Informácia o ochrane osobných údajov a používaní cookies.

Prečítaj

IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
zuzulik
31. jan 2009
takze IUi sa tu dnes zmenilo na temu: co kto piekol a varil x-) 😃 aj ja som piekla - tvarohovu torticku s broskynkami a na to zelatinka a slahacka , cize kaloricka bomba x-) x-) .....aspon sme si osladili zivot...
Veri Ivko, Katuska ma poroadnu smolu, ale verim, ze to dotiahne to uspesneho konca ( ma jedneho bojovnika x-) ), tak jej drzme silno palce!!!!
latunka
31. jan 2009
rosienka a nemohla si mít nějaké zbloudilé vajco a nepočali jste třeba přirozeně? Ta krev byla úplně negativní nebo tam něco málo bylo?
o té naději mi nemluv, ale já bych doufala i kdyby to neřekla, protože jsem si prostě říkala,že není možný když se obávají vícečetného těhotenství aby tam nakonec nebylo aspoň jedno - bohužel to možné je =-)
ivomal
31. jan 2009
Holky, tak bábovka upečená politá a večeře uvařená a manža nikde....i ta psice už se mnou byla venku....Latu, já bych ti klidně dala ochutnat, ale pouze na vlastní nebezpečí, u nás totiž je na pečení lepší manža, holky jeho perník politý čokoládou, to je žrádlo...mnňam. Já minulý týden zkoušela upéct český buchty s tvarohem ajeden celý pekáč buchet šel dneska do koše, už byly tuhoš..... :-| Latu, ty jo a nechceš přijet na moje kytky? Ty chudinky taky trpí už pár let ve stejný hlíně a o palmě ani nemluvím....Ha klapla klika, cvaklo v zámku...manža vchází do dveří a jde se jíst... 😃 Taky jsem z toho blbýho jídla takhle večer o 10 - 5 kg těžší než o svatbě... :-o :-S
latunka
31. jan 2009
ivomal když upečeš bábovku a manža ten perník,tak vám ty kytky přesadim, zaleju a pak dojedu i pohnojit 😃 😃 😃 😃
zuzulík vždyť i IUI je vlastně takové "pečení" 😃 😃 😃 akorát,že teda zatim nejsme nijak moc úspěšné a zřejmě se ty výtvory nedají "jíst" :-N 😃 😃 😃
rosienka
31. jan 2009
latu - my sme tazko mohli pocat prirodzene... 🙂 a okrem toho mi robili pred IUI sono a obe vajicka uz vyskocili z folikulov a boli na ceste, takze zazrak sa urcite neudial, o to strach nemam. Len sa asi mrche nechce este rozbiehat po tom Pregnyle, ci co.. :-o
latunka
31. jan 2009
no škoda, jeden zázrak by se nám sem docela hodil,když ta statistika pokulhává 😉
teď jsem si vzpomněla,že jsem se chtěla přidat do té tabulky,tak to jdu prostudovat 🙂
latunka
31. jan 2009
Tak jsem se připsala:

Gucci (28) - Pronatal Praha - 2. IUI (Clostilbegyt), UTZ 1/2
Ivomal (34) - Gennet Pha - PCO - 2IUI (stimul Clostil 1-0-1, Pregnyl, Utrogest.) - test cca 9.2.
Zuzulik (32)- Gennet Pha - 1.IUI ( nativ), test cca 6.2.
zubajda (31), CAR Apolinář Pha - 1.IUI (nativ), test 3.2.
akvy (31)-Pronatal Pha-bez L vejcovodu, 1IVF (04/08 -mimoděl.),1KET(09/08-neg.), 6IUI(7.IUI se stimulací Menopur, Ovitrelle)-IUI 31.1.
Beruška (28)- Fertimed Olomouc - 2IUI (stim. Clostil, pregnyl, utroš)čekáme na výsledek 2IUI
Snecka (31 )-Helios Martin-1IUI ( Clostil ), test 2.2.
pipimiska (24)- Gyncare KE - spg zly - 2krat IVF/ICSI,(gonal,pregnyl,estrofem,utroges,duphas.)negat.,3krat KET-negat,1.IUI(duphaston)test cca 9.2
lusina (29)- sanat.Helios Martin - 2xIUI (clostil+pregnyl+utroš), obe neúspešné, ďalší postup,pár mesiacov skúšame prirodzene a potom asi v 7/09 IVF.
rosienka (34) - zahranicie - 2xICSI, 2.IUI (clostil,pregnyl,pregnyl) neuspesne, 3.IUI 5/09 stimulka s hormonmi
latunka (25) - GEST Praha - 1x IUI 16.1.09 (gonal,pregnyl,utrouš) - negativní, tento cyklus pauza
roasha
1. feb 2009
baby,nasla som vam na odlahcenie krasny clanok. 😉
nebojte sa,na kazdu z vas dojde. x-)
http://pokus.blog.sme.sk/c/83932/Inseminacia-al... 🙂
snecka
1. feb 2009
Ahojte babulky, tak ja som dnes testla samozrejme s negatívnym výsledkom pred zajtrajšou krvou, takže aspoň nebudem prekvapená keď mi povedia že je to negatívne, Utroš sa s mojimi teplotami pekne zahral drží ma furt v tom že mám ešte nádej, máte niektorá skúsenosť že keď ste tehu neboli klesla Vám teplota aj napriek Utrošovi keď ste ho ešte brali, nebolo ešte skoro testovať? |-| , potrebujem sa nejako ukľudniť. Dík za odpoveď
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
evak99
1. feb 2009
holky, i ja se pripisuju🙂 ted jsem tu par dni nebyla, ale zase budu chodit🙂

Ivomal (34) - Gennet Pha - PCO - 2IUI (stimul Clostil 1-0-1, Pregnyl, Utrogest.) - test cca 9.2.
akvy (31)-Pronatal Pha-bez L vejcovodu, 1IVF (04/08 -mimoděl.),1KET(09/08-neg.), 6IUI(7.IUI se stimulací Menopur, Ovitrelle)-IUI 31.1.
Beruška (28)- Fertimed Olomouc - 2IUI (stim. Clostil, pregnyl, utroš)čekáme na výsledek 2IUI
pipimiska (24)- Gyncare KE - spg zly - 2krat IVF/ICSI,(gonal,pregnyl,estrofem,utroges,duphas.)negat.,3krat KET-negat,1.IUI(duphaston)test cca 9.2
lusina (29)- sanat.Helios Martin - 2xIUI (clostil+pregnyl+utroš), obe neúspešné, ďalší postup,pár mesiacov skúšame prirodzene a potom asi v 7/09 IVF.
rosienka (34) - zahranicie - 2xICSI, 2.IUI (clostil,pregnyl,pregnyl) neuspesne, 3.IUI 5/09 stimulka s hormonmi
latunka (25) - GEST Praha - 1x IUI 16.1.09 (gonal,pregnyl,utrouš) - negativní, tento cyklus pauza
evak 99 (30)- Gennet pha - 2. iui (pregnyl, utrouš), čekáme na výsledek
atlaselka
1. feb 2009
Atlaselka (30)- Pronatal Praha - 2.2.SPG, naše 1.IUI bud 02/09 nebo 03/09,levý vejcovod neprůchodný
gucci
2. feb 2009
ahoj holky, doufám, že jste měly super víkend

náš nedělní UTZ dopadl skvěle...1 folikul vlevo a 2 vpravo, dr. říkal, že na IUI je to krásně tak akorát, takže jsme včera večer doma píchli Ovitrelle a zítra na 10 hod. jdeme na IUI x-)

Gucci (28) - Pronatal Praha - 2. IUI (Clostilbegyt, Ovitrelle), UTZ 1.2. - folikuly 1/2, IUI 3.2.
Atlaselka (30)- Pronatal Praha - 2.2.SPG, naše 1.IUI bud 02/09 nebo 03/09,levý vejcovod neprůchodný
ivomal
2. feb 2009
Ahojky holky, tak zase další pracovní týden... :-p Škoda že ty víkendy nejsou 5 dní a zbytek by byl práce...
gucci
2. feb 2009
ahoj ivomal 😉
koukám, že zubajda má zítra testovat x-)
ivomal
2. feb 2009
A Snecka už dneska... 😎
gucci
2. feb 2009
no snecka koukám už testovala včera
ivomal
2. feb 2009
jo? tak to mi uniklo a jak dopadla holka, byly tam?
gucci
2. feb 2009
nebyly :-|
ivomal
2. feb 2009
chjooooo 😞
zuzulik
2. feb 2009
Dobre ranko babenky, tak a sme opat v praci :-| ..
Gucci zitra na IUI drzim palce!!!
Snecka na Teba myslim od rana a verim, ze krvicka ukaze nieco ine, nez vcerajsi testik 😉
a Zubajda, zajtra si na rade Ty .... 🙂
uz by to niektora mohla prelomit, aby sa to tu hemzilo tehulkami x-)
zubajda
2. feb 2009
ahojky holčiny... normálně mám nerva ze zítřejšího testování... ale což.. to je jedno... když nebudou tak pujdu dál.. akorát jsem si to tak nějak vypočítala a další přepokládaná ovu by měla být asi o víkendu, tak nevím, co stím... Snecka teda testovala a jak to dopadlo, nevíte ????

🙂
gucci
2. feb 2009
zuzu: díky moc 😉

zubaj: snecka testovala včera a nic :-|
zuzulik
2. feb 2009
zubajdo- testovala vcera a byla negativni 🙂
dnes sla na krev a usg
zuzulik
2. feb 2009
zubi, gucci vy dve mate zitra velky den 😉 🙂
zubajda
2. feb 2009
😞.. to mě mrzí... já to taky na zítra nevidím... ach jo... :-| 😞
gucci
2. feb 2009
zuzi: mě už to tak ani nepříjde 🙂
zubajda
2. feb 2009
holky, dělají iui i o víkendu???...
gucci
2. feb 2009
zubaj: no záleží jak kde, já chodím do soukromého CARu, tam pracují pořád
ivomal
2. feb 2009
Gucci a Zubajdo, zítra držím oběma palečky, Gucci, aby to proběhlo v pohodě a Zubi a by si našla//... 😃
zuzulik
2. feb 2009
zubajdo, co kecas ... vid mas nadhernou BT x-) ja myslim, ze to prolomis a moc Ti to preju!!! x-)
v Gennetu se IUI dela i o vikendech 😉 ja ho podstoupila v sobotu..

Začni písať odpoveď...

Odošli