• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@backorka na 3 IUI určite nepôjdem - už tomuto "postupu" neverím. skôr to vidím na vypísanie žiadosti na IVF a keď sa nepodarí na dovče, tak na prelome augusta/septembra by som išla do toho. no mne prvýkrát dali všetky lieky a papiere na tri IUIčka - sú asi veľký "optimisti" :unamused:
4. máj 2012 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@backorka @leeena_4 @lucia2431 @kajkusa 4. @kalipso @bambulka101 @valentina10 @ivoka @azzura41 @dadenka111 @janulka1980 @renca1978 @loyanca @maybay @kuspitka @briuska @smudlinka10 @mihaji 1.IUI@backorka @misha1104 @holanci @pechlinka @chantalle @lena_1 @radosska @lucy130881 @evunia @crime čaute babulky...
no dlho som sa tu neukazala...ze vraj @ivoka tak sa hlasim do sluzby.. :grinning: :grinning: mala som toho nejako vela..ale vacsinou som v teme IUI sa nepodarilo IVF bude uspesne...tak ale sem tam vas pridem kuk ze co nove.... :wink:
4. máj 2012 o 12:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@silvik1 a nechceli by ste jedno IUI vyskusat napr v Brne?
4. máj 2012 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@backorka to neviem, ale asi nie. do Brna by som išla keby náhodou nevyšlo dva krát IVF. tam si tuším ako samoplatca za všetko. uvidíme čo povie doki v centre a potom sa rozhodneme. tento mesiac sme intenzívne "pracovali doma" tak by mohlo niečo aj vyjsť :grinning:
4. máj 2012 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvik1 ajj si vedela kedy mas ovulku? drzim palceky :wink:
4. máj 2012 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@backorka nevedela, ale makali sme už od 7 DC cyklu až do 17 DC každý druhý deň :grinning: a na 17DC som bola u svojho gyndoša na cytológiu a vravel, že tam už nič nevidí, ale ak bola ovulka štyri dni dozadu, tak ani nemá čo vidieť. no uvidíme :slight_smile:
4. máj 2012 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 ja som stimulovala 3 mesiace, potom pauza 3 mesiace, ale tak mi to "naordinoval" môj gynekológ, tu v GIN VIF, mi bolo povedané, že to kde som počula, že musí byť pauza od clostylu..., teraz som skončila s 3 stimul a mám začať 4, ale to už bude naozaj posledný!!!!!!!
Ešte otázka po IUI môžem ísť hneď na stimuláciu na IVF? Či treba dáku pauzu? Nevieš náhodou?
4. máj 2012 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvik1 fiha tak to ste si riadne makli, to by z toho mohlo nieco byt :wink:
4. máj 2012 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka290 no 3,3pauza,3, je napisane v pribalovom letaku, tak nechapem co sa cuduju :stuck_out_tongue_closed_eyes: necitaju asi.
ja si myslim, ze hned sa moze zacat, ale ja nestiham. caka sa minimalne 6tyzdnov na schvalenie od poistovne a teda mam pauzu a stimulka pri dlhom protokole sa zacina 21DC. kratky protokol tusim od 1DC.
tak by som si uz podala ziadost na tvojom mieste a ak nevide IUI, tak hned budes ready na ivf
4. máj 2012 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@backorka no ani nehovor - už sme sa na tom smiali keď sme si plánovali program na pobede tak to znelo - po práci do obchodu, domov, zabehať si, sprcha a "šuchty-muchty". no konec :slight_smile: no a zistila som, že asi budem asi musieť vymeniť svojho gyndoša lebo nejako senilnie - sa ma v stredu spýtal (podotýkam po tom čo som mu vravela, že som bola na IUI a neúspešne), že a vy ste rodili prirodzene alebo sekciou :stuck_out_tongue_closed_eyes: som ostala z toho totálne vyvalená, že či mu nehrabe.
4. máj 2012 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kuspitka tak toje v pohodě, 8mm, sem jsi psala 6, tak jsem reagovala na to, že 6mm je málo :grinning:. :wink:
4. máj 2012 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 to bolo v pondelok 6mm...a muz povedal,že som mala 8mm.
musim mu povedat vecer nec pozrie..
kaslem na to co bude to bude,...
4. máj 2012 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka přesně tak :wink: i kdyby byla jen 6mm před ovulkou, tak po ní se ještě má čas zvednout, než tam dorazí embryjko :wink:
4. máj 2012 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 tak doktorka povedala,že budem mat ovulku v stredu a mala som take bolesti co nikdy ,ešte aj pri cikaní..nejako uz bude..
4. máj 2012 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka takže těch 6mm bylo 2 dny před ovulkou, takže to zbytečně plašíš :wink:. Hodně štěstí :wink:
4. máj 2012 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 tak taku som mala v pondelok a v stredu IUI a este beriem estrimex..
4. máj 2012 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby....tak mam to potvrdene....dneska o 22:00 picham pregnyl...a v nedelu idem na 1 IUI.... :slight_smile:
4. máj 2012 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte baby, tak nečakane ale tretie IUI za mnou, bolo úplne neplánované, v stredu som bola na konzultácii na 13DC a doktorka mi našla krásny, doposial najväčší folikul aký som mala na lavom váječníku, ktorý doteraz vôbec nereagoval a to úplne bez tabletiek :slight_smile: Tak sme boli vo štvrtok hned na IUI, dúfam že sa podarilo
4. máj 2012 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dadenka111 Ahoj....mozes mi to tam upravit....1 IUI - 06.05.2012
4. máj 2012 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivet55 Ahoj..tak to je super...treba tomu verit..ze sa to podarilo...:slight_smile: ...ja idem v nedelu na 1 IUI.... :slight_smile:
4. máj 2012 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pechlinka ahoj, ja uplne tak isto, teraz som sa to dozvedela! Kto ti pichne injekciu?
Nemyslis ze je ten pregnyl moc skoro? Co ak vajko praskne uz zajtra?

Baby to je otazka aj na vas ostatne. Pregnyl dnes o 22ej a IUI v nedelu rano, je to dobre nacasovane? Nemam si pichnut pregnyl az zajtra rano?
Dnes som 14 DC v spontannom cykle a folik mal rano 18mm.

@annavi @leeena_4 @lucia2431 @kajkusa @kalipso @bambulka101 @valentina10 @ivoka @azzura41 @dadenka111 @janulka1980 @renca1978 @loyanca @maybay @kuspitka @briuska @smudlinka10 @mihaji @backorka @misha1104 @holanci @pechlinka @chantalle @lena_1 @radosska @lucy130881 @evunia @crime

Dakujem!
4. máj 2012 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111
Ďakujem za info, veru asi si dám žiadosť, keď to tak dlho trvá. Ešte by ma zaujímalo, čo je dlhý a čo krátky protokol? Aký je medzi nimi rozdiel?
4. máj 2012 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@backorka no, já bych si ten pregnyl píchla až zítra určitě :wink:. Jinak bych se bála, že praskne folík dřív. :wink:
4. máj 2012 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@backorka ja som to mala naposledy tak isto. pregnyl v stredu večer o desiatej a IUI v piatok ráno.
4. máj 2012 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@backorka Ahoj...ja neviem....vsade pisu....ze po pregnyle folikul praska 36 hod. po ...to by asi tak aj vychadzalo....dufajme.. :slight_smile: mne to bude pichat...kamaratka...ma s tym skusenosti...uz mi pichala calciove injekcie... :slight_smile:
4. máj 2012 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Ahoj...ja teraz neviem..nie je lepsie pocuvat lekara...?... :frowning2:
4. máj 2012 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pechlinka to je na tobě :wink:. Udělej to tak, abys neměla pochybnosti. Lékař tomu určitě rozumí víc než já :wink:. Já to beru podle své zkušenosti, že mi vždy píchli Pregnyl 24 hodin před IUI a vždy byla ovulace v den IUI a vyšlo to. Já si říkám, že je lepší dělat IUI před ovulací, než mít ovulaci před IUI :wink:. Je to těžké rozhodování. Máš nějakou zkušenost, kdy ti ten folík po Pregnylu praskne?
4. máj 2012 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pechlinka Držím palce, ať se povede :wink:
4. máj 2012 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@backorka ahoj ja som si tiez tak pregnyl pichala vraj je to tak dobre.
4. máj 2012 o 15:26  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v marci 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@backorka Ahoj,no mne pichali pregnyl cca 24hod pred IUI a podarilo sa a predtým mi pichali s takým väčším rozostupom asi tak ako máš ty a nezadarilo sa,ale ja som mala folíky tesne pred pichnutím 21 a 23mm,ono je to individuálne,každému rastú inak,ale ja viem,že som na pregnyl reagovala rýchlo a preto som pri prvom IUI mala ovulku skor ako samotné IUI... :wink:
4. máj 2012 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok