• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
ahojte dievcata,
nechcem vas nijako znechutit.. len sa podelit o to co sa stalo mne: 4.12. som bola na 1.IUI a priznam sa, ze som to brala dost skepticky, lebo v praci sme mali frmol, navyse IUI bolo robene vo stvrtok no a v sobotu sme mali doma zabijacku, co znamenalo, ze budem makat a ziadne leharo nebude. Takze som sa na to vobec nespoliehala.. a verila som ze ak nie teraz, tak nabuduce sa isto podari. Dalsi vikend bola zas zabijacka u svokry, takze tiez dost roboty a unavena som bola strasne.. Pred Vianocami ked som ocakavala mrchu, som si vsimla, ze mam zvyseny vytok, rano som sa budila s upchatym nosom (nadcha to ale nebola), mala som extremne citlive bradavky, no a v den testu, cca 15 DC ma uz pekelne boleli aj prsia a .. nemohla som ich zmestit do podprdy :sweat_smile: . Test bol slabucko pozitivny, o dva dni silnejsi. Skratka, mali sme krasny vianocny darcek. Som ale stastna ze som to nikomu z rodiny nepovedala, lebo by sa tesili zbytocne :frowning2:. Par dni po Novom roku som zacala spinit. Nic zvlastne, ved spini skoro kazda druha, ako mi bolo povedane. Takze mi lekar nasadil Duphaston. Lenze o tyzden bolo zo spinenia kravacanie a nakoniec som zaciatkom 8 tyzdna o babo prisla..

Dufam, ze Vas nijako neznechutim.. Ako vidite, moze sa to podarit aj na 1. krat.. Mne skratka nieco nevyslo potom.. Hlavne, aby sa to podarilo! Na druhy, treti, stvrty.. ci desiaty krat! Mna potresilo to, ze ano, mozem otehotniet.
Chcem Vam len povedat, aby ste si na seba davali pozor. A v pripade spinenia sup na PN a pekne lezat s vylozenymi nozkami!
Drzim Vam vsetkym palce a nech uz dlho necakame na vytuzene babatko! :slight_smile:
2. feb 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivomal.. ahojky.. děkuju moc... ale....

zuzuuuu..... ta BT je z utrouše... ale i tak doufám a díky...
2. feb 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivv.. ahojky... je mi líto, co se ti stalo.... :frowning2:.... ale jak píšeš, je dobře, že se ti podařilo otěhotnět, to je dobrý signál.... chystáš se na další iui, nebo si dáš chvíli oddych ??? :pensive:
2. feb 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubajda: nam lekar doporucil cakat tri mesiace, ale.. my sme sli naplno uz cca 2 tydne po cisteni.. ja som totiz po tom cisteni vobec nekrvacala.. takze oficialne cakame, ale neoficialne na cakanie kaslem.. cakala som rok a pol a nic, potom 1.IUI a bac.. podarilo sa, takze bud to vyjde alebo po troch mesiacoch by som znova chcela na IUI. Aj ked moj muz ma na to iny nazor.. ved uvidime, co sa este vyvrbi :slight_smile:
2. feb 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivv... si myslím, že je důležitější, jak to cítíš ty, než co doporučí lékař... :slight_smile:.... řekli ti nějaký důvod, proč se to stalo?.... hmm, asi ne... možná to přetížení ... :fearful:
2. feb 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem co sa mohlo stat.. ono vsetci hovoria, ze ked je zena zdravo tehu, tak moze skakat po plafon, aj tak sa to babo v nej udrzi.. ja som bola na UZV 5.1. a tam mi potvrdil lekar srdiecko.. a to bolo uz par tyzdnov po tej fyzickej namahe.. takze skor si myslim, ze sa nieco stalo potom.. asi nebolo zdrave, tak odislo..
2. feb 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som si pred IUI hladala info, ci sa dari aj na prvy krat.. dari. aj ked u mna s blbym koncom.. hlavne, aby to vyslo! najlepsie buduci mesiac! :grinning:
2. feb 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivv... ach jo... :frowning2:....
2. feb 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no stava sa... ja som ta nechcela rozosmutnit!
ako som citala, teba caka test.. tak poviem otrepanu frazu, ale MYSLI POZITIVNE !
Ja som chcela poukazat na to, aby ste si baby davali pozor a aj ked lekar podceni spinenie, tak trvajte na svojom, a budte doma v klude. Lebo ten klud je zo vsetkeho najdolezitejsi :wink:
2. feb 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky :wink: gucci tak držim na zítra palce,začínáš únorové kolo,tak ať dopadne o 100000% lépe než to lednové :wink:
zubajdo - já jsem někde četla,že utrouš zvedne teplotu maximánlně o desetinu a ani to není pravidlo,tak snad ten dotyčný věděl o čem mluví :wink: Já jsem třeba při utrouši měla teplotu tak nějak stejnou jako v cyklu bez utrouše, jediný co bylo,že když jsem pod dozorem bývalé dr nasadila před ovu,tak mi ty teploty vyskočily hned i když ovu ještě nebyla. Ale pak v CARU jsem ho nasazovala až 4dny po ovulce a s teplotou to nic neudělalo :wink:
ivv - mrzí mě,že vám to nevyšlo,ale máš statečný přístup,takže to určitě vyjde :wink:
2. feb 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivv.... :slight_smile:.... jojo, myslím pozitivně...ale zase si nedávám takvé naděje.. prostě jsem taková smířená... :slight_smile: ale jsem ráda, že vím, že to jde i na poprvé...
2. feb 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivv, to mě mrzí, ale věřím, že ti to na podruhé určitě vyjde:slight_smile: A děkuji za tip:slight_smile:
Zubajdo, mě po Utroši teplota moc neskáče vysoko, tedy ona je vyšší malinko než jindy, ale nemám těch 37, ale to bude asi tím, že měřím orientačně v puse...
2. feb 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivomal..... no... i kdyby to utroušem nebylo, tak i muj předešlý graf je okolo 37 a stejně prd... mrkni níže...

http://www.fertilityfriend.com/home/saharka
2. feb 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ani mi nemluv, já zatím vypadám takhle ...Ovu proběhla až 2. den po IUI...ale pojišťovali jsme... :sunglasses:
http://www.fertilityfriend.com/home/1fc29f
2. feb 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ty máš ty před ovu teploty nízke... takže tyhle po ovu už nejsou tak vysoké... u mě také ovu proběhla asi až na druhý den.. byla jsem na utz, kde jsem folík ještě měla, tak jsme to ještě také pojistili, ale nevím nevím... no....
2. feb 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivv to je mi líto :frowning2:
holky, ja to nevydržela a dneska testovala, i když bych měla asi až zítra...jenže tam bylo veliký nic. I když mi teplota ještě neklesla, ale to je asi z toho utroše, že jo? bavily jste se tu o tom, ne? já to totiž nestíhám číst všechno zpětně...
píchá mě trochu na vajíčníku a mám citlivý prsa, ale myslím, že to mívám i před mrchou..no nevím, chtěla bych věřit, ale myslím, že už to je jasný....
takže nás asi čeká další kolo...ach jo. tak zdar všem, i když já mám dneska pěkně blbou náladu :frowning2:
2. feb 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivomal můžu se zeptat,proč tam máš ten super mega dlouhý cyklus, ve kterém jsi 188 DPO? :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak všechny vaše grafíky vypadají nadějně - dokud neni na konci červená tečka,tak to může být pokaždé těhu :wink:
latunka... aha. já si vždycky myslela, že tu teplotu vyšvihne nahoru.... no...
ale jinak zubajdo, u Tebe to vypada na implantation dip 9. den! takže neklesej na mysli! Já někde četla, že nezáleží na výšce teplot, ale na tom, jak celkově ten graf vypadá...
2. feb 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evak :frowning2: teda chudák kdo do téhle diskuze přijde před IUI - zatim fakt žádnej úspěch,tak už to někdo snad prolomí :confounded:
zubajda ono asi taky jak u koho, vždyť víš - každá na všechno reagujeme nějak jinak, jsou třeba těhule co měly graf s teplotama pod 37 a byl nakonec vítězný, no a pak třeba naše super ukázkové grafy s teplotou nad 37 a kolikrát i s implantačnim poklesem a je z toho mrcha :angry: takže asi i utrouš každého ovlivňuje nějak jinak,ale mě fakt teploty moc nezvedá :wink:
2. feb 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evak.. ahoj... fakt?.... a za jak dlouho po ip se může testovat ?... on se produkuje hcg až po uhnízdění, že jo?
2. feb 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no taky si myslím...to je fakt hrozný. někdy pochybuju, zda to IUI má smysl...ne holky, promiňte, já jsem dneska ve smutný náladě...asi dostanu mrchu, protože jsem taková lítostivá... :unamused: ale jsem bojovník, takže se do toho zase pustím a budu bojovat, jen je to někdy hrozně těžký, ale to vy víte :slight_smile:
měříme teploty, cvičíme mojžíšové a je to stejně naprd! :slight_smile:
tak hodně zdaru zubajdě, co má testovat zítra! alespoň jeden človíček by se tenhle měsíc měl uchytit! :grinning:
2. feb 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi... díky... :slight_smile:.... třeba dneska přijde ještě snecka... měla jít na krev ... myslím
2. feb 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubajdo, v CAR mi říkali, ať testuju až 14. den. ano, hcg až po uhnízdění...ale ja bych řekla, že ten 9.den Ti klesla, takže by se to tak mohlo brát! jak dlouho měříš BT?
2. feb 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evak.... měřím asi od srpna....
2. feb 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evak no já byla v takový depresy do soboty a přešlo mě to vlastně až dneska :confounded: chvilku dobrý,jenže pak jsem si říkala,že touhle dobou jsem už mohla čučet na // a že to dopadne tak,že za rok budu mít pořád stejně plochý břicho jako teď a věčně budu jenom vyhlížet mršinu :angry: A odpřísáhnu si,že si vynutim IVF,ale pak se mi rozleží a já vlastně ani nevim jestli to IVF chci, nějak se na to asi spší necejtim :unamused:
2. feb 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak uvidíme, kdo se tenhle měsíc urodí, a za chvíli tuhle diskuzi povedou úplně jiný holky :slight_smile: já mám jen teď zmatek v hlavě, zda jít na další IUI nebo do toho seknout a jít rovnou na IVF. nechce se mi totiž podstupovat laparku, takže ani nevím, zda mám průchodný vejcovody...takže trochu váhám...nejste na tom někdo stejně? nebo všichni máte po laparce a víte jak na tom jste?
2. feb 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evaku... já byla na laparce začátkem prosince... a našli mi endomrchu, tak proto to iui... a jsem na tom stejně jako ty...s tím IVF... přemýšlím, když nevyjde iui, jestli nejít do ivf hned... ale asi podstoupim ještě jednou iui a pak ivf.. a vlastně mi to tak i doktoři naplánovali, tak uvidím, jestli do toho půjdu...
2. feb 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
latunko, tak já mám úplně stejný pocity, mě se do toho ivf pocitově taky nechce, ale zase si někdy říkám, že než prožívat každej měsíc ty nervy kolem testování a tak...jenže pak si zase řeknu, že to nevzdám a že to píchání hormonů je děsný a jedu dál...ale už se snažíme 3 roky, což je dost dlouho...ty máš teď volnej měsíc, že jo? :wink:
zubajdo, tak to už jsi zkušená měřička :slight_smile: budeš teda zítra ráno testovat, jo? a jak se cítíš? :slight_smile:
2. feb 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evak já nemám po laparce,ale průchodnost mi zjišťovoli tou kontrastní látkou a ultrazvukem :wink: a ten zmatek máme v hlavě úplně stejný :wink: Fakt každou hodinu chci něco jiného :sweat_smile:
2. feb 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok