IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
latunka
3. feb 2009
ježiši a já ti to sežrala i s navijákem 😃 😃 😃 😃 😃 takže jako fakt nic?
zubajda
3. feb 2009
JÁ JSEM TAKOVÁ MRCHA, ŽE JSEM CHTĚLA ABYSTE MI GRATULOVALY... NOOO,.... CHTĚLA JSEM TAKÉ VIDĚT TY DVĚ ČÁREČKY.. A ONI TAM NA DVOU TESTECH PŘECI JSOU.......

takže prdlajs.... :-S
zubajda
3. feb 2009
PARDOOOOOOOOOOOOOOOOOOOON.... HIHI.... 😃 .....
latunka
3. feb 2009
zubajdo tak konečně aspoň vim,jak si taky zařídim dvě čárky 😃 😃 😃 😃
mrzí mě,že je nemáš na jednom testíku - takže mi někdo vysvětlete proč to IUI dělají? 😞
zubajda
3. feb 2009
latunka.... jojo... však jsem nad tím ráno špekulovala ... hihi... a nějak jsem nechtěla přijít se špatnou náladou.. nooo..... 🙂 😉
ivomal
3. feb 2009
No právě, jsem myslela přefotit, aby si vyrtuálně přenesla ty dvě čárky. Holka 12 DPO je brzo, zkus vydržet ještě 2 dny....třeba fakt budou!!!!!! 😃 😃 😃
latunka
3. feb 2009
a my ti pak nebudeme věřit,že neni pro změnu domalovaná 😃 😃 😃 😃
zubajda
3. feb 2009
ivomal.. nebudou, cítím to... a dnes jsem zkoušela i čípek... a nějak se zatahuje a měkne, takže.. možná ani nedoberu utrouše a příjde mršule... no neva... pojedu dál... další IUI... 🙂
latunka
3. feb 2009
já si teda taky myslim,že kdyby se tam něco klubalo,tak by přeci už musel být na testu stín 😞 teda já vim,že spousta holek má slabou čárku až den po vynechání mrchy,ale to je asi spíš tim,že měli i posunutou ovulku,ale při IUI tak nějak víme kdy proběhla 😞
zubajda
3. feb 2009
latunka... přesně tak.. kdyby to vyšlo, tak i ten stínek tam bude.... nu, což jedu ve stejném plánu jakko snecka...
zubajda
3. feb 2009
Gucci (2😎 - Pronatal Praha - 2. IUI (Clostilbegyt, Ovitrelle), UTZ 1.2. - folikuly 1/2, IUI 3.2.
Ivomal (34) - Gennet Pha - PCO - 2IUI (stimul Clostil 1-0-1, Pregnyl, Utrogest.) - test cca 9.2.
Zuzulik (32)- Gennet Pha - 1.IUI ( nativ), test cca 6.2.
zubajda (31), CAR Apolinář Pha - 1.IUI (neúspěšný), 2.IUI - 02/09
akvy (31)-Pronatal Pha-bez L vejcovodu, 1IVF (04/08 -mimoděl.),1KET(09/08-neg.), 6IUI(7.IUI se stimulací Menopur, Ovitrelle)-IUI 31.1.
Beruška (2😎- Fertimed Olomouc - 2IUI (stim. Clostil, pregnyl, utroš)čekáme na výsledek 2IUI
Snecka (31 )-Helios Martin-2IUI ( Clostil ),
pipimiska (24)- Gyncare KE - spg zly - 2krat IVF/ICSI,(gonal,pregnyl,estrofem,utroges,duphas.)negat.,3krat KET-negat,1.IUI(duphaston)test cca 9.2
lusina (29)- sanat.Helios Martin - 2xIUI (clostil+pregnyl+utroš), obe neúspešné, ďalší postup,pár mesiacov skúšame prirodzene a potom asi v 7/09 IVF.
rosienka (34) - zahranicie - 2xICSI, 2.IUI (clostil,pregnyl,pregnyl) neuspesne, 3.IUI 5/09 stimulka s hormonmi
latunka (25) - GEST Praha - 1x IUI 16.1.09 (gonal,pregnyl,utrouš) - negativní, tento cyklus pauza
evak 99 (30)- Gennet pha - 2. iui (pregnyl, utrouš), čekáme na výsledek
Atlaselka (30)- Pronatal Praha - 2.2.SPG, naše 1.IUI bud 02/09 nebo 03/09,levý vejcovod neprůchodný
latunka
3. feb 2009
kdo je teď na řadě? Myslim,že beruška je nejblíže testování že?
zubajda
3. feb 2009
beruska... evak. ?....
zuzulik
3. feb 2009
zubajdo, Ty si normalne prdla x-) 😃 ale je fajn, ze to beries pozitivne x-)
tak drzim palce do dalsieho kola .... 😉
beruska ako???
Ivko, ja jsem v pohode, nevim zdali si to nenamlouvam, ale nejak "jinak" me boli prsa 😉 testuju nejdriv patek, tak uvidime 😉
zubajda
3. feb 2009
zuzu... jsi jasná 😃..... 😉
zubajda
3. feb 2009
já teď další iui budu chtít se stimulací a s pregnylem...
zuzulik
3. feb 2009
zubi... no kiez by si mala pravdu 😉 ...ale nepredbiehat ... do piatku casu dost :-p
Ty si tiez este mrchu nedostala, takze nic nie je stratene x-)
ivomal
3. feb 2009
To vypadá dobře Zuzu 😃 , tak držím palce, ať to vyjde. Já jsem se po ksichtě celá osypala jako puberťák...minule jsem měla pleť čistou jako mimi prdýlku a teď -hrůůůůza... :-p
zubajda
3. feb 2009
ivomal... no, já taky... to je podle mě po tom utrouši... holky, asi si změním nick na "KAPOUNka".. 😃...
zuzulik
3. feb 2009
ivo - mozno aj to je znamenie, ze sa s Tebou nieco deje x-) a dik za palce 😉
ivomal
3. feb 2009
No minule jsem brala Utroš taky a bolely mě prsa a nic z toho nebylo.... Ted nic. Jen špatná pleť, taková divná krupička na bradě... :-p :-p :-p :-p
zubajda
3. feb 2009
kurňa holky... je potřeba tady nějaké nové těhulky... tak se snažte 😃
ivomal
3. feb 2009
se ti řekne.... 😎 , jo, chtěla byh skleněnou kouli a vědět, zda se povedlo..... 😃
zubajda
3. feb 2009
ivomal... ty joooo, kdyby existovala..... ale takhle je u toho více adrenalinu 🙂.... a takový překvápko...
zuzulik
3. feb 2009
ja jsem nemela ani Clostil ,ani Utros ...pouze Pregnyl ... tak se necham prekvapit... uz by se nam taky mohlo zadarit |-| 😉
latunka
3. feb 2009
já mám ksicht samej jebáček pořád ]-( akorát vždycky kolem mchy se mi vyčístí a pak o ovulce se to zase zkazí 8-( takže fakt nechápu jak mám svádět manžílka když mám ksicht samej kráter 😃 😃 😃 ale naštěstí se brzy stmívá 😃 😃 😃
zuzulík tak to je fajn,že tě "jinak" bolí prsa 😉 musíme si udělat za lednové pokusy aspoň nějaké pozitivní čárky 😉
zubajda
3. feb 2009
latu... tak to já mám obráceně.... ted teda s utroušem vyjimka... vzdycky cely cyklus nic.. a pak pred ms den dva se mi udela pekny pupeny.. svinuchy...
latunka
3. feb 2009
mě i podle hormonálního profilu říkali,že mám ty hormony obráceně než má být,tak je to možná tím - protože kdysi dávno jsem to taky měla naopak,jak dorazila mrcha tak pomohl jen pytel na hlavu :-p
zubajda
3. feb 2009
holky, tak jsem volala dr.. a nasadí mi clostil.... tak ted budu jen cekat na mrchu... a pak od 5 dne zacnu bastit dalsi sra.ky..... 😃 :-p
latunka
3. feb 2009
to je magořinec,že? Od 5.-9. dne jedny léky,potom inijekce pregnylu, pak honitba a nasazení spermíku a pak si tam zase cpát utrouš 😃 😃 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli