• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@dadenka111 Není to proto, že ten Clostil snižuje sliznici?
9. máj 2012 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 ...to ja zase stale slabe.... :frowning2: no..uvidime...ci pridu tentokrat....a ake budu.... :frowning2: najidealnejsie by bolo , keby uz neprisli.... :slight_smile: budem tomu verit...ze sa to podarilo... :slight_smile:
9. máj 2012 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 tak já měla clostíka naposledy v březnu tam MS došla,pak nebyl clostík a MS se uráčila až po 58 dnech...teď byl zase clostík,tak jsem zvědavá na ten pátek...
9. máj 2012 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mihaji jj je to tym ze clostil znizuje.

@pechlinka samozrejme, ze musis verit. mysliet len na to najuzasnejsie...
9. máj 2012 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Krásné slunečné poledne :slight_smile:
9. máj 2012 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojky, můžu se přidat. navštěvujeme helios v brně a pan dr.Texl mě připosledním PCT testu řekl, že jsem zabiják spermií a to je to proč nemůžeme otěhotnět. Prý půjdu na ultrazvuk a pak po 12dnech od MS na první IUI a pokud by to nevyšlo, ta až potom laparoskopie.
Neměla by se ta laparoskopie udělat eště dříve než IUI?
díky moc a všem držím pěstičky at se daří
9. máj 2012 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krmv Ahoj, máš na mysli, že máš "alergii" na spermie? A byla jsi někde na imunologii?
Jinak průchodnost vejcovodů se dá ověřit i jinak, než hned laparkou.
9. máj 2012 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 Ahoj. Volala som do poistovne. Stale to neposlali. Tak som jej priamo povedala ze pondelok idem na nastavenie stimulky a ze by bolo fajn keby to tam uz mali. Povedala mi ze sa o to postara, ze to odosle dnes :slight_smile:
9. máj 2012 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mihaji alergii ne, ale byla jsem na postkoitálním testu(snad to píši správně), kde zjistil, že se žádná zdravá spermie neuchytí a jen 20procent po sexu mě jich tam zůstane, tak nejak nam to bylo vysvetleno vis. a kolik IUI pojistovna proplácí?
9. máj 2012 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.prajem vám dnes pekný deň....
9. máj 2012 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sheronka ale im to trva ist na postu sakra. ja nestresujem, kedy poslu, tak poslu. hlavne ze nemam napriklad nedoplatky a uz to je schvalene. mozno aj moju ziadost pribalia k tvojej :grinning: tak dik.
9. máj 2012 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krmv No ale to musí mít důvod, proč ty spermie nepřežijí a když je zabíjíš, tak to znamená, že si tvoříš protilátky (což je ta "alergie"). To by se mělo vyřešit ještě před tím IUI, ale je možné, že to zkusí nějak obejít, pokud se jedná opravdu jen o to prostředí v pochvě. Dělali ti i testy z krve?
Pojišťovna proplácí 6 IUI ročně.
9. máj 2012 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka Ahojky, jak se cítíš?
prý zkusíme první IUI a když nic tak laparoskopie zda nejsou srůsty a zda fungují vaječníky, ale popr, mám z té laparoskopie trochu strach, to je pri ulne narkoze, ze a jak dlouho se potom jeste zustava v caru prsim
@mihaji hormonální profil mě dělali a že je něco malink zvýšené, ale že když ty spermie dá dostatečně daleko, tak prý by se ro IUI mohlo povézt, ale nějak mám z toho divný pocit.
9. máj 2012 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mihaji ani neviem moja.dobre...
teraz mam plnu hlavu malej tak neviem co skor....
a ty co ,ako?
9. máj 2012 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krmv Mně chtěl pořád doktor taky nacpat na laparku, což se mi jen tak pro nic za nic nechtělo a v CARu dělali před IUI automaticky průchodnost vejcovodů metodou HyCoSy. :wink:
Já nemyslím hormonální profil, ale imunologický rozbor, tam se odhalí právě ty protilátky proti spermiím a případným dalším věcem.
@kuspitka Tak tě aspoň malá zaměstná, to je dobře. :wink: Já jsem v pohodě. :slight_smile:
9. máj 2012 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mihaji hej zamestna,ale zhanam jej lekarov nech mi povedia ci musi ist na operaciu mandli...
prieduski jej tak chrcia ,ze mi je do placu..
inak sa mame dobre.
9. máj 2012 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka Jaj, chudinka malá, tak držím palce, ať je to brzy dobré.
9. máj 2012 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mihaji ne jen ten hormonalni profil me delali a pak jen PCT a pak ze mam dojit na ultrazvuk pred IUI a to je vse co me rekl dr. texl
9. máj 2012 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mihaji tak ani neviem ci ma nieco boli ci nie...
mam co robit s ňou... ty ides testovat?
9. máj 2012 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krmv A to PCT je co? Pokud máš problém imunologického rázu, což vypadá, že ano, tak by ten imunologický rozbor byl na místě. :wink:
9. máj 2012 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka Já testovat? Na to je ještě hoooodně brzo. :wink:
9. máj 2012 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mihaji tak to hej..ale ci budes testovat neskor...
ja neviem..nechcem zas sa tesit a potom krv nic..
9. máj 2012 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka Jo tak, jsem to špatně pochopila.
Já na krev jít nemám, pokud nedorazí MS, tak za 20 dní od IUI mám jít s močí do CARu. Test bych dělala nejraději až v případě, pokud nedorazí MS, ale bůh ví, jestli to vydržím.
9. máj 2012 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mihaji PCT je ten postkoitální test, jak se dostavím do 13hod. od sexu na odběr spermií a hlenu. zkusim se na to urcite zeptat. a nejake vitaminy treba krom kyseliny listove neporadis prosim
9. máj 2012 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mihaji moja ani ja nevidržím testovat,ale budem musiet.nejako im neverim...
9. máj 2012 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krmv Ahá, mně tohle nedělali, protože to se právě tím IUI obejde, zato ty protilátky, na které mi přišli z krve, to musím léčit. Já beru Femibion 800 a pak už jen léky kvůli té imunologii + hormony.
9. máj 2012 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mihaji asi to je c každém zařízení jiné, zkusím další vitamíny nasadit, díky moc
a po IUI te potom hned pousti domu, ze a pak klidovy rezim asi co. vim, ze se ptam asi blbe, ale pracuji na 12tky a na smeny, tak mam strach aby to na to nemelo vliv ty zmeny denni a nocni vis
9. máj 2012 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krmv Máš pravdu, že v každém CARu mají jiné postupy. Mě na tu imunologii naštěstí poslal už můj gynekolog, takže se to začalo řešit vcelku brzy.
IUI trvalo asi 5 minut, potom jsem šla domů a žádná omezení o IUI nedoporučili. :wink:
9. máj 2012 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok