• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@valentina10 Baby veru podme poriadne do toho, nech sme všetky tehulky
7. máj 2012 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@annavi Awojky, my sme si víkend predĺžili, dnes sme prišli z chaty :grinning: Vstredu idem k dokimu pozrieť či folík praskol a čakáme na čas testovania :slight_smile:
7. máj 2012 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky,
tak ovulka byla cca v době kdy jsem šla na IUI, dr. udělal ulz. a pak se šlo na to, praskli oba folíci. Po "akci" jsem si chvilku poležela, on vše vysvětlil manželovi, pak jsme podepsali papíry a bylo. Vše ok, už mám první utroš ale trošku mě pobolívá břicho, nic hrozného, jen občas trošku tlak
8. máj 2012 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, když jste byli po IUI jak dlouho jste čekali než jste si udělali těhu test? 14dní jak říká doktor nebo míň?
8. máj 2012 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bes22 Ahoj ja prvý krát 12 DPO a bol slabý duch... :slight_smile: skor to určite nemá zmysel...
8. máj 2012 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@smudlinka10 Ahojky, tAk držím palce, ať to dobře dopadne :wink: .
U mě proběhla ovu asi pár hodin před IUI, ale to by snad nemělo vadit. Ležela jsem asi 5 minut. A tobě nasadili Utroš už ode dneška? Já mám začít až ve čtvrtek.
8. máj 2012 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mihaji jj už dnes jsem měla první, mám 1-0-1
já ležela cca 10-15min. vypisoval si u toho papíry a povídal si s manželem
8. máj 2012 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mihaji jinak děkuji, tobě taky držím vše co mám :slight_smile:
8. máj 2012 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@smudlinka10 Tak na mě manžel čekal na chodbě, doktor si se mnou taky povídal, ale bylo to tak těch 5 minut. Ještě mě něčím přikrili. Utroš mám taky 1-0-1, ale začínám až ve čtvrtek ráno.
8. máj 2012 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mihaji já bych si ten utroš vzala hned, tím se nemůže nic zkazit :dizzy_face:
8. máj 2012 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@briuska Mně říkal, že zpomaluje funkci vaječníků, co teď hned nepotřebujeme. Obecně se má brát tak 2 -3 dny po ovulaci, takže se toho budu držet.
8. máj 2012 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky,chcela by som sa vas opytat ze co vas stalo iui aj s liekmi.ak to pojde dobre tsk by sme mohli zacat uz buduci mesiac:grinning::grinning::grinning:
Dakujem za kazdu radu o iui.
8. máj 2012 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mihaji hmmmmm, no tak vidíš, tak tě nemusí trápit,že ho ostatní berou hned, asi nám ho nasazují podle utz, jak odhadnou tu naší ovulku...kdy budeš testovat? koncem května?
8. máj 2012 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macko1121 mě to stálo celkem 113 Kč. Za léky jsem neplatila, zrovna tento měsíc na ně moje pojišťovna přispívá se vším všudy. Jinak 83 Kč za IUI a 30 Kč poplatek. Myslím, že to jinak vyjde do 2000 Kč, uvidíš co napíšou ostatní
8. máj 2012 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@briuska Mě to netrápí :wink: S testováním uvidím, jak dlouho vydržím. Příští neděli bych měla dostat MS a pokud nedorazí, tak asi potom. Snad to vydržím. :grinning:

@macko1121 Já stimulovala Puregonem, na něj byl doplatek něco přes 1700,-Kč a pak jsem si platila UTZ nad rámec hrazených pojišťovnou (1 za 320,-Kč) a poplatky 30,-Kč. Jinak za samotné IUI jsem neplatila nic.
8. máj 2012 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@briuska tak je je skvele,viem len to ze zakrok ma bude stat okolo 50Eur:slight_smile:,a cim si stymulovala ak sa mozem spytat
8. máj 2012 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macko1121 ahoj,já platila kolem 1000 kč pregnyl,je tam víc injekcí a já teď s ním pojedu 4.IUI.....jinak neplatíme nic,jen 30Kč poplatek....+listovku a utroš(ten je ale taky na víc krát)....ale to je tak do 100kč....takže cenově je to dostupné :slight_smile:držím palce :dizzy_face: :dizzy_face:
8. máj 2012 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mihaji som rada ze to neni az take drahe ako som cakala.snad aj u nas to bude cenovo vpohode:slight_smile::slight_smile:
8. máj 2012 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mihaji ...jasně, to je dobře, hlavně žádné nervy.... a jak dlouhý máš cyklus? Já 23-26 dní, takže bych to měla dostat asi jako ty (nejpozději do neděle) :slight_smile: ...kolik jsi měla utz, že jsi si je platila?
8. máj 2012 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lena_1 dakujem,an vam nech to vsetko prebehne super.tfuj tfuj:slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:
8. máj 2012 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@macko1121 stimulovala jsem Menopurem, pak jsem měla Ovitrelle na spuštění ovulky (holky mají častěji myslím Pregnyl). Taky jsem byla překvapená, že to stojí málo, původně jsem myslela, že to bude tak 5 000. Kč
8. máj 2012 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macko1121 Já tedy momentálně neplatila ten Utrogestan a Ovitrelle, protože jsem obojí měla doma. Ale to už nebudou takové pálky.

@briuska Já mám standartně dlouhé cykly cca těch 28 dní, poslední dobou jsem měla i kratší, ale z toho podezřívám kontryhel, který jsem teď vysadila.
Já měla v CARu celkem 9 x UTZ (dosud), z toho asi 3 byly hrazené pojišťovnou a ten poslední při IUI doktor nevykazoval, takže ten jsem neplatila.
8. máj 2012 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@briuska
@mihaji a kolko krat mozete ist na to iui?:wink:
8. máj 2012 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macko1121 Mám za to, že hrazených pojišťovnou je jich 6 ročně.
8. máj 2012 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mihaji tak to je fajn,ze ich je tolko,ale dufam ze my bude stacit len jeden pokus:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
8. máj 2012 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macko1121 Ono je pak na vašem zvážení a zvážení lékaře, jestli má cenu jich tolik zkoušet nebo pak radši zkusit IVF. Taky doufám, že se povedlo na poprvé, ale je dobré mít v záloze další plán.
8. máj 2012 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mihaji aj to nam hovoril doktor,ale konecne mam po vsetkych vysetreniach tak som zvedava ako to cele dooadne :slight_smile::slight_smile::grinning:
8. máj 2012 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macko1121 A už víš, jak to u vás bude probíhat?
8. máj 2012 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.tak ja unavena a poriadne...
ako sa inak mate?
8. máj 2012 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka Ahojky, tak pěkně odpočívej. :wink: Vy už jste byli na tom výletě nebo teprve pojedete? Mám v tom teď nějak binec.
Já se mám fajn, za chvíli mám padla, tak se budu mít ještě líp :grinning:
8. máj 2012 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok