kdykoliv jindy a odpovídá tomu,co má dělat před mrchou :rolling_eyes:
30. jan 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
latunka.. a pak když je to vidět na testu.. tak doufá, že bude hcg v krvi.. a když je, tak doufá, že bude bublinka na utz... a tak dále... a tak dále... :wink:
30. jan 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
atlaselka to mě taky, všem to přeju,ale zase si vždycky, když je to takhle o někom koho neznám osobně nebo tady z koňa řeknu "proč oni a ne my?" :frowning2:
zubajda - já už bych chtěla být ve fázi "....a tak dál" :sweat_smile: :wink:
30. jan 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tedaaa.... teď jsem se tak natěšila... jedna holka z diskuze BT teď testla a má //.... to je parádní.. prostě se musí zadařiiiiit :slight_smile:)))
30. jan 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
Latunka, to mi je ľuto, že už špiníš, ááách jo, kedy sa to tu prelomí.dlho tu žiadna tehula nepribudla,že? :unamused:
ale aj tak su Latu, urob testík, istota je gulomet. :wink:
atlaselka, ani mi nehovor, nie že by som bola neprajná, ale ked počujem ako si to tehotnie všade dookola aj ja stále nič, je mi z toho nanič a sa priznám, že aj závidím. nie v zlom, ale presna ako Latu hovorí, prečo oni áno a my stále nie. :angry: .
ja špiním už 3 deň, už ani nedúfam, že by mi to prešlo, myslím si, že to bude do krámov a v deň D sa spustia v celej svojej paráde. :confounded: čo už. ideme ďalej, veríme, že ďalši cyklus bude pre nás všetky,ktorým to nevyšlo úspešný.
baby, ja ked raz budem tehu, tak ja si kupim asi 100 testov a všetky počúram, aby som videla KONEČNE vytúžené //. :grinning:
30. jan 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivomal,dekuji dobra dusa :slight_smile: ale predsa si pedagoga donesiem domov :grinning: :grinning: nejak mi to nejde :confounded:

aj tebe zubajda,dik ale asi to sama nezvladnem :angry: :slight_smile:
30. jan 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubajda, ja som pocula aj citala,ze spermijky triedi pristroj a davaju sa len tie dobre 0,5 az 1 mil. na viacerych strankach na nete je to tak spomenute :slight_smile:
30. jan 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, na 1. IUI jdu zacatkem brezna, ano spermie pristroj vytridi a vybere ty nejlepsi, taky me napadlo, ze to ISCI jestli to pisu spravne to napichnuti vajicka vybranou spermii, jestli oni vidi hned, jestli je to klucici nebo holcici, minule psali v Reflexu, ze v nekterych zemich Evropy je dovoleno si takto vybrat pohlavi. Jinak jak tu nekdo psal, ze byl na reinseminaci, to Vam navrhl Mudr. v CARu?A to se dela druhy den?To sperma se pouzije z prvniho dne nebo se musi dat nove?diky za odpo, jen me to zajima, ze bych to kdyztak navrhla Mudr.a jeste prosim, ta reinseminace se pocita jako dalsi IUI nebo ne??Mam plno otazek co? Holky mooc dik, jsem na Vas zvedava na ten zacatek unora jak vsechny dopadnete, preju Vam to moc.
30. jan 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj rina1,podla mna to urcite vedia zistit,len si za to treba pekne zaplatit :confounded: aspon u nas na slovensku...ja som bola 2 krat na IVF/ISCI ale mne nic take neponukli...ale mne je to vlastne jedno,len aby sa to vobec podarilo :frowning2:
aaa s reinseminaciou ti 100 percentne neporadim,ale ak sa nemylim,je to na 2.den a berie sa to ako druhe IUI,ale radsej si to este uisti :wink:
30. jan 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rina zjistit to jde,ale podle našich zákonů je to dovoleno jen pokud jsou k tomu zdravotní důvody - třeba že jednomu pohlaví hrozí vážná choroba, jen nevím jestli se to zjišťuje hned u spermie nebo až u embrya....
a na reinseminaci se podle mě dává čersvté sperma - jinak by muselo být zmražené a to je myslím zbytečné a řekla bych,že se to bere jako jeden cyklus IUI,ale nevím to taktéž jistě.
31. jan 2009 o 00:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa pridavam do tabulky :slight_smile:

Gucci (28) - Pronatal Praha - 2. IUI (Clostilbegyt), UTZ 1/2
Ivomal (34) - Gennet Pha - PCO - 2IUI (stimul Clostil 1-0-1, Pregnyl, Utrogest.) - test cca 9.2.
Zuzulik (32)- Gennet Pha - 1.IUI ( nativ), test cca 6.2.
zubajda (31), CAR Apolinář Pha - 1.IUI (nativ), test 3.2.
akvy (31)-Pronatal Pha-bez L vejcovodu, 1IVF (04/08 -mimoděl.),1KET(09/08-neg.), 6IUI(7.IUI se stimulací Menopur, Ovitrelle)-IUI 31.1.
Beruška (28)- Fertimed Olomouc - 2IUI (stim. Clostil, pregnyl, utroš)čekáme na výsledek 2IUI
Snecka (31 )-Helios Martin-1IUI ( Clostil ), test 2.2.
pipimiska (24)- Gyncare KE - spg zly - 2krat IVF/ICSI,(gonal,pregnyl,estrofem,utroges,duphas.)negat.,3krat KET-negat,1.IUI(duphaston)test cca 9.2
lusina (29)- sanat.Helios Martin - 2xIUI (clostil+pregnyl+utroš), obe neúspešné, ďalší postup,pár mesiacov skúšame prirodzene a potom asi v 7/09 IVF.
rosienka (34) - zahranicie - 2xICSI, 2.IUI (clostil,pregnyl,pregnyl) neuspesne, 3.IUI 5/09 stimulka s hormonmi
31. jan 2009 o 01:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok