• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@krmv Ahoj...po IUI...ta hned pustia domov....prvy den so mozes polezat...ale dalsie dni uz mozes fungovat normalne....hlavne necvicit...nenosit tazke veci....nerozculovat sa....proste byt v klude....:slight_smile: a tej laparoskopie sa nemusis bat....ja som bola v marci....vo stvrtok rano ma operovali a v piato rano pustili domov....:slight_smile:
9. máj 2012 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pechlinka Mně tedy neříkali ani to, že bych neměla sportovat, doporučují dodržovat naprosto standartní režim jako před IUI.
9. máj 2012 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mihaji Ahoj...mne to tiez nehovorili...ale tak ked mas byt v klude...a nenamahat..sa...tak asi ani sportovat nesmies...neviem...ja radsej nebudemm... :grinning:
9. máj 2012 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pechlinka No mně neříkali nic ani o klidu a námaze. Prostě mám fungovat jako bych na žádném IUI nebyla.
Určitě bych se nepouštěla do něčeho náročnějšího, ale trocha pohybu myslím neuškodí.
9. máj 2012 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mihaji --Tak to urcite neuskodi...:slight_smile:
9. máj 2012 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 no budem sa snazit.. mam teraz v praci tak ze chodim odtialto pred siedmou denne:(((((((((((
9. máj 2012 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, tady jsme se dozvěděla spoustu věcí, co jsem nevěděla :slight_smile:
http://www.sexuologie-brno.cz/IMG/pdf/lecba_neplodnosti.pdf text na PC zvětšíte např.: ctrl+rolovátko myši
9. máj 2012 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 Ahojček, áno niekedy sa mi urobí hrčka a mám nervy z toho,lebo neviem,či sa mi vstrebala v takomto prípade látka a bojím sa aby to neuškodilo mimi,keďže mám trombózu... :wink:
9. máj 2012 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby , je normalne , ze ma stale boli lavy vajecnik?...tam som mala pred nedelnajsim IUI - 2 folikule... :unamused:
9. máj 2012 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111
@kathy1
@chantalle baby tak som bola dnes zas u svojho gynekologa priamo na porodnickom mi robil sono ze tam maju nejake lepsie to sono pekne na nom vidno aj miesta kde bol folik kde praskol jazvy uplne nieco ine toto sono. jeho verdikt ze mi zle urcili tu cystu ze je to endometrioza lebo ze nakolko ona sa da zistit len laparoskopicky tak nemaju dokaz ze je to endometrioza a ta cysta napokon mi zmyzla. proste uz tam vobec nieje co vraveli ze endometrioza sama nezmyzne. a tak ze podla neho je IVf zbytocne. ze mame skusat sami ze on nevidi dovod aby sa to nepodarilo aj prirodzene. ze ked uz ozaj ozaj ani s jeho pomocou sa nezadari tak ze mame skusit IVF. ze mi bude pomahat merat foliky kukat aj po ovulke ci pekne praskol min 3 cykli bez akychkolvek liekov. teraz som 5DC a uz som mala 1 folik vlavo a mal 11 mm. tak pondelok idemtiez tam za nim zas hned rano ze mi ho kukne ci pekne rastie ak nie tak ci sa tvori iny. och ja uz teraz neviem ci mam ozaj ist do toho IVF alebo sa nato vazne vykaslat a skusat.
9. máj 2012 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dievcata ja nemam uz v krvi pregnyl.....

@snazilka1983 tak super moja...nechces skusit tu laparku..
9. máj 2012 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kuspitka nie nemaju dovod mi ju robit vraj
9. máj 2012 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 podla mna nechaj na svojho lekara a skuste este prirodzene mozno sa zadari..
9. máj 2012 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka no asi to tak skusim lenmi je trapne v martine povedat ze chcem pockat
9. máj 2012 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 to nieje trapne to je normalne.mne tak povedala ziadost mi plati rok ,ale od podpisania ziadosti lieky musis vybrat do 3mesiacov.povies,že este nemate tolko penazi a oni pockaju...

este je tam ciarka ,ale slaba....ale uz v sobotu nebude...utorok idem na krv..
9. máj 2012 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka o len chapes naco ja vyberem lieky ak mi to nebude treba. no sak uz teraz len dufat ze sa ti zadari. drzim palce nech sa ciarka potom znova objavi
9. máj 2012 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 ja som to takto myslela,že od podpisania ziadosti 3mesiace mozete snazit..

je este silná ta ciarka..
9. máj 2012 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka hmm ja ju tam nevidim ale ak ju ty vidis nazivo tak za 2 dni uz v tebe pregnyl isto nebude nakolko aj ja som mala taku slabu a o dva dni uz bola uplne fuc
9. máj 2012 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 tak ja som dnes 7den od IUI.dufam,že už tam nebude...a tebe drzim palce som rada,ze si isla za tým lekárom..
9. máj 2012 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka aj ja som rada ze som bola. uvidime co este pondelok povie. on je super. lutujem ze som si ho skor nezmenila. no ja uz 8 den som nemala pregnyl v sebe
9. máj 2012 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 tak uvidim zajtra.utorok ide mala ku lekarovi ,lebo musi schvalit jej operaciu a pojdem aj ku momu lekarovi
9. máj 2012 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka aha tak drzim palce. a co jej chcu operovat?
9. máj 2012 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 nosne mandle...tak som stoho mimo
9. máj 2012 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka juj neboj. mojej sestre ich vyberali ako trojrocnej. a odvtedy nevedela co je to choroba :wink:
9. máj 2012 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 len ta narkoza a to co bude robit mala ja budem mat hlavu ,ako beton..
9. máj 2012 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka prezijete neboj.
9. máj 2012 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 teraz je plana .,ked jej chrci vsetko..
9. máj 2012 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 ahojky, no dobrala som to, ale nenarastli mi ziadne folikuly, takze dalsia kontrola v pondelok...dufam este, ze sa to zmenj, mne to reaguje oneskorene....
9. máj 2012 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 tiez by som asi este vyskusal bez ivf....povedz im napr., ze ti muz ide do zahranicia, a ck ich do toho, ze preco pockas....je to len a len vase rozhodnutie....
9. máj 2012 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chantalle dakujem moja. urobim to tak. a budem dufat ze sa zadari :wink:
9. máj 2012 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok