• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@mihaji To je fajn, ja kdyz jsem chodila po tech UZ tak jsem aspon mela pocit, ze se kolem mne neco deje
3. máj 2012 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renca1978 Jj taky se těším a jsem zvědavá, co bude nového. Jen kdyby ty penízky tolik nelítaly. :unamused:
3. máj 2012 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka ja jsem necitila vubec nic i kdyz ted podruhe ji to vice trvalo nez se tam trefila :grinning: tak jsem stejne nic necitila
3. máj 2012 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@renca1978 ja to mam dostat v pondelok....vobec ma to tento mesiac nelaka testovat, najprv som myslela, ze testnem ozaj az v pondelok, ale zajtra ma moj snubenec 33 rokov ... no na druhej strane aj ked tam bude duch, nemusi to este znamenat tehu, tak ja neviem, chcem ho prekvapit, ale nie natahovat ci hej ci ne :unamused:
3. máj 2012 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mihaji to je pravda, kdyz to ve finale clovek secte, tak to neni uplne malo, ale co by clovek pro to mimi neudelal :slight_smile:
3. máj 2012 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renca1978 To je jasný, radši zaplatím víc UTZ, než abychom se s IUI netrefili.
3. máj 2012 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janulka1980 ja budu mit ted v kvetnu taky narozeniny, byl by to pro mne ten nejhezci darek, kdyby to vyslo :slight_smile:
3. máj 2012 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@renca1978 jednej holke, ktora sem tiez chodila do tejto temy, sa po IUI narodilo dievcatko presne na jej narodeniny :dizzy_face:
tak to ti drzim palce trojnasobne :wink:
ja asi testnem az v pondelok ked to nedostanem...fakt neviem
3. máj 2012 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janulka1980 no ja to uz asi taky necham na utery, ne-li stredu pokud teda MS neprijde, jestli to teda vydrzim :slight_smile: To bys mela nadhernej darek pro skoro manzela :wink:
3. máj 2012 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renca1978 to by som mala, ale // na 11DPO by aj tak bolo diskutabilne :unamused:
takze asi pondelok...aj ked nadej mala, makala som par dni...
no jo no, kto si pocka ten sa docka :sweat_smile:
3. máj 2012 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renca1978 akurat mi omylom prisiel e-mail od nejakej riaditelky ohladom prijatia mojho dietata do skolky :grinning:
a ja tu IUIujem :slight_smile:
3. máj 2012 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
HOlky, jak je to s režimem po IUI? Jsou doporučena nějaká "omezení" nebo je to jedno?
3. máj 2012 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Mně kdysi opakovaně volali ze školky, ať koukám zaplatit příspěvky za dítě a pořád si nechtěli nechat vysvětlit, že žádné nemám a že mají špatný telefon :grinning: . Nejvtipnější bylo, že to byla školka z Vršovic, kde bydlím :grinning:
3. máj 2012 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mihaji no ja som aj tak zmeskala prihlasku, mala byt do konca dubna :grinning:
3. máj 2012 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mihaji rezim normal,ale nenamahat sa, nedvihat tazke veci..ja som to tento krat porusila :frowning2:
ale predtym neporusila a stejne nic :unamused:
drzim palec do prveho a snad posledneho pokusu :wink:
3. máj 2012 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Tak jsi jí měla napsat, že se ti to zdá trochu předčasně, když ještě ani nevíš, jestli jsi nebo nejsi těhu :grinning:
Ta námaha by mohla znesnadnit uhnízdění nebo proč? Já si zrovna plánovala velký úklid, ale to by snad nemuselo vadit, tahat asi nic extra nebudu....
Děkuju :wink:
3. máj 2012 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Koukala jsem na tvůj profil....ty máš taky imunologický problém?
3. máj 2012 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 teeeda, to by mne nastvalo
3. máj 2012 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mihaji Ve Vrsovicich jsem pred par lety taky bydlela, na Rusky :wink:
3. máj 2012 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renca1978 Fakt? Hádej, kde bydlím já :grinning:
A teď bydlíš kde?
3. máj 2012 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mihaji Ja bydlim na Zahradnim meste, teda resp. koupila jsem tam pred cca rokem byt, sem tam tam s pritelem prespime, jinak jsem uz skoro prestehovana na Sazave u pritele.Ale kvuli praci jsem skoro porad v Praze.
Jeeee, ale to je nahodicka :slight_smile: Mam Vrsovice rada, super leta, spousta vzpominek, libilo se mi tam :slight_smile:
3. máj 2012 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renca1978 To je fakt náhodička. :grinning: Takže až se povede mimi, budeš na stálo mimo Prahu, to budeš mít fajn.
Mně se Vršovice taky docela líbí. Kdybychom měli o jeden pokoj navíc a balkon, tak si nestěžuju. Sen je sice domeček, ale toho se asi nedočkám.
3. máj 2012 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mihaji Jojo, na Sazave je krasne, ale vsechny pratele mam v Praze.Ted je to jeste dobry, jeydim tam do prace, ale pak si zrejme budu muset tady najit nejaky pratele, jinak bych se tady asi zblaznila :grinning:
Je pravda, ze mit dum v Praze, nebi i kousek od Prahy je hodne draha zalezitost.Ja mam v Praze koupenou jen Garsonku, s jednim oknem, bez balkonu a stalo mne to ranec, a taky veskere uspory :slight_smile:
Treba se taky casem dockas domecku :wink:
3. máj 2012 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renca1978 Určitě si kamarády najdeš, ale chápu tě. Mně se z mého rodného města taky těžce odcházelo a ještě do Prahy. My nemáme ani vlastní byt, uvidíme, jak v budoucnu s tím naším bydlením bude. Zatím to neřešíme.
3. máj 2012 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mihaji no dyt jo, hlavne ze mas kde slozit hlavu, to je nejdulezitejsi :wink:
3. máj 2012 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte baby, aku velkost ma mat folikul, aby praskol...mne vcera namerali 12mm...zajtra idem zase na kontrolu...Nejako to nevidim moc ružovo...Niekde pisu...ze staci ked ma 16mm...a niekde 20 a viac mm...Tak teraz neviem... :frowning2:
3. máj 2012 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pechlinka Ahoj, včera se to tu zrovna probíralo. Já měla ovu při 17 mm. Kolikátý jsi DC?
3. máj 2012 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mihaji Ahoj , vcera som mala 11 DC....
3. máj 2012 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pechlinka Tak to je ještě docela brzo, to folík určitě doroste :wink:
3. máj 2012 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mihaji tak...to si ma teraz potešila...ja uz som sa bala...ze z toho nic nebude.... :slight_smile: A staci to ked tam je iba jeden?
3. máj 2012 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok