• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@azzura41 @dadenka111 @janulka1980 @renca1978 2.IUI @loyanca @maybay @kuspitka @ivet55 @briuska @pechlinka @backorka @smudlinka10 @mihaji @misha1104 @holanci @chantalle @lena_1 @radosska@lucy130881 @evunia @crime ááááálllleeee babulky...ked vidím tu tabulku tak mi je smutno... :pensive: uz to musí aspon jedná z vás D A Ť !!!!!!!!!!
7. máj 2012 o 09:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pechlinka A neměříš teplotu?
7. máj 2012 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mihaji IVF asi vies co je...Nativ je, ze v naturalnom cyklu mi narastie vajicko samo, to mi vysaju, oplodnia a zas vratia...nepichaju sa injekcie na vytvorenie viac vajicok ako pri IVF....a zevraj to naturalne vajko je kvalitnejsie..a v neposlednom rade je Nativ lacnejsi ako IVF..
7. máj 2012 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata.ja nic nove okrem toho,že mi kava nechuti ...
bolesti uz nemam take po vcerajsku ..inak sa mam ..ok
7. máj 2012 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 prepáčte, že sa Vám sem montujem. janulka prosím ťa koľko stojí nativ a kde ti ho idú robiť? tiež som mala o to záujem, ale v heliose mi to asi neurobia. teda vyjadrili sa, že ak moc chcem tak áno. len ja múdra som sa ich nespýtala koľko to stojí. onoi ti ho oplodnia a hneď v ten deň vložia? mám už len jeden hradený pokus IVF a tak sa snažím nájsť ešte niečo iné okrem toho
7. máj 2012 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pechlinka je to aj utrosom moja..ja by som poistila aj dnes..tak šup šup chytit draheho a posnazit sa... :wink:
7. máj 2012 o 10:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mihaji Nie....lekar mi vcera povedal..ze si ju nemam merat...:slight_smile:
7. máj 2012 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Aha, tak to jsem ani netušila, že se taky dělá. Tak to asi bude méně náročné jak fyzicky tak finančně. Jen tam pak asi není možnost nechat zamrazit embrya pro případné další pokusy, viď?
7. máj 2012 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi no...snazili sme sa aj vcera v noci...tak budeme aj dnes.... :slight_smile:
7. máj 2012 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pechlinka Tak to by mě zajímalo proč :grinning: . Já tedy měřím. Aspoň budu vědět, jestli jsme se trefili.
7. máj 2012 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mihaji No..asi preto mi povedal...ze si nemam merat..aby som potom nebola sklamana....ze teplota nestupla...tak radsej nebudem...necham sa prekvapit az o dva tyzdne...:slight_smile: ale aj tak tomu nedavam velke sance...ked vidim tu tabulku... :frowning2:
7. máj 2012 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@afrika musim pozriet kolko stoji Nativ, uz si to nepamatam, pohladam, dam ti vediet. ja zijem v Prahe, v mojom CARe to bezne robia.
@mihaji neviem ako je to s embryami, mne sa tvori vzdy jedno vajko...ak by boli dve, tak sa to snad moze...ozaj neviem.....
7. máj 2012 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pechlinka Mysli pozitivně :wink:
@janulka1980 Tak to jo, já taky mívám normálně jen jedno. A kam chodíš v Praze do CARu?
7. máj 2012 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
7. máj 2012 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@afrika @mihaji
Ahoj, nativ c Motole stojí od 2500,- do 7500,- kč.Záleží do které fáze se dostaneš.Částka 2500,- platíš když půjdeš na odběr a nebudeš mít vajíčko.5000,- platíš když vajíčko budeš mít a 7500,- když dojde i k transferu.V Motole je to nejmíň co jsem v Praze našla....
7. máj 2012 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 ďakujem ti a držím palce
7. máj 2012 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@afrika dakujem, aj ja tebe! robia to niekde na SK?
7. máj 2012 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 v Heliose nie, ale ak budem chcieť, tak dr hovoril, že mi to urobí. takže premýšľam nad tím
7. máj 2012 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@afrika aha, tak vela stastia. tu davaju moznost bez narkozy alebo s nou. ja asi dam jak sa poznam...
7. máj 2012 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mam dotaz, v piatok som vysadila utroš 29Dc a v sobotu som mala jednorazový hnedý vytok, ked som doobeda upratovala tak aj pobolievalo brucho a potom už nic celý den ani čmuha ani pri čurani a rano v nedelu sa spustila mrcha, ale kríže furt bolia.
7. máj 2012 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azzura a ten dotaz? :sweat_smile:
7. máj 2012 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janulka1980 no že čo to je?? Ja som taky vytok nikdy nemala, špinila som ale toto nie. Nemohla som si tehu posrat tym že som vysadila utroš. Teraz tapam, lebo v piatok som nesla na krv :(
7. máj 2012 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pechlinka fakt ti doky povedal ze nemas merat? to asi preto, ze s utrosom ta teplota rastie do vysin, viac ako by rastla bez neho a bude hore az kym ho nevysadime, takze vlastne ten graf nehovori o nicom...
No a co sa tyka hlienu, ten sa neda vobec pozorovat ked beries utros, lebo to uz je vsetko z neho :wink:
A podla mna si ovulku uz urcite mala po tej davke pregnylu :slight_smile:
7. máj 2012 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azzura mozno to bolo tym utrosom, ja to mavam...
7. máj 2012 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 kríže ta bolia z utrošu??
7. máj 2012 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azzura krize mozu byt z upratovania, z prichadzajucej MS ...
7. máj 2012 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 mna nikdy neboleli kríže, ani pred mrchou ani z nadmerneho upratovania, preto sa pytam
7. máj 2012 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@azzura krize ani mna...to tie hormony :unamused:
7. máj 2012 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@backorka no...ano...to mi povedal..vcera...:slight_smile: oki...tak budem verit ze som uz ovulku mala....:slight_smile: dufam , ze sa nam to podarilo...:slight_smile:
7. máj 2012 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte baby, ako je to prosim Vas s inseminaciou, spravia ju len v care alebo to robia aj bezni gynekologovia? dakujem
7. máj 2012 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok