• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
ježiši a já ti to sežrala i s navijákem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže jako fakt nic?
3. feb 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
JÁ JSEM TAKOVÁ MRCHA, ŽE JSEM CHTĚLA ABYSTE MI GRATULOVALY... NOOO,.... CHTĚLA JSEM TAKÉ VIDĚT TY DVĚ ČÁREČKY.. A ONI TAM NA DVOU TESTECH PŘECI JSOU.......

takže prdlajs.... :confounded:
3. feb 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
PARDOOOOOOOOOOOOOOOOOOOON.... HIHI.... :grinning: .....
3. feb 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubajdo tak konečně aspoň vim,jak si taky zařídim dvě čárky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
mrzí mě,že je nemáš na jednom testíku - takže mi někdo vysvětlete proč to IUI dělají? :frowning2:
3. feb 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
latunka.... jojo... však jsem nad tím ráno špekulovala ... hihi... a nějak jsem nechtěla přijít se špatnou náladou.. nooo..... :slight_smile: :wink:
3. feb 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No právě, jsem myslela přefotit, aby si vyrtuálně přenesla ty dvě čárky. Holka 12 DPO je brzo, zkus vydržet ještě 2 dny....třeba fakt budou!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a my ti pak nebudeme věřit,že neni pro změnu domalovaná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivomal.. nebudou, cítím to... a dnes jsem zkoušela i čípek... a nějak se zatahuje a měkne, takže.. možná ani nedoberu utrouše a příjde mršule... no neva... pojedu dál... další IUI... :slight_smile:
3. feb 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já si teda taky myslim,že kdyby se tam něco klubalo,tak by přeci už musel být na testu stín :frowning2: teda já vim,že spousta holek má slabou čárku až den po vynechání mrchy,ale to je asi spíš tim,že měli i posunutou ovulku,ale při IUI tak nějak víme kdy proběhla :frowning2:
3. feb 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
latunka... přesně tak.. kdyby to vyšlo, tak i ten stínek tam bude.... nu, což jedu ve stejném plánu jakko snecka...
3. feb 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gucci (28) - Pronatal Praha - 2. IUI (Clostilbegyt, Ovitrelle), UTZ 1.2. - folikuly 1/2, IUI 3.2.
Ivomal (34) - Gennet Pha - PCO - 2IUI (stimul Clostil 1-0-1, Pregnyl, Utrogest.) - test cca 9.2.
Zuzulik (32)- Gennet Pha - 1.IUI ( nativ), test cca 6.2.
zubajda (31), CAR Apolinář Pha - 1.IUI (neúspěšný), 2.IUI - 02/09
akvy (31)-Pronatal Pha-bez L vejcovodu, 1IVF (04/08 -mimoděl.),1KET(09/08-neg.), 6IUI(7.IUI se stimulací Menopur, Ovitrelle)-IUI 31.1.
Beruška (28)- Fertimed Olomouc - 2IUI (stim. Clostil, pregnyl, utroš)čekáme na výsledek 2IUI
Snecka (31 )-Helios Martin-2IUI ( Clostil ),
pipimiska (24)- Gyncare KE - spg zly - 2krat IVF/ICSI,(gonal,pregnyl,estrofem,utroges,duphas.)negat.,3krat KET-negat,1.IUI(duphaston)test cca 9.2
lusina (29)- sanat.Helios Martin - 2xIUI (clostil+pregnyl+utroš), obe neúspešné, ďalší postup,pár mesiacov skúšame prirodzene a potom asi v 7/09 IVF.
rosienka (34) - zahranicie - 2xICSI, 2.IUI (clostil,pregnyl,pregnyl) neuspesne, 3.IUI 5/09 stimulka s hormonmi
latunka (25) - GEST Praha - 1x IUI 16.1.09 (gonal,pregnyl,utrouš) - negativní, tento cyklus pauza
evak 99 (30)- Gennet pha - 2. iui (pregnyl, utrouš), čekáme na výsledek
Atlaselka (30)- Pronatal Praha - 2.2.SPG, naše 1.IUI bud 02/09 nebo 03/09,levý vejcovod neprůchodný
3. feb 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kdo je teď na řadě? Myslim,že beruška je nejblíže testování že?
3. feb 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beruska... evak. ?....
3. feb 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubajdo, Ty si normalne prdla :dizzy_face: :grinning: ale je fajn, ze to beries pozitivne :dizzy_face:
tak drzim palce do dalsieho kola .... :wink:
beruska ako???
Ivko, ja jsem v pohode, nevim zdali si to nenamlouvam, ale nejak "jinak" me boli prsa :wink: testuju nejdriv patek, tak uvidime :wink:
3. feb 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu... jsi jasná :grinning:..... :wink:
3. feb 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já teď další iui budu chtít se stimulací a s pregnylem...
3. feb 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubi... no kiez by si mala pravdu :wink: ...ale nepredbiehat ... do piatku casu dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ty si tiez este mrchu nedostala, takze nic nie je stratene :dizzy_face:
3. feb 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To vypadá dobře Zuzu :grinning: , tak držím palce, ať to vyjde. Já jsem se po ksichtě celá osypala jako puberťák...minule jsem měla pleť čistou jako mimi prdýlku a teď -hrůůůůza... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. feb 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivomal... no, já taky... to je podle mě po tom utrouši... holky, asi si změním nick na "KAPOUNka".. :grinning:...
3. feb 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivo - mozno aj to je znamenie, ze sa s Tebou nieco deje :dizzy_face: a dik za palce :wink:
3. feb 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No minule jsem brala Utroš taky a bolely mě prsa a nic z toho nebylo.... Ted nic. Jen špatná pleť, taková divná krupička na bradě... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. feb 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kurňa holky... je potřeba tady nějaké nové těhulky... tak se snažte :grinning:
3. feb 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
se ti řekne.... :sunglasses: , jo, chtěla byh skleněnou kouli a vědět, zda se povedlo..... :grinning:
3. feb 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivomal... ty joooo, kdyby existovala..... ale takhle je u toho více adrenalinu :slight_smile:.... a takový překvápko...
3. feb 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja jsem nemela ani Clostil ,ani Utros ...pouze Pregnyl ... tak se necham prekvapit... uz by se nam taky mohlo zadarit :pensive: :wink:
3. feb 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já mám ksicht samej jebáček pořád :angry: akorát vždycky kolem mchy se mi vyčístí a pak o ovulce se to zase zkazí :rolling_eyes: takže fakt nechápu jak mám svádět manžílka když mám ksicht samej kráter :grinning: :grinning: :grinning: ale naštěstí se brzy stmívá :grinning: :grinning: :grinning:
zuzulík tak to je fajn,že tě "jinak" bolí prsa ;) musíme si udělat za lednové pokusy aspoň nějaké pozitivní čárky :wink:
3. feb 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
latu... tak to já mám obráceně.... ted teda s utroušem vyjimka... vzdycky cely cyklus nic.. a pak pred ms den dva se mi udela pekny pupeny.. svinuchy...
3. feb 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mě i podle hormonálního profilu říkali,že mám ty hormony obráceně než má být,tak je to možná tím - protože kdysi dávno jsem to taky měla naopak,jak dorazila mrcha tak pomohl jen pytel na hlavu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. feb 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, tak jsem volala dr.. a nasadí mi clostil.... tak ted budu jen cekat na mrchu... a pak od 5 dne zacnu bastit dalsi sra.ky..... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. feb 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je magořinec,že? Od 5.-9. dne jedny léky,potom inijekce pregnylu, pak honitba a nasazení spermíku a pak si tam zase cpát utrouš :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok