• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
ahoj holky, jdu si k vám pro radu...byla jsem v pondělí na druhém IUI a ve čt mi začala mrcha...nemáte s tím někdo zkušenost?už je mi jasný, že mimi nebude,ale nechápu,co se to děje :frowning2: ...díky
31. jan 2009 o 07:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj kajo, vítej, tak s tím ti vůbec nepomůžu, nemám s tím žádnou zkušenost, já jsem taky po druhém iui dneska desátý den, ale mrchu nemám. :wink:
31. jan 2009 o 09:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Kajo, já byla na IUI taky v pondělí. Beru Utrogestan, takže se mi mrcha doufám nespustí dřív, než ho doberu. Spíš se obrat na Car, kde ti to dělali, aby se na tebe koukli, proč tomu tak je.
31. jan 2009 o 09:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
beruska81 - děkuju a přeju,aby mrcha ani nepřišla :wink:
ivomal - děkuju, držím palečky, ať je to poslední IUI :wink: No volání do caru mě taky napadlo,ale nechci je otravovat a je to děsný se domluvit (nepřepojují na doktory), tak počkám, až mrcha odejde a objednám se asi pak na konzultaci, testovat asi nemá smysl :frowning2:
31. jan 2009 o 10:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kajo díky, snad nedorazí, já beru utroš jako ivomal, takže se bojím, že až ho vysadím tak mrcha hnedka dojde :frowning2:
31. jan 2009 o 10:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
třeba ne :wink: i když já jsem minulý cyklus brala UTG, vysadila ho a mrcha dorazila po 10i dnech...a já pořád dokola testovala :frowning2:
31. jan 2009 o 10:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj holky :confounded: tak mě mrcha dneska dorazila i přes utrouš :angry: ještě jsem stihla ráno testík,ten byl samozřejmě totálně negativní a do hodiny byla mrcha na světě :rolling_eyes:
kaja - sice nevím proč to tak je,ale jedné kamarádce se stalo to samé, bohužel prostě špatnej cyklus a tělo to vzdalo dřív než vůbec začalo :frowning2: mrzí mě to,ale zase se můžete hned vrhnout na třetí pokus a ten už vyjde :wink:
31. jan 2009 o 11:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
latunka, díky za info :slight_smile: to mě mrzí...já to testování před mrchou taky strašně prožívám,skoro nespím a ráno se málem přizabiju, jak letím pro skleničku :frowning2: no my už třeti IUI nebudeme...půjdeme na IVF, chtěla jsem ještě IUI,ale přítel má nějaký problémy,takže u nás je ta úspěšnost opravdu malá.Tak počkám po mrše a objednáme se na konzultaci IVF...musí nám říci info k platbám,stimulaci a tak.
31. jan 2009 o 11:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak k platbám na IVF si chci taky s mudrou teď na kontrole popovídat, já totiž i na IUI stimuluju gonalem a měla jsem hyperstimulák,takže v podstatě je to stejná finanční a i hormonální zátěž jako IVF,jen ta úspěšnost pokulhává...takže pokud nám to předběžně nespočítají na nějakou strašnou pálku,tak chci jít taky asi rovnou na IVF..no a kdyby to bylo moc drahý,tak bych ještě v přespříštim cyklus jednou IUI zkusila.
Ale teď je ten neúspěch ještě moc čerstvý,tak mám chvilkama i pocit,že stejně nemá cenu žádnej pokus :frowning2:
31. jan 2009 o 11:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Latu to mě fakt mrzí, vždycky doufám, že to některé holčině výjde a zase další neúspěch :frowning2: Já mám utroš ještě na 7 dní, mrcha by měla dorazit kolem 11.2.
Kolik tě prosím tě stojí ta stimulace gonalem, když jsem byla na prvním pohovoru tak mi doktor o téhle možnosti taky říkal, tak bych to taky chtěla zkusit, než bych šla do ivf. :wink:
31. jan 2009 o 11:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Já jsem taky stimulovala gonalem,ale nic moc..měla jsem dva folikuly a nic moc velikost :unamused: Před tím jsem měla menopur, to jsem měla 4 a dost veliký. Každé CAR mi jiné finanční požadavky a taky podle toho, jakou máš pojišťovnu, my počítáme tak 25 tis.Spíš mě odrazuje ten proces odběrů vajíček a pak čekat, jestli něco vyjde... :frowning2: ale ten výsledek za to snad bude stát, když se zadaří.
31. jan 2009 o 11:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojky Latu, tak to mě fakt mrzí, já bych si na tebe i vsadila, žes to prolomila. :frowning2: Koukám, že budeme zákládat brzy téma neúspěšné IUI přecházejí na IVF. Mě to doktor už taky navrhoval. Jinak mě po Utroši došla mrcha za 3 dny. I když já mám ted z IVF malinko strach, po tom co potkalo Katusku u nás v Gennetu. Je vidět, že to až zas taková sranda není.....
31. jan 2009 o 12:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Latunka moc mě to mrzí,drž se.A uvidíte co bude příště.Tak jsem si myslela že u jednoho IUI asi nezůstanu jak jsem tady četla.Tedka zas jak tady čtu asi jedno dvě a pak rovnou IVF no ještě nevím.Taky jak dopadne v pondělí SPG.Vy už tady máte toho tolik za sebou,já teprve poprvé,pak taky budu říkat něco jiného.Mějte se,odpočívejte a přeju hezkou sobotu
31. jan 2009 o 12:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
beruš já měla to pero s 900jednotkami a doplácela jsem 2180 Kč a původně mělo vydržet na 2-3 IUI,ale jak mi zvedly ty dávky,tak to s bídou vyjde tak na to druhé :unamused: spíš si myslim,že budu muset dokoupit jedno to se 450 jednotkami :unamused:
ivomal co potkalo Katusku?! Já moc jiné diskuze nesleduju :unamused:
atlaselka já mám za sebou taky jen první IUI,ono už je to pak stejně asi jedno - ten neúspěch tě srazí vždycky stejně a průser je už jenom to,že tohle musíme řešit :frowning2:
31. jan 2009 o 12:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Latu, IP.
31. jan 2009 o 12:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ta holka má prostě pekelnou smůlu a na druhé straně obrovské štěstí, ono se jí to nakonec povede, protože snad už má vše zlé za sebou:slight_smile:)) Jak moc si přeji miminko, tak stejně moc to přeji jí, zaslouží si ho.
31. jan 2009 o 12:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cau holky :slight_smile: dnes cely den lenosim v posteli a na nete,nakukujem tu a nikdo nikde :confounded:
31. jan 2009 o 17:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
já taky, víkendy jsou hrozný, taky se poflakuju kolem netu a nikde nikdo....
31. jan 2009 o 18:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ivomal jak se cítíš?
Já mám víkendy ráda, manžílek je doma, i když teď je doma pořád, vždycky si celý leden udělá volno a začíná až v únoru. Teď jsou zrovna s malým ve vaně, vrátili se z fotbalového tréninku tak relaxujou. Zítra zase jdeme na maškarní, malý už se nemůže dočkat :wink:
U nás nasněžilo úplně šíleně moc sněhu, snad zítra vyjedem, bydlíme totiž tak trochu na horách, takže cesty tady jsou hrozné.
31. jan 2009 o 18:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ivomal,a co sa stalo tej holke,ak mozem aj ja vediet,hmmm??????? :confused:
31. jan 2009 o 18:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Beruško, ty se máš, já mám manžu v každou sobotu v práci, až do večera :frowning2: , takže vymýšlím blbosti, uklízím, peru, žehlím(blleeee) a ted jsem dala péct bábovku na zítra...mno pečení mi moc nejde, tak uvidím....Jinak tady ani vločka...my jsme ta nííížina.... :grinning:
31. jan 2009 o 18:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Beruško, jinak mě občas pobolívá bříško, občas prsa, ale to je podle mě Utroušem. Já má zatím čas na příznaky, to až tak začnu blbnout kolem 10 dne, to by už mohlo být zahnízděno, nebo hnízdit.... Ale spíše tomu moc nevěřím. A jak se cítíš ty, ještě 4 dny do testu, vid´?
31. jan 2009 o 19:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pipi, jukni do IP
31. jan 2009 o 19:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No to já taky pořád uklízím, ale s malým dítětem to moc nejde, hned je zase binec. Bábovky jsem pekla, ale nikdo je moc nejed, takže na to kašlu.
Tak ať se bábovka povede :wink:
No já jsem dneska 10den po iui, ale pak mi to ještě dělali za 2 dny, tak nevím. Žádné příznaky nemám, jenom trošku unavená, ale to jsem pořád, prsa ani břicho nebolí. Já pořád doufám, ale taky tomu moc nevěřím. No uvidíme, příští týden udělám test :unamused:
31. jan 2009 o 19:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Bábovka je venku, ještě ji poleju čokoškou....:slight_smile:, Ted jsem dala vařit hovězí guláš do papiňáku, aby jsme měli něco k večeři. Manža bude doma až o půl deváté. A dopírá mi třetí pračka. A to ještě budu muset ven s odpadky a se psem a to se mi neeeechceee, ale musíííím.... Zákaldní úklid až zítra - vytřít, vyluxovat, utřít prah a umýt koupelnu...zapojíme manžu:slight_smile:
31. jan 2009 o 19:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ivomal sakra že je ten mělník tak daleko, hned bych se pozvala - bábovky ty já můžu :slight_smile: Já včera pekla borůfkovo-jahodový koláč - a musim se pochválit,je fakt dobrej, jen škoda,že manža na to kynutý moc neni :unamused: No i když škoda - zase zbude víc pro mě :wink: ale zítra ho vezmu k rodičům na návštěvu, sama bych to asi celé nesnědla a škoda to pak vyhazovat :wink: jinak teď akčně přesazuju kytky,tak doufám,že z té čerstvé hlíny nedostanou šok :grinning: :grinning: Se až stydim,když vidim co v těch květináčích teď měly :sweat_smile:
31. jan 2009 o 19:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ivomal,tak to je fakt sila,to som este nepocula...taktiez jejj velmi drzim palce....

jaaaa som dnes neurobila nic,fakt nic :angry: a z toho nic som sa unavila,takze som sa pred chvilkou zobudila...teraaz ma manzel taha na biliard,takze predsa nieco dneska zazijem,huraaa :grinning: :grinning:
pekny vecer :wink:
31. jan 2009 o 19:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pipi tak si užíjte pěkný večer
ivomal ty jsi teda dobrá, bábovku bude určitě skvělá, taky bych si dala, ty jo teď vařit večeři, my jíme naposled v šest, ty mi teda děláš chutě.
Latu ty jsi taky šikula, já už jsem kytky nepřesazovala ani nepamatuju :slight_smile:
31. jan 2009 o 20:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
beruš no mě kdyby k tomu nedonutil katastrofální stav jedné mojí oblíbené palmy,tak to asi ještě taky nějaký rok počkalo :sweat_smile: Když oni si ty kytky neřeknou,to je pak těžký s nima :grinning: :grinning:
31. jan 2009 o 20:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
latu - no to je skoda, vyzeralo to tak nedejne, ked ti dokyna povedala, ze tam nieco vidi... :confounded:
inak ja som uz 30DC a mrcha nikde, neviem co meska, ked nikdy nemeska...ale ved mi je to jedno, ajtak teraz pauzujem. Keby sa aspon priznaky objavili, ale nic! :fearful:
31. jan 2009 o 20:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok