• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@janulka1980 hmm nie nie nespominam si ci spominal.... :confused: aaa nie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. máj 2012 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 no ved ma ho fakt velky a oni jej idu robit iui ja uz nechapem tento system. podla mna este len bude mat ovulku ved nieje ani v strede cyklu. ja tiez na 5DC nic na sone v pravo nemala a na 10 DC uz 11mm a druhy 16 mm a nakoniec 12DC mali oba 16 mm. to je fakt uz chore ako idu hrrr do IUI tí doktori
17. máj 2012 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 za pokus to stoji, ale zda sa mi fakt moc velky. snad tam je krasne zrele vajicko vo vnutri, ale uz mal davno prasknut. cele sa mi to nezda. mozno jej prave preto mali pichnut aj dvojnasobnu davku pregnylu (kedze to nahradza LH hormon) na vyvolanie ovulky. nech urcite praskne. :unamused:
ale nie sme odbornici, nemozeme vsetko vediet.
17. máj 2012 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 no to hej mali jej pichnut. ale fakt toto je uz prilis velky. a sa povie za pokus to stoji lenze tolke peniaze zato :frowning2:
17. máj 2012 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooj holky, můžu k vám do rozjetého vlaku podělit se o zkušenosti a nové zase načerpat? Pravděpodobně taky zkusíme iui, začátkem června.
17. máj 2012 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. máj 2012 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 děkuju, Něco o mě- snažíme se cca 3/4 roku. Gyndař mi udělal hormonální profil, nasadil clostík, manžel měl spermio před dvěma měsíci s diagnozou astenospermie :unamused: . Pak mi to nedalo a objednala se na vlastní pěst do centra. Tam mi dle výsledků profilu řekl mudr, že profil je ok, manžel dnešní spermio taky ok, tak jsem z toho jelen :grinning: . Prý gyndaři dávají clostík někdy pro pojištění ovu. Jenže mě gyndař neudělal UTZ před léky, takže nemohl vidět, jestli mám ovu přirozeně, popřípadě jak reaguju na clostík. Minulé pondělí mi píchli pregnyl, měla jsem folikul 22 mm, proběhlo snažení a teď čekám/nečekám. Doktor v centru chce vidět UTZ bez clostíku, takže mě čeká UTZ 12.den cyklu a pak iui bez clostíku, prý o nic nejde, tak to zkusíme.Toť asi vše, dlouhýýýýýýý což :wink:
17. máj 2012 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danda81 no to este mate casu :wink: ale drzim palce aby ti to teraz vyslo. ja som bola uz 3x na IUI anevyslo ani raz. prve dva razy presvihli ovulku a treti raz velmi nizka sliznica tak sa nemalo kde uchytit. teraz mi moj gybnekolog robieva UTZ kazde dva dni a kaslem na CAR momentalne :slight_smile:
17. máj 2012 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111
@janulka1980 Awojky baby, tak zatial mám test negatívny tak doplnte do tabulky, dnes som mala ísť na krv ale poceste sa mi na dialnici pokazilo auto, tak ma museli prísť odtiahnuť, ak nepríde MS tak pôjdem v pondelok a v sobotu ráno urobím ešte test. Baby neviete náhodou aký má byť čípok maternice?
17. máj 2012 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivet55 moja co som citala ma byt tvrdy a uzavrety :wink: drzim palce
17. máj 2012 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 no čas by byl, kdyby mi bylo o pár míň, bylo mi 31. Tak asi proto to řešíme, protože kdyby na něco přišli, tak aby jsme to mohli řešit. To já mám zase horší zkušenost s gyndou, kde to řešil doktor bez toho UTZ :slight_smile:.
17. máj 2012 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danda81 no ja tiez ziadna slava mam 29r :slight_smile: ja som zmenila gynekologa tak tento je super. aspon ma ochotu kdezto ten predtym ma hned posielal na IVF :angry:
17. máj 2012 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 Ja ho mám tvrdý, lahkonahmatatelný a taký velký už od ovulácie a zatial sa nemení a MS by už mala každú chvílu prísť aj mi už začali také predkrámové bolesti ale to už asi 4 dni.
17. máj 2012 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danda81 Ahojky, kam jsi šla do centra? Já totiž taky pomalu přemýšlím, jestli by mi v centru nebylo líp... Brno mám 40 km a tam je toho tuším povíc. My se snažíme 3/4 roku, věk 30, takže je to podobné...:slight_smile: Ovu pokaždý byla, a i přes pilné snaženíčko nikdy nic. Můj HP v pořádku, manželum SG ukázkový :grinning: ... Teď mám poprvé clostilbegyt, 10 DC jsem byla na UTZ a byl tam jen jeden foliklu 15 mm, takže mě mudr. připravovala na to, že tento měsíc prostě ovu nebude... Říkám si, jestli by nám třeba nepomohlo IUI, nevím, ale nerada bych do sebe cpala furt hormony (není mi po nic zrovna nejlíp a to mi mudr. na příští měsíc zvedla dávku na 2-0-1).
PS Jedno dítko už mám (budou jí v červnu 3 roky a byla na první pokus....)
17. máj 2012 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivet55 no on ma byt makky len v case ovulacie aj pred nou aj po nej uz ma bt tvrdy uzavrety tak ho mas dobry :slight_smile:
17. máj 2012 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, koľko dnipo užití utrogestanu - 2x1 10 dní mám dostať ms? mám čakať päť dní alebo sedem? :confused:
17. máj 2012 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@afrika cau, mne po takom istom davkovani prisla az na 7 den, ale niekomu uz na 3,4...uvidis
17. máj 2012 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabellaa ďakujem. už som ho viac krát užívala, ale mám to užz tích liekov trochu popletené :slight_smile:
17. máj 2012 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danda81 ahoj, mne dnes pichli pregnyl 1x5000 jedna krabicka a tebe? Dufam, ze to bude stacit na ovu...
17. máj 2012 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 keby mám test, tak vyskúšam ešte urobiť zajtra ráno ale musím najskôr kúpiť :slight_smile: čkoda že som sa dnes nedostala na krv na HCG už by som vedela výsledok
17. máj 2012 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivet55 noo to si mala riadnu smolu. nuz zajtra kupis a urobis :slight_smile:
17. máj 2012 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka1983 Tak ten můj je taky super, jen se mi nezdál úplně ten postup a tak jsem se obrátila na známého doktora v centru. Stejně mi můj gyndař doporučil zkusit to 2x přirozeně s clostíkem a 3. cyklus iui. No 29 máš pořád 2 roky k dobru :grinning:
17. máj 2012 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amona Ahojky, já chodím do Natalartu v Plzni. No máme to podobné, jen ty máš náskok jednoho dítka :wink: . Právě v centru mi říkal mudr, že ty léky nejsou nic dobrého, mohou se tvořit cysty atd., takže pokud ovu probíhá, není nutná stimulace. Pak záleží na tom, zda ti doroste folikul bez clostíku. Mě to bude zjišťovat UTZ další cyklus, tak jsem zvědavá. Pokud doroste, tak mi píchne pregnyl a šup na iui.
17. máj 2012 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@afrika Ahoj, mě píchli taky 5000, jestli ovu byla to nevím, nic jsem necítila a na další UTZ jsem pozvaná nebyla :unamused: . Teď jsem 10. den po pregnylu. Jen mě po něm 4. den dost bolelo břicho a prsa jsou citlivější.
17. máj 2012 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danda81 a jak dlouho jsi už razegostrovaná v centru? Zajímalo by mě, jak dlouho bych třeba zae čekala než by mě poslali na IUI?
17. máj 2012 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Objednala jsem se telefonicky, do 14 dnů mě objednali a teď v pondělí jsem byla s manželem na 1. konzultaci, vzali mi krev zda mám ok štítnou žlázu, to dopadlo dobře.Pak jsme si říkali co proběhlo a hned další cyklus lze provést iui.
17. máj 2012 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amona ještě jsem měla s sebou svůj hormonální profil od svého gyndaře a výsledky spermiogramu. Dneska byl manžel na 2.spermiu.
17. máj 2012 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko holky, se mnou to vypadá bledě, teplota jde dolů :frowning2:
18. máj 2012 o 06:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :dizzy_face: holky nevíte, jak vysoká má být sliznice aby se v ní vajíčko uhnízdilo a příp. kolik každý den sliznice vyroste?
18. máj 2012 o 06:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadenka111 dobre ranko, tak dnes je test negativny, mozes to potom oznacit v tabulke. dakujem.
18. máj 2012 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok