• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
zuzulko... děkuju moc...kdy budeš testit ty, tak za 3 - 4 dny ??? :wink:
2. feb 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beruško třeba fakt bylo brzo :wink: ty těhu testy by asi měly být na předpis,aby nám je mudr vydal až to bude skutečně průkazné,jinak se všechny trápíme negativníma testama i když to může být úplně jinak :sweat_smile:
atlaselka uvidíš co ti řeknu dr :wink: a krom toho - jedné kamarádce řekly,že je u nich přirozené otěhu nemožné,protože jsou snad všechny spermíci liný, přesto zkusili IUI, to se nepovedlo a v měsíční pauze do dalšího se jim podařilo otěhotnět doma :wink: tak nevěš hlavu, i když je to nic moc,tak to třeba může být pořád v průměrných hodnotách :wink:
2. feb 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky zkusím to ještě za 2 dny a uvidím, žádné příznaky nepociťuju. Atlas nevěš hlavu. Zubajdo moc moc držím palce :wink:
2. feb 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Atlaselka:neboj, pujdete jeste jednou za 2 mesice, muj muz mel 1.SPG taky strasnej uplne jen 4,2 mil a ostatni strasny ted po 2,5 mes mel 31 mil a ostatni v poradku, bral Profertil 1 mesic, jestli z toho nebo jen tak se to zlepsilo nevim.Kazdopadne si myslim, ze i z toho co mel tvuj muz ti IUI udelaji.Rekli ti co dal? Ja byla ted 2. den cyklu na krvi na hormonalni profil a pristi cyklus mi udelaji 1. IUI, jak to tu teda holky ctu tak to beru tak jako ze nic nebude, je to pokus a uvidi se.Vsem drzim palce :wink:
2. feb 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem babulky, ktoré ste na mňa mysleli ale nevyšlo to, no čaká ma druhé IUI a ak nič tak IVF, hadam sa niečo podarí, držím palce ďalším babulkám nech tú úspešnosť IUI niekto aj zdvihne :wink:
2. feb 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rina neřekli co dál,my tam byli jen na SPG,musí mi k tomu říct co dál doktorka ke které ted chodím.Tak uvidíme jestli budem muset ještě jednou nebo ne.Já si myslela že by to mohlo vyjít,ted se to zas třeba prodlouží,ale co naděláme.
2. feb 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale jinak díky moc a přeji Rino at ti to příští cyklus vyjde,a samozřejmě i ostatním,musí se to prolomit
2. feb 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj snecka, to ma velmo mrzi :slight_smile: a vyzeralo to tak nadejne ... ja si radsej BT nemeriam, aby som sa na to nespoliehala .... a kedy budes mat 2IUI??? hned tento mesiac???
2. feb 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Snecka je mi to líto, vzhůru do dalšího pokusu, držím palce :wink:
2. feb 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau babky,

snecka,nebud smutna ti drzim palce na 2.IUI :wink:

atlasenka,niesu to najlepsie,ale ani najhorsie vysletky a urcite to este raz zopakujete moj manzel tiez papa profertil,jemu sa po nom zlepsila rychlost,ale on ma defektne 92 co je uz horsie ako u teba ...
2. feb 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Díky holky,koukala jsem na net na ten Profertil,to je strašně drahé!! To my si ted nemůžem dovolit,když musím počítat co nás všechno čeká,prostě to nejde.Ale něco v lékárně koupím.
Snecka je mi to líto,ale příště se podaří :slight_smile:
2. feb 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Atlaselko, Profertil je drahy strasne, ja vim, zkuste ten zinek aspon, ale objednej se stejne na konzultaci bud tam, kde jste byli na SPG, nebo zkus ten Gennet Liberec, ona ti tvoje gyn stejne v tom moc neporadi, stejne ti to IUI budou delat v CARu ne v nemocnici Jbc jak si rikala, tak abys nestracela cas, budou to tobe chtit tu krev na horm.profil, moc atd. vysledky od tve gyn jsou sice dobre, ale oni si to delaji vsechno znovu a kvuli krvi nebo moci abyste nemuseli az do Prahy, do Lbc to mas kousek. IUI v Liberci mas zadarmo 6x do roka tak jako teda skoro vsude, ja jen abyste dlouho necekali. :wink:
2. feb 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :dizzy_face: , ja nie som smutná, ideme ďalej niečo raz už musí vyjsť :wink: , Zuzulik áno idem hneď na druhú IUI a už len úspešnú, teraz čakám na mrchulindu a začnem stimulovať Clostilom, takže horsa do ďalšieho boja :wink:
3. feb 2009 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky
za hodinu mizím do CARu na IUI tak držte palce :wink:
3. feb 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gucci (28) - Pronatal Praha - 2. IUI (Clostilbegyt, Ovitrelle), UTZ 1.2. - folikuly 1/2, IUI 3.2.
Ivomal (34) - Gennet Pha - PCO - 2IUI (stimul Clostil 1-0-1, Pregnyl, Utrogest.) - test cca 9.2.
Zuzulik (32)- Gennet Pha - 1.IUI ( nativ), test cca 6.2.
zubajda (31), CAR Apolinář Pha - 1.IUI (nativ), test 3.2.
akvy (31)-Pronatal Pha-bez L vejcovodu, 1IVF (04/08 -mimoděl.),1KET(09/08-neg.), 6IUI(7.IUI se stimulací Menopur, Ovitrelle)-IUI 31.1.
Beruška (28)- Fertimed Olomouc - 2IUI (stim. Clostil, pregnyl, utroš)čekáme na výsledek 2IUI
Snecka (31 )-Helios Martin-2IUI ( Clostil ),
pipimiska (24)- Gyncare KE - spg zly - 2krat IVF/ICSI,(gonal,pregnyl,estrofem,utroges,duphas.)negat.,3krat KET-negat,1.IUI(duphaston)test cca 9.2
lusina (29)- sanat.Helios Martin - 2xIUI (clostil+pregnyl+utroš), obe neúspešné, ďalší postup,pár mesiacov skúšame prirodzene a potom asi v 7/09 IVF.
rosienka (34) - zahranicie - 2xICSI, 2.IUI (clostil,pregnyl,pregnyl) neuspesne, 3.IUI 5/09 stimulka s hormonmi
latunka (25) - GEST Praha - 1x IUI 16.1.09 (gonal,pregnyl,utrouš) - negativní, tento cyklus pauza
evak 99 (30)- Gennet pha - 2. iui (pregnyl, utrouš), čekáme na výsledek
Atlaselka (30)- Pronatal Praha - 2.2.SPG, naše 1.IUI bud 02/09 nebo 03/09,levý vejcovod neprůchodný
3. feb 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trošku som to opravila :wink: moje IUI, gucci veľa šťastia :wink:
3. feb 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky, tak jak dneska? Gucci, držím palce s IUI! Zubajdo, tak co testík, jsem napnutá jak šráky:slight_smile:
3. feb 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babule! tak ako sa dnes mame?? Gucci drzim palce!!!! a co Ty zubajdo???? :dizzy_face: Ivko, ako sa citis??? nejake pocity??
3. feb 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bré ráno ženy :slight_smile: gucci hodně štěstí :wink: a snecka tobě přeju úspěšný start na tvou poslední stimulaci v životě,pak už budou jen // :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
zubajda nás pěkně napíná,asi se nemůže nabažit pohledu na pozitivní testík :slight_smile:
jinak já si dneska uživám poslední den doma, odpoledně jdu na kontrolu a zítra do práce :frowning2: no strašně se mi nechce, hlavně je to tam prej totálně postavený na hlavu, máme novou šéfku a řádí jak černá ruka,takže na koníka se dostanu asi vždycky až večer doma,tak nebudu mít ani přehled :frowning2: :angry:
3. feb 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzu, furt stejně, nic mi není, ovšem když si "vzpomenu", tak mám všechny příznaky světa, prostě autosugesce funguje. :grinning: A co ty? Jak je?
3. feb 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky.... kuk do albíku.... mám tam dvě čárečky :grinning:.... hihi
3. feb 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje první dvě čárky v životě :grinning:
3. feb 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je odměna,že jsi vydržela netestovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mega maxi gratulace :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky tak sa pridám do vašej tabulečky:

alex (24) - 3.IUI (clostil 1-0-1, pregnyl, duphaston), testík zajtra, ale len domáci.
Inak meriam aj bazálku, ale nevyzerá to nádejne, teplota je 36,8 a bruško bolí ako na mrchu, takže šance tomu veľmi nedávam.
3. feb 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čus Zubí, tak to asi vidím dvojtě :grinning: Koukám, koukám , zkus to přefotit.... :sunglasses:
3. feb 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivomal.... ty tam ty dvě čárky nevidíš... ???.... dva testy - dvě čárky :grinning:....
3. feb 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kurník zubajdo koukám na to jak puk, doufám žes to nemyslela tak,že ten test je negativní tak jsi ho vyfotila dvakrát :zipper_mouth: já chci aby byl pozitivní :angry:
3. feb 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jinak maxi gratulace :slight_smile:
3. feb 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
latunka.... BINGOOOOOOOOOOO... jojo... hihi
3. feb 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Zubajdo, jsi mě dostala.......... :grinning: :grinning: :grinning: Chvilku mi to trvalo, než jsem přestala valit bulvy na testy a došlo mi to.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. feb 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok