• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@mihaji taky je život :angry:
4. máj 2012 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@loyanca zatial dobreee. tento musi byt vitazny :wink:
4. máj 2012 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@backorka pregnyl mi píchal jednou manžel :wink:

@dadenka111 kurňa fix :angry: Drž se, ale ty jsi silná holka a víš, že se dočkáš :wink:
4. máj 2012 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azzura nikto zatial nic. presunuli sa na dalsi mesiac, alebo uz na ivf. takze zleee. verim, ze @janulka1980 nas prva prekvapi a potesi.
4. máj 2012 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 teraz mi ani slza nepadla. co uz... musim byt silna. urobime si pekny predlzeny vikend a dufam, ze mrcha pride co najskor.
4. máj 2012 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadenka111 aj ja dufam, že aspon @janulka1980 zaboduje, vsak už by sa patrilo :slight_smile:
4. máj 2012 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, trosku mimo misu, dnes som si nasla prvy sivy vlas :unamused: :grinning:
4. máj 2012 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@azzura @dadenka111 holky, na mna nespoliehajte, ja som vieru v IUI takpovediac vzdala..(aj ked jednej holke sa to podarilo na 17ty pokus). priatel ma dnes 33tie narodeniny, ani nestestujem a ani ma to nevzrusuje, testnem az v pondelok, aby som vysadila utros...az ma to desi, jak sa uz k tomu staviam laksne...
4. máj 2012 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mihaji SIS je ked pod utz sleduju ako ti postupuje vo vajcovodoch tekutina, ktoru ti podavaju odspodu cez krcok...
@dadenka111 ahoj, tak ma mozes pridat do tabulky, dnesny folik mal 18mm a na IUI pojdem v nedelu alebo pondelok... ale ja by som radsej v nedelu.... nevies prosim ta ci mi pregnyl mozu pichnut aj doma alebo v inej nemocnici? lebo chceli by sme ist k svokrovcom... :wink:
4. máj 2012 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@backorka Tak to je to samé jako HyCoSy, ne?
Pregnyl si podle mě můžeš píchnout i sama, případně manžel apod.
4. máj 2012 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@backorka zdravím!já byla na IUI v pondělí a pregnyl jsem píchala v sobotu ráno v devět hodin ráno-teda manžel píchal :wink:
4. máj 2012 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte baby....takze po dnesnej kontrole...1 folikul - 17 - 18 mm....a 2. folikul - 16 mm....v stredu lekarka videla iba jeden 12 mm...je mozne aby mi za dva dni boli vidiet dva?... :slight_smile:
4. máj 2012 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@backorka cauko ja som pichala aj kajkuse a potom aj sebe. kupila som si 2ml striekacku a dve ihli muskularne (do svalu). take cierne, teda skor sedive. mozno by bolo lepsie keby ti to niekto pichol, ale da sa to zvladnut aj ked som bola vykrutena a pichala som do zadnice.
odlomis ampulku, tak kde je ta bodka. chyt si to do nejakej handricky, lebo mne sa to rozpadlo v prstoch a porezala som sa. strasne mi tiekla krv. jednou ihlou natiahnes to rozpustadlo a streknes do toho prasku. vymenis ihlu, nejakou dezinfekcou si utries miesto vpichu do hornej tretiny zadku. potom si tak naberies kozu medzi prsty a pichnes ihlu, tym skosenym otvorom dohora, asi do polovice dlzky. este je dobre natiahnut striekacku ci sa netrafila zilka a az potom pustat pregnyl.
ak nemas odvahu do zadku, mozes aj do stehna, ale to asi viac boli. ako malej mi pichali pendepon do stehna a krivala som ako ma to bolelo potom. :wink: takze radsej zadnica xixixi
4. máj 2012 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 Jaj, to je strašná operace, to jsem ani netušila. Nevíš, jestli s Ovitrelle to je taky taková věda?
4. máj 2012 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@backorka alebo ak ti dali taky papier v centre s ktorym mozes ist na hociaku pohotovost si dat pichnut. mas taky?
4. máj 2012 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 ehm, tak to asi nezvladnem :grinning: tak bud si to pojdem dat pichnut nejakej sestricke, alebo ostaneme doma.... a bez pregnylu sa IUI nerobi?
4. máj 2012 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 ano, dostala som taku ziadanku na pichnutie, takze s tym mozem ist? tak to je super :slight_smile:
4. máj 2012 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@backorka tam si len dopises asi davku napr. 5000IU alebo 10000IU. kolko ti povedali. myslim, ze ta kolonka je prazdna a zbehnes na pohotovost hocikde. mali by ti bez problemov pichnut. akurat sa asi plati poplatok sa pohotovost. bez pregnylu nechod na iui. foliky musia prasknut v cas. mohli by lenosit este bez neho. :wink:
4. máj 2012 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 oki, tak asi to tak urobim, pojdem v TT do nemocky... dufam ze ma objednaju na nedelu, lebo ten moj folik uz zajtra moze mat 20 mm a prasknut, bojim sa aby sme to stihli...
4. máj 2012 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mihaji myslim, ze Ovitrelle sol inj 1x0,5 ml/250 µg ak mas toto, tak to je uz naplnena striekacka. takze vacsia pohoda. picha sa to pod kozu napriklad do bruska. doktor by ti mal vysvetlit ako a kde...
4. máj 2012 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 JO, to mám, tak to by mělo být v pohodě. Docela mě zmátla ta diakritika, jsem se lekla, že si to mám píchat pod "kozu" místo pod kůži :grinning: . To bude tedy stejné jako ten Puregon, takže pohoda. :slight_smile:
4. máj 2012 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@backorka tak si to poistite 2dni pred iui ak sa bude dat :sweat_smile:
4. máj 2012 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mihaji pod kozu neeee, ale pod kozu :grinning: :grinning: :grinning:
Ovitrelle je oproti Pregnylu paradicka, tenucka ihla, pichnes do tuku do bruska...mne to pichal priatel, ziadna veda teda :wink: :wink:
4. máj 2012 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mihaji :grinning: :grinning: :grinning: jaaaj, ale som sa zasmiala. dakujem
možeš aj pod kozu kľudne :grinning: mala by som asi písať s diakritikou hahaaa
4. máj 2012 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dadenka111 ze...dvihnes kozu a pichnes :grinning: :grinning: ja sa smejeeeeeeem
4. máj 2012 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@janulka1980 JJ to bude stejné jako s tím Puregonem, to se už nebojím, že bych nezvládla.
@dadenka111 Taky mě to samotnou rozesmálo, naštěstí mi to docvaklo v zápětí :grinning:
4. máj 2012 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
AHojte.potrebujem pomoct.akú výšku sliznice ste Mali pri iui.6mm Je podla vás malo.
4. máj 2012 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 nieee nerozosmievaj ma. nemozeeeem. mam tu kolegov okolo. sakraa :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2012 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadenka111 a skus si to este predstavit, dvihnes kozu, aby si videla brusko a pichnes :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2012 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadenka111 ta diakritika je vazna vec, ja som raz priatelovi cez sms "posielala pusku", najprv nechapal jaku pušku, naco pušku :grinning:
4. máj 2012 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok