• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@pechlinka Tak ať si zkusí brát hormony. :unamused: Já jsem ale protivná i pře PMS. Ovšem to chlapi taky nazažijou. Ti se tak mají :grinning:
15. máj 2012 o 14:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mihaji medocriptine je na moj vysoky prolaktin, mnam mnam :unamused: :grinning:
kvoli prolaktinu sa tiez neda otehotniet :unamused:
15. máj 2012 o 14:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janulka1980 Aha, no to je na houby. A vysvětlíš mi ještě prosím, co je ten prolaktin, ať nejsem za blbečka? :wink:
15. máj 2012 o 14:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pechlinka přesně jak píše @mihaji
15. máj 2012 o 14:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@mihaji vytvara sa v hypofyze....to sa vlastne tvori tehotnym zenam, aby sa im tvorilo mlieko...
mne netehotnej sa to tvori, moja hlava to tak vymyslela...a preto si moje telo tym padom mysli,ze som uz tehotna kedze to produkujem...no a tehotna neotehotnie :grinning:
dufam, ze som ta nezaplietla :slight_smile:
15. máj 2012 o 14:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janulka1980 No tak to je teda taky "vychytávka" :unamused: , ale ty léky by ti to měly hodit do normy, ne?
15. máj 2012 o 14:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mihaji Aha..tak to som nevedela....dakujem za info...:slight_smile:
15. máj 2012 o 14:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mihaji No..to mas pravdu...oni všeličo nechapu.... :slight_smile:
15. máj 2012 o 14:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mihaji jo, to daju do normy, ale niekedy to trva kym sa pride na tu spravnu davku...a niekedy to kolise...
15. máj 2012 o 14:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janulka1980 To je jak s tou BI a ty to máš ještě kombinované, to jsou problémy....člověk ani netuší, co všechno může být za problém,co? :unamused:
15. máj 2012 o 14:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mihaji nic sa neda robit, bojujeme dalej :wink:
verim vede :dizzy_face:
15. máj 2012 o 14:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@janulka1980 Jasňačka, jednou se to podaří :wink: . Dnes už doktoři dokážou úžasný věci. :dizzy_face:
15. máj 2012 o 14:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@maybay a kolikátý jsi DPO měla to hcg 275? To je docela hodně (jestli jsi tak 14-15 DPO jak asi tuším snad)...ty se tak mááááš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Já jsem dnes 9 DPO a 21 DC. Začíná mě pobolívat podbřišek jako při MS. Celou dobu od IUI mě nebolel. Mám zlé obavy :frowning2: ...mám cyklus cca 23 dní

Ale na každého jednou dojde, teď byla řada na tobě :grinning: ...super
15. máj 2012 o 16:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maybay jo už to vidím v tabulce, testovala jsi 13 DPO :slight_smile:..
15. máj 2012 o 16:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maybay MOC MOC MOC :slight_smile:
15. máj 2012 o 18:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@maybay gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face:
15. máj 2012 o 19:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@briuska Ahoj...ja som na tom tak isto...tiez mam dost intenzivne bolesti v podbrušku..no neviem...neviem... :frowning2:
15. máj 2012 o 19:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pechlinka a kdy to máš asi dostat? já si dnes dělala test, jestli mám v sobš ještě Ovitrelle (je to jako Pregnyl)...mám ducha ale je mi jasné že je to umělé hcg. Ty bolesti znám až moc dobře...leda by se stal zázrak (na zázraky ovšem věřím :wink: )...pořád ještě doufám, dokud nedorazí MS
15. máj 2012 o 20:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@briuska Ahoj..no..ked som mala v den IUI ovulku....tak by som mala po spravnosti dostat niekedy cez vikend....:slight_smile: uvidime....:slight_smile:
15. máj 2012 o 21:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@briuska nechci nic říkat, ale 9DPO by už mohlo být těhu, protože já např. po Pregnylu nemám v sobě hcg už cca od 6DPO :wink: vím, že každý to může mít jinak, ale zkus zítra test, třeba bude čárka sílit :slight_smile:
15. máj 2012 o 23:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@briuska Jsem na tebe opravdu zvědavá :wink:
Já už asi začínám trénovat na těhu. Od tří jsem s přestávkama vzhůru a při každém otočení mě šíleně bolely prsa. A to nemluvím o tom strašným snu, co se mi zdál (ale ty se mi zdají normálně :grinning:)
16. máj 2012 o 06:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahojte zienky, tak co hovorite na moje testiky?
Vrchny je tehu na 8DPO, pozitivny z pregnylu si myslim...
Stredny je 9DPO poobede ovu test.
Spodny je dnesny 10DPO tehu test.... to uz by nemusel byt pregnyl, ked je to vlastne 12 dni od pichnutia 5000 jednotiek, hm? :wink:
16. máj 2012 o 08:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to (4)
@backorka pekne testiky....zajtra bude ta druha ciarka urcite....viditelnejsia...:slight_smile: drzim palce.... :slight_smile:
16. máj 2012 o 08:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@backorka Ahojky, zatím těžko říct, nemám zkušenost, jak dlouho se drží v těle Pregnyl a asi je to i individuální. Kadžodpádně držím moc palce, ať dušík Pregnylový není a ať čárka pěkně sílí. :wink:
16. máj 2012 o 08:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@backorka držím pěsti ať to pregnyl není :wink:
16. máj 2012 o 08:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@backorka moja to uz by nemusedl byt pregnyl :wink: ja som mala pregnmyloveho ducha 7DPO a 8DPO, 9DPO som netestovala lebo ten duch slabol a na 10DPO som mala pozitivny tehu test :wink: moja strasne moc ti drzim palce :wink: pekne testikuj dalej s zelam ti aby kolajnicka krasne silnela :wink:
16. máj 2012 o 08:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@backorka ako tak pozeram na tvoje testy tak si urcite myslim, ze pregnyl to nieje :wink: ....no vsak uvidis...ja som mala pichnutych 10000 jednotiek a vyprchal do 10dni od vpichu... :wink:
16. máj 2012 o 08:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@irsina83 dufam dufam, dakujem, ale musim sa drzat pri zemi pre istotu :wink:
@kalipso @mihaji dakujem aj vam za podporu kocky :slight_smile:
16. máj 2012 o 09:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@backorka ahoj, ja som mala v aprili ešte aj na 14 DPO pozit ovu test od pregnilu, mne čiarka od 4DPO bola stale taka ista a tehu nie som
16. máj 2012 o 09:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@backorka ale mna ber len ako konštatovanie, pretože moje telo neštandartne reaguje na čokolvek. mne pregnil vzdy zafungoval do 12 hodín, a min. mesiac do 1 hod. od pichnutia...takže ja som exot :angry:
16. máj 2012 o 09:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok