• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
Je to brutus....a měsíc v pr.... kvančicích :grinning: :sunglasses:
3. feb 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co měsíc, mě takhle utek celej loňskej rok :angry: ono to bude za měsíc a kousek rok co jsme šli prvně do CARu a to jsem si myslela,že touhle dobou už s jejich pomocí prostě to břucho budu mít a ono prd :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. feb 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Te jsem se dozvěděla, že naši známí čekají po IVF holčičku:slight_smile:
3. feb 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky

tak mám za sebou 2 IUI, trvalo to mega dlouho, byly tam samé transfery na IVF, ale máme to za sebou, ted jen čekat...od pátku budu brát Utroš 1-0-1
3. feb 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gucci (28) - Pronatal Praha - 2. IUI (Clostilbegyt, Ovitrelle, Utrogestan) - folikuly 1/2, IUI 3.2., test 18.2.
Ivomal (34) - Gennet Pha - PCO - 2IUI (stimul Clostil 1-0-1, Pregnyl, Utrogest.) - test cca 9.2.
Zuzulik (32)- Gennet Pha - 1.IUI ( nativ), test cca 6.2.
zubajda (31), CAR Apolinář Pha - 1.IUI (nativ), test 3.2.
akvy (31)-Pronatal Pha-bez L vejcovodu, 1IVF (04/08 -mimoděl.),1KET(09/08-neg.), 6IUI(7.IUI se stimulací Menopur, Ovitrelle)-IUI 31.1.
Beruška (28)- Fertimed Olomouc - 2IUI (stim. Clostil, pregnyl, utroš)čekáme na výsledek 2IUI
Snecka (31 )-Helios Martin-2IUI ( Clostil ),
pipimiska (24)- Gyncare KE - spg zly - 2krat IVF/ICSI,(gonal,pregnyl,estrofem,utroges,duphas.)negat.,3krat KET-negat,1.IUI(duphaston)test cca 9.2
lusina (29)- sanat.Helios Martin - 2xIUI (clostil+pregnyl+utroš), obe neúspešné, ďalší postup,pár mesiacov skúšame prirodzene a potom asi v 7/09 IVF.
rosienka (34) - zahranicie - 2xICSI, 2.IUI (clostil,pregnyl,pregnyl) neuspesne, 3.IUI 5/09 stimulka s hormonmi
latunka (25) - GEST Praha - 1x IUI 16.1.09 (gonal,pregnyl,utrouš) - negativní, tento cyklus pauza
evak 99 (30)- Gennet pha - 2. iui (pregnyl, utrouš), čekáme na výsledek
Atlaselka (30)- Pronatal Praha - 2.2.SPG, naše 1.IUI bud 02/09 nebo 03/09,levý vejcovod neprůchodný
3. feb 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj snažilky,tak už patrím medzi Vás. Po neúspešných 3 rokoch sme boli v nedeľu na IUI. Sledujem ako sa krásne bovzbudzujete,je to nádhera......držím nám všetkym palce aby to vyšlo.
3. feb 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gucci a Lanugo, drzim palceky, aby sa tym potvorkam v brusku pacilo a nasli cestu k vajku :grinning: a aby z toho bolo uspesne tehulinkovanie :dizzy_face: drzte sa !!!
3. feb 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu: díky :slight_smile:
lanugo taky držím palce, připiš se do tabulky
3. feb 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
díky kočky, ste zlaté :wink:
3. feb 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zubajdo, je mi to líto, i když ty to bereš sportovně :wink:
Holky já dneska netestovala, zkusím zítra, pozítří, dneska jsem byla v lékarně koupit si test, tak uvidíme, i když tomu moc nedávám. Dneska mi začal trošku výtok, jinak mi nic není. :wink:
Gucci držím palce :slight_smile:
3. feb 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beru, ja mam vytok kazdy den :wink:
3. feb 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubaj: co sis to tady udělala za srandu s těma testama :grinning:
3. feb 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gucci, Lanugo přeji hodně štěstí a doufám, že za 14 dní budou pozitivní testíky:slight_smile:)) Beruško, já mám výtok po tom Utrogestanu. Zítra ti držím palečky, pamatuju, jak Jajce vyšly // až na podruhý tzn. 14 DPO a taky říkala, že to vidí bledě a vidíš, těhulkuje:slight_smile:
3. feb 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gucci..... to nebyla sranda, to byl fakt :grinning:....... :grinning: :grinning: .... už jsem z toho totiž zmagořila a nevím, co je realita a co ne.... hihi.... kuňk
3. feb 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12 DPO je stejně brzo, nejdřív testujte 14 DPO :wink:
3. feb 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gucci... ale já stejně cítím...že mršule už klepe na dveře... sice jsem zamkla, ale ona se procpe i pod dveřmi... vtěrka jedna... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: já už testovat nebudu... dodlabu utrouše... teď jsem se vrátila od dr.. nacpal mi clostil.. a až budu 5DC, tak začínám jíst další srajdinku...a pak zkusím další oplodňovací katééétr... :grinning:
3. feb 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo Zubi:slight_smile: oplodňovací katééétr:slight_smile:, my jsme doma s manžou řešili otázku, co jednou budeme povídat našim případným potomkům, jak vlastně došlo k jejich stvožení....jako že něco v tom smyslu že holšiško, si tatínkova - biologicky, ale dělala tě MUDr. Brandejská skleněnou trubičkou.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivomal: já myslím, že za chvilku to bude úplně normální, takže nebudeme muset vysvětlovat nic
3. feb 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivomal... no.. také jsme o tom mluvili :grinning:... a tak jsme se dohodli, že to vždycky po tom pojistíme a svedeme to na to, že to bylo přirozeně :grinning:

gucci....jak píšeš.. za chvilku bude zvláštní, když ženská otěhotní přirozeně... :confused:
3. feb 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lze to podat i takto: schopnost oplodnit přirozeně vzůstá s klesajícím intelektem....., samozřejmě existují výjimky potvrzující pravidlo, ale v globálu to tak funguje - viz naši méně přizpůsobivý spoluobčané apod.
3. feb 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivomal.... tak teď nechápu, proč se nám nedaří :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, taky si říkám, že asi jsem občas vyjímka potvrzující pravidlo... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gucci... tak držím pěstičky... a na nohou.... tfuj tfuj tfuj... ať to je poslední iui.. :slight_smile:
3. feb 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubi: díky moc
už jsem koukala, že je tady diskuse IVF duben, květen...tak snad tam nebudu patřit

pro dnešek se loučím, hezký den všem :wink:
3. feb 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
páááčkoooo......
3. feb 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivomal-my sme sa s mužom smiali, že mu mu/jej budeme rozprávať, že vnikol/la z grupáču:slight_smile: No ale presne,možno sa pár rokov už všetky páry budú potrebivať asistovanú reprodukciu-kam to spejeme:slight_smile:
3. feb 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky mě to tak štve ... všechno.. že to prostě nejde tak hladce... jako někomu, kdo na to nemyslí,... ale mně prostě na to nejde nemyslet.... ach jo.... mám asi večerní splín....:frowning2:....
3. feb 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdar ženy :slight_smile: tak ta skleněná trubička mě pobavila :grinning: :grinning: :grinning:
lanugo a gucci přeju hoooodně štěstí, teda spíš jejich spermíjkům,ať se vydají po správné značce - nebo jak to tam dole poznají,kterym směrem to jajco je :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
já jdu od zítra do práce - no nevim nevim jak to zvládnu, vůbec se mi nechce :cry: doktorka byla dost překvapená že to nevyšlo, když jsem měla tolik vajec,takže mi dala pro manžílka doporučenku na imunologii na vyšetření spermíjků jestli umějí oplodnit jajco, nějak akronecozní vyšetření nebo tak nějak se to jmenuje :wink: horší je,že tam nemají odběrovou místnost,takže vzorek musíme do hodiny po odběru dovézt z domova - což je vzhledem k prdelákovu v jakym bydlíme dost nahraně :frowning2: Jestli bude někde zácpa tak jsme v prdelce :rolling_eyes: Naštěstí se tam s tim jezdí každou středu ráno od 7:00 - 8:30, takže když proklouzneme na tu sedmou,tak se snad zácpám vyhneme...No a příští cyklus zkusíme ještě jedno IUI a pak by přišlo na řadu IVF :fearful:
zubajda neměj splín,jak bysme asi na to měly přestat myslet,když musíme počítat dny cyklu,abysme věděli kterej blivajz použít? :wink: Ale my to všechny zvládneme :wink:
3. feb 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zubajdo, mě taky na to nejde nemyslet.... taky mám podobné stavy, tak se to snažím všelijak zlehčovat, blbý vtipy dělám, aby mi nejelo hlavou, že mi to nejde a všem okolo mě se stačí otřít o trenky.... :angry: Takže hlavu vzhůru a hurá do dalšího boje...jednou se to prostě zlomit musí a budeš těhule !!!!!!!! :wink: :wink: :wink:
3. feb 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
achjo, já jsem debil :grinning: :grinning: :grinning: já v tom příspěvku četla,že píšeš "hurá do dalšího hnoje" :sweat_smile: Asi si z toho udělám bojový pokřik před další IUI :grinning: :grinning:
3. feb 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok