• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@dadenka111
hej to chapem, aj ja sa bojim zubara, hrozne, ale co sa tyka tehotenstva - nebezpecna je len ta parodontitida - je to zapal v tele....
29. máj 2012 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadenka111
to mam blokovane , ale ten nadpis mi staci, gynekolog ta posle k zubarovi v tehotenstve, nieco na tom bude....
29. máj 2012 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajkusa to ta poslal tvoj gyndos k zubarovi?
no uz mu volam toto nemozem nechat tak. fakt dik za info
29. máj 2012 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea1333 no my sme čakali - ale do tej desiatej to bolo keď mala niektorá doktorka alebo sestrička nejaký sviatok tak si tam za dverami gratulovali a koláčikovali. ale myslím, že do tej pol deviatej - deviatej je to skoro vždy. a najhoršie, že tam ani nemáš moc kam ísť - tuším ani bufet tam nie je.
29. máj 2012 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvik1 len automaty :grinning: ale my mame kusok svokrovcov tak pojdeme tam asi :wink: ale inak fakt na to ake to je velke stredisko ani bufet ani kaviaren nic!ale ked uz budem cakat na IUI tak priatel tam uz nemusi byt ze?
29. máj 2012 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea1333 no my sme si dali "fantastickú" kávu z automatu a k tomu horálku z druhého :slight_smile: áno je to zvláštne, že tam nie je žiadny bufet. potom ideš už dovnútra len Ty - ale mňa manžo vždy počkal a odviezol domov :wink:
29. máj 2012 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadenka111 ja ked som potratila tak sa ma dr pytala ci som nemala zapaleny zub alebo aftu alebo zimu ze to vsetko zapricinuje potrat v zaciatkoch tehu :frowning2: aj ja sa bojim zubara ako cert kriza :confounded: :confounded: :confounded:
29. máj 2012 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvik1 je to divne do kelu ale mozno casom aj my si dabvame kavicku minule bola taka silna a vobec nie sladka skoro mi oci vyliezli :grinning: ale sak snad ma drahy pocka pan podnikatel ten nema na nic cas!!! a po IUI neostavas lezat ze?lebo niekde som citala ze nechavaju pacientku lezat!
29. máj 2012 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea1333 no v GynFive určite ležať nebudeš :slight_smile: mne po zákroku povedali, že sa môžem obliecť a šup šup do života. tak som sa obliekla, išla som domov a tam som ležala. na druhý deň som išla do práce. no ja som si s manželom hneď na začiatku dohodla, že čo sa týka všetkých vyšetrení a zákrokov GF tak ich absolvuje so mnou aspoň ako morálna opora. a on to zobral doslovne a chodil so mnou aj na krv a ultrazvuk :grinning:
29. máj 2012 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@silvik1 tak to je fajn len moj drahy je dost vytazeny ale tak isto mi slubil ze bude pri mne stale :slight_smile: ale neberiem to doslovne lebo viem ze ma toho vela a zaraba nam peniazky na dovolenku :slight_smile: cize to berem v pohode ale na ultr bude chodit poctivo so mnou lebo ja si nepripustam ze to nevide :slight_smile:
29. máj 2012 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea1333 no my máme to dobré, že pracujeme pre tú istú spoločnosť, takže chodíme spolu do práce a často aj z práce. ale ráno zvykne byť v práci kľud (prísť môžeme do 9 hod.) - skôr zvykneme byť potom dlhšie. a Ty nepracuješ ?
29. máj 2012 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvik1 ja len brigadujem ale trvale nemam nic :frowning2: co uz hladala som ale vsade bol problem ze mam 29r skoro a nema dieta a ja som este aj trosku obmedzena tym ze nemozem robit 12h cize tu v Ba zamestnat sa na 8h dost problem :unamused:
29. máj 2012 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea1333 tak to Ti verím, že máš ťažké sa zamestnať. dneska by chcel každý 20 ročnú babu s dospelými deťmi a takú čo by robila od rána do večera. ani ja si nepamätám kedy som naposledy odišla z práce po ôsmych hodinách :unamused: jediná výhoda tu je, že si nadčas môžem vyčerpať ako voľno alebo si ho dať zaplatiť.
29. máj 2012 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mihaji moc děkuju, snad to tentokrát klapne :slight_smile: a jak to vypadá s Tebou? nějakou dobu jsem tady nebyla :slight_smile:
29. máj 2012 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvik1 no ja by som auj robila 14h len proste zo zdrav dovodou nemozem :frowning2: a vsedci pri mojom veku sa obavaju ze im odidem na matersku
29. máj 2012 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, dnes jsem byla v caru, IUI se tento měsíc nekoná :unamused: ...prostě to nestihneme, folíky mi dozrály moc rychle, jsem 8 DC a už jsou tak velký, že si mám zítra ráno píchnout Ovitrelle. Mám 5 folikulů, o to víc mě to mrzí, tolik jsem jich ještě nikdy neměla. IUI mi chtěli udělat v pátek 1.6., jenže manžel nastoupil do nové práce a hned první den nemůže chybět. A SO+NE taky pracuje, takže tento měsíc jen snažení doma. :unamused: :confused:
29. máj 2012 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky poraďte prosím, kdy je nejlepší dělat ovulační testy?díky
29. máj 2012 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky chcem sa vas opytat som 9dpo iui a este nemam ziadne tehotenske priznaky myslite si ze je to normalne alebo iui nevyslo? dakujem. :slight_smile:
29. máj 2012 o 16:41  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v marci 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucy130881 ...Ahoj....určite ešte nemôžeš citiť ziadne priznaky...Pokial sa to podarilo...len v tomto obdobi sa ti fazulka zahniezduje.... :slight_smile: Vydrz este par dni..a urob potom test...a uvidis.... :slight_smile: Budem drzat paste..:slight_smile:
29. máj 2012 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@briuska Ahoj...8DPO? To nechapem....Brala si clostil ? alebo nieco na ovulaciu?...Ja som dnes 7DPO a od nedele beriem clostil...na kontrolu folikov mam ist 13DPO?...Zacinam mat obavy aby aj pre mna nebolo neskoro...:( Ale urcite skusajte doma....ked nevyslo IUI....mozno budu z tolko folikov...aj dvojky.. :slight_smile: budem drzat paste...:slight_smile:
29. máj 2012 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky @lucy130881 je to normalne, neboj :wink:
este sa vajko ani nemuselo stihnut uhniezdit...drzim palec, ja som 8DPO :wink:
29. máj 2012 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pechlinka ahojky, asi si 7DC nie DPO :sweat_smile:
29. máj 2012 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@briuska tak mozno sa zadari doma lebo vsetko sa pre nieco deje :wink:
29. máj 2012 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pechlinka 13dpo??? si chcela napisat DC nie?lebo dpo znamena ze si po ovulaci
29. máj 2012 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 ja som sa uz bala ze sa to asi nepodarilo. a aj ja tebe drzim palceky nech mas na teste // a aby sme sa spolu tesili :grinning: este sa chcem opytat v piatok je 12dpo mozem si uz urobit test nie je to skoro?
29. máj 2012 o 17:04  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v marci 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pechlinka dakujem uz som sa bala. ked toto cakanie to je strasne dni idu tak pomaly.
29. máj 2012 o 17:06  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v marci 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucy130881 12DPO moze byt skoro, ale nemusi...ak bude slaba ciarka alebo dusik, treba verit, ze bude silniet :wink:
test 14DPO by mohol povedat viac, je to indi vindi...dakomu ukaze dusika aj na 10DPO dakomu az na 17DPO...zalezi na teste a dni ovulacie
kup si mamatest10
29. máj 2012 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucy130881 presne tak ako ti baby pisu ja mam kamosku a jej dr dokonca potvrdil tehu a test mala stale negativny :grinning: :grinning: :grinning: tak ze nic sa nedeje prajem // to cakanie je nekonecne :unamused:
29. máj 2012 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janulka1980 dakujem pojdem si ho kupit preto si ho chcem urobit 12dpo lebo budeme mat akurat vyrocie z drahym tak by to bol krasny darcek :slight_smile: ovsem ak by boli //
29. máj 2012 o 17:18  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v marci 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucy130881 tak to je jasne, tiez by som ho robila, keby bola taka udalost :wink:
ak by som na tvojom mieste mala ciarku na 12DPO rano v den vyrocia, isla by som este na krv, hoci aj ako samoplatca
:wink:
drzim palce, krasne by to vyslo!
p.s. a v piatok MDD :slight_smile:
29. máj 2012 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok