• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
jé tak to jsem ráda, že to říkáte holky, já to mám stejný a nejhorší je, když o tom mluvíme s manžílkem...ten je pak z toho uplně tumpachovej. mu jednou řeknu, že jdem v březnu na ivf, a další den už zase říkám, že půjdem na iui. :grinning:
2. feb 2009 o 11:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
evak...no.. chodím do diskuze BT, takže tam spíše sbírám moudrosti :grinning:... jinak cítím jen prsa a jsou trošku větší.. ale to cítím každý měsíc, možná teď je to víc intenzivnější.... no a bolí mě v kříži... jinak nic... ale je pravda, že mívám cykly tak průměr 25 dní a cítím už týden před mrchou bolesti v podbřišku, ale teď nic... a to bych to měla teoreticky za 3 dny dostat... no ale je pravda, že mám utrouše do čtvrtka do rána, takže pak se uvidí... :wink:
2. feb 2009 o 12:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
evak... to já mu raději říkám jen, že zase jdeme do kabinky :grinning:....
2. feb 2009 o 12:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zubajdo, tak budu držet pěsti, ať to vyjde! :slight_smile: já beru dneska poslední utroš večer, takže uvidím, kdy se to spustí :slight_smile: hezkej den holky, moc mi to plkání s vámi pomohlo, cítím se hned líp :grinning:
2. feb 2009 o 12:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky evi.... hezký den.... a ať se mršule nespustiiiii :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
2. feb 2009 o 12:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jo do kabinky :slight_smile: dělám si z něj legraci, že tam chodí rád! :slight_smile: pro ty naše chlapy to musí být takovej stres!!! jenže oni o tom tolik nemluvi, což? :slight_smile:
2. feb 2009 o 12:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no kež by ne...a já byla ten učebnicovej příklad, co musí testovat až později, ale obávám se zubajdo, že to tak není :slight_smile: díky moc holky, jdu se naobědvat. mám hroznej hlad. :slight_smile:
2. feb 2009 o 12:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mě mažel říká,že je mu to jedno na co půjdeme,že si to spíš musim rozhodnout já - jemu prostě jenom dát kelímek do ruky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a je fakt,že mu s tim asi hodně lezu na nervy - pro něj to teď skončilo mrchou, prostě se to nepovedlo a bude se to zkoušet dál a já to s nim furt chci rozebírat a vymýšlet co dál,no a jeho to moc teda nebaví :sweat_smile:
2. feb 2009 o 12:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ten můj jak tam pak se mnou chodil na ty kontroly,tak si už z toho dělal prdel - tam jsou v čekárně všude časopisy,ale takový ty pro ženský jako je marianne a tak, no a že se jde zeptat sestřčky,jestli mu nepůjčí klíče od komůrky,že by si četl tam :grinning: :grinning: :grinning:
2. feb 2009 o 12:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to je ftipny latunko :slight_smile: no ten muj se mnou o tom mluvi, ale vzdycky jenom chvilku :slight_smile: zatímco já nad tím přemýšlím furt :grinning:
2. feb 2009 o 12:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
evak.. no přesně.... ale ten můj to bere už, doufám, ze srandy.... a stresu mají jen minimálně.. určitě méně než my.. :slight_smile:.... jinak dobrou chuť...

latunka :grinning:... taky vtipálek.. něco podobného mám doma :grinning:
2. feb 2009 o 12:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ale trvalo to dlouho než se dostal do téhle fáze -začínala jsme stádiem,že v životě do žádný kabinky nevleze :confused: a asi půl roku jsem ho překecávala,ať jde na spg - pořád vymýšlel jak to oddálit,že se nám určitě zadaří doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale pak si dal říct - na spg jsem musela jít přiložit ruku k dílu,ale jelikož to byla totální katastrofa a trvalo to asi půl hodiny,tak teď na odběr pro IUI šel už sám a za tři minutky byl venku :grinning: :grinning: :grinning:
2. feb 2009 o 12:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
latunka... no já si při prvním spg také myslela, že mu půjdu pomoci, taky jsem šla, ale dostali jsme tam hysterický záchvat smíchu, že jsem musela odejít, abychom to vůbec zvládli... a pak vyšel také za 3 minutky, že je hotovo.. oni když jsou sami, tak jim to jde prostě rychleji...
2. feb 2009 o 12:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no přesně my jsme se furt smáli,to prostě nešlo přestat :grinning: no a pak jsme ani nestihli odebrat celej vzorek, jsem kus sežrala :sweat_smile: :grinning: :grinning:
2. feb 2009 o 12:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Evaku,mě průchodnost vůbec nezjišťovali, jsem si říkala, že bych se na to zeptala, pokud se nepovede, ale pokud bych si měla vybratr mezi laparo a IVF, tak jdu do IVF, nehodlám zase čekat. Jinak mi je moc líto, že to nevyšlo, máš ale správný přístup, neztrácet naději a dál bojovat:slight_smile:
2. feb 2009 o 12:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
latunka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. feb 2009 o 12:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Latu, ani jsem si nevšimla toho mega dlouhýho cyklu:slight_smile:, smažu to:slight_smile:, to tam zbylo potom, když jsem se jeden cyklus naštvala a přestala na pár měsíců měřit, bo mi z toho už šibalo a moc jsem to řešila. Ted to beru jako orientační pozorování, takže jen jestli funguju v rámci mezí... Jinak mě Utroš držel teplotu nahoře a spadlo to až když jsem ho vysadila a pak hned přišla mrcha...
2. feb 2009 o 12:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ivomal, taky si to myslim, že půjdu rovnou do ivf..nechce se mi pořád chodit na nějaký předoperační vyšetření..jak to taky pořád zdůvodňovat v práci...vy jste to v práci řekly, holky? já už si totiž vymyslela všechna vyšetření a už mi toho moc nezbývá :wink: a mám takovou všetečnou kolegyni, co se pořád vyptává..... :grinning:
2. feb 2009 o 13:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
evak.. nene,já to neřekla.... jen jsem musela říct tu laparo, ale to jsem se vymluvila, že mám cystu a musí ven... teď chodím k dr. jak se dá, třeba o polední přestávce... :wink:
2. feb 2009 o 13:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Já to řekla, nemá cenu nic tajit, když ví, že se snažíme. A je to dobře, že jsem to řekla, přestala jsem dostávat nevyžádané rady typu "jak na to", "kdy na to", "jak často na to", "vhodné polohy" " jeďte k moři a upíchněte si to tam" a jestli to vůbec umíme. Ony ví, že máme problém a jaký problém a že ho řešíme po svém a že mi mohou držet maximálně palce a blbě se neptat. Párkrát jsem udělala u kafe přednášku, pákrát jsem nějakou tu všetečku seřvala a mám KLIIID!!!!! A šéfová se jen děsí, kdy jí zavolám, že se to povedlo a mám PN... stejně tuší, že je to vysvobození, jak zdrhnou z téhle práce a najít si pak něco lepšího kariernějšího a hlavně vhodnějšího k mému naturelu....., ale drží mi palce:slight_smile: je zlatá...
2. feb 2009 o 13:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no já taky...třeba přijdu ráno později, můj šéf je v pohodě, ale ty kolegyně :slight_smile: stejně jim to budu muset říct, jestli půjdu na ivf...tak hezky den, jdu makat
2. feb 2009 o 13:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
o mě to ví jedna kolegyně - to protože jsem to chtěla rozebírat s jinou kamarádkou,kterou jsem poznala tady na oři a pak mi dohodila tohle místo,abysme byly v jedné firmě, no a chodí s náma na kafe právě ještě jedna kolegyně,tak jsem musela s pravdou ven. Ale občas toho lituju, protože si nedává moc pozor "na hubu" a občas jí to ujede,tak většinou dělám blbou a nereaguju na to :unamused: no a pak to ví ještě jedna holčina od nás,to protože ta se snaží taky - už jí 3x stoply stimulku na IVF,protože jí nic nedozrávalo a pak když tam jednou měla krásný folík,tak jí teda udělaly OPU a zjistili,že je prázdnej,že tam neni vajíčko :frowning2: Tak s tou si o tom hodně povídáme.
No a šéfům bych to neřekla ani za nic - jednak bych byla určitě v rámci krize první koho by vyhodili a jednak je to pro mě natolik osobní a intimní téma,že to nehodlám rozebírat s lidma,který mi jsou děsně nesympatický :rolling_eyes: Jenže právě vedoucí týmu se mě hned jak jsem volala,že mám chřipku a nejdu do práce ptala jestli nejsem těhotná,že prej jí to musim hned říct :angry: :angry: tak předpokládám,že mě ve středu bude čekat pohovor a budu muset hoooodně lhát :angry: :angry:
2. feb 2009 o 13:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Holky tak já jsem dneska testla a nic, takže z toho asi nic nebude. :frowning2:
2. feb 2009 o 15:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Beruško, ještě počkej, třeba se ovu opozdila a bude to až za pár dní, nezoufej!!!!
2. feb 2009 o 15:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Beru a kedy si bola na IUI? mozno bolo este skoro na testovanie... :wink:
2. feb 2009 o 15:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Byla jsem 21.1. a 23.1. na reinseminaci, mám test co je až od 25 citlivosti, tak je možná fakt ještě brzo, jinak všem držím palečky ať testíky jsou pozitivní :wink:
2. feb 2009 o 16:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky berus.... je ještě brzoooooooooo :slight_smile:... zkus znovu za 2 - 3 dny.. :slight_smile:....
2. feb 2009 o 16:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
já budu testit zítra... to bude zase den zkaženej :grinning:
2. feb 2009 o 16:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zubco, zitra drzim palecky :dizzy_face: i na nohou :grinning:
2. feb 2009 o 16:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojyk tak dnešní výsledky SPG špatný,koncentrace 19mil.,pohyblivost 37 a defekty 70.takže podle mého a co jsem vyčetla nic moc.Dali nám jen výsledky a sama sestřička říkala že nic moc.Musím se domluvit s doktorkou,ale podle mého bude muset být asi opakován.Takže zas zdržení :frowning2: ach jo,Jak jsme to měli vy? děkuju
2. feb 2009 o 16:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok