• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Holky chci se zeptat - hlavně našich těhulek :slight_smile: jestli a případně jak dlouho jste měli před IUI abstinovat :wink:
12. jún 2012 o 06:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@holanci My jsme žádné omezení neměli, měli jsme se den před IUI snažit a taky jsme se snažili. Pokud nemáte nějaké hodně špatné spermio, tak není abstinence nutná.
12. jún 2012 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, dnes som 6DPO IUI...dnes v noci som mala dost velke bolesti v oblasti vajecnikov..., normalne ma to zobudilo...take 5 min. pichanie...Myslite ze moze byt nieco v neporiadku...? :unamused:
12. jún 2012 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pechlinka možno uhniezďovanie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. jún 2012 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pechlinka ahoj mna tiez pobolievali vajecniky ale nie tak intenzivne ze by somsa na to prebudila...netusim co to moze byt......ja 10den ale myslim si ze to neklaplo......zacinam mat priznaky na mrchu... :frowning2:
12. jún 2012 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes 12 dp IUI a brucho cez obvod asi o 7cm vaäčšie, včera v práci ma dosť bolelo, nemohla som si ani prezuť sandáliky-nohu som musela zodvihnúť do výšky,lebo mne sa zohnúť nedalo. no a dnes ma total nasr. manžel :pensive: poriadne.........na bruchu mám pocit akoby svalovice a vaječníky čas od času pichajú. záha včera večer pálila
12. jún 2012 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@afrika a prsia citis take napnute? na mrchu priznaky nemas?.....testovala si?
12. jún 2012 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha1104 testovať netestujem, prsia bolia tak ako vždy pred ms...ja sa skôr bojím zväčšených vaječníkov-extrémne al. nábehu na OHSS
12. jún 2012 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@afrika volala si svojmu doktorovi alebo si tam bola?
12. jún 2012 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@afrika ....No...neviem..neviem....uvidime...snad mas pravdu...:slight_smile:
12. jún 2012 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@afrika Ahoj...tak mozno aj tebe sa to podarilo...ja mam tiez v poslednej dobe palenien zahy....:slight_smile: uvidis...budem drzat paste..:slight_smile:
12. jún 2012 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha1104 ....Neboj...zo ze zacinas mat priznaky na MS...moze znamenat aj tehotenstvo...uvidis o par dni...budes testovat? ...alebo ides na krv?
12. jún 2012 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha1104 chcela som ísť dnes, no mm ma tak nasral, že nemám chuť na nič :pensive:
12. jún 2012 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@briuska voľno si nemôžem zobrať vôbec...mám dosť zodpovednú prácu voči zamestnancom a naozaj si nemôžem dovoliť zobrať voľno
12. jún 2012 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@afrika len pekne chod cim ta nahneval?
12. jún 2012 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pechlinka na krv nejdem a mozno testnem ak bude meskat 2dni....ale ja poznam svoje telo urcite sa nepodarilo...si myslim ze kazda to tak trosku citi ....
12. jún 2012 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha1104 povedal, že nemôže ísť so mnou k dr, že som mu to mala dať vedieť dopredu. bolo toho viac. ale to prejde. len momentálne som z neho dojatá
12. jún 2012 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@afrika mozno sa mu fakt nedalo vybavit volno sama skocit nemozes mas to daleko?....oni to prezivaju s nami a tiez ich to trapi ked sa nepodari....len to davaju trosku inak najavo.
12. jún 2012 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha1104 mám to cca 30 km, auto mám pri sebe....možno je to tak ako píšeš. no dnes už nikam nejdem. zajtra ráno uvidím. ja sa tak bojím výsledkov. viem, že mám minimálnu šancu, no ja stále dúfam. po tomto mi zostane ešte jeden pokus IVF hradený poisťovňou a ja naň nechcem ísť
12. jún 2012 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucy130881
myslim, ze pri takom vysokom hcg to nemoze mimomaternicove......
12. jún 2012 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@afrika co vsetko ste podstupili? preco nechces ist na ivf treba skusit a vycerpat vsetky sance co veda ponuka neboj sa....potom si mozes povedat urobila som pre to vsetko co bolo v tvojich silach
12. jún 2012 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha1104 my máme toho za sebou už naozaj moc...mala som 4 potraty, 5 IUI, 2xIVF,3xKET 4 gynekolog. operácie....ja niesom proti IVF, práve naopak. len by som chcela, že by som bola už teraz tehu :dizzy_face:
12. jún 2012 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucy130881 tak to mimomaternicové není podľa mňa na 99%. začni sa pomaly tešiť, alebo sa teš aj rýchlo :grinning: . bahoželám
12. jún 2012 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@afrika a nerozmyslala si o nahradnej matke? je vela ludi proti tomu...ale pokial by to vyriesilo veci tak ja by som urcite v buducnosti do toho sla...sice by som sa pripravila o ten pocit ako to babo rastie v brusku.....kamaratka prekonala rakovinu a dlho dlho nemohla mat deti bola 4xtehotna 3krat potratila a jeden krat sa jej narodilo dievcatko ale to po mesiaci zomrelo a teraz je znovu tehotna a zatial to vyzera vsetko ok....tak jej tak moc drzim palce prezila si toho vela tiez
12. jún 2012 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha1104 pre vlastné bábo urobím všetko na čo budem mať silu a finančné možnosti :wink: .
12. jún 2012 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@afrika nezdavaj sa...urcite to dotiahnes do vytuzeneho ciela uvidis.....ja mam tiez zle obdobie ked sa nepodari a som smutna ale oprasim sa a idem dalej.....tuzba po dietaku je vacsia a urobim vsetko preto.....
12. jún 2012 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha1104 ja sa práve naopak vôbec nevzdávam :wink: . sily mám dosť a teraz verím tomuto. ty sa ako cítiš? do akého centra chodíš? kedy ideš na UTZ a krv?
12. jún 2012 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@afrika ja chodim kiwu pasing nemecko ako sa citim no na menzes ako pred menzesom teraz musim pockat ci pride a na krv nejdem ak sa nepodarilo dalsie kolo
12. jún 2012 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha1104 čo je kiwu pasing?
12. jún 2012 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@afrika kinderwunschzentrum...po nemecky......no tak mne tearz asi nic neostava len caka kedy pride mrcha....boli ma sem tam brucho som strasne precitlivela podrazdena a nemam chut na sex vsetky priznaky ako mavam zdy pred mrchou
12. jún 2012 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Ahojky Janulka. Mam dost vela roboty v piatok termin projektu a testne pred OPU a vsetko nestiham sledovat a citat. Pekne sa staraj o tabulecku... :wink:
12. jún 2012 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok