• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
takze IUi sa tu dnes zmenilo na temu: co kto piekol a varil :dizzy_face: :grinning: aj ja som piekla - tvarohovu torticku s broskynkami a na to zelatinka a slahacka , cize kaloricka bomba :dizzy_face: :dizzy_face: .....aspon sme si osladili zivot...
Veri Ivko, Katuska ma poroadnu smolu, ale verim, ze to dotiahne to uspesneho konca ( ma jedneho bojovnika :dizzy_face: ), tak jej drzme silno palce!!!!
31. jan 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rosienka a nemohla si mít nějaké zbloudilé vajco a nepočali jste třeba přirozeně? Ta krev byla úplně negativní nebo tam něco málo bylo?
o té naději mi nemluv, ale já bych doufala i kdyby to neřekla, protože jsem si prostě říkala,že není možný když se obávají vícečetného těhotenství aby tam nakonec nebylo aspoň jedno - bohužel to možné je :confused:
31. jan 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, tak bábovka upečená politá a večeře uvařená a manža nikde....i ta psice už se mnou byla venku....Latu, já bych ti klidně dala ochutnat, ale pouze na vlastní nebezpečí, u nás totiž je na pečení lepší manža, holky jeho perník politý čokoládou, to je žrádlo...mnňam. Já minulý týden zkoušela upéct český buchty s tvarohem ajeden celý pekáč buchet šel dneska do koše, už byly tuhoš..... :unamused: Latu, ty jo a nechceš přijet na moje kytky? Ty chudinky taky trpí už pár let ve stejný hlíně a o palmě ani nemluvím....Ha klapla klika, cvaklo v zámku...manža vchází do dveří a jde se jíst... :grinning: Taky jsem z toho blbýho jídla takhle večer o 10 - 5 kg těžší než o svatbě... :astonished: :confounded:
31. jan 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivomal když upečeš bábovku a manža ten perník,tak vám ty kytky přesadim, zaleju a pak dojedu i pohnojit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
zuzulík vždyť i IUI je vlastně takové "pečení" :grinning: :grinning: :grinning: akorát,že teda zatim nejsme nijak moc úspěšné a zřejmě se ty výtvory nedají "jíst" :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
31. jan 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
latu - my sme tazko mohli pocat prirodzene... :slight_smile: a okrem toho mi robili pred IUI sono a obe vajicka uz vyskocili z folikulov a boli na ceste, takze zazrak sa urcite neudial, o to strach nemam. Len sa asi mrche nechce este rozbiehat po tom Pregnyle, ci co.. :astonished:
31. jan 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no škoda, jeden zázrak by se nám sem docela hodil,když ta statistika pokulhává :wink:
teď jsem si vzpomněla,že jsem se chtěla přidat do té tabulky,tak to jdu prostudovat :slight_smile:
31. jan 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak jsem se připsala:

Gucci (28) - Pronatal Praha - 2. IUI (Clostilbegyt), UTZ 1/2
Ivomal (34) - Gennet Pha - PCO - 2IUI (stimul Clostil 1-0-1, Pregnyl, Utrogest.) - test cca 9.2.
Zuzulik (32)- Gennet Pha - 1.IUI ( nativ), test cca 6.2.
zubajda (31), CAR Apolinář Pha - 1.IUI (nativ), test 3.2.
akvy (31)-Pronatal Pha-bez L vejcovodu, 1IVF (04/08 -mimoděl.),1KET(09/08-neg.), 6IUI(7.IUI se stimulací Menopur, Ovitrelle)-IUI 31.1.
Beruška (28)- Fertimed Olomouc - 2IUI (stim. Clostil, pregnyl, utroš)čekáme na výsledek 2IUI
Snecka (31 )-Helios Martin-1IUI ( Clostil ), test 2.2.
pipimiska (24)- Gyncare KE - spg zly - 2krat IVF/ICSI,(gonal,pregnyl,estrofem,utroges,duphas.)negat.,3krat KET-negat,1.IUI(duphaston)test cca 9.2
lusina (29)- sanat.Helios Martin - 2xIUI (clostil+pregnyl+utroš), obe neúspešné, ďalší postup,pár mesiacov skúšame prirodzene a potom asi v 7/09 IVF.
rosienka (34) - zahranicie - 2xICSI, 2.IUI (clostil,pregnyl,pregnyl) neuspesne, 3.IUI 5/09 stimulka s hormonmi
latunka (25) - GEST Praha - 1x IUI 16.1.09 (gonal,pregnyl,utrouš) - negativní, tento cyklus pauza
31. jan 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,nasla som vam na odlahcenie krasny clanok. :wink:
nebojte sa,na kazdu z vas dojde. :dizzy_face:
http://pokus.blog.sme.sk/c/83932/Inseminacia-alebo-ako-sme-nedostojne-splodili-syna.html :slight_smile:
1. feb 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky, tak ja som dnes testla samozrejme s negatívnym výsledkom pred zajtrajšou krvou, takže aspoň nebudem prekvapená keď mi povedia že je to negatívne, Utroš sa s mojimi teplotami pekne zahral drží ma furt v tom že mám ešte nádej, máte niektorá skúsenosť že keď ste tehu neboli klesla Vám teplota aj napriek Utrošovi keď ste ho ešte brali, nebolo ešte skoro testovať? :pensive: , potrebujem sa nejako ukľudniť. Dík za odpoveď
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=56143/nummer=10
1. feb 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, i ja se pripisuju:slight_smile: ted jsem tu par dni nebyla, ale zase budu chodit:slight_smile:

Ivomal (34) - Gennet Pha - PCO - 2IUI (stimul Clostil 1-0-1, Pregnyl, Utrogest.) - test cca 9.2.
akvy (31)-Pronatal Pha-bez L vejcovodu, 1IVF (04/08 -mimoděl.),1KET(09/08-neg.), 6IUI(7.IUI se stimulací Menopur, Ovitrelle)-IUI 31.1.
Beruška (28)- Fertimed Olomouc - 2IUI (stim. Clostil, pregnyl, utroš)čekáme na výsledek 2IUI
pipimiska (24)- Gyncare KE - spg zly - 2krat IVF/ICSI,(gonal,pregnyl,estrofem,utroges,duphas.)negat.,3krat KET-negat,1.IUI(duphaston)test cca 9.2
lusina (29)- sanat.Helios Martin - 2xIUI (clostil+pregnyl+utroš), obe neúspešné, ďalší postup,pár mesiacov skúšame prirodzene a potom asi v 7/09 IVF.
rosienka (34) - zahranicie - 2xICSI, 2.IUI (clostil,pregnyl,pregnyl) neuspesne, 3.IUI 5/09 stimulka s hormonmi
latunka (25) - GEST Praha - 1x IUI 16.1.09 (gonal,pregnyl,utrouš) - negativní, tento cyklus pauza
evak 99 (30)- Gennet pha - 2. iui (pregnyl, utrouš), čekáme na výsledek
1. feb 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Atlaselka (30)- Pronatal Praha - 2.2.SPG, naše 1.IUI bud 02/09 nebo 03/09,levý vejcovod neprůchodný
1. feb 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, doufám, že jste měly super víkend

náš nedělní UTZ dopadl skvěle...1 folikul vlevo a 2 vpravo, dr. říkal, že na IUI je to krásně tak akorát, takže jsme včera večer doma píchli Ovitrelle a zítra na 10 hod. jdeme na IUI :dizzy_face:

Gucci (28) - Pronatal Praha - 2. IUI (Clostilbegyt, Ovitrelle), UTZ 1.2. - folikuly 1/2, IUI 3.2.
Atlaselka (30)- Pronatal Praha - 2.2.SPG, naše 1.IUI bud 02/09 nebo 03/09,levý vejcovod neprůchodný
2. feb 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky, tak zase další pracovní týden... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Škoda že ty víkendy nejsou 5 dní a zbytek by byl práce...
2. feb 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ivomal :wink:
koukám, že zubajda má zítra testovat :dizzy_face:
2. feb 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A Snecka už dneska... :sunglasses:
2. feb 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no snecka koukám už testovala včera
2. feb 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo? tak to mi uniklo a jak dopadla holka, byly tam?
2. feb 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebyly :unamused:
2. feb 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chjooooo :frowning2:
2. feb 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko babenky, tak a sme opat v praci :unamused: ..
Gucci zitra na IUI drzim palce!!!
Snecka na Teba myslim od rana a verim, ze krvicka ukaze nieco ine, nez vcerajsi testik :wink:
a Zubajda, zajtra si na rade Ty .... :slight_smile:
uz by to niektora mohla prelomit, aby sa to tu hemzilo tehulkami :dizzy_face:
2. feb 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holčiny... normálně mám nerva ze zítřejšího testování... ale což.. to je jedno... když nebudou tak pujdu dál.. akorát jsem si to tak nějak vypočítala a další přepokládaná ovu by měla být asi o víkendu, tak nevím, co stím... Snecka teda testovala a jak to dopadlo, nevíte ????

:slight_smile:
2. feb 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu: díky moc :wink:

zubaj: snecka testovala včera a nic :unamused:
2. feb 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubajdo- testovala vcera a byla negativni :slight_smile:
dnes sla na krev a usg
2. feb 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubi, gucci vy dve mate zitra velky den :wink: :slight_smile:
2. feb 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2:.. to mě mrzí... já to taky na zítra nevidím... ach jo... :unamused: :frowning2:
2. feb 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi: mě už to tak ani nepříjde :slight_smile:
2. feb 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, dělají iui i o víkendu???...
2. feb 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubaj: no záleží jak kde, já chodím do soukromého CARu, tam pracují pořád
2. feb 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gucci a Zubajdo, zítra držím oběma palečky, Gucci, aby to proběhlo v pohodě a Zubi a by si našla//... :grinning:
2. feb 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubajdo, co kecas ... vid mas nadhernou BT :dizzy_face: ja myslim, ze to prolomis a moc Ti to preju!!! :dizzy_face:
v Gennetu se IUI dela i o vikendech :wink: ja ho podstoupila v sobotu..
2. feb 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok