• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Zubajdo, mrzí mě to, ale máš hezky našlápnuto! Je třeba bojovat!
Latunko je mi to líto.
Já holky pro jistotu testovala dneska znovu, citlivějším testem a bylo tam, jak se píše na fertilityfriend BIG FAT NO! ale mrcha furt nikde a BT vysoka, ale to je asi tím utrošem (nemáte někdo zkušenost?) :slight_smile:
Já už do diskuze "ivf duben květen" chodím, protože už se na to asi chystáme :frowning2: máme za sebou 2 iui a nevím, zda se mi chce pokračovat dál...tenhle měsíc dáváme pauzu.
Tak doprčic komu to tento týden vyjde???? :angry: Některá z nás to musí zlomit!
Tak se snažte holky trochu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Zubajdo, můj ironickej humor :wink:
A pobavila mě skleněná trubička! a taky že s rostoucí inteligencí klesá šance! To zní pro nás velmi dobře ne? :grinning:
přeju vám všem hezký večer
3. feb 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to není špatný nápad Latu :slight_smile:, když pomyslím, co vše do sebe rveme za humus, tak by to bylo i výstižné!!!! :grinning:
3. feb 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ok ženy, takže vzhůru do hnoje :grinning: :grinning: :grinning:
evak - no já už se taky pomalu s IVF smiřuju, protože druhému IUI dávám asi tak stejnou šanci jako tomu prvnímu :angry: a čekat na zázrak v podobě domácího početí se mi teda nechce :confounded:
3. feb 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evaku, mě u 1.IUI teplota klesla až po dobrání Utroše...tedy začala jsem znovu měřit až na konci okolo testování.
3. feb 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
díky ivomal :slight_smile: máš tam IP :grinning:
Latunko, tak ještě neklesej na mysli! Zkus alespoň ještě jeden! :slight_smile: Někomu to musí vyjít! :grinning:
takže do hnoje...pokud dojde mrcha, tak to teda bude hnuj! :unamused:
3. feb 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to jsem taky čekala, že bude výživná a opak byl pravdou, přišla neohlášeně (žádné bolesti břicha apod), trvala s bídou 3 dny a byla taková slabší. To ten další měsíc bez prášků jsem ukázkové ovulovala a potom jsem měla mrchu takovou výživnější, ale zase bezbolestnou....divné....
3. feb 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moje mršina taky byla podezřele klidná - obvykle první den celej prozvracim a pro*eru a nejsem schopná vylézt z pelechu a když vylezu,tak sebou ledatak švihnu a nebo musim letět na záchod a to bylo úplně v pohodě :sweat_smile: Hlavně to bylo asi tim,že ze mě nelezly žádný cucky - si řikám jestli mi ty hormony něco nespravili :wink: Kéž kdyby, protože před tim ty mrchy byly fakt hnusy hnusný :rolling_eyes:
3. feb 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to jsem si taky říkala, že se asi něco opravilo, když se nekroutím jako paragraf bolestí a nemám pocit, že jdou ze mě roztrhaný střeva.... :wink: Ty jo , celý odpoledne doma a zase jsem na koňovi, plotna studená, prádlo nevyžehlené a je mi to jedno...jsem závislák......!!!!!
3. feb 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já jdu do pelechu - teda ještě ne úplně,ale musim vyčistit králíkovi klec a proběhnout koupelnou a pak zasednu k růžofce :grinning: :grinning: :grinning: a jinak jsem na tom docela stejně,když jsem doma - věčně na počítači, buď mastim nějakou úchylnou hru nebo kecám na koňovi :grinning: :grinning: ale od zítra mi začnou galeje v práci :cry: tak přeju brou noc a já zítra dojdu asi až odpolko :wink:
3. feb 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rina ahoj,díky moc,ale já už tady jednou psala,že chodím do nemocnice do ambulance asistované reprodukce,která spolupracuje s Pronatalem.V Genetu jsme byli jen na SPG.To víš že bych raději chodila tam,do Prahy bysme nemuseli,ale pro mě je lepší ten JBC z časových důvodů,pracuju kousek od JBC,musíme si v práci vše nadělávat a kor když neřídím,nevím jak bych to dělala,pak jezdit na kontroly,ultrazvuky.Profil a různá vyšetření už máme za sebou.Dělají vše tam.Jen na to samotné IUI prostě musíme do Prahy,nedá se nic dělat,na to padne dovolená.
Latunka ty máš taky králíčka? já taky už jí bude v dubnu rok :dizzy_face: Dobrou
3. feb 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko holky tak jsem dneska opět testovala a nic :frowning2: , no ale možná je ještě brzo tak uvidíme, mějte se :wink:
4. feb 2009 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko! beru vydrz este, mozno je naozaj skoro :wink:
4. feb 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beruško, vydrž!!!! :slight_smile: Od rána na tebe myslím, však to dopadne dobře.:slight_smile:
4. feb 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Ivko a jak se citis Ty ?? jsou nejake zvlastni pocity?? :wink:
4. feb 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
latunka... tak to je super pokřik.. " HURÁ DO DALŠÍHO HNOJE" ...:grinning:.... já si včera spravila náladu večeří s miláčkem... :slight_smile:...
4. feb 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pardoooon jssem nepozdravila... ahoooj cholkiii hnojařky :grinning:
4. feb 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky Zuzuliku, pořád stejně, žádné příznaky... a co ty? Dneska jsem už 9DPO po IUI a nebo 7DPO po vyznačené ovu FF. Táhne se to čekání táhne...acjh jo. Zuzi a co ty, nějaké příznaky, cítíš se už jinak?
Jinak zdravím srdečně zbytek Hnojařek :grinning:
4. feb 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivko: tak ja jsem dnes ja jsem dneska 11 DPIUI :grinning: (den po IUI), pocity : mam nejake nalité prsa a v nich takovy zvlastni tlak a pali mne....ale jinak nic, cekam co se z toho vyklube :dizzy_face:
4. feb 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj snažilky, dnes jsem se dozvěděla, že mě v pátek čeká IUI, mohly by jste mi prosím napsat, jak to probíhá, co se dělá, nedělá, co je potřeba.... no vždyť víte :slight_smile: Díky
4. feb 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jovi ahoj :dizzy_face: vitaj medzi nami! a drzim palce, aby to 1 IUI bolo aj posledne a samozrejme uspesne :dizzy_face: !
predpokladam, ze ti povedali kedy si mas pichnut Pregnyl?! v piatok najprv Tvoj manzel/ priatel/ partner odovzda material :dizzy_face: , ktory sa "precisti" - trva to cca 1 hod. a potom pojdes na radu ty-vyskocis na kozu a pan doktor/doktorka Ti vstrekne tie "preprate" spermijky cez taku dlhsiu hadicku :dizzy_face: aby sa dostali tam ,kam maju :slight_smile: a to je vsetko, oblecies sa a ides domov ..... potom uz len cakas na vysledok :slight_smile:
4. feb 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pripis sa do tabulky :wink:
Gucci (28) - Pronatal Praha - 2. IUI (Clostilbegyt, Ovitrelle, Utrogestan) - folikuly 1/2, IUI 3.2., test 18.2.
Ivomal (34) - Gennet Pha - PCO - 2IUI (stimul Clostil 1-0-1, Pregnyl, Utrogest.) - test cca 9.2.
Zuzulik (32)- Gennet Pha - 1.IUI ( nativ), test cca 6.2.
zubajda (31), CAR Apolinář Pha - 1.IUI (nativ), test 3.2.
akvy (31)-Pronatal Pha-bez L vejcovodu, 1IVF (04/08 -mimoděl.),1KET(09/08-neg.), 6IUI(7.IUI se stimulací Menopur, Ovitrelle)-IUI 31.1.
Beruška (28)- Fertimed Olomouc - 2IUI (stim. Clostil, pregnyl, utroš)čekáme na výsledek 2IUI
Snecka (31 )-Helios Martin-2IUI ( Clostil ),
pipimiska (24)- Gyncare KE - spg zly - 2krat IVF/ICSI,(gonal,pregnyl,estrofem,utroges,duphas.)negat.,3krat KET-negat,1.IUI(duphaston)test cca 9.2
lusina (29)- sanat.Helios Martin - 2xIUI (clostil+pregnyl+utroš), obe neúspešné, ďalší postup,pár mesiacov skúšame prirodzene a potom asi v 7/09 IVF.
rosienka (34) - zahranicie - 2xICSI, 2.IUI (clostil,pregnyl,pregnyl) neuspesne, 3.IUI 5/09 stimulka s hormonmi
latunka (25) - GEST Praha - 1x IUI 16.1.09 (gonal,pregnyl,utrouš) - negativní, tento cyklus pauza
evak 99 (30)- Gennet pha - 2. iui (pregnyl, utrouš), čekáme na výsledek
Atlaselka (30)- Pronatal Praha - 2.2.SPG, naše 1.IUI bud 02/09 nebo 03/09,levý vejcovod neprůchodný
4. feb 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Jovi, obecně to probíhá takto, o hodinu dřive než ty příjde partner a odevzdá vzorek spermatu. Tento vzorek se zpracováná v laboratoři, kde se spermat upraví apod. a připraví se na IUI do katetru. Pak přijde žena a lékař ji kanylu s upraveným spermatem partnera zavede katetrem do dělohy. Což probíhá na gynekologickém křesle (koze) a trvá to chvilinku a za plného vědomí, zákrok je to nepříjemný, občas může i bolet, ale je to různé (poprvé jsem ani nepostřehla že je hotovo a podruhé mě to docela bolelo). Možná tě po zavedení nechají pár minut poležet, ale není to pravidlem a jde se domů. Když to jde dobře, tak za 1,5hodinu je celý proces ukončen (myslím od příchodu partnera až po tvůj odchod). PN většinou nedávají, takže chodíš normálně do práce a ČEKÁŠ na den T (test)...:slight_smile:
4. feb 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi,to vypadá moooc dobře:slight_smile: kdy se chstáš testovat? Určo ti držím palečky!!!! Já si moc nadějí nedělám. Cítím se normálně. Však je možná ještě brzo. :grinning:
4. feb 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzulík: díky za info, tak to opravdu nebude tak hrozné, jen trohcu nepříjemně, ale co se dá dělat....

Gucci (28) - Pronatal Praha - 2. IUI (Clostilbegyt, Ovitrelle, Utrogestan) - folikuly 1/2, IUI 3.2., test 18.2.
Ivomal (34) - Gennet Pha - PCO - 2IUI (stimul Clostil 1-0-1, Pregnyl, Utrogest.) - test cca 9.2.
Zuzulik (32)- Gennet Pha - 1.IUI ( nativ), test cca 6.2.
zubajda (31), CAR Apolinář Pha - 1.IUI (nativ), test 3.2.
akvy (31)-Pronatal Pha-bez L vejcovodu, 1IVF (04/08 -mimoděl.),1KET(09/08-neg.), 6IUI(7.IUI se stimulací Menopur, Ovitrelle)-IUI 31.1.
Beruška (28)- Fertimed Olomouc - 2IUI (stim. Clostil, pregnyl, utroš)čekáme na výsledek 2IUI
Snecka (31 )-Helios Martin-2IUI ( Clostil ),
pipimiska (24)- Gyncare KE - spg zly - 2krat IVF/ICSI,(gonal,pregnyl,estrofem,utroges,duphas.)negat.,3krat KET-negat,1.IUI(duphaston)test cca 9.2
lusina (29)- sanat.Helios Martin - 2xIUI (clostil+pregnyl+utroš), obe neúspešné, ďalší postup,pár mesiacov skúšame prirodzene a potom asi v 7/09 IVF.
rosienka (34) - zahranicie - 2xICSI, 2.IUI (clostil,pregnyl,pregnyl) neuspesne, 3.IUI 5/09 stimulka s hormonmi
latunka (25) - GEST Praha - 1x IUI 16.1.09 (gonal,pregnyl,utrouš) - negativní, tento cyklus pauza
evak 99 (30)- Gennet pha - 2. iui (pregnyl, utrouš), čekáme na výsledek
Atlaselka (30)- Pronatal Praha - 2.2.SPG, naše 1.IUI bud 02/09 nebo 03/09,levý vejcovod neprůchodný
jovi (28) - Sanus Pce, 1. dítě - přirozeně, 1IUI 6.2. (pregnyl, utrogestan)
4. feb 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,jsem tu poprvé a tento pátek jdu taky poprvé do centra .Mám z toho divné pocity.Můj lékař říkal,že by jsme byli vhodni k IUI. Chtěla jsem se zeptat co od toho čekat, co je třeba, jaká je finanční stránka,jak je to u vás s psychikou a mnoho dalšího...
4. feb 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, my máme za sebou první vyšetření v CARu a doufám, že příští měsíc nám také nabídnou IUI, ale problém je můj chlap ten odběr dost špatně nese a mám strach, že se to projeví i na kvalitě spermií, jakou máte zkušenost vy? je na to některá s manželem podobně? dík moc za info
4. feb 2009 o 13:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky mohla bych se prosim zeptat kdo jste byly samoplatci a byli treba nahodou v Brne v reprofitu na IUI, kolik to tam asi stoji, teda asi to bude tak podobny vsude, ze :wink:
Diky za odpovedi, jsem rada za kazdou :slight_smile:
4. feb 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky inkognitto..... pročpak vám nabídli iui?... finanční stránka... chodím do CARu Apolinář a IUI mě nestálo vůbec nic, pouze 30 Kč regulační poplatek..... nebolelo mě to nic... akorát asi nám 1IUI nevyšlo a teď v únoru se chystám podruhé....

ahoojky chrobacek... známe se z BT diskuze :slight_smile:... a nešlo by pro tvého chlapa, kdybyste ten vzorek přivezli z domova?.. je teda potřeba, aby to bylo dovezené, co nejdříve... a nebo mu můžeš v centru pomoci, :wink:

ahojky verlis... bohužel nevím... snad některá z holek poradí...
4. feb 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubajdo.......no právě jsme to ted řešili, že by to bylo určitě lepší, ale co jsem si přečetla o IUI tak to doporučují udělat tam protože riskuješ, že se cestou znehodnotí protože se mají udržet v tělesné teplotě, ale asi nám fakt nic jiného nezbyde, protože z toho dnes byl dost špatný :frowning2:.....no jo byl hrdina a já jsem mu říkala, že půjdu s ním .... no musíme dát hlavy dohromady a nějak to vymyslet, hlavně ted budeme čekat na výsledky a dost dlouho tak třeba i přes ty nervy to bude OK
4. feb 2009 o 14:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chrobi... no víš co.. můj také ze začátku byl takový nejistý, jestli se mu to podaří v té kabince a tak. docela byl i nervozni a hlavne z toho vysledku... ale pak byl hotovy do 5 minut a hned se citil jak king, ze mu to slo rychle... je to pro ne asi dost neprijemne, ale zase mu rekni, ze to je male procento toho, co musime kvuli mimcu podstoupit my... :slight_smile:... určitě to zvládne... a vám se zadaří... držím pěstičky..
4. feb 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok